Gratis internet bij |et Nef Net wat je zoekt Als alles gratis is, moet Je niet meer op de prijs letten. Internetten via Het Net is nu gratis. Oké, we geven toe: we zijn niet de eerste provider die zijn diensten gratis aanbiedt. Maar misschien wel de beste. Het Net is geen nieuwkomer. Sinds de start van Het Net, enkele jaren geleden, hebben we heel wat kennis en ervaring opgedaan. Hierdoor hebben we ons dienstenpakket steeds verder kunnen verbeteren en uitbreiden. En daar kan iedereen nu van meeprofiteren. Gratis. Snel een snelle verbinding Ons moderne netwerk garandeert uitstekende en vooral snelle toegang tot Internet, met de laagste kans op 'in gesprek'. En dat kunnen lang niet alle gratis aanbieders zeggen. Geen gratis bezettoon dus, of gratis trage verbindingen. Het Net begrijpt wat mensen van Internet willen. Zoeken vinden www.hetnet.nl Je logt in en alles werkt zoals het hoort. Je start op de overzichtelijke beginpagina. Nieuws, sport, muziek, uitgaan, alles staat handig bij elkaar. Als je wilt, maak je met 'Kixstart' zelfs je eigen beginpagina. Helemaal afgestemd op jouw wensen. Je kunt zoeken op tref woorden maar bijvoorbeeld ook op branche of inte resse. Het Net brengt je snel in contact met andere mensen met dezelfde belangstelling. Of die nou om de hoek wonen, of aan de andere kant van de wereld. Wil je weten wat er bij jou in de buurt te doen is? Dan klik je gewoon op jouw provincie en in een mum van tijd weet je alles. Bruisende chats chatcity.hetnet.nl Heb ]e geen vraag, maar wil je eigenlijk gewoon een beetje kletsen, dan kun je naar een van de vele populaire 'chatrooms' gaan. 's Ochtends, 's middags of 's avonds, in Chatcity is altijd wel iemand aanwezig om te chatten over wat voor onderwerp dan ook. Levendige nieuwsgroepen www.hetnet.nl/nieuws Het Net biedt ruim 20.000 internationale nieuws groepen. ledereen kan er berichten plaatsen en op berichten reageren. Met tekst, beeld en zelfs met geluid. Maar misschien nog wel leuker zijn de 150 eigen nieuwsgroepen die je alléén bij Het Net krijgt. Slim e-mailen www.hetnet.nl/email Wie internet, betaalt uiteraard telefoontikken. Dat geldt ook voor e-mail. Bij Het Net ga je pas on-line wanneer je e-mailtjes getypt zijn. Je bereidt ze gewoon off-line voor. Veel andere providers bieden deze service niet. Bovendien kun je je e-mail overal ter wereld ge bruiken met het handige Webmail. Maar er is nóg meer. Zo kun je een antwoordapparaat (auto-reply) instellen op je e-mail voor als je bijvoorbeeld op vakantie gaat. En je kunt je e-mails ook laten door sturen naar een (tijdelijk) adres. Je eigen homepage home.hetnet.nl Bij Het Net mag iedereen een gratis homepage maken. Je krijgt 5 Mb ruimte en de hulp van de handige Homepage Wizard. Zo wordt het maken van een homepage wel heel erg eenvoudig. Leuk wanneer je wilt pronken met je verzameling of bij voorbeeld helemaal gek bent van vliegeren. Bekijk eens een van de duizenden homepages die anderen al hebben gemaakt over poezen, games, Anna Kournikova, paardrijden, noem maar op. Ze zijn heel makkelijk te vinden in de speciale homepage-rubrie ken. En heb je toch'hulp nodig, bel dan gerust de Helpdesk (f 1,- /min.), of zoek contact met iemand op Het Net die een eigen homepage heeft gemaakt. Direct beginnen Geïnteresseerd in Het Net? Surf dan direct naar www.hetnet.nl. Daar kun je je on-line registeren en dezelfde dag nog gratis internetten. Heb je al een betaald abonnement bij Het Net, dan krijg je uiteraard je abonnementsgeld terug. Immers Het Net is nu gratis voor iedereen. Ben je nog niet on-line, ga dan naar Primafoon. Daar ligt de gratis cd-rom van Het Net voor je klaar. Inderdaad: Het Net is gratis. Al zou je dat niet zeggen als je ons aanbod ziet. Bij Het Net krijg je; Onbeperkt internetten Inbellen tegen lokaal tarief Geen abonnementskosten Geen registratiekosten Overzichtelijke beginpagina Uitgebreide zoekfuncties E-mailadres (POP-3 en Webmail) Homepage 5 Mb Chat Nieuwsgroepen Dagelijkse NetKrant Nieuwsbrieven Netbellen en Netfaxen E-mailgids Shareware Games On-line ondersteuning Helpdesk f 1,-/min Voor meer informatie: www.hetnet.nl of ga voor de gratis cd-rom naar Primafoon. Het Net is onderdeel van Videotex Nederland.

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 16