Personeel Personeel Personeel ontbrekende visitekaartje? Ben jij het stuk van ons Technisch medewerker v/m APOTHEKERS ASSISTENTE Accountmanager Particulieren Zilveren Kruis ZATERDAG 2 OKTOEER 1999 Het hoogheemraadschap van Rijnland heeft in een gebied van ruim duizend vierkante kilometers, kwart miljoen mensen wonen en werken, de zorg voor drie taken: de beveiliging tegen zee- en rivierwater (waterke ring), het op peil houden van het boezemwater (waterbeheersing) en de bestrijding van de ver ontreiniging van het oppervlaktewater (waterkwaliteit). Bij het hoogheemraadschap werken ca. 475 personen, waarvan 'h deel werkt op het kantoor in Leiden. Het overige deel werkt op 45 gemalen en zuive ringsinstallaties verspreid over het gehele gebied. Rijnland Voor het beheer van de eigendommen zoeken wij een De hoofdafdeling Werkenbeheer is verantwoorde lijk voor het beheer en onderhoud van afvalwater zuiveringsinstallaties met bijbehorende persgema len, gebouwen, terreinen, watergangen, waterke ringen, sluizen en bruggen. Als onderdeel hiervan houdt de afdeling Onder houd Centraal zich o.a. bezig met het onderhoud van zuiveringstechnische werken, de zeereep, het groenonderhoud op de installaties en het beheer van een groot aantal eigendommen. De totale formatie van de afdeling Onderhoud Centraal bestaat uit ca. 30 medewerkers. U beoordeelt aanvragen van derden op technische aspecten en u formuleert (in concept) voorwaar den die aan eigendomstoestemmingen moeten worden gesteld. U overlegt met gebruikers (huur ders, pachters) van Rijnlands eigendommen. U con troleert de naleving van geldende voorwaarden en voert een actieve rol bij het zoeken naar gegadig den voor gebruik van vrijkomende eigendommen. Tevens draagt u zorg voor de actualiteit van kada strale gegevens en zult u een belangrijke rol spe len bij het opstellen van een legger voor eigen dommen. Ook het uitvoeren van (éénvoudige) inmetingen en het maken van tekeningen behoort tot uw taak. U vervult op het niveau van de functie eenmalige of ad hoe opdrachten en bent bereid (incidenteel) ook andere werkzaamheden die op de afdeling voorkomen uit te voeren. Een opleiding op mbo-niveau, bij voorkeur weg en waterbouwkunde, danwel een daaraan gelijk waardig te achten werk- en denkniveau opgedaan door opleiding en ervaring. Affiniteit met de geschetste werkzaamheden en zelfstandig kunnen werken. Goede communicatieve eigenschappen, zowel mondeling als schriftelijk. U kunt omgaan met belangentegenstellingen. Rijbewijs B is noodzakelijk in verband met uw mobiliteit. Ervaring met PC, CAD en enige kennis van Geogra fische Informatiesystemen strekt tot de aanbeve- U verdient in deze functie afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, max. f 5.268,-- per maand (max. schaal 8) op basis van een 38-urige werk- Als secundaire arbeidsvoorwaarden kent Rijnland o.a. een collectieve regeling voor ziektekosten bij het IZA, een financiële tegemoetkoming voor kin deropvang en mogelijkheden m.b.t. ouderschaps verlof en opleidingen. De functie dient in het kader van Rijnlands functie- waarderingssysteem nog gewogen te worden. Inlichtingen over deze functie kunt u inwinnen bij het hoofd Onderhoud Centraal de heer P.J. Smit, tel. (071) 516 84 07 (tijdens kantooruren). Benoeming vindt bij Rijnland plaats na het over leggen van een verklaring omtrent het gedrag. Uw sollicitatie kunt u binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad richten aan het hoofd Personeel en Organisatie van Rijnland, mevrouw C.P. Jong, Postbus 156, 2300 AD Leiden. Op brief en enveloppe graag het vacaturenummer 99-WOC-3 vermelden. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Apotheek Reyst In het centrum van Leiden dichtbij het Centraal Station zoekt prettige werksfeer geen avond- en nachtdienst Inlichtingen en sollicitaties Dhr. R. v.d. Wal Steenstraat 35 2312 BT Leiden. Tel. 071-5120136 International Food Gourmet Products In verband met de uitbreidingen van diverse (nieuwe) productielijnen j zoeken wij: PRODUCTIE-INPAKMEDEWERKERS ma Welke na gebleken geschiktheid in vast dienstverband om te zetten, die de spil zijn voor de orders in de genoemde gebieden. Wilt u in een prettige omgeving werken en is Mexicaans iets voor u, dan Wij vragen: Positieve instelling Goede mentaliteit Nauwkeurig kunnen werken Zelfstandigheid Bieden wij: Een uitstekend salaris Nette werkomgeving Zelfstandige baan Klein team Na gebleken geschiktheid eventueel vast dienstverband Heeft u interesse in bovenstaande betrekking, bel of schrijf naar: International Food and Gourmet Products, De Lasso Zuid 17, 2371 EV Roelofarendsveen. Tel. 071 - 3316450. T.a.v. mevrouw K. de Wit. Euromatch zoekt een regio Den Haag Onze opdrachtgever is een vooraanstaande bank van internationale standing, behorend tot de acht grootste banken ter wereld. Breed georiënteerd en met een veelzijdig pakket bank- en verzekeringsdiensten voor zowel de zakelijke afe par ticuliere markt. Kernbegrippen in deze organisatie zijn: inte graal advies, pro-actieve verkoop, marktgericht. Uw kerntaken. U bent verantwoordelijk voor het opstellen van een relatie- en prospectplan, het leggen en onder houden van contacten met (potentiële) relaties, lokale organi saties en intermediairs, Bovendien behoren het adviseren over particuliere en zakelijke producten en diensten, beoordelen van kredietrisico's en het sluiten van transacties tot uw taken. Het inwerktraject bevat 6 maanden gerichte opleidingen, stage (on the job) en het bijwonen van thema-dagen. Euromatch is met 18 vestigingen actief op de arbeidsmarkt, voor hoger opgeleid personeel. Euromatch werft en selecteert, detacheert en zendt uil. Euromatch is onderdeel van brunel international |N.V. E-mail: delft@euromSh.nl Internet homepage hl tp://www.euromalch.nl - Euromatch is ISO-9001 gecertificeerd. Uw profiel. U heeft een afgeronde HBO- of WO-oplei- ding, aantoonbare ervaring in een commerciële verkoopfunc tie en aantoonbare belangstelling voor financiële dienstverle ning. Bovendien bent u resultaatgericht, sociaal vaardig en Belangstellenden kunnen hun schriftelijke sollicitatie, binnen twee weken na het verschijnen van deze advertentie, sturen naar Euromatch Werving Selectie, t.a.v. mevrouw P.G. van der Meulen, Koninginnegracht 14f, 2514 AA Den Haag, tel. 070-3461510 of e-mail: p.van.der.meulen@euromatch.nl EUROMATCH Euromatch. Je carrière in betere banen. Zoek jij een uitdagende baan op een afdeling die het visitekaartje van een bedrijf is? Ben je op zoek naar een service-gerichte baan die full time of parttime (minimaal 20 uur) in te vullen is? Ben je verder stress bestendig, flexibel inzetbaar en heb je een goede, vriendelijke telefoon stem? Dan is werken op onze afdeling Klantenservice in Noordwijk de baan voor jou! De afdeling Klantenservice is het visitekaartje van Zilveren Kruis. Bij vragen, het zoeken naar oplossingen en voor het verkrijgen van advies, nemen klanten telefonisch contact met ons op. Ze verwachten daarbij hulp van een vriendelijke en deskundige medewerker. Zilveren Kruis biedt jou als medewerker Klantenservice een start salaris van 2742,- bruto per maand op basis van een 36-urige werkweek, een eindejaarsuitkering (1 3e maarid) en een uitstekend pakket secundaire arbeidsvoorwaarden. De functie is ook tijdelijk (voor vier maanden) te vervullen. Spreekt dit alles je aan, en ben je per 1 5 november beschikbaar, neem dan telefonisch contact op met Paul Warmerdam, telefoon (071) 36 70 346, of met Yolanda v.d. Eijkel/Dorith Lumoindong, telefoon (071) 36 70 263. Zij zijn voor vragen bereikbaar op werkdagen van 1 3.00 tot 1 7.00 uur. Wil je solli citeren, kan dat uitsluitend telefonisch op bovenstaande nummers. Je kunt tot 1 5 oktober reageren. Verzekerd van leuk werk!

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 36