plasters eindigen met makelijk hoofdgerecht Scylla herstelt zich: 6-1 Sport MASTERS Van der Gugten is weer helemaal terug lams Flair |nnen geen Slist maken MNDAG 20 SEPTEMBER 1999 CHEF WILLEM SPIERDIJK. 071-5356464. PLV.-CHEF JANET VAN DIJK. 071-5356463 an den Broek zwaait af met titel )EN PETER KLEIN ido van den Broek heeft een eede Masters BI-titel op zijn am geschreven. In een duel een bizar en daardoor ;a innend verloop tegen Mark ischeuer trok de huidige a immer 58 van de nationale 3S ïglijst met tweemaal 7-5 als- aan het langste eind. Van Broek veroverde twee jaar eden zijn eerste hoofdprijs in slotevenement van het dsch Dag- Tennis cuit. Als jrafje op het akelijke ifdgerecht de 21ste sters kreeg veelkoppige 'ij jliek de fina- het eer- mannen- ibel B in de sterhistorie irgeschoteld. ek van der Capellen en Jos eEimans werden de kampioe- let een Master BI-titel nam jdo van den Broek voorlopig Jl heid van de Leidse regio. competitiespeler van ALTV jaar nog niet van de Voorscho het gevolg, waardoor Van den Broek volgend jaar de A2-status op zijn spelerspas vermeld krijgt. Omdat de tennissende Leidse student ook de BI-toer nooien in Zoetermeer en Goirle naar zijn hand zette en even eens dat van Bastion Baselaar in Den Bosch won, kreeg de eindstrijd bij de Masters twee BI-toppers binnen de lijnen. Want Mark Fleischeuer mag dan vanwege zijn huidige werk kring met de landelijke A-toer nooien gestopt zijn en als Bl- speler door het tennisleven gaan, in die laat ste groep be hoort hij nog al tijd tot de groot heden. In het LD Circuit deed de Unicummer maar twee ne derlagen. Alleen eveneens voor malige A-spelers als Marco van Trigt, de BI-Mas ter van 1991, en Kees-Jan Schuilenburg, de regerend Bl- Master, waren in een BI-finale te sterk voor Fleischeuer. En Guido van den Broek had dit Rabobank hermeer mocht in het LD inis Circuit wellicht niet zijn an{rbeste seizoensresultaten ben neergezet, in de lande- A-toernooien floreerde i den Broek wel. Hij won het mooi op zijn eigen club en gde daar een A-titel bij Pelli- n in Goirle aan toe. Een for- tijging op de nationale rang tot binnen de top-60 was tenaar gewonnen. In de com petitie met Zoetermeer tegen Unicum, in het weer sterk be zette BI-toernooi van De Me- renwijk en in de Masters-poule was hij steeds tegen een neder laag aangelopen. De kracht van de finalisten bleekjpok nog eens uit de kruisfinales, waarin Mare Nagelkerken* (tegen Fleischeu er) en Jeroen Boogmans (toch de Master van 1994, 1995 en 1996) in twee sets geen echte kans kregen. Fleischeuer leek ook in het vierde onderlinge duel op een overwinning en daarmee op zijn tweede Masters-titel na 1992 af te stevenen. De thuis- speler nam een 5-1 voorsprong, maar kon de set niet binnen ha len. Van den Broek kwam niet alleen langszij, maar snelde meteen door naar 7-5 setwinst. „Ik wilde op tempo met hem meespelen", zou de genees- kundestudent verklaren. „We hebben eerder deze week een paar maal samen getraind en toen kon ik hem wegslaan. Maar in de finale sloeg hij mij weg. Ik ben toen wat defensie ver gaan spelen, maar wel met diepte om toch druk te houden. En dat lukte prachtig." Van den Broek stoomde in de tweede set door naar een 5-2 voorsprong en kreeg twee matchpoints. „Toen maakte ik dezelfde fout als in het begin van de eerste set. En dan is het zo 5-5." Twee games later had Van den Broek toch zijn tweede Bl-Mastertitel op zak. Feitelijk had de nieuwe Cl- Master Bart van Eeden een ge lijke ontwikkeling als Van den Broek doorgemaakt. Aan het begin van het tennisseizoen wist hij nog niet eens of hij bij De Merenwijk wel competitie zou spelen. Het werd uiteinde lijk zesde klasse en een kampi oenschap met zijn team. Pas in het laatste toernooi, in Zoeter- woude, werd Van Eeden de man in vorm. Hij drong door De Leidse student geneeskunde Guido van den Broek won na een grillig scoreverloop het duel der linkshandige giganten om de B1 Mastertitel tegen Voorschotenaar Mark Fleischeuer. foto henk bouwman tot de halve finale in de BI en won zijn eigen categorie. Er voor had hij ook al op Zuid West huis gehouden. De trend herhaalde zich in de poule en in de eerste set van de finale tegen Dylan Prins. Lau rens de Lange klopte de Meren- wijker in de voorwedstrijden en ook de eerste reeks in de slot- ronde ging met 6-4 verloren. Daarna kreeg het serve-and- volley spel van Van Eeden in beide gevallen de overhand. Floris Vogel kon hem in de kruisfinale niet afstoppen en dat lukte Prins, die De Lange in de halve finale een halt had toe geroepen, in de eindstrijd ook niet. „Mooi, die titel", sprak de 24-jarige Van Eeden na afloop. „Maar ik ben toch blijer, dat het met mijn vader (die tijdens ZTC met hartprobleempjes te kam pen kreeg) weer beter gaat." Ewout Hinnen bleef als enige man tijdens de Masterweek zonder nederlaag en werd dus de nieuwe Dl-Master. De 16-ja- rige scholier, die bij De Boek horst in de zesde klasse speel de, won vier partijen waaronder de kruisfinale en de eindstrijd in twee sets en slechts een duel in drie deeltjes. Paul Baans, die als enige in de poule een set van de winnaar afsnoepte, werd daarmee de terechte tweede. De Benjamin in het Masters- gezelschap uit Boskoop hield wel de grote favoriet Roeland van Ark uit de finale. De OLT- C'er had dit seizoen liefst acht toernooien als winnaar afgeslo ten. „Als ik Zuid West niet had gewonnen, had ik er niet eens bijgestaan", stelde Hinnen na afloop vast. De verschillen in Dl waren en zijn immers mini maal. Voor Freek van der Capellen was de Masters-finale in het BI mannendubbel een terugkeer op het centre court van Uni cum. Dertien jaar geleden pro moveerde de inmiddels Meren- wijker er met het eerste team naar de hoofdklasse van de competitie. Beekhuizen met Jacco Eltingh was toen de ver liezende tegenstander. Dit jaar werd met Jos Koemans de na tionale veteranentitel 35+ bin nengehaald. Ruim vijf weken later volgde de Leidse Masters- titel in het open HDB1. „Prach tig hier", zei de jongste van de Capellen-broers. „Op het cen tre court spelen voor heel veel publiek. Dit nieuwe onderdeel zorgt voor een welkome aan vulling op het programma." Ted van Berkel en Dirk-Jan Dekker waren de sterksten bij de Cl 35+ dubbelaars. In de eindstrijd werden Jack Hoogka mer en Johan Montanus in twee sets geklopt. Harry van Dijk en Gerrit Kleiveld waren de tevreden winnaars van het Dl 35+ onderdeel. De nummers twee, Edwin van Steijn en Frank Uittenbogaard waren evenmin ontevreden. Uiteindelijk is Uit tenbogaard, echtgenoot van topper Heieen van den Berg, nog maar D2-speler. LEIDEN PETER KLEIN n uido van den Broek en Barbara van der Gugten werden voor pin tweede Masters BI-titel in de bloemetjes gezet. Voor de i, jnsburgse werd het zelfs de tweede op rij. Van den Broek ze- te vierde eerder in 1997. foto henk bouwman Even dacht Barbara van der Gugten dat zij haar toernooi- programma dit jaar verkeerd had samengesteld. De resulta ten bleven uit bij de regerende Leidse BI-Master. Het werd bijna beangstigend stil rond Van der Gugten en geluiden als was zij een eendagsvlieg wer den al vernomen. Gisteren re kende zij definitief af met haar criticasters. De Rijnsburgse prolongeerde tegen Ingrid van der Plas haar vorig seizoen ver overde kampioenschap en won daarmee haar derde toernooi de storm rond Van der Gugten. De eersteteamspeelster van De Merenwijkse vond haar 'joe- piegevoel' terug bij TeHaDo, waar een interessante hoofd prijs op haar wachtte. Aanslui tend werd op het kunstgras van Zuid West de tweede BI-ti tel weggekaapt. Een felle start bezorgde Van der Gugten in de finale van de Masters al snel de eerste set. „Maar dan is ineens toch de druk weg", vertelde de Rijnsburgse na afloop. „Dan ga je er in de tweede set snel aan. Ik sta nu eenmaal liever 4-1 achter dan op voorsprong. Bij 4-3 voor in de derde set was de missie geslaagd en kon ik het afmaken." Van der Gugten, die in de halve finale teamgenote Marjet Groenleer de weg had versperd, voegt zich in het rijtje van Jacqueline van Wijk (1982 en 1983), Cindy Berkhout (1989 en 1990) en de inmiddels na een schouderoperatie weer trainende Heddy Boers (1995 en 1996), die eerder twee Mas- ters-titels op rij wonnen. „Ik ben er volgend jaar zeker bij", voorspelde de Merenwijkse. „Ik wil er als eerste speelster drie op rij winnen." Bij de Cl-vrouwen kwam de nieuwe Master Merel Aalders in de kruisfinales goed weg te gen Iva Polla, 7-5 in de derde set. De speelster van Leidse Hout, die volgend jaar naar het Katwijkse Zee Duin over stapt, had in de slotronde wei nig problemen met Tyscha Waayer uit Zoeterwoude, die in de halve finale Sandra Drau- lans uitschakelde. Aalders was de voorspelde winnares. De Leidse boekte in de BI-toer nooien al zeges op onder ande re Van der Gugten en Femke de Boer, die in de kruisfinale door Van der Plas werd geëli mineerd. De oudste deelnemer in de Dl, Nienke Hensbroek, werd ook de Master. De 18-jarige speelster van OLTC moest diep gaan tegen Bertine de Groot om de kruisfinale te overleven (na bijna drie uur met 7-5 der de set), maar had in de overige partijen, inclusief de finale te gen Mariëtte Onderwater aan twee sets genoeg. Hensbroek was er dan ook, als D2-speel- ster, twee jaar geleden al bij en kon gemakkelijk op de routine teren. In de dubbel lieten Monique Rijnders en Kitty van der Zon zich in de DDC 35+ poule nog verrassen door Tonnie Vurens en Ria van der Werf. Maar in de kruisfinale tegen Hannie Boskamp met Siny Evers en in de eindstrijd tegen Lenie Pen- nenburg en Joke Smith stond het nieuwe Masters-koppel op scherp. In de Dl ging de hoofdprijs naar de Leidse Hout-combinatie Saskia Pau wels en Yvonne van der Werf (geen familie). Toos van der Valk en Lidy Walraven van de Munnik dolven na drie sets het spit. CIRCUIT IN CUFERS HEB1, poule A; Mark Fleischeuer - Tim de Rooij 6-4 5-7 6-3. Eindstand: 1. Mark Fleischeuer 3-3.2 Guido van den Broek 3-2.3. Tjeerd Star 3-1,4 Tim de Rooi) 3-0. PouleB: Niels van Geer opgave wegens blessure Eindstand 1. Jeroen Boogmans 2-2, 2 Mare Nagelker ken 2-13. Marco Visser 2-0.4. Niels van Geer opgave. Kruisfinales: Mark Fleischeuer - Mare Nagelkerken 6-4 6-3; Guido van den Broek - Jeroen Boogmans 6-16-1 Finale: Guido van den Broek - Mark Fleischeuer 7-5 DEB1, poule A: Marjet Groenleer - Ingrid van der Plas 6-2 6-3. Eindstand: 1. Mariet Groenleer 1-1 (sets 3-2), 2. Ingrid van der Plas 1-1 (sets 2-2), 3 Ingrid Kruit 1-1 (sets 2-3). Poule B, eindstand: 1. Femke de Boer 2-2, 2 Barbara van der Gugten 2-1, 3. Karolien Hoogeveen 2-0. Kruisfinales1 Barbara van der Gugten - Marjet Groenleer 6-4 7-6; Ingrid van der Plas - Femke de Boer 6-3 1-6 6-3. Finale Barbara van der Gugten - Ingrid van der Plas 6-1 2-6 6-3. Willem Visser - Albert Robben/Constant Thoolen 6-3 6-4. Finale; Freek van der Capellen/Jos Koemans - Pie ten Willem Visser 1-6 6-3 6-2. HEC1, poule A. eindstand; 1. Laurens de Lange 3-3,2 Bart van Eeden 3-2, 3. John Doove 3-1,4. Niels Ra- vensbergen 3-0. Poule B- Nick van Winsen - Rutger Baans 7-6 4-6 7-5 Eindstand 1. Flor.s Vogel 3-2, 2 Dylan Prins 3-2 (op onderling resultaat), 3. Nick van Winsen 3-1, 4. Rutger Baans 3-1 (op onderling resul taat). Kruisfinales: Dylan Prins wint van Laurens de Lan ge, Bart van Eeden - Floris Vogel 6-2 6-3. Finale: Bart van Eeden-Dylan Prins4-66-26-3 DEC1, poule A. eindstand: 1 Merel Aalders 2-2, 2 Sandra Draulans 2-1. 3 Leontien van Vliet 2-0 Poule B: Manon Boelé opgave wegens familieomstandigheden Eindstand: 1. Tyscha Waayer 2-2, 2. Iva Polla 2-1, 3 Danielle Heemskerk 2-0, 4 Manon Boelè opgave. Kruisfinales Merel Aalders - Iva Polla 5-7 6-3 7-5; Tyscha Waayer - Sandra Draulans 6-3 6-0. Finale: Me rel Aalders - Tyscha Waayer 6-16-1. HDC1 35+, poule A, eindstand: 1. Jack Hoogkamer/Jo- han Montanus. 2 Peter KestelorVArie Wesseling. 3 Van Duivenbode/Van Duijn Poule B, eindstand 1 Ted van Berkel/Dirk-Jan Dekker, 2. Bob Logger/Ronald Riisdorp. 3. Ruud Bitter/Fred van Dorp Kruisfinales Jack Hoog- kamer/Johan Montanus - Bob Logger/Ronald RijSdorp 6-1 6-3; Ted van Berkei/D.rk-Jan Dekker - Peter Kesteloo/Ane Wesseling 6-4 6-2 Finale: Ted van Ber- kel/Dirk-Jan Dekker - Jack Hoogkamer/Johan Montanus 7-66-3. HDC1 35+, poule A, eindstand: 1 Tonnie Vurens/Ria van der Werf, 2 Monique Rqnders'Kitty van der Zon, 3. B van Ramshorst/R de Villeneuve Poule B, eindstand 1Hannie Boskamp/Siny Evers, 2 Lenie Pennenburg/Jo ke Smith, 3. Riet Akerboom/Lyneke de Koning. Kruisfi nales: Lenie Pennenburg/Joke Smith Tonnie Vurens- /Ria van der Werff 6-4 6-3; Monique RijnderVKitty van der Zon - Hannie Boskamp/Siny Evers 7-6 6-2. Finale: Monique Rijnders/Kitty van der Zon - Lenie Pennenburg- /Joke Smith 6-26-2. HED1, poule A, eindstand: 1. Roeland van Ark 3-3, 2. Rogier Kieviet 3-2, 3. Patrick de Koster 3-1, 4. Taco Langmuur 3-0. Poule B, eindstand 1. Ewout Hinnen 3-3, 2. P. Baans 3-2, 3. Remco Fehr, 4 Sander van der Steen. Kruisfinales: Paul Baans - Roeland van Ark 5-7 6-4 6-3-, Ewout Hinnen - Rogier Kieviet 6-3 6-3. Finale: Ewout Hinnen - Paul Baans 6-3 6-4. DED1, poule A, eindstand: 1. Mariette Onderwater 4-4, 2 Bertine de Groot 4-3, 3. Corine Manuputty 4-2, 4. Jitske Minderhout 4-1, Nathalie Lukkenaer 4-0. Poule B, eindstand 1. Nienke Hensbroek 3-3, 2. Charlotte Taffijn 3-2 (teruggetrokken wegens blessure), 3. Josan- 6-4. HDD1 35+, poule A, eindstand: 1. Fred Diepenbach/Ca- rel Wijdeveld, 2. M. Faber/J. Verkuylen, 3. Rene Mflhl- mann/Co Smeenge. Poule B, eindstand. 1 Edwin van Steijn/Frank Uittenbogaard, 2 Harry van Di|k/Gerrit Kleiveld, 3. K Herrema/Leo van Dam. Kruisfinales: Har ry van Dijk/Gerrit Kleiveld - Fred Diepenbach/Carel Wij develd 6-4 7-5; Edwin van Steijn/Frank Uittenbogaard - M Faber/J. Verkuylen 5-7 7-6 6-4. Finale: Harry van Di|k/Gemt Kleiveld - Edwin van Steijn/Frank Uitten bogaard 7-5 3-6 6-4. DDD1 35+, poule A, eindstand: 1. Toos van der Valk/U dy Walraven, 2. Marionne Bauman/lnge van der Heuvel, 3 Jose Rutgrink/Ma|o van der Voorn Poule B, eind stand. 1. Saskia Pauwels/Yvonne van der Werf, 2 Man anne Boon/Wil Gulickx, 3. Blom/Tuinenburg. Kruisfina les: Toos van der Valk/Lidy Walraven - Marianne Boon- Mil Gulidu 6-4 6-4; Saskia Pauwels/Yvonne van der Werf - Marionne Bauman/lnge van der Heuvel 7-5 6-0. Finale: Saskia Pauwels/Yvonne van der Werf - Toos van der Valk/Lidy Walraven 6-44-66-3. °nso. Rabobank vol energie Mercedes-Benz L.I.A.M. NOTARISKANTOOR Mr. H.H. Augstein Telefax (0172)-49 56 32 L.J. SPORT ALL IN SPORTSTORE Sassenheim Wassenaar Warmond Zoetermeer WIM SIEMERINK PRESENTATIE NOORDWIJK - SASSENHEIM Hl li 1 ïshet ir z s ov van de drie landelijk spe- 'ins e teams van Flair heeft in competitieouverture een bijkunnen maken. Het 6-2 es van de hoofdmacht bij tmacht Duinwijck was on- ?r s knappe singlezeges van Kc van Zeist en Robert-Jan Ha lma enigszins ingecalcu Apollo en het Leidse Veg la lelden in Roelofarendsveen n K 4-4 de punten. de eerste speelronde in de sseite divisie van de badmin- ompetitie trof het gepro- va eerde Flair direct een pitti- ,aa genstander. Duinwijck was peel jaren de toonaangevende tmacht in het Hollandse a ninton, die alleen door een 5-3 ging in het aantal deelne- aan de top van de jga tijdelijk een divisie en >p Jtoontje lager moest zingen. aan de top tussen en Smashing uit Wychen", Robert-Jan Hamersma de kansen van Flair. „Niet g 18 fukste eerste ronde om de V I petitie mee te beginnen, hu r we hebben toch goed ge ld." Zelf won de nieuwko- na een slopende strijd met oste prekende cijfers 16-17 15- vei -14 van Stan Put. Van Zeist o sn iste met uitstekend bad- ist on de voormalig ereklasser p, m dubbelspecialist Ivor van Jharfeveld. Alphense reserves kregen de 3-5 thuisnederlaag te- impf DKC 3 geen loon naar wer- Petra Bos-Knoester scoor- ds enige een singlepunt. Jan van Vliet en Sonja ld- y. VI Amo van der Heiden kon zijn drie winnende teamgenoten bij Apollo uit Roelofarendsveen niet aan een vierde enkelspelpunt in de regioderby te- geh het Leidse Veglo helpen. zerda verloren pas in de verlen ging van de derde game. Pieter van Maasdam redde het in twee games niet. Idzerda zorgde in haar dubbels met Bos-Knoester en Van Vliet wel voor punten, maar het mannendubbel en de tweede mixed gingen na drie lange games toch weer naar de tegenstander. Bij team drie, dat net als de reserves in de derde divisie uitkomt, redde Nicole Mostered de eer. Apollo nam in de streekderby tegen het Leidse Veglo een 3-1 voorsprong na de enkelspelen. Stefan Oomen klopte Randy Thepass, Ilse van der Meer was eveneens in twee games de meerdere van Ellen van der Voort en Thea Turk besliste het duel met Monique Borsboom in drie delen. Björn Hofkes be zorgde de Leidenaars het eerste tegenpunt door Arno van der Heiden te kloppen. De kracht van Thepass ligt in de dubbels. De Veglo-kopman won met Hofkes en Borsboom met over tuiging. Van der Voort en Bors boom pakten ook het vrouwen- dubbel, waarna Van der Meer en Van der Heiden Apollo ten slotte weer langszij brachten. Via drie punten van Monique Hilgeman hield BC Wassenaar de schade tegen Drop Shot 3 beperkt. BC Lisse kwam ook niet verder dan de kleinste ne- TAFELTENNIS RON HOOGENDAM foto loek zuyderduin derlaag tegen Huizen '96. Ro gier Moorman en Paul van der Hulst singelden positief. Sandra Bon en Van der Hulst zorgden voor puntje drie. Bij Shuttlewoude dezelfde uitslag. De drie punten bij BC Delft 4 kwamen op naam van Ilse Spierings, het dubbel Rene Kruithof met Jaco Lemmerzaal en de mixed van Denny van Noort met Danny Plug. Scylla herstelde zich op de tweede speeldag van de eredivisie goed na de 6-1 nederlaag in de ope ningsronde tegen Lelystad United. Aan de Brahmslaan trok de Leidse ploeg tegen medede gradatiekandidaat Moret Salamanders aan het langste eind: 4-3. Het was een belangrijke overwinning. .Abso luut", aldus Scyila-kopman Gerard Bakker. „We zullen voluit moeten spelen en dan maar kijken hoeveel punten we na zeven wedstrijden heb ben. De kans dat we het niet redden, is aanwezig, zeker nu Martin waarschijnlijk een paar wedstrij den wordt geschorst." Op eigen tafel zette de lange linkshandige Piet Bakker zijn beste beentje voor en rekende koelbloedig af met Paul van der Leur en Mark Heemskerk, tweemaal in twee games. Martin van Rijn, vorig week meer in ge vecht met de scheidsrechter dan met de tegen stander, herstelde zich eveneens sterk. In de par tij tegen Van der Leur had de 31-jarige Leidenaar twee games nodig. Tegen Siem van der Valk kreeg hij kansen, maar verloor nipt met 21-19 in de beslissende game. Derde man Jesse Bremmer traint en speelt weliswaar fanatiek, maar komt er vooralsnog niet aan te pas. De mannen van Docos hoefden tegen Belcrum uit Breda niet eens tot het uitsterste te gaan om een 10-0 zege in de tas te steken. Waar Ed van den Berg en Fred van Oostenrijk met groot ge mak hun opponenten met verlies opzadelden, had René Hijne het iets moeilijker, hoewel hij nauwelijks in de problemen kwam. Een smetje op de overwinning en de ondertussen bereikte eerste plaats was het bericht dat de Arubaanse 'sterspeler' Mario Lobo Docos, na twee duels in het tweede team, de rug toekeert. .Afgelopen woensdag kreeg hij van zijn vriendin te horen dat ze heimwee had naar Aruba. Gisteren heeft hij al het vliegtuig naar de Antillen genomen. Dat vind ik erg jammer voor ons, want hij leek toch een aanwinst, maar het is niet anders", aldus Van Oostenrijk. In dezelfde eerste divisie groep 1 kwam Pecos tegen DTV uit Dalfsen goed uit de verf. Door de 7-3 zege werd de klap die Docos een week eerder uitdeelde, snel vergeten. Marco van der Meijden, René Waterreus en Robert Thijssen behaalden ie dere twee zeges. Door de winst in de dubbel kwam er een 7-3 op het Oegstgeester scorebord. De reserves van Oegstgeest, uitkomend in de eerste divisie groep 2, bleven in het thuisduel te gen Hotak'68 steken op 5-5. Op zich geen gek re sultaat tegen de Hoogerheidese ploeg die al jaren een geduchte tegenstander in deze ldasse is. Ron Schipaanboord presteerde het om drie punten af te snoepen tegen het Brabantse trio. Friso Reits- ma voegde er een overwinning aan toe, boven dien was de 38-jarige Oegstgeestenaar in de suc cesvolle dubbel met Schipaanboord een belang rijke schakel. Avanti boekte in de tweede divisie (groep 1) opnieuw een triomf. Tegen Odion verscheen er in Hazerswoude een 6-4 uitslag op het formulier. Avanti, bij wie Ronald Peeters en Jasper van der Heiden een 'twee' noteerden en Jaap Schilper- oort een één, neemt een keurige tweede plaats in achter titelkandidaat De Trefhoek. In groep 4 van deze klasse overvleugelde Rijn soever Pecos 3 met 7-3. Marco Cecchi opende de eerste Katwijkse partij ouderwets met drie over winningen. Hidde de Smet en Johan van Meurs moesten slechts in Dennis Visser hun meerdere erkennen. In de derde divisie moet De Treffers in staat zijn om mee te doen voor het kampioenschap. De Veense ploeg waar Ron en Rico van Veen dit seizoen ondersteuning krijgen van Kish Prashad, zette tegen Nieuw Vennep meteen de toon door met liefst 9-1 te zegevieren. Prashad baarde op zien door van de drie potten er slechts eentje te verliezen. Vrouwen De vrouwen van Docos waren in de tweede divi sie tijdens hun openingsduel niet opgewasen te gen FVT en verloren met 6-4. Geen schande, want de Leidsen speelde met twee invalsters: De Jong en Van Santen. Zij deden het in vergelijjking met de eenmaal winnende Wu, niet onaardig. De collega's van Pecos verloren met dezelfde cijfers (6-4) van Furst Kantoors in Heerlen. Tegenover de eenmaal winnende Van 't Loo en Buring ston den twee zeges van Sjaardema.

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 23