Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel' t Triple M Werken aan uw persoonlijke groei en onze toekomst. 5 Rijnland Vegro ZATERDAG 2 OKTOBER 1999920Lj Vof is een snelgroeiende organisatie in de markt voor thuisverpleging en verzorging. In verband met de recentelijke toename van transportactiviteiten op onze locatie te Katwijk zijn wij op zoek naar: Chauffeurs (Rijbewijs B/40 u per week) Profiel Leeftijd chauffeurs ca 24 jaar, geen 9 tot 5 mentaliteit Representatief voorkomen en hoge mate van klantgerichtheid Bekendheid met verzorgings-Zverpleegartikelen is een pre Werkzaamheden Het bij particulieren bezorgen en ophalen van verpleegartikelen Het bevoorraden van diverse grotere cliënten (zoals thuiszorg) Wij bieden Een jaarcontract met uitzicht op een vaste aanstelling Arbeidsbeloning volgens CAO beroepsgoederenvervoer Een zeer afwisselende baan en een prima team collega's Sollicitaties (vergezeld van CV) binnen twee weken na publicatie: Vegro Verpleegartikelen VOF Postbus 79 2250 AB Voorschoten Inlichtingen: dhr. R. Kamerbeek 071-4080600 STAFFING B.V. Triple M Staffing B.V. is deskundig in de Werving Selectie voor functies in het midden- en hogerkader. Wij bemiddelen in vaste en tijdelijke banen op Technisch, Commercieel, (Financieel) Administratief en Secretarieel gebied. Triple M Staffing heeft vestigingen in Haarlem, Alkmaar en Zaandam. Voor diverse opdrachtgevers in de Haarlemmermeer zoeken wij medewerkers die zich herkennen in de onderstaande functieprofielen. TECHNISCH COMMERCIEEL MEDEWERKER BINNENDIENST U heeft een technische, bij voorkeur werktuigbouwkundige, achtergrond, commerciële werkervaring en u bent enthousiast Communicatief en dienstverlenend bent u sterk. Een dynamische werkomgeving spreekt u erg aan. SECRETARESSE U heeft secretariële werkervaring, beheerst de Nederlandse en Engelse taal goed en u bent enthousiast. U wilt graag meer ervaring opdoen in een ondersteunende functie bij een Accounts kantoor. FINANCIEEL ADMINISTRATIEF MEDEWERKERS U heeft ruime werkervaring op financieel administratief gebied. U zoekt een verantwoordelijke functie waarbij u allround bezig bent. U bent enthousiast, zelfstandig en Indien u een andere functie zoekt dan genoemd, neemt u dan ook contact met ons op. Reacties: Indien u wilt reageren, dan kunt u uw brief en CV richten aan El/es Huss/age, Kenaupark 30A, 20II MT Haarlem. U kunt ons bellen op 023-5/00700, faxen op 023-534736! of mailen Avery Dennison heeft een rijk verleden ekomst kijken. Een onderdeel van Avery Dennison is de Graphics vision, met vestigingen in Hazerswoude en Alphen aan den Rijn. 'maakt. In de Alphense fabriek produceren we films waarmee grafische •coraties van hoge kwaliteit worden gemaakt, retro-reflecterende films, ndalismebestendige films en anti-graffiti films. Binnen onze Graphics Division te Hazerswoude is momenteel plaats voor vier nieu we enthousiaste collega's, die niet alleen zelfstandig kunnen werken, maar ook excelleren in een team. Assistant Human Resources (m/v) Voor deze functie zoeken wij iemand die een MBO-plusniveau heeft en meerdere jaren met veel plezier heeft gewerkt in een Human Resources-omgeving. Samen met een collega bent u fulltime verantwoordelijk voor de twee hoofdaspecten van de functie. Allereerst verricht u alle voorkomende administratieve/ondersteunende handelingen. Zo hebben de ziek- en betermeldingen voor u geen geheimen meer en draait u er de hand niet voor om nieuwe medewerkers binnen het bedrijf te introduceren. Dit zowel in het Nederlands als in het Engels. De hele procedure rondom het werven, selecteren en in dienst nemen is voor u gesneden koek. Ook wordt uw inbreng verwacht bij het opstellen van het Sociaal Jaarverslag. Het assi steren bij het personeelsmanagementsysteem (applicatiebeheer) is uw tweede ver antwoordelijkheid, Uiteraard behoren ook de meer dagelijkse werkzaamheden tot uw takenpakket. Te denken valt aan gegevensinvoer, het verzorgen van al dan niet standaardrapportages, etc. Dat betekent dat u er plezier in heeft de mogelijkheden op automatiseringsgebied (Office '97) uit te diepen. Customer Service Representative - Deutsch als Muttersprache (m/w) In Ihrem zukünftigen Team wird in groBem Umfang Selbstandigkeit gefordert. Natürlich können Sie jederzeit Ihren Teamleader urn Rat fragen. Ihr Aufgabengebiet umfaSt das bearbeiten und weiterleiten von Lager- und Produktionsbestellungen, wobei das abgeben und überwachen von Lieferzeiten sehr wichtig ist Dazu ist die Beratung mit Ihren Kollegen von der Planungsabteilung notwendig. Nach interner Ausbildung sind Sie auch in der Lage zu beraten, technische Fragen zu beantwor- ten und Angebote abzugeben. Falls Reibungspunkte auftreten, sind Sie jn erster Instanz verantwortlich Lösungen zu finden und durchzuführen. Urn diese Aufgabe mit Niveau erfüllen zu können, verfügen Sie mindestens über einen Realschul- AbschluB. Da Avery von der Notwendigkeit überzeugt ist für guten Kundenkontakt die jeweïlige Landeskultur zu kennen, haben bei uns Nativespeakers Prioritat Wir setzen vorauvdaB Sie mit Automatisierungssystemen vertraut sind, und Lotus Notes sowie das Paket Office '97 kein Geheimnis für Sie darstellen. Customer Service Representative - Native English (m/f) Although you will be working in a team, the ability to work independently is essential. Of course, you can always seek the advice of your teamleader, Yeu will be busy hand-, ling and processing stock and production orders, where advising and monitoring of deli very dates is essential. Once internal training is completed, you will be in contact with customers, giving advice, answering technical questions and quoting prices. This often requires you to discuss matters with colleagues from other departments (Sales, Marketing, Planning, Shipping). If problematic issues arise, you are responsible for finding a solution and following it through. In order to be successful in this role, the minimum qualification is MBO or equivalent level. Within Avery, we believe that the basis for good customer relations is achieved through cultural knowledge of the respec tive country. Therefore, we give preference to native speakers. It is essential that you are very accurate. You must also be computer literate (Office '97 and Lotus Notes). Salarisadministrateur (m/v) Dat salarissen juist en tijdig dienen te worden verzorgd, spreekt voor zich. Nu de pensionering van de huidige salarisadministrateur in zicht komt, zijn we op zoek naar een opvolger. Het takenpakket is omvangrijk. Zo zorgt u, samen met een assistant, voor de optimale verwerking van de salarissen voor alle medewerkers binnen alle Avery Dennison-vestigingen in Nederland. U beheert en administreert alle zaken met betrekking tot pensioenen. Daarnaast speelt u in op relevante wij zigingen in de fiscale en sociale wetgeving. Voor de medewerkers vervult u een vraagbaakfunctie. Het spreekt voor zich dat u het management gevraagd en onge vraagd van relevante rapportages voorziet. Dat u een breed scala aan interne en externe contacten onderhoudt, vloeit eigenlijk voort uit de functie. Uw communi catieve kwaliteiten zijn van een bovengemiddeld niveau. Naast een relevante opleiding op HBO-niveau beschikt u over enige jaren werkervaring in een ver gelijkbare functie. Tot slot geldt ook voor deze functie dat de geschikte kandidaat het een uitdaging vindt alles uit de geautomatiseerde systemen te halen. Indien een van de functies u op het lijf geschreven is, dan kunt u uw sollicitatiebrief inclusief cv. Sturen naar Avery Dennison Graphics Division, ter attentie van Frits de Vink, manager Human Resources, Postbus 118, 2394 ZG Hazerswoude. Als u nadere informatie wilt, dan kunt u hem ook bereiken op telefoonnummer (071) 342 15 09. Avery Dennison zit erachter AVERY DENNISON Lisse is een aantrekkelijke Bij het bureau Sociale Recherche komt de functie vacant van woon- en werkgemeente en telt circa 22.000 inwoners. De gemeente Lisse ligt op geringe Sociaal rechercheur m/v r 32 uur per week afstand van strand, duinen, Leiden, Haarlem en Amsterdam en heeft een uitstekend voor zieningenniveau (regiofunctie) op vele terreinen. De gemeentelijke organisatie kent vier sectoren, waaronder de sector Welzijn. Deze bestaat uit 2 afdelingen, te weten: de afdeling Onderwijs, Sport en Cultuur en de afdeling Sociale Zaken en Volksgezondheid. Tot de afdeling Sociale Zaken en Volksgezondheid behoort ook het bureau Sociale Recherche. Het opsporen van misbruik en oneigenlijk gebruik van uitkerin gen gebeurt in samenwerking met 9 andere gemeenten in de Duin- en Bollenstreek alsmede de gemeente Oegstgeest. Lisse treedt hierbij op als centrum gemeente. Functie-inhoud: - het verrichten van fraudeonder zoeken naar en het verzamelen van gegevens en bewijsmateri aal over misbruik en/of oneigen lijk gebruik van sociale voorzie ningen; - het justitieel afwerken van frau dezaken en het opmaken van processen-verbaa I - het rapporteren en adviseren aan colleges van burgemeester en wethouders en sociale dien sten van de deelnemende ge meenten over verrichttè fraude onderzoeken; - het onderhouden van contacten met de deelnemende gemeen ten, de politie, het Openbaar Ministerie en overige opspo ringsinstanties; - het ontwikkelen van beleids plannen over fraude en fraude preventie; - het verrichten van overige bin nen het bureau Sociale Recher che voorkomende werkzaam heden. Functie-eisen: -in het bezit van het politie- diploma; - politie-ervaring of andere erva ring als opsporingsambtenaar; - ervaring met recherche werk zaamheden; - kennis van sociale zekerheids- en verzekeringswetgeving, be stuursrecht en straf(proèes)recht; - bereidheid om ook buiten de regulieré werktijden werkzaam heden te verrichten; -zelfstandig en ook in teamver band kunnen werken; - goede sociale, communicatieve en redactionele vaardigheden; - in het bezit van rijbewijs B en een eigen auto; - flexibel, stressbestendig, dis creet, organisatie- en doorzet tingsvermogen; - beheersing van observatie- en gesprekstechnieken. Het salaris: Afhankelijk van opleiding en ervaring bedraagt het salaris voor( deze functie maximaal f 5.392,-j bruto per maand (salarisniveau 8 peildatum 1 oktober 1999).; Tevens wordt maandelijks eeri brutotoelage van f 500,- toege' kend voor de specifiek aan de functie verbonden omstandighej den. Daarnaast wordt een kilo metervergoeding toegekend voo het gebruik van de eigen auto. I WS 1 Algemene informatie: De aan te stellen functionaris^ treedt in dienst van de gemeentel Lisse. De 'Collectieve Arbeidsfj voorwaardenregeling' en de 'Uitl werkingsovereenkomst' zijn vati kracht. Voor de functie zal opspo-^*f! ringsbevoegdheid worden aange-. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de che( van de afdeling Sociale Zakei en Volksgezondheid, de heel C. Houwaard, tel. (02521 43 31 29 of het sectorhoofd, de heer B. Blonk, tel. (0252)! 43 31 28. Wilt u solliciteren? Wij nodigen vooral allochtonen uit om te solliciteren. De gemeen te Lisse streeft naar een even redige vertegenwoordiging vai allochtonen in haar personeetëj bestand. Bij gelijke geschikthei geven wij de voorkeur aan eei kandidaat uit deze doelgroep. Uw sollicitatie ontvangei wij graag binnen twee wekei na het verschijnen van dit blai U kunt uw brief richten burgemeester en wethouder? van Lisse, Postbus 200, 2160 Al Lisse. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op priji gesteld. ILOEIEND CENTRUM VAN DE BOLLENSTREE Het hoogheemraadschap van Rijnland heeft in een gebied van ruim duizend vierkante kilometers, kwart miljoen mensen wonen en werken, de zorg voor drie taken: de beveiliging tegen zee- en rivierwater (waterke ring), het op peil houden van het boezemwater (waterbeheersing) en de bestrijding van de ver ontreiniging van het oppervlaktewater (waterkwaliteit). Bij het hoogheemraadschap werken ca. 475 personen, waarvan 2/3 deel werkt op het kantoor in Leiden. Het overige deel werkt op 45 gemalen en zuive ringsinstallaties verspreid over het gehele gebied. Bij de hoofdafdeling Informatievoorz ontstaan voor een systeembeheerder v/m Bij de hoofdafdeling Informatievoorziening Automatisering is een vacature ontstaan voor een De hoofdafdeling Informatievoorzie ning Automatisering bestaat in zijn totaal uit 10 medewerkers. De automatisering bij Rijnland vindt plaats m.b.v. een IBM systeem AS/400 waaraan een 250 tal beeldschermen en PC's gekoppeld zijn. Daarnaast is de AS/400 gekoppeld in een token- ring netwerk van ca. 300 PC's. De automatisering ondersteunt de gegevensverwerking van zowel admi nistratieve als technische afdelingen. Voorts zijn er aansluitingen met externe locaties en organisaties. Er zijn vele toepassingen op zowel AS/400 als PC (netwerk) operationeel. U houdt zich bezig met het beheren en onderhouden van de technische infrastructuur en het onderhouden van applicaties. U voert activiteiten uit t.b.v. de invoering van (informatie)systemen. U bent in het bezit van een mbo- diploma aangevuld met op de functie gerichte vakopleidingen, dan wel een gelijkwaardige combinatie van oplei ding en ervaring. Tevens heeft u ken nis van en/of ervaring met AS/400 en/of PC-netwerken (Novell). U beschikt over goede contactuele eigenschappen en uitdrukkingsvaar digheden zowel schriftelijk als mon deling. Verwacht wordt dat u initia tiefrijk en creatief bent en een analy tisch denkvermogen heeft. U verdient in deze functie afhankelijk van uw leeftijd, opleiding en ervaring maximaal f 5.958,bruto per maand (schaal 9) op basis van een 38-urige werkweek. Als secundaire arbeids voorwaarden kent Rijnland o.a. een collectieve regeling voor ziektekosten bij het IZA, een financiële tegemoet koming voor kinderopvang en moge lijkheden m.b.t. ouderschapsverlof en opleidingen. Inlichtingen kunnen worden inge wonnen bij het hoofd lnformatievoor-1 ziening Automatisering de heer J. Hoeijenbos, tel. (071) 516 84 84 (tijdens kantooruren). Benoeming vindt bij Rijnland plaats na het overleggen van een verklaringj omtrent het gedrag. Uw sollicitatie kunt u binnen 14 dagenl na het verschijnen van dit blad richten l aan het hoofd Personeel en Organisa- I tie van Rijnland, mevrouw C.P. Jong, Postbus 156, 2300 AD Leiden onder vermelding (op brief en enveloppe) van het vacaturenummer 99-I&A-2. Acquisitie naar aanleiding van deze 280 advertentie wordt niet op prijs gesteld. ten p

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 40