Personeel Personeel Personeel \N Bouwt aan een vernieuwd AWL? Dagbladuitgeverij Damiate b.v. Rayonmanager buitendienst m/v SLAGERS ZATERDAG 2 OKTOBER 1999 Dagbladuitgeverij Damiate b.v. Oudeweg 12-14 2031 CC Haarlem Telefoon (0*3) 5 150 450 Telefax (023)5 343 010 Dagbladuitgever! i Damiate b.v. zeifstandig onderdeel van de Hollandse Dagbladcombinatie b.v. (HDO Dagbladuitgeverij Damiate is uitgeefster van Haarlems Dagblad, Leidsch Dagblad en IJmuider (iourant. Met onze titels voorzien wij dagelijks zo'n 270.000 lezers van nieuws, meningen, achtergronden en advertenties. In plaatselijke vestigingen van het bedrijf zijn in totaal ruim 300 mensen werkzaam. De afdeling Oplage Logistiek is onder meer verantwoordelijk voor het vervoer en de bezorging van al onze uitgaven én voor het contact met 1500 bezorgers en 150 agenten. Voor deze afdeling zoeken wij een enthousiaste (standplaats Haarlem) Een leuke en interessante job voor een man of vrouw met goede contactuele eigenschappen, die eventuele problemen in no-time oplost. Iemand die het leuk vindt om een bezorgers- en agententeam intensief te coachen «n met raad- en daad terzijde te staan. Dat alles met als doel de correcte en tijdige bezorging van onze kranten te bewaken. WIJ VRAGEN Voor zo'n baan is het natuurlijk vooral belangrijk datje goed met mensen (vooral jongeren) kunt omgaan. Je 'spreekt hun taal' en doet dat werkend en denkend op MBO/HAVO-niveau. Daarnaast heb je ervaring met PC- gebruik ('Word' en 'Excel'). Verder is een probleem-oplossend vermogen noodzakelijk en ken je een flexibele instelling t.a.v. werktijden. Je bent klantgericht en beschikt over een rijbewijs. >WIJ BIEDEN Ambitieuze mensen bieden wij een prima salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een auto van de zaak. Daarnaast kun je natuurlijk rekenen op voldoende ontplooiingsmogelijkheden. JE REACTIE Lijkt zo'n dynamische baan je op het lijf geschreven? Stuur dan vóór 16 oktober a.s. een brief naar Anita Smeets van onze afdeling Personeel Organisatie, Postbus 507, 2003 PA Haarlem. Wil je eerst meer informatie, bel dan met Nico van Lammeren (023-515 01 10) De komende eeuwwisseling luidt ook voor de Algemene Woningbouwvereniging Leiderdorp (A.W.L.) een nieuwe periode in. Om een goede start te kunnen maken wordt momenteel het huidige kantoor drastisch verbouwd. Tevens heeft de A.W.L. een aantal veranderingen in kunnen spelen op de ontwikkelingen'bin'nen de volkshuisvesting veranderende vraag van de klant. De A.W.L. heeft momenteel een bezit van ca. 2800 woningen, waaraan jaarlijks woningen worden toegevoegd. Met een enthousiast team van zo'n 20 medewerkers wordt invulling gegeven aan het door het bestuur vastgestelde beleid. De aanpassingen hebben er toe geleid dat er vanaf 1 januari 2000 plaats is voor 6 medewerkers. Wij zijn op zoek naar mensen met ambitie en betrokkenheid die samen met hun collega's streven naar een maximale dienstverlening aan al onze klanten. Algemene Woningbouw 3 V' Leiderdorp Manager Woondiensten (vac.nr. 990901) U bent belast met de ontwikkeling van het Uw profiel woonruimteverdelings- en verhuurbeleid, het dagelijks U beschikt over uitstekende communie beheer, het kwaliteitsbeleid van de dienstverlening vaardigheden en een behoorlijke dosi; en het beleid op het gebied van het betrekken van overtuigingskracht. Uw leidinggevende capaciteiten tot bewoners bij het beheer. Bovendien verwachten wij uiten zich onder meer in een resultaatgerichte dat u in staat bent het beleid te vertalen naar werkwijze en het vermogen om mensen te motiveren, afdelingsactiviteiten op het gebied van Naast een HBO-opleiding op het gebied van klantcontacten, verhuur en dagelijks beheer. U geeft dienstverlening, beschikt u over minimaal 5 jaar direct en indirect leiding aan ongeveer 10 relevante werkervarinq op het brede terrein van medewerkers. consumenten en volkshuisvesting. Salaris bij aanstelling max ƒ7300, - p.m. doorgroei mogelijk Medewerker Klantenservice-' woonruimteverdeling II u mee Als Medewerker Klantenservice-woonruimteverdeling Uw profiel II draagt u zorg voor de afhandeling van alle U beschikt over goede communicatieve en sociale .klantcontacten met woningzoekenden en huurders, vaardigheden. Niet alleen werkt u nauwgezet, tevens de verhuur van woningen, het sociaal beheer, de bent u creatief en legt u een flexibele houdinq aan verwerking van reparatieverzoeken en het ontvangen de dag. Naast een administratieve commerciële en doorverbinden van binnenkomende opleiding op MBO-niveau, kunt u zich beroepen op telefoongesprekken. 1 tot 3 jaar werkervaring in een commerciële, klantgerichte, functie. Salaris bij aanstelling max 4635, - p.m. doorgroei mogelijk tot max. ƒ5087,- Medewerker Bedrijfsadministratie II (vac.nr. 990903) nische opleiding op HBO-niv n de financiële verslaglegging. Hierbij adviseert u voorkeur HEAO-BE) beschikt u over kennis en ervaring doorgroei mogelijk de Manager Middelen inzake de beleidsvoorbereiding met geautomatiseerde gegevensverwerking en tot max. 5508,- op de resultaatgebieden betalingsverkeer, financieel tekstverwerkings- en spreadsheetsoftware. Het spreekt beleid, verslaglegging en financiële realisatie. i Medewerker Projectbureau (vac.nr. 990904) In de functie van Medewerker Projectbureau bent u verantwoordelijk voor de voorbereiding en (toezicht op de) uitvoering van grotere onderhoudsprojecten, nieuwbouw en renovaties, bijzondere projecten, woningaanpassingen inclusief de administratieve verwerking daarvan en het overleg met de huurders. Uw profiel Salaris bij aanstelling Wij verwachten van u dat u een opleiding MTS max ƒ5087, - p.m. Bouwkunde hebt gevolgd, aangevuld met gerichte doorgroei mogelijk cursussen met betrekking tot projectleiding en tot max. 5508,- voorbereiding. Daarnaast beschikt u over minimaal 3 jaar werkervaring op het gebied van technisch Medewerker Bedrijfsbureau I en Medewerker Bedrijfsbureau II vac.nr. 990905) en (vac.nr. 990906) Uw werkzaamheden bestaan uit de administratieve verwerking van onderhoudsactiviteiten, het opstellen en (doen) uitvoeren van de (meer)jaarlijkse onderhoudsbegroting, bijzondere onderhoudswerkzaamheden, geriefsverbetering, aanpassingen W.VG. en woningcarthoteek De Medewerker Bedrijfsbureau I vervangt bovendien de Manager Vastgoed bij diens afwezigheid. contactuele vaardigheden. Het aanbod Voor alle in deze advertentie genoemde vacatures geldt dat de CAO voor personeel in dienst van woningcorporaties van toepassing is. Inschaling is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. De selectieprocedure Na briefselectie zullen een aantal kandidaten worden opgeroepen voor een oriënterend gesprek op 20, 21 of 22 oktober 1999 De tweede selectieronde staat gepland op 26 en 27 oktober 1999 Alleen voor de functie van Manager Woondiensten geldt dat een assessment deel uit zal maken van de procedure. De gehele selectieprocedure wordt begeleid door mw. drs. K.P. Beliën van het organisatieadviesbureau Holland Consulting Group te Amsterdam Uw profiel I. Salaris bij aanstelling J Voor beide functies geldt dat u beschikt over een max 5508, - p.m. opleiding MTS Bouwkunde, aangevuld met relevante doorgroei mogelijk cursussen. U heeft minimaal 3 jaar werkervaring met tot max. ƒ5920,- technisch beheer en met geautomatiseerde II. Salaris bij aanstellid gegevensverwerking. max ƒ5087, - p.m. j doorgroei mogelijk j mw K.P. Beliën, telefoonnummer 020 - 5733407 of met de heer A. Verdoes, directeur van AWC, op telefoonnummer 071 - 5890470 Uw schriftelijke sollicitatie stuurt u onder vermelding binnen 14 dagen aan: Algemene Woningbouwvereniging Leiderdorp T.a.v. de heer A. Verdoes Postbus 21 2350 AA Leiderdorp Wij zijn een van de grootste Nederlandse producenten van Mueslirepen en gevulde koeken. Onze producten worden via supermarkten en drogisterijen in zowel Nederland als diverse Europese landen verkocht. In verband met sterk uitgebreide activiteiten zijn wij met spoed op zoek naar een Meewerkende magazijnmanager (M/V) De taken bestaan onder andere uit: Verantwoordelijk voor het logistieke proces Leiding geven aan een ploeg van momenteel 2 man Toezicht houden op een plezierige werksfeer Coördineren van de in- en uitgaande goederen vanuit ons magazijn. Wij vragen: Leeftijd 25-40 jaar Stressbestendigheid MBO-niveau verkregen door ervaring/opleiding Ervaring is een pré Spoedige indiensttreding Wij bieden: 36-urige werkweek Uitstekend salaris Prima secundaire arbeidsvoorwaarden Prima werksfeer Prima doorgroeimogelijkheden Graag uw schriftelijke sollicitatie (met c.v.) sturen naar: Ravensbergen BV t.a.v. dhr. P. van Kampen Postbus 78 2170 AB Sassenheim (emailen mag natuurlijk ook: ravensb@worldonline.nl BIJ RAVENSBERGEN ZIT JE GEBAKKEN Van der Zalm slagerijen Oegstgeest- Wassenaar zoekt voor haar winkels: Wij zoeken enthousiaste leuke vriendelijke mensen. Leeftijd is niet zo belangrijk, motivatie wel. De werktijden zijn in onderling overleg. Telefoon 071-5237499 b.g.g. 071-5155831 Garage P. M. Baak Zn. B. V. ALFA ROMEO dealer te Voorschoten zoekt voor haar werkplaats een: 2e AUTOMONTEUR (voor een fulltime-dienstverband) De funkties Het zelfstandig verrichten van onderhoudswerkzaamheden en het uitvoeren van reparaties aan personen- en lichte bedrijfswagens. De eisen Innovam of gelijkwaardige opleiding 2e monteur. Leeftijo 20 tot 30 jaar. Het beschikken over ruime praktijkervaring. Belangstelling voor het het sportieve merk.Alfa Romeo (en natuurlijk ook voor andere merken) Servicegerichte instelling. Wonend in of in de omgeving van Voorschoten. Ons aanbod Aantrekkelijke en verantwoordelijke funktie binnen een professioneel en modern bedrijf met een goede reputatie. Vanzelfsprekend bestaat de mogelijkheid tot het volgen van opleidingen en cursussen. Geïnteresseerd? Sollicitaties schriftelijk en/of telefonisch: Veurseweg 81, 2251 AA Voorschoten, telefoon: 071-5612215 t.a.v. de heer P. J. W. Baak of de heer T. Groenewegen. Magazijnmedewerker M/V Een logistieke teamspeler Het team van magazijnmedewerkers is verantwoordelijk voor de gehele goederenstroom en vervult als zodanig een spilfunctie binnen de organisatie. Met behulp van moderne logistieke systemen kan dit team een waardevolle ondersteuning realiseren voor de collega's van de verkoop. De juist kandidaat is: een helder denkend persoon met gevoel voor service en bij voorkeur ervaring met magazijnwerk. U heeft geen 9 tot 5 mentaliteit en neemt uw verantwoordelijkheden waar nodig. Werken in een magazijn spreekt u aan en u bent eventueel bereid hiervoor een opleiding te volgen. Wij beschouwen uw ervaring en inzicht waardevoller dan uw opleiding. Micro-Mei Nederland BV biedt de juiste kandidaat: een professionele en dynamische werkomgeving, salaris conform c.a.o. in- en extern opleidingsprogramma en een winstdeling- en pensioenregeling. Stuur uw korte sollicitatiebrief met c.v. naar Micro-Mei Nederland BV t.a.v. dhr. J.van Klaveren, Postbus2333, 2301 CH Leiden. Micro-Mei Nederland BV in Zoeterwoude is een vooraanstaande importeur van audio-, video-, telecom-, en multimedia accessoires. Wij zoeken een: NS Reizigers vervoert elke dag ongeveer een miljoen mensen. Forenzen en toeristen. Ouderen en jongeren. Leuke en soms minder leuke mensen. Als conducteur (m/v) ben je voor iedereen hét visitekaartje. Je bent een vraagbaak voor reizigers, verleent ze service en geeft ze het gevoel dat ze welkome gasten zijn. In de trein geef je via de intercom informatie door over overstapmogelijkheden en het verloop van de reis. En je controleert en verkoopt vervoersbewijzen. Al met al een verantwoordelijke en veelzijdige baan, waarin je fulltime (gemiddeld 36 uur per week) of parttime werkt. De werktijden zijn vroeg of laat, vaak ook in 't weekend en op feestdagen. Je stand plaats wordt Den Haag. Je hebt tenminste een LBO/C of MAVO/D diploma en bent representatief, klantgericht, en bezit een gezonde dosis relativeringsvermogen. Je Nederlandse spreek- en schrijfvaardigheid is uitstekend. Je spreekt Engels en misschien ook andere talen. Ervaring in het omgaan met mensen heb je bij voorkeur opgedaan in de dienstverlenende sector. Je bent tussen de 1.60 en 1.93 lang, hebt een goed gezichtsvermogen, een prima gehoor en kunt uitstekend kleuren onderscheiden, vragen dus nogal wat. Maar daar staat ook het nodige tegenover. Om te beginnen een gedegen opleiding. En natuurlijk een prima salaris, het aanvangssalaris ligt tussen de f 2.316,- en f 3.449,- bruto per maand en gunstige secundaire arbeids voorwaarden. Typisch iets voor jou? Schrijf dan een sollicitatie brief met CV aan NS Reizigers t.a.v. dhr. G. Koopman, Koningin Julianaplein 10, 2595 AA Den Haag. Als je eerst meer informatie wilt kun je bellen naar 070 - 344 98 17. Een psychologisch en anteceden ten-onderzoek maken deel uit van selectieprocedure.

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 44