Feyenoord wacht nog op eerste zege Arsenal ontsnapt op valreep aan blamage Sport Feyenoord-fans: 'Niemand houdt ons tegen' DNDERDAG 23 SEPTEMBER 1999 CHEF WILLEM SPIERDIJK. 071 -5356464, PLV.-CHEF JANET VAN DIJK. 071 -5356463 jiemerink begint tegen Lapentti vüayaquil» Jan Siemerink komt als eerste Nederlandse tennis- )y er in actie tijdens de Daviscupwedstrijd tegen Ecuador. Mor- entend om 10.00 uur (plaatselijke tijd) staat de Rijnsburger in luayaquil tegenover de nummer één van Ecuador, Nicolas La- lentti. Bondscoach Michiel Schapers benoemde Sjeng Schalken Lit kopman. De Limburger speelt de tweede partij tegen De nimmer twee van Ecuador, Luis Morejon. Siemerink is zat er- lag ook in het dubbelspel actief. Hij treedt aan de zijde van spe- rreli jalist Paul Haarhuis aan tegen Lapentti en de 39-jarige oud- nnnaar van de Franse Open, Andres Gomez. Zondag staan Ji s chtereenvolgens op het programma de enkelspelen Schalken- kn apentti en Siemerink-Morejon. Inzet van het duel is een plaats igio ii de Wereldgroep, waar Nederland de laatste acht jaar deel van lei iit maakte. di Viersma verrassend aan kop eei 1 ils ooGEZAND-SAPPEMEERDertien ronden lang had oud-wereld- n b ampioen Ton Sijbrands in het EK dammen de gedeelde kop- ositie in handen, maar in de voorlaatste ronde heeft hij achter één tand op mede-lijstaanvoerder Harm Wiersma opgelopen. De riiij ties gaat met een punt voorsprong de slotronde in. Sijbrands fel. peelde zich nog wel naar een superieure stelling tegen de kam- di «oen van Azerbaidjan, Aliev, maar had in het eindspel te veel liel jd nodig. Zijn acht schijven waren niet voldoende om de dam nse n twee schijven van Aliev te overmeesteren. Wiersma won, voi mdat Gantwarg zich in het gevorderde middenspel vergalop- sei eerde. zez| 'C Utrecht gaat door in Amstel Cup daa iswuk FC Utrecht, Heracles Almelo, Go Ahead Eagles en Hel- lond Sport hebben zich als eerste clubs gekwalificeerd voor de oei erde ronde van de Amstel Cup. FC Utrecht versloeg voor 6000 p ieschouwers FC Den Bosch met 2-0 door doelpunten van Dirk ;ait uyt en Theo Lucius. Het duel in de Galgenwaard begon iets te at door onrustige Bossche fans. Heracles duwde Volendam b eper in de zorgen door een vlotte winst met 3-0. Go Ahead lie igles en Helmond Sport wonnen van clubs uit de amateursec- illöGo Ahead zegevierde thuis met 3-1 over Scheveningen. Hel- al lond Sport walste in het diepe zuiden van Limburg in de slot- i d se over Eijsden heen: 1-8. nai aber enkele weken uitgeschakeld ige idrop Erik Gerets moet het enige tijd stellen zonder Ernest iet iber.De PSV'er raakte tijdens de Champions-Leaguewedstrijd gen Valencia geblesseerd aan het linker bovenbeen. Een MRI- di an in het Geldropse St. Anna Ziekenhuis wees gisteren uit dat ghe verdediger een forse verrekking van de hamstring heeft op- lopen. Met intensieve behandeling kan Faber over twee tot 2 ie weken terugkeren in de selectie. Met Luc Nilis gaat het de pi ede kant op. De verwachting is dat hij dinsdag tegen Glasgow tijd ingers zijn rentree kan maken. v olleybalsters verslaan Roemenië ML; De volleybalsters hebben hun derde wedstrijd bij het EK inb Rome gewonnen. Oranje versloeg Roemeniëjnet 3-2 (17-25 iaa -25 25-21 25-21 15-9). Eerder waren Rusland en Italië te sterk zi de groepswedstrijden. Nederland begon opnieuw zwak met el persoonlijke fouten. Mathieu verving halverwege de eerste 1 spelverdeelster Fledderus door Fokkens. Ondanks deze om- Jlting verloor Nederland de eerste twee sets. Daarna kwam de ïmekeer. Oranje trok de twee volgende sets naar zich toe, enals de beslissende vijfde met 15-9. Nederland gaat nu spe- om de plaatsen vijf tot en met acht. latthijsse riant aan kop 'NEYNa de vijfde dag van de Harbour regatta in Sydney, een ^-Olympische wedstrijd, heeft Margriet Matthijsse haar lei- rspositie in de Europe-klasse verstevigd. Matthijsse ging in de rende race als vierde over de streep en in de achtste serie als eede. Met nog drie wedstrijddagen te gaan kan haar de eind je ;e haast niet meer ontgaan. Matthijsse staat op tien punten, Australische Dennisson volgt met 34 punten. Laserzeiler Ser- n Kats staat na acht races derde, met 51 punten, dankzij een ide en negende plaats. I, e Korte dreigt met kort geding itt terdam De vervanging van de geblesseerde judoka Ben tnemans op het wereldkampioenschap over twee weken in /0' mingham wordt mogelijk voor de rechter uitgevochten. Pe ïdscoach Louis Wijdenbosch heeft gisteren voorgesteld om erdagmiddag een tweekamp tussen Rogier Smulders en Mar- van den Berg te houden. Chris de Korte, clubcoach van Van Berg, gaat niet akkoord met deze procedure omdat hij van 'J ning is dat de prestaties van zijn pupil in het afgelopen jaar izienlijk beter zijn geweest dan die van Smulders. De Korte igt met een kort geding als de Judo Bond Nederland (JBN) zl( i den Berg niet rechtstreeks aanwijst voor de categorie tot 11 kilogram. De JBN laat het voorstel van Wijdenbosch van- et ig veiligheidshalve toetsen door een advocaat. lrich heeft Vuelta alles jder controle l^'ALAJARA ian Moreni heeft de zeven- Ie etappe van de Ronde Spanje gewonnen. Klasse- ^tsleider Jan Ullrich kwam jeuw op grote achterstand en, op ruim 16 minuten, blijft drager van de gou- 3rui- TRONDHEIM SJOERD BOOTSMA VERVOLG VAN VOORPAGINA Feyenoord heeft gisteravond in Trondheim laten merken dat het serieus van plan is om de eigen supporters bij buiten landse wedstrijden weg te hou den. Fans die probeerden met een geldige toegangskaart het Lerkendal-stadion van Rosen borg BK binnen te komen, wer den bij de poort opgevangen en geweerd. Anderen, die zich ongemerkt tussen de 15.000 Noorse toe schouwers begaven, zijn zoveel mogelijk op beeld of op andere wijze vastgelegd. Bij terug komst in Nederland krijgen de ze mensen een stadionverbod en wordt hun seizoenkaart in genomen. „Niets gaat ons te ver om te vermijden dat we door de UEFA worden uitgesloten", legde Feyenoords algemeen manager Jan Willem van Dop uit. „Dat hebben we ruim een half jaar geleden al duidelijk gemaakt. Daarom snap ik niet dat mensen zelfs een dag voor de wedstrijd nog kwamen kla gen. Men zoekt excuses om ge lijk te krijgen. Maar wij willen geen risico lopen. De echte Feyenoord-supporter heeft daar begrip voor." Rotterdammers Kees (33) en Edwin (32) zijn desondanks naar Trondheim afgereisd. Ze verzamelden zich gisteren al vroeg bij het stadion, samen met twintig andere Feyenoord- fans. De één had wel een kaart je, maar de ander niet. De sup porters begrijpen de bezorgd heid van hun club, maar ze wilden met alle geweld de wed strijd van hun favorieten zien. Voordat de avond viel, had ie dereen op de zwarte markt een kaartje gekocht. Tot hun verbazing werden de fans bij het stadion zeer gastvrij ontvangen. Kees weer: „De voorzitter van de club nodigde ons uit voor een bak koffie. We kregen er nog een gevulde koek bij ook. Hij vertelde ons dat het een schande was dat we zo werden behandeld. Voordat we weggingen, kregen we allemaal nog een shirt van Rosenborg." Feyenoord zegt dat de sup porters die zich gisteravond aan de poorten van het stadion meldden, op onrechtmatige wijze aan een kaartje zijn geko men. Van Dop: „Feyenoord- supporters zijn niet in staat ge steld om toegangsbewijzen te kopen. Wie toch een kaartje heeft, is daar onrechtmatig aangekomen. Op die basis kon den we mensen in overleg met de lokale politie weren." „Waarom wij wel en leden van de businessclub niet. Die gasten met poen mogen wel naar binnen", meent Rotter dammer Edwin. „Met de busi nessclub hebben we nog nooit problemen gehad. Op die men sen is de regel niet van toepas sing", luidde de uitleg van Van Dop. De Feyenoord-fans splitsten zich gisteravond op in kleine groepjes. „We wilden per se het stadion binnenkomen en dat is gelukt", legde Kees na de wedstrijd uit. „We hadden van tevoren tegen de stewards ge zegd dat dat het verstandig zou zijn om de andere kant op te kijken. Want als ze ons verlin ken, hebben ze straks in de Kuip geen leven meer. Als men meent ons op de film te moe ten zetten, dan maken wij fo to's van die stewards en ver spreiden die in het stadion." „De stewards", zegt Jan Willem van Dop, „moesten wij van de UEFA meenemen. Wat zij pre cies zullen doen, laat ik in het midden." Kees: „Ze houden ons toch niet tegen. Volgende week zijn we ook present in Portugal. Ik snap al die drukte niet. Het gaat bij deze twee wedstrijden om nog geen honderd man. Dat wordt straks in en tegen Dortmund heel anders. Voor dat duel zijn al meer dan dui zend kaarten in omloop. Laat ze maar proberen om ons een stadionverbod op te leggen." „Dat zullen we zeker doen", al dus Van Dop. „Twee jaar gele den heeft een supporter de club in Manchester in diskre diet gebracht. Hij kreeg een stadionverbod en is toen naar de rechter gestapt. Die zaak hebben we gewonnen." Beenhakker ziet zijn ploeg één helft vlammen en een 'NBA-spitstegenscoren In zijn lange trainerscarriè re was Leo Beenhakker zel den zo'n grote spits als de Noor John Carew tegenge komen. Zelden ook had hij zo'n sterke voetballer ge zien. Een soort verdwaalde NBA-speler op het nog net groene gras rond de Pool cirkel. Daar, in het uiterste noorden van Europa, ging Feyenoord op jacht naar z'n eerste overwinning in de Champions League. Maar die kwam er niet. Het bleef bij 2-2 omdat de Rot terdammers op even cruci ale als prachtige momen ten vergaten toe te slaan. Uiteindelijk mocht de Ne derlandse kampioen zelfs de handen dichtknijpen, want de Joegoslavische scheidsrechter Dusan bleek Feyenoord wel erg goed gezind. TRONDHEIM MARCEL VAN DER KRAAN De arbiter keurde het derde doelpunt van de boomlange Carew kort na rust af omdat de Noor Bert Konterman aan de kant zou hebben geschoven. Niemand in het Lerkendal-sta- dion had een overtreding ge constateerd, maar de Joegoslaaf was resoluut in zijn besluit. De 3-2 zou bijna zeker de doodsteek zijn geweest voor Feyenoord in de Champions League. Nu leeft de ploeg van Beenhakker nog en kan men zich volgende'week weer in een fraaie uitgangspositie manoeu vreren als de koplopers Rosen borg en Dortmund in groep C elkaar beconcurreren. „Daar gaan splinters vallen," was de simpele conclusie van Been hakker, die zich tegelijkertijd realiseerde dat Feyenoord in Portugal wel van zich zal moe ten laten spreken. Aan moeilijke berekeningen ireni was in de 225 kilome- ange rit van Bronchales Guadalajara met tien ren- ontsnapt uit het peloton, kilometer voor de finish de Italiaan uit het groepje en hield aan de streep drie voorsprong over. De •y jaarden Acosta en Piccoli ee en tweede en derde. Ullrich liet in de lange rit coureurs wegrijden, om- e geen bedreiging waren zijn positie. Telekom con- irde de koers en liet geen ir uit de top van het klas- nt ontsnappen. De Span- en Galdeano, Heras en Ji- z, respectievelijk de num- 3 drie, vier en vijf, probeer- j iet wel, maar Ullrich weer- Ide furie met glans, rich: „Alles ging volgens er werd aangevallen, er uiteindelijk een groepje wij domineerden ver- p. IK Hp knprc Maar HnnHpr- Jan Ullrich bekijkt zijn fiets voor de start van de Vuelta-etappe van gis teren. De Duitser verwacht de ronde te kunnen winnen. foto ap ns de koers. Maar donder- ik moeilijker krijgen. Als etappe goed doorkom, ga vanuit dat ik de Ronde J intkoning Marcel Wüst Jisteren overiegsn niet van ljV De viervoudig ritwinnaar vond te veel last van di- blessures die hij bij val- ?n had opgelopen. Vóór de start van de zeven tiende etappe werd het bloed van 31 coureurs getest, waarbij de hematocrietwaarde werd ge meten. Geen van de gecontro- leerden bleek positief. Onder de 31 bevonden zich de renners van Ullrichs ploeg Telekom, Festina, US Postal en de Neder landse TVM-formatie. Vandaag staat een zware bergetappe over 166,3 kilome ter op het programma, met twee scherprechters: een berg van de eerste categorie en één van de tweede categorie. De aankomst is op het 1650 meter hoog gelegen Alto de Abantos. Zaterdag wordt nog een tijdrit verreden. Feyenoords uitblinker Kalou zorgt voor paniek in de Rosenborg-verediging. hoeft Feyenoord zich niet te wagen. Niemand weet hoeveel punten er vereist zijn om de tweede ronde te halen. Wat als een paal boven water staat, is dat een overwinning wonderen doet. Volgens de meeste Feye- noorders kan die, op Europees niveau, niet lang meer uitblij ven. In de eerste helft straalde Feyenoord tegen Rosenborg Ballklub zoveel klasse uit, dat het er nu van overtuigd is dat men thuishoort in de Champi ons League. Voor het oog van 15.000 doodstille Noren en zonder de steun van het legioen (vijftig supporters keken vanaf een heuveltje achter de hekken toe) spéélde Feyenoord met de Noorse kampioen. Julio Cruz, Patrick Paauwe en Bonaventure Kalou hadden de stadionclub zomaar aan een ruime voor sprong kunnen helpen. Het bleef bij twee treffers, eentje van Jon Dahl Tomasson en een juweeltje van Kalou. Onvol doende om de fysiek beresterke Noren van het lijf te houden, zo bleek. Want twee keer kwam de bal voor de voeten van Rosen borgs eigen Dennis Rodman (Carew), twee keer verdween de bal achter Jurek Dudek (1-1 en 2-2). Beenhakker nam zijn verde diger Bert Konterman niets kwalijk. De 'NBA-spits' Carew was voor Feyenoord in de lucht niet te verdedigen. In het straf schopgebied heerste hij zoals Rodman of Jordan in hun glo riedagen onder de basket. Kon terman zwoegde, bokste en beukte tegen de donkere Noor aan, maar was machteloos. „Het is nogal wat als je tegen stander 20 centimeter groter is en een beul van een kerel is," zei Beenhakker. „Dan kun je springen, dan kun je duwen, maar het helpt allemaal niks. En dat kreng was nog verdomd snel ook. Voor deze wedstrijd had ik, moet ik bekennen, ei genlijk nog nooit van hem ge hoord. Maar wie wel?" Carew speelt ook nog maar net bij de Noorse kampioen. Weggehaald voor zes miljoen gulden bij een clubje in het zui den. „Als-ie dat nu al moet kos ten, kun je uitrekenen wat hij straks moet opbrengen. Ik had hem drie keer op de band ge zien en toen deed hij naast prachtige dingen ook nog heel domme dingen. Maar tegen ons deed hij alles goed", zei de Feyenoord-coach. Toch had Feyenoord Rosen borg gisteravond kunnen ver slaan, vond Beenhakker. In de eerste helft kwam de ploeg zo goed voor de dag dat de Noren even volledig verrast waren. Beenhakker, die het mes in zijn aanval had gezet en Peter van Vossen op de bank hield: „Er gebeurde precies wat we dach ten. Met Cruz en Kalou in de voorhoede en Bosvelt net als vorig jaar weer op de rechter kant, deden we iets dat afweek van ons spel in de competitie. Ik heb al eerder aangegeven dat we daartoe internationaal wor den gedwongen." Het werkte, Feyenoord kreeg prachtige kansen. Beenhakker: „Vooral via Kalou en Paauwe. Als we die hadden benut, waren we in de tweede helft niet meer in de problemen gekomen." Na rust deelde Feyenoord nog een paar speldenprikken uit. Aan spraak maken op de winst kon het niet meer. „Maar door die schitterende eerste helft weet ik niet of ik met een gelijkspel wel blij ben", baalde Beenhakker. „Er zat echt meer in." Waarom hij de andermaal te genvallende Julio Cruz niet wis selde, wilden sommigen van Beenhakker na afloop nog we ten. De coach zei het te hebben overwogen. „Maar juist omdat de Noren zoveel lengte hadden en elke vrije trap of corner le vensgevaarlijk was, had ik nog een paar 'koppers' nodig. Julio is er daar een van. Peter van Vossen, die ik al vanaf de rust liet warm lopen, hoef ik bij cor ners niet naar z'n eigen straf schopgebied te sturen om bal len weg te koppen. Er zat meer in, ondanks de wat moeilijkere tweede helft. Maar we leven nog. Volgende week gaan Dort mund en Rosenborg elkaar te lijf en dan vallen er splinters. Als wij mee willen doen om de bovenste plaatsen moeten we zelf uithalen in Portugal en ge woon winnen." Barcelona wint met Litmanen en Frank de Boer op de bank RUSWUK ANP Arsenal is in de 'groep der giganten' van de Champions League ternauwernood ontsnapt aan een blamage. De Londen- se club gleed pas in blessuretijd langs het Zweedse AIK Solna: 3-1. Arsène Wenger begon met Bergkamp en Overmars in de basis. Arsenal dic teerde de wedstrijd op Wembley en on derstreepte het klasseverschil met een treffer van Ljungberg na een klein half uur. De Londense club slaagde er niet in door te djrukken. Vlak na rust bracht Nordin de totale verrassing dicht bij: 1-1. Arsenal pro beerde van alles, maar de defensie van AIK gaf geen krimp. Tot de extra minu ten. De Franse aanvaller Thierry Henry, in de ploeg gekomen voor Ljungberg, zorgde voor de beslissing. Diepe spits Suker, gevoed door Bergkamp, maakte er seconden later zelfs nog 3-1 van. Overmars maakte twintig minuten voor tijd plaats voor Kanu. Bij Barcelona koos Louis van Gaal in de wedstrijd tegen Fiorentina voor een wat bijzondere Nederlandse inbreng. Hij liet Frank de Boer, naast Litmanen, op sprong van 3-0. Na rust ging de rem er- de bank. Hesp, Reiziger, Bogarde, Ro- op. Graz kreeg daardoor enige gelegen- nald de Boer, Cocu en Kluivert mochten heid zich te onderscheiden. Dat leidde wel starten. Ook Luis Enrique kreeg onder meer tot een strafschop. Vastic weer eens de voorkeur. Hij bedankte legde aan, maar Raymond van der Gouw voor dat vertrouwen met een fraai doel- bracht redding. Bij United mocht Jordi Cruijff, na zijn goe de competitieop treden, van coach Ferguson in de ba sis beginnen De Nederlandse mid denvelder werd halverwege de tweede helft gewis seld voor Shering- ham. Olympique Mar seille deed in deze groep goede zaken door Croatia in Zagreb met 2-1 te ven slaan. Sebastien Perez maakte een kwar tier voor tijd de winnende treffer. Zijn ploeggenoot Bakayoko had de score al na vijf minuten geopend. Sokota maakte in de 64ste minuut gelijk. In groep A viel Leverkusen bij Maribor op door zijn geduld. De Duitsers gaven punt in de tiende mi nuut. Even daarvoor had Figo de score ge opend. Batistuta liet vlak na rust Hesp kansloos met een van richting veranderd schot. Figo zocht ver volgens zeer gehaaid de sandwich op in het strafschopgebied en ging graag onderuit. Rivaldo herstel de de marge van twee vanaf de stip. Even later had de Braziliaan opnieuw succes: 4-1. De tweede Italiaanse treffer, van Chiesa, kwam te laat voor nieuwe hoop bij Fiorentina. Titelhouder Manchester United was in Oostenrijk al na een helft klaar met Sturm Graz. Keane, Yorke en Cole gaven de favoriet in groep D een zonnige voor- Bobic de grote uitblinker bij Borussia Dortmund achterin niets weg en wachtten voorin voorbeeldig op een geschikte kans. Die kwam, in tweevoud. Vijf minuten voor het laatste fluitsignaal schoot Zivkovic raak. In de laatste minuut maakte Kir- sten er zowaar 0-2 van. Leverkusens concurrent Lazio Roma vloog er stevig in tegen Dynamo Kiev. Vijf waarschuwingen verder, tegen één voor de Oekraïners, kwamen de doel punten, waarvan drie binnen vijf minu ten. Sergij Rebrov benutte een straf schop (0-1), Negro en Salas draaiden het resultaat bijna vanaf de aftrap om. Borussia Dortmund is na de vlotte winst met 3-1 op Boavista mede-koplo per in Groep C van de Champions Lea gue. De Duitse club, die vorige week 1 -1 bij Feyenoord speelde, heeft net als Ro senborg vier punten uit twee duels. De voormalig Champions Leaguewinnaar had in Fredi Bobic de grote uitblinker. Hij scoorde na rust 2-1 en 3-1. Vijf mi nuten voor de onderbreking had Möller het eerste doelpunt gemaakt met een af standsschot van 25 meter. Binnen vier minuten zorgde Rui Bento voor de ge lijkmaker met een rake kopbal na een aarzeling in de defensie van Borussia. CHAMPIONS LEAGUE TWEEDE RONDE GROEP C Rosenborg - Feyenoord 2-2 (2-2). 11. Tomasson 0- 1. 19. Carew 1-1, 22. Kalou 1-2, 24. Carew 2-2 Scheidsrechter: Radoman (Joe). Toeschouwers: 15.000. Gele kaart: Berg (Rosenborg), Paauwe, Van Wonderen (Feyenoord). Borussia Dortmund (Dui) - Boavista (Por) 3-1 (1- 1). 40. Möller 1-0, 44 Rui Bento 1-1, 53. Bobic 2-1, 65. Bobic 3-1. Scheidsrechter: Oezounov (Bui) Toeschouwers: 44.000 Gele kaart: Dede (Borussia), Luis Manuel (Boavista). borg - Borussia Dortmund, Boavista - Feyenoord. GROEP A Maribor (Slv) - Leverkusen (Dui) 0-2 (0-0). 85. Zivkovic 0-1, 90. Kirsten 0-2 Scheidsrechter: We- gereef (Ned). Toeschouwers: 10.000 (uitverkocht). Gele kaart: Zidan, Filekovic, Cipi, Pregelj. Galic (Maribor), Beinlich, Emerson (Leverkusen) Rosenborg Dortmund Feyenoord Boavista 2 1 1 0 4 5-2 2 1 1 0 4 4-2 2 0 2 0 2 3-3 2 0 0 2 0 1-6 Leverkusen Lazio Roma Maribor Dynamo Kiev 2 1 1 0 4 3-1 2 1 1 0 4 3-2 2 10 13 1-2 2 0 0 2 0 1-3 Ljungberg 1-0, 53. Nordin 1-1, 90. Henry 2-1, 90. Suker 3-1. Toeschouwers: 71.227. Scheidsrech ter: Melo Pereira (Por). Barcelona (Spa) - Fiorentina (Ita) 4-2 (2-0). 7. Fi go 1-0, 10. Luis Enrique 2-0, 50 Batistuta 2-1, 68. Rivaldo 3-1 (strafschop), 70. Rivaldo 4-1, 79. Chiesa 4-2. Scheidsrechter: Nielsen (Den) Toe schouwers: 75.000. Gele kaart: Mijatovic, Padali- no (Fiorentina). Barcelona Arsenal Fiorentina AIK Solna 2 2 0 0 6 6-3 2 1 1 0 4 3-1 2 0 1112-4 2 0 0 2 0 2-5 Sturm Graz (Oos) - Manchester United (Eng) 0-3 (0-3). 16. Keane 0-1, 31. Yorke 0-2, 33. Cole 0-3 Scheidsrechter: Trentalange (Ita). Toeschouwers: 17.000. Gele kaart: Mèhlich, Foda (Graz), Beek ham (Manchester U.). Croatia Zagreb (Kro) - Olympique Marseille (Fra) 1- 2 (0-1). 5. Bakayoko 0-1, 64. Sokota 1-1, 77 Perez 1-2. Scheidsrechter: Braschi (Ita) Toe schouwers: 25.000. Gele kaart: Krunoslav Jurn Mumlek, Goran Juric (Croatia). Marseille Man. United Croatia Z. Sturm Graz 2 2 0 0 6 4 1 2 1 1 0 4 3-0 2 0 1111-2 2 0 0 2 0 0-5 Eerstvolgende wedstrijden, 29 september: Rosen-

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 23