'ersoneel Personeel Personeel n b M Hulltime verkoper slaapkamers (m/v) stoutenbeek Zelfstandig werkende kok ENDEGEEST DE RAAD VASTGOED BEHEERDER PDAC 2 OKTOBER 1999 bij dej Het Leids Universitair Medisch Centrum (LUMC) omvat het Academisch Ziekenhuis en de Faculteit der Geneeskunde van de Universiteit Leiden. De kerntaken patiëntenzorg, onderzoek, onderwijs en opleiding worden zo vanuit één bestuur lijke organisatie uitgevoerd. Er werken ongeveer 7000 mannen en vrouwen. Er wordt nauw samengewerkt met onder andere de faculteiten Wiskunde en Natuurwetenschappen en Sociale Wetenschappen van de Universiteit Leiden en met TNO. De organisatie van het LUMC is sterk gedecentraliseerd: er zijn vijf divisies met een relatief autonome struc tuur. In het LUMC zijn patiëntenzorg en onderzoek van oudsher zozeer verweven, dat grensverleggend onderzoek en vernieuwing in de patiëntenzorg hand in hand gaan, wat direct ten goede komt aan de behandeling van de patiënt. Het LUMC streeft, mogelijk mede door uw inzet, naar een continue verbetering van de gezondheidszorg in de meest brede zin en wil hierin zowel nationaal als internationaal een leidende rol blijven spelen. linnen deze divisie zijn afdelingen op het gebied van Ie inwendige geneeskunde ondergebracht. Zou 'JjDe sectie Gerontologie en Geriatrie van de afdeling Rand;Algemene Interne Geneeskunde bestudeert sinds ast cor |987 gezondheidsvraagstukken in de Leidse bevol- *gnt°jk|ng van 85 jaar en ouder 13 66 Mede op basis van een projectsubsidie van de Nederlandse Organisatie voor Wetenschappelijk (NWO) zal binnenkort een nieuwe jstudie starten naar het effect van ergotherapeu- Itische adviezen op de zelfredzaamheid van thuiswo nende 85-jarigen in de stad Leiden. Alle gegevens 'bëzi^worden verzameld gedurende herhaalde huisbe zoeken. Ter uitbreiding van het multidisciplinair (onderzoeksteam zoeken we op korte termijn een: Jr postbn( et jaar ^Verpleegkundig mOnderzoeks- medewerker v/m (36 uur per week) Vac.nr.99.E.16.39.LD Functie-inhoud: - afnemen van vragenlijsten en functietesten bij deelnemers aan het onderzoek aan huis; - zorgdragen voorde planning en organisatie van de huisbezoeken; - invoeren van de verzamelde onderzoeksgegevens in databestanden; - participeren in het onderzoeksteam. Functie-eisen: - minimaal HAVO-niveau met aanvullende ver pleegkundige of paramedische opleiding; - ervaring in het zelfstandig werken met ouderen in de thuissituatie; - zelfstandig werkend; - teamgeest; - goede contactuele eigenschappen; - eerdere ervaring met computers en/of weten schappelijk onderzoek strekt tot aanbeveling. Salaris: Het salaris bedraagt, afhankelijk van opleiding en relevante werkervaring,maximaal f4.635,- (schaal 7 RRAZ) bruto per maand. Dienstverband: De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor I jaar, met mogelijkheid tot verlenging met 3 jaar Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevrouw J. Gussekloo, huisarts (071 - 526 66 40) en doordr.A.J.M.de Craen,epidemioloog (071 -526 2I 24). Bij indiensttreding is het Pensioenreglement van het ABP van toepassing. Vakantietoeslag 8%. Sollicitaties, onder vermelding van het vacature nummer op brief en enveloppe, kunt u binnen twee weken na het verschijnen van deze advertentie zenden aan: LUMC Dienst Sociale Zaken t.a.v. mevrouw M. de Graaf Postbus 9600 2300 RC LEIDEN Met zes grote vestigingen in ons landi is Stoutenbeek toonaangevend op het gebied van woninginrichting. Stoutenbeek onderscheidt zich door een grote diver siteit in collecties uit binnen- en buitenland- Van modern topdesign tot klas- ieke ijlme Stoutenbeek Groep beho ook Pot Stputenbeek en Ne zijn per direct op zoek naar-een /oor onze Stoutenbeek-vestiging in Leiderdorp. Dp de oorziPe persoon die wij zoeken, wordt zowel het aanspreekpunt als het visitekaartje ring. fan Stoutenbeek. Wanneer kwaliteit het uitgangspunt is, kan Stoutenbeek aan kt ovöijna elke individuele wens tegemoet komen met een exclusieve en deskundige ast, pplossing. Als verkoper reikt u onze klanten deze oplossingen aan. kis u daarnaast kennis hebt van modern slaapcomfort graag in teamverband erkt ervaring hebt in de verkoop van meubelen representatief bent en !|oede contactuele eigenschappen hebt bereid bent om regelmatig op zondag werken, kunnen wij u goede primaire én secundaire arbeidsvoorzieningen loperaieden. nousi U kunt uitkijken naar een zeer afwisselende baan en een honorering die in ver houding staat met de zwaarte van uw functie Solliciteren kan tot 10 dagen na net verschijnen van deze advertentie. Richt uw brief aan onderstaand adres, ter httentie van de directie. :cruc rzieti iring.l Wij komen graag bij u thuis. Psychiatrisch Ziekenhuis Endegeest Langerdurende zorg: volop in beweging GGZ Partners opgericht door Langeveld, centrum voor Psychiatrie, Riagg, Zuid Holland Noord en Psychiatnsch ziekenhuis Endegeest bieden op vernieuwende wijze geestelijke gezondheidszorg voor kinderen, volwassen en ouderen. Endegeest voorziet met haar regionale partners in optimale gees telijke gezond heidszorg in de regio Zuid- Holland Noord. In onderzoek, onder wijs en opleiding werkt Endegeest samen met hoog gekwalificeerde partners. Endegeest werkt nauw samen met patiëntenorganisaties. Endegeest streeft naar een professionele bedrijfsvoering en motivatie van haar medewerkers en samenwerkings partners. Op termijn zullen de huidige keukens van Langeveld en Endegeest worden samengevoegd tot één ontkoppelde centrale keuken. Om de continuïteit van de dienstverlening aan onze cliënten, bewoners, bezoekers en personeel te waarborgen, zijn wij voor de locatie Oegstgeest op zoek naar een: 89% (32 uur) voor de duur van 1 I jaar. Functie: zelfstandig bereiden van (dieet) maaltijden en /of maaltijd componenten; u neemt deel aan de alle uitvoerende werkzaamheden in de centrale keuken; u werkt volgens een rooster in de weekeinden en op Niveau-aanduiding: u heeft een vakgerichte opleiding gevolgd; u heeft ervaring opgedaan in diverse keukens; u kunt in teamverband werken. Informatie: Nadere informatie wordt gaarne verstrekt door dhr. Cor de Vreugd, hoofd Keuken, telefoon: 071 -5179 420. Salaris: De arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de CAO- Ziekenhuiswezen. Het salaris wordt vastgesteld volgens de functiewaardering gezondheidszorg (FWG). De functie wordt ingedeeld in functiegroep 30 (maximaal fl. 3696,- bruto per maand) of functiegroep 35 (maximaal fl. 3996,- bruto per maand). Sollicitatie: Uw schriftelijke sollicitatie kunt u vóór 16 oktober a.s. sturen naar de dienst Personeel. Organisatie en Opleiding, Postbus 1250, 2340 BG Oegstgeest. psychiatrisch ziekenhuis De Raad Vastgoed B.V. gevestigd te Katwijk is een modem en innovatief vastgoedbedrijf. Het bedrijf is zeer actief in het realiseren en beheren van bouwprojecten in het westen van het land. Ter uitbreiding van het team op de afdeling beheer zijn wij thans op korte termijn op zoek naar een kandidaat voor de fulltime functie van een: Voor deze functie denken wij aan iemand die: ambitieus is, meedenkt en bereid is alle voorkomende werkzaamheden uit te voeren; accuraat en klantgericht is; goede communicatieve vaardigheden heeft; een MTS niveau heeft, eventueel aangevuld met aanvullende opleidingen; ervaring heeft met Windows 95, Word en Excel bij voorkeur in een netwerk; ervaring met soortgelijke werkzaamheden is een pre De werkzaamheden zullen bestaan uit het: bouwkundig beheren van bedrijfspanden en woningen; opstellen van meerjaren onderhoudsplannen; afsluiten van onderhoudcontracten; verhelpen van bouwkundige klachten; verzorgen van correspondentie inzake deze klachten; uitvoering geven aan kleine verbouwingen Wij bieden een leerzame, leuke en afwisselende baan op een groeiende afdeling. Ben je geïnteresseerd, stuur dan binnen twee weken je sollicitatie met curriculum vitae naar: De Raad Vastgoed B.V. T.a.v. Huibert Kralt Postbus 171 2230 AD RIJNSBURG Voor meer informatie over deze functie kan je ook bellen: 071 -4051434. verpleeghuis Leythenrode Leythenrode in Leiderdorp is een interkerkelijk verpleeghuis annex reactiveringscentrum, met een capaciteit van 180 bedden (60 psychogeriatrie en 120 somatiek) en een afdeling dagbehandeling met 17 plaatsen. Ons geheel gerenoveerde verpleeghuis beschikt uitsluitend over één- en tweepersoons kamers. Op alle gedifferentieerde afdelingen staat de bewonersgerichte zorg centraal. In Leythenrode werken circa 400 mensen. Voor onze afdeling 3. CVA revalidatie/lang verblijvend, zoeken wij kandidaten voor de functie van ziekenverzorgende m/v 'oor 32 uur per week (88,88%), voor onbepaalde tijd ^(cille diensten volgens rooster) Functie-eisen - diploma ziekenverzorgende of MDGO-VP; - kennis van de problematiek van de ouder wordende mens; - zowel zelfstandig als in teamverband kunnen werken; - u bent creatief en flexibel, en hebt goede contactuele eigenschappen; Inlichtingen Voor meer inlichtingen kunt u contact opnemen met de heer T. Pouw, coördinator afdeling 2 en 3, telefoon (071) 589 92 42. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. - bekend zijn of affiniteit hebben met de omgang met mensen met een niet-aangeboren hersenletsel; - een actieve houding en meedenken; - bereidheid tot volgen van cursussen. Arbeidsvoorwaarden Het salaris is ingedeeld in functiegroep 35; ook de overige arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO voor het Ziekenhuiswezen. Sollicitatie Uw schriftelijke sollicitatie kunt u tot 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie sturen naar verpleeghuis Leythenrode, afdeling P&O, ter attentie van mevrouw M. van Kleef, staffunctionaris, Postbus 4210, 2350 CB Leiderdorp, onder vermelding van vacaturenummer 99.47. verpleeghuis Leythenrode, Hoogmadeseweg 55, 2351 CP Leiderdorp Pels Rijcken Droogleever Fortui jn advocaten notarissen Het in Den Haag gevestigde Pels Rijcken Droogleever Fortuijn behoort met ruim 160 juristen en ioo niet-juristen tot de grotere advocaten- en notariskantoren. Door de centrale ligging ('Babyion', naast Centraal Station) is het kantoor uitstekend bereikbaar. Het kantoor rekent naast tal van ondernemingen en instellingen de Staat tot zijn cliënten. De omvang van het kantoor is de laatste tijd sterk toegenomen. Dientengevolge heeft het kantoor plaats voor secretaresses (vim) Als secretaresse bent u werkzaam voor een of meer juristen. Ter ondersteuning van de praktijk voert u alle voorkomende secretariële werkzaamheden uit. De werkplek wordt gedeeld met één of meer collega-secretaresses die de werkzaamheden met elkaar afstemmen. Wij vragen: minimaal een voltooide HAVO-opleiding een afgeronde secretaresse- of een daaraan gelijkwaardige opleiding uitstekende beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift goede kennis van de Engelse taal goede typevaardigheid kennis van tekstverwerkende apparatuur (wp 5.1) fulltime beschikbaarheid (37,5 uur) (bij voorkeur) ervaring met dictafoon Wij bieden: een prettige en informele werksfeer een moderne, goed geoutilleerde werkomgeving gunstige salariëring (afhankelijk van leeftijd en ervaring minimaal f 2.458,- en maximaal f 4.976,- bruto per maand) 13e maand 8% vakantietoeslag pensioenregeling minimaal 25 vakantiedagen reiskostenvergoeding. Indien onze informatie u aanspreekt en u van mening bent dat u past in het door ons gevraagde profiel, nodigen wij u uit om te reageren. U kunt uw sollicitatiebrief met curriculum vitae kunnen binnen twee weken richten aan: Pels Rijcken Droogleever Fortuijn, Postbus 11756, 2502 AT 's-Gravenhage, t.a.v. mw. drs. H. van Straten, personeelsadviseur, bij wie ook telefonische inlichtingen ingewonnen kunnen worden (tel. 070 - 3 48 87 00).

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 43