Scylla krijgt een pak slaag Mark Fleischeuer grootste kanshebber SS&r Sport Teleurstellend gelijkspel Alecto in openingsduel Verliezend Forescalt blijft optimistisch Kempen blijkt van meerdere markten thuis LSG wint schaakmassakai e< TEAN brengt voorspelbare winnaars Raymond „de f sluit seizo feta winnend fet IV> L.I.A.M. MAANDAG 13 SEPTEMBER 1999 HOCKEY RONNO BROEKHOF De hockeysters van Alecto zijn het seizoen matig begonnen. In en tegen Oss kwam de Leider- dorpse formatie ondanks een groot veldoverwicht in de tweede helft niet verder dan 2-2. Forescate verloor in Breda met 1-0. De Voorschotensen lieten met name in de eerste helft een aantal goede sco- ringsmogelijkheden onbenut. Roomburg kende een valse start. Tegen Amstelveen werd de veredelde jeugdploeg van coach Bep Botman met 6-1 van de mat gespeeld. LOHC won thuis nipt, maar wel te recht, van Shinty. Overgangsklasser Alecto had in de eerste helft een gelijk waardige tegenstander aan Oss. Beide teams kregen kan sen. Toch was het Oss dat twee keer scoorde. Eén in het doei van Alecto en één in eigen doel (1-1). Een verdedigingsfout in de Leiderdorpse defensie werd genadeloos afgestraft, zodat Alecto met een achterstand Roomburg met 6-1 weggespeeld (2-1) ging rusten. Na de pauze was Alecto heer en meester op het veld door wat tactische aanwijzingen van Alecto-trai- ner Han Kolleman. Oss kwam er niet meer aan te pas. Vier keer kwam een speelster van Alecto alleen voor de keeper, maar even zovele keren ging het mis. Esther Mieremet ver zuimde een strafbal binnen te slaan en ook zes strafcorners waren niet besteed aan het. team dat vorig op de vierde plaats eindigde. Jolanda Plijter slechtte uiteindelijk de Ossense muur en bracht Alecto op gelij ke hoogte (2-2). Kolleman: „Voorin liep het niet vlekke loos. De aanvallen werden niet doordacht afgemaakt." Forescate-coach Patrick Reuser wist na afloop precies te vertellen waarom zijn team met 1-0 had verloren van Bre da. „In de eerste helft hebben we teveel kansen laten liggen. De opbouw verliep niet best en ook onze strafcorner liep niet. In verdedigend opzicht was de organisatie zoek door de afwe zigheid van Marja Sprey." Nog slechter verging het Roomburg. „Een debacle", verzuchtte Roomburg-trainer Bep Botman na de 6-1 veeg- partij in Amstelveen. Botman streeft naar handhaving in de eerste klasse en dat zal moeilijk genoeg worden. „We hebben en heel jong team waarin ook nog eens tien mutaties moes ten worden opgevangen. De druk is hoog. Misschien wel te hoog." Bij de rust keken de Roomburgers tegen een 5-0 achterstand aan. „Gewoon lek ker spelen, deze pot is verlo ren", vertelde Botman haar discipelen in de rust. Zonder druk ging het beter. Nanoek Wiemer scoorde voor Room burg. Amstelveen doelpuntte ook nog een keer waardoor de eindstand op 6-1 werd be paald. Martijn Grosmann debuteer de als coach bij LOHC met een zuinige 1-0 zege op Shinty, in een open wedstrijd die het pu bliek alles bood, behalve veel doelpunten. Beide ploegen be dienden zich van snel combi natie-hockey wat in de eerste helft evenwel geen doelpunten opleverde. LOHC bleek na de rust tactisch superieur aan Shinty. Grosmann had de Heemsteedse ploeg in de voor bereiding zien spelen. „Zij heb ben een sterke as. Daar hebben we druk gezet zodat het spel bij hen van de vleugels moest ko men. Maar dat beheersen zij niet." Zijn tactiek bleek juist. Noortje Hermes rondde een combinatie met Ivana Essers doeltreffend af. Keepster Piranka de Boer stopte vlak voor tijd nog een strafbal van Shinty en was daarmee voor een groot deel verantwoorde lijk voor de eerste drie punten. Het gepromoveerde Leidse Studenten debuteerde in de tweede klasse met een pijnlijke 4-1 nederlaag tegen Souburhg. Volgens speelster Jessy van de Boomen kwam haar ploeg con ditioneel te kort. Caroline Wink bracht Leidse Studenten na de openingstreffer nog naast Sou- burgh (1-1). Alphen won de uitwedstrijd tegen Capelle met 0-3. Alle treffers vielen in de tweede helft. Fleur van Geest en Anoek van de Bosch (2x) waren de doelpuntenmaaksters. „Een mager ploegje", zo be titelde Catwyck-coach Sam Hingst tegenstander FIT. De Katwijkers kwamen snel met 1-0 achter, maar stelden daar na orde op zaken. Maaike Eijs- ackers bracht Catwyck nog voor de rust naast de Amster dammers. In het tweede bedrijf waren het opnieuw Maaike Eijsackers en Marjolein van de Velde die de eerste drie Kat- wijkse punten van het seizoen veiligstelde. Het gepromoveerde Noord- wijk verloor thuis kansloos met 0-5 van Heerhugowaard. „Zij waren wel beter, al is de uitslag geflatteerd", meldde Noord- wijk-coach Joop Niezen van de verse derdeklasser na afloop. Hisalis won met 1-5 van Castricum. De Lissese dames kwamen aanvankelijk nog met 1-0 achter. Renske Wijntjes (2x), Monique Vastenhout, Marjolein Miedema en Astrid Cederhout scoorden. CHEF WILLEM SPIERDIJK. 071-5356464. PLV -CHEF JANET VAN DIJK. 071-4 ATLETIEK WILMAR KORTLEEVER Met een verrassende verte- sprong van 7,12 meter heeft Christoph Kempen aangetoond dan hij meer kan dan alleen hard lopen. De sprinter uit Oegstgeest eindigde gisteren als vierde op het voor hem onge bruikelijke onderdeel tijdens de Arena Games. De wedstrijd in Hilversum vormde de afsluiting van het Nationaal Baancircuit, een serie van vijf wedstrijden waarin ook de Ter Specke Bo kaal (van De Spartaan in Lisse) en de Gouden Spike (Leiden At letiek) zijn opgenomen. Kempen, die in de competitie uitkomt voor het Haarlemse KAV, was ook de beste regiona le aüeet op de incourante 200 meter horden. Met zijn tijd van 23,20 van vorig jaar is de jonge Kempen de snelste Nederlan der ooit, maar met flinke wind tegen kwam hij niet verder dan 23,64. Daarna kreeg hij het druk, want voor het versprin gen liep hij nog tweemaal de honderd meter (vierde met 10,96 in de finale). Van Leiden Atletiek was Ram ses Bekkenk de enige die het erepodium haalde met zijn der de plaats op de mijl (ruim 1600 meter). In een wedstrijd die goed begon maar ontaardde in een boemelrace, nam Bekkenk het initiatief. Op het laatste rechte stuk kwamen vervolgens de Keniaan Joël Marwa (4.08,33) en de Gorinchemse at leet Ad Verwey (4.08,60) voor bij, maar met 4.09,26 hield Bek kenk wel collega-steeple chaser Marcel Laros (4.09,60) achter zich. Op een soortgelijke mijl kwam Erika van de Bilt er na haar blessureleed nog niet aan te pas. Zij leverde met 4.49,34 bijna vijf tellen in op winnares Anjolie Wisse. Lelystad United, voorheen Amsterdam United, beleefde een uiterst rommelige start van de eredivisie tafeltennis. De ploeg moest thuis opnemen tegen Scylla, maar zater dagavond bleek dat de ploeg niet over een zaal beschik te. Te elfder ure moest worden uitgeweken naar de zaal van Moret Salamanders in Wateringen. Alle rommelig heden ten spijt kreeg de Leidse ploeg gistermiddag met Ed van den Berg, de 53-jarige Docos-veteraan. FOTO MARK LAMERS 6-1 om de oren. LEIDEN RON HOOGENDAM Gerard Bakker maakte volgens Kahn, hij bleef aan de kant om vierde man Frank Rengenhart (16) zijn speelbeurt te gunnen, een ongemotiveerde indruk. 'Piet' Bakker verloor kansloos. Debutant Jesse Bremmer ac teerde slechts als figurant. Mar tin van Rijn tenslotte baarde niet alleen opzien met winst op Rengenhart, maar had het in de partij tegen Merijn de Bruin flink aan de stok met een van de arbiters. Na een gele en rode kaart schold hij de leidsman de huid vol en smeet zelfs een bal letje naar zijn gezicht. Veel rustiger verliep de voör- uitgespeelde derby tussen Do- cos en Pecos, een ontmoeting die oorspronkelijk op 3 oktober stond vastgesteld. De Leidse ploeg had het geluk dat Oegst- geest-kopman Marco van der Meijden afwezig was en kon zo doende met een ruime zege (8- 2) aan de haal gaan. De grote verrassing was Robert Thijssen, die zijn debuut bekroonde met winst op Fred van Oostenrijk. Met een goede en scherpe ver dediging bezorgde hij ook René Hijne rode oortjes. „In de twee de game viel ik halverwege zo wat in slaap en paste Hijne een andere wedstrijdritme toe. Het is jammer, want ik had die par tij in twee games kunnen win nen." Docos rekent zich nog niet rijk na de eerste zege. „Nee", zegt Van Oostenrijk. „De Treffers is de concurrent, maar als we tegen hen spelen, doet onze nieuwe aanwinst Mario Lobo mee. Daar heb ik goede verwachtingen van." Oegstgeest-2 opende de lastige uitwedstrijd tegen Kluis. In Ge leen kreeg de tweede keus uit Oegstgeest geen poot aan de Limburgse grond en verloor met 8-2. Ron Schipaanboord beperkte in het enkel en de dubbel, met Friso Reitsma, de schade enigszins. Tweededivisionist Avanti kwam tegen OTTC sterk uit de startblokken. In Hazerswoude won de ploeg met 6-4 van de bezoekers uit Oss. Ronald Pee- ters, Jasper van der Heijden en Jaap Schilperoort speelden zich allen naar twee winstpartijen. Tegen de sterke Bart van Haren dolf het trio het onderspit. Rijn soever (tweede divisie groep 4) en De Treffers (derde, groep 8) kwamen nog niet in actie. Vrouwen De vrouwen van Pecos waren in de openingspartij van de tweede divisie thuis niet be paald bij de les. Het bezoeken de Maasbree won ietwat geflat teerd met 9-1. Mirjam van 't Loo redde tegen Ineke Maten de eer. HOCKEY RONNO BROEKHOF In de overgangsklasse verloor Forescate met 2-1 van Pinoké. Tot een kwartier voor tijd leidde de Voorschotense ploeg nog. Onder andere door een aan Pinoké dubieus toegekende strafcorner bleef Forescate met lege handen achter. LOHC leg de te weinig agressie in het spel en kwam in de tweede helft conditioneel tekort tegen Do- pie, dat met 4-1 won. Alecto verloor met 4-3 van Son. In de tweede* klasse won Noordwijk simpel met 0-5 van Alphen. Forescate was niet kansloos in het met 2-1 verloren duel te gen Pinoké. Paul de Jager bracht de Voorschotenaren voor de rust na een fraaie so loactie aan de leiding. Die voor sprong hield het team van coach Erik Kruismulder lang vast. In de tweede helft werd de druk van de Amsterdamse for matie allengs groter, maai; de verdediging van Forescate zwichtte pas een kwartier voor tijd. Een dubieuze strafcorner van Pinoké trof doel. Vijf minu ten voor tijd werd een verdedi gingsfout Forescate fataal. Aan voerder Olivier Kist treurde niet: „We kenden een rommeli ge voorbereiding, maar spelen nu met de week beter." „Mentaal en conditioneel zat het niet helemaal gded bij ons", zei LOHC-coach Peter van der Meer na afloop van de met 4-1 verloren wedstrijd tegen Dopie. „Daarbij legden wij te weinig agressie aan de dag en ontbrak de wil om te winnen", vervolg de de oefenmeester. Nadat Do pie de score had geopend, zette Niels van der Wal Baken de partijen weer op gelijke hoogte. Nadat Dopie in de tweede helft door een strafbal weer de lei ding nam, brak er iets bij de Leidse formatie en waren zij niet meer in staat aan te pikken. Alecto legde in de met 4-3 van Son verloren wedstrijd te weinig daadkracht aan de dag. ,Als wij scoorden, kwamen ze direct weer terug. Overal kwa men we net een stapje te laat en dat is ons opgebroken. Ik denk dat we iets te weinig inzet toon den", meldde speler Wynand Hacker na de nederlaag. Jasper Staal opende voor de Leider dorpers de score, maar direct counterde Son naar 1-1. Het zelfde gebeurde nadat Alecto door Jasper Staal andermaal aan de leiding kwam. nam Son het initiatief liep uit naar 4-2. Maarte meling bracht Alecto te de wedstrijd (3-4). Alecto te Son vervolgens ver aci en de gelijkmaker hing lucht. De treffer zou echt vallen. De derby tussen Alpien i Noordwijk was allesb spannend. Het jonge te Alphen had tegen de g neerde ploeg uit Ncx rige weinig in te brengen en npo, met 0-5. „Onze ploeg jong. Ze moeten nog vee maar dat vergt tijd" phenspeler Maurice Boo afloop. Noordwijk-spelarting 1 ven de Bruyne vond dat phen vooral aan kracl brak. „In de tweede wordt krachthockey Hting evier hon ;p BALWY DeLe ïingsci Nic. Het is duidelijk dat wij di tande beter in zijn. En wij s[ 17-16 ook goed." Voor de pair lands! den Erik Verdoorn Reitsma (2x) Noordwijk 3-0 aan de leiding gebra de rust scoorden beide nog een keer wat de einc op 0-5 bracht. Roomburg-coach Fra Nunen was blij na de 3- gingsv winning van zijn ploegt speler da. Dick van Sprunde Roomburg op voorsprc de Goudse gelijkmaker Elroy van Nunen die de raJJers naars weer aan bracht. Nadat Gouda maal naast Roomburg zette Stein van Huyst ploeg weer op voorspro Lambc Stolwijk en Van Huystei e helft ten de andere twee doel: nde 4 Leidse Studenten veiB rust eigen terrein met 0-4 1 >t nia van Nieuwegein. Volge voerder Mare Noordhof te maken met de voorbfateerc van zijn ploeg. Catwyck debuteerde derde klasse met een kl 5-1 overwinning op Ho e de rust was het slechts 1 en dai een doelpunt van Ernst-!n dat gewoning. Aanvoerdeispect Graaff maakte het twee speeh punt, waarna spits Wc rtrouv Mol drie keer doel trof na dr scoorde in de slotfase tef dezel Hisalis zorgde voor al verloor de forma coach Eldert Michels van Zandvoort. Ben Blo r en Frank Smidt (2x) zot voor dat Hisalis tot dit!- tweede helft goed partij SCHAKEN JAN BEY )t nai resul voora ensp' :ou al nde tx ruimtt maai p. Dai lijk mi ndy tal va Tim v enige Was de 1 ide tl na 2 >ij D< LSG heeft een massakamp tegen Utrecht gewonnen. In haeelal s Denksportcentrum kwam het afgelopen weekeinde d Meesterklassevereniging Utrecht met zoveel mogelijk sp bezoek. De massakamp werd uiteindelijk aan 37 bordc vochten. Dat het LSG met de winst aan de haal ging had de clul ken aan een betere score van de onderste elf borden, 10,5 punt een ruime basis gelegd werd voor de 21-16 over Aan de eerste tien borden werd met 3-7 een gevoelige geleden, want beide clubs spelen ook tegen elkaar in seizoen van de Meesterklasse. LEIDEN PETER KLEIN Mark Fleischeuer is de grootste favoriet voor het opvolgen van Kees-Jan Schuilenburg als Leids BI-Master. De Voorschotenaar verloor slechts één BI-finale en dat was bij TeHaDo, uitgere kend tegen de winnaar van 1998, die wegens een vakantie in Mexico zijn titel niet zal ver dedigen. Bij de vrouwen is de winnares minder voorspelbaar. De als eerste getipte Ingrid van der Plas won twee toernooien op rij, maar zakte toen gevaar lijk weg. Regerend titelhoudster Barbara van der Gugten kwam pas aan het einde van het sei zoen op toeren en lijkt daarmee op weg naar prolongatie van de meest begeerde hoofdprijs vai^ het Leidse tennisseizoen, de Mastertitel. De erepalm van Fleischeuer, die voor hij de A-status ver kreeg ook in 1992 al eens Mas ter werd, is echter niet vanzelf sprekend. In zijn poule werden ook Tjeerd Star, die hem op Zuid West tot in de tiebreak van de derde set bedreigde, en de Master van 1997, Guido van der Broek, opgenomen. Op papier lijkt de poule van Marco Visser eenvoudiger. Jeroen Boogmans, Master van 1994 tot en met 1996, bereikte dit seizoen nim mer zijn topvorm. Niels van Geer werkte een prima A-toernooi bij TEAN af, maar lijkt nog te weinig routine mee te brengen om de 32-jarige districtskampioen echt te kun nen verontrusten. Ook bij de vrouwen lijkt de pouleindeling niet naar de mo mentele sterkte ingedeeld. Van der Gugten zal pittig weerwerk mogen verwachten van Femke de Boer, die aan het eind van het tennisseizoen twee toer nooien won (Leidse Hout en Zoeterwoude) en Karolien Hoo- geveen, de 15-jarige top-10 speelster van de nationale jeugdranglijst. Bij de Cl-vrou wen lijkt maar een persoon voor de Masters-titel in aan merking te komen, Merel Aal- ders. Haar grootste rivale, Tanja Nossik vèrtrekt morgen terug naar haar woonplaats Minsk in Wit-Rusland. Daarnaast heeft de speelster van Leidse Hout al een jaar Master-ervaring op zak. Aalders had op Unicum het geluk om als Dl-speelster ook in de hogere categorie te mo gen spelen. Bij de Cl-mannen is een voorspelling compleet koffiedik kijken, omdat alle acht deelne mers zo ongeveer al eens van elkaar wonnen. Het totaal om gekeerde is bij de Dl het geval. Roeland van Ark won vrijwel al les waaraan hij meedeed. Maar juist aan het einde van een lang en vooral zwaar sei zoen (de Dl heeft sowieso altijd de langste lijsten) liep de OLTC- er tegen zijn eerste verlies op. Rogier Kieviet eindigde op de LD-ranglijst op gelijke hoogte met Wieger Wijnen. Gisteren kwalificeerde hij zich door het verlies van slechts een luttele game als achtste voor zijn eer ste Masters-optreden. Corine Manuputty startte het Dl-sei zoen overtuigend, maar aan het einde blijken ineens ook ande re, even jeugdige speelsters op dreef te zijn. CIRCUIT IN CIJFERS TEAN A, Alphen aan den Rijn HEA, halve finales: Marcel Reuter 1Melvyn op der Heij- de (4) 7-5 6-3; Martijn Belgraver (2) - Wouter Standaart (3) 3-6 6-4 6-3 Finale: Belgraver (2) - Reuter (1) 7-6(5) 6-1. DEA, halve finales: Hanneke Ketelaars (1) - Stephanie Rottier (3) 6-4 6-1; Susanne Trik - Linda Sentis (2) 6-4 6- 1. Finale: Ketelaars (1) - Trik 6-1 7-5. HDA, finale: Eric Brummer/M. op der Heijde - Mark-Paul Burgersdijk/Reuter 6-4 6-3. DDA, finale: Mireille Bink/Kim Kilsdonk - Barbara Jaspers/Claudia Reimering 6-3 6-3. Leidsch Dagblad Tennis Circuit Masters 1999, poule-in deling HEB1/1: Mark Fleischeuer (1), Tjeerd Star (4), Guido van de Broek, Tim de Rooij. 2: Jeroen Boogmans (2), Marco Barbara van der Gugten (2), Femke de Boer (3), Karolien Hoogeveen. HEC1/1: Niels Ravensbergen (1), Bart van Eeden (4). Lau rens de Lange, John Doove. 2: Dylan Prins (2), Floris Vogel (3), Nick van Winsen, Rutger Baans. DEC1/1: Merel Aal ders (1), Sandra Draulans, Leontien van Vliet. 2: Manon Boelé (2), Tyscha Waayer (3), Danielle Heemskerk, Iva Pol la HED1/1: Roeland van Ark (1), Patrick de Koster (4), Taco Langmuur, Rogier Kieviet 2: Remco Fehr (2). Paul Baans (3). Ewout Hinnen, Sander van der Steen. DED1/1: Corine Manuputty (1), Nathalie Lukkenaer (4), Mariette Onderwa ter, Jitske Minderhout. 2: Nienke Hensbroek (2), Josanne Verdonck (3), Charlotte Taffijn, Jody Lexmond. Uitslagen HEB1/1: Guido van de Broek - Tim de Rooij 6-2 6-1. HED1, kwalificatie: Rogier Kieviet - Wieger Wijnen 6-1 6- 0, Kieviet naar poule 1 Programma Maandag 16.30 uur, DED1/1: Corine Manuputty - Natha lie Lukkenaer; Mariette Onderwater - Jitske Minderhout. 18.00 uur, DEB1/2: Barbara van der Gugten - Karolien Hoogeveen. HEC1/1: Laurens de Lange - John Doove. HEC1/2: Floris Vogel - Nick van Winsen. HED1/1: Roeland van Ark - Taco Langmuur. DED1/2: Charlotte Taffijn - Jody Lexmond. 19.30 uur, HEC1/2: Dylan Prins - Rutger Baans HED1/1: Patrick de Koster - Rogier Kieviet. 21.00 uur, HEB 1/2: Marco Visser - Mare Nagelkerken. DEC 1/2: Manon Boelé - Iva Polla. Belgraver en Ketelaars stellen niet teleur ALPHEN AAN DEN RUN PETER KLEIN Alleen spelers van grote klasse kunnen het vier- sterren A-toernooi van TEAN winnen. Martijn Belgraver en Hanneke Ketelaars hadden in Al phen aar. den Rijn gisteren die kwaliteit in huis. De landskampioen bij de mannen had in de TEAN-finale een lange eerste en een korte twee de reeks nodig tegen Marcel Reuter (7-6 6-1). Ketelaars draaide tegen Susanne Trik de zaak om. Met 6-1 7-5 werd het een snelle eerste en een gelijkopgaande tweede doorgang. Het viersterrenevenement van TEAN beschikt dankzij een royale sponsorgroep over de hoog ste prijzenpot van Nederland. Daardoor staat het toernooi garant voor tennis van het hoogste landelijke niveau, maar zorgt tevens voor wei nig echte verrassingen. De eerste vier geplaatsten bij de mannen, Reuter, Belgraver, Wouter Standaart en Melvyn op der Heijde bereikten dan ook probleemloos de beste vier. De Amsterdamse topfavoriet werkte zich in de halve finales in twee sets langs Op der Heijde. Belgraver had drie sets nodig voor Standaart. die de slotronde niet haalde, een probleem dat hem het hele jaar al dwarszit Ook in de eindstrijd nam Reuter een voor sprong, maar bij een voordelige 4-1 stand bleek dat ae eerste singelaar van eredivisionist Popeye Gold Star toch een te zwaar seizoen achter de rug had. De vermoeidheid sloeg toe en vooral de benen wilden niet meer wat Reuter wilde. Via de tiebreak haalde Belgraver de eer ste set binnen. In de tweede set was de weer stand van Reuter gebroken, 6-1. De winnaar zei later over zijn jonge tegen standers: „Voor mijn gevoel spelen ze te weinig wedstrijden. Als junior speelde ik, althans voor mijn gevoel, wel vijftig potjes tegen bijvoor beeld Kees-Jan Schuilenburg (de regerend Leids BI-Master, red.). Dat is volgens mij allang niet meer zo." Belgraver werd behalve nationaal kampioen in het enkelspel ook met Hartman- /TIJS/LTC Doetinchem landskampioen club teams. Belgravers teamgenote in Doetinchem, Han neke Ketelaars, voltooide op TEAN twee trilogi- en. De Brabantse won na het Euregio Open in Losser en De Schelde in Vlissingen haar derde viersterren A-toernooi op rij. Ketelaars pakte te vens haar derde TEAN-titelwant ook in de edi ties 1997 en 1998 zegevierde de speelster uit Mariaheide met overmacht. In de halve finale kon Leidse Stephanie Rottier alleen in de eerste reeks nog enigszins bijblijven (6-4 6-1). In de slotronde werd het pas een strijd toen Susanne Trik na een set en 3-1 achterstand terugkwam tot een 5-4 voorsprong. De speelster van Popeye, de eredivisierevela tie van 1997, was na meer dan een jaar blessu releed tevreden met haar winst in de halve fina le op clubgenoot Linda Sentis en de toekenning van de stijlprijs, een bronzen sculptuur, die TE AN tijdens het A-toernooi uitreikt „Het spelle tje leuk vinden en er een aardig centje mee ver dienen", verklaart de Brabantse haar successto ry, die haar vorig seizoen in de Nederlandse toernooien liefst negen vette hoofdprijzen ople verde. „Niets weggeven en gewoon een knok- kertje zijn", vervolgt ze. Of gewoon kwaliteit hebben, want dat moet je absoluut hebben om succesvol te zijn bij het A-toemooi van Alphen. jchoten; n Blitz TRIATLON WILMAR KORTlifnter K( ihorsir uitzitte e twee ramen Met een hele trein pi ten achter zich aan mond Pet zaterdag de atlon van Bodegravei Tug to nen. De Alphenaar legtoen meter zwemmen, twjaanslui meter fietsen en vijf lopen af in 51.13. Pet trok aan het lan orsprc maar het was broertpde vi die als eerste het zwembad De Kuil uitl n en di één van de betere zwe orplijn het triatlonwereldje le5 ware 500 meter af binnen nuten, snel gevolgd mond. Beide broers een goede wissel en hun af rder we Blitz: ter 15. helft" van het parcoi basJkett op, wat vooral de jo nieuvi voordeel opleverde. beg achterveld kwamen e 'erd pi Bas Borreman, Paul et 85-7 en Robert van der V mpers oen na haal» spons ten, die een tempo den dat Martin Pet kon volgen. Wat rest een gele trein van ui n naar het Alphense Vlas d-Leidt ploeggenoten van Ja Hartin Marei en de Nieuwkfoch wa nager Rik van Trigt. „En toen was ik di anaf h< per", meldde Raymo Vooral coniek. zioh g de pl ^eidsch_nag^ i ^sponso. Rabobank vol energie Mercedes-Benz NOTARISKANTOOR Mr. H.H. Augstein 2405 ED Alphen aan den Rijn Telefoon (0172) - 49 15 94 Telefax (0172) - 49 56 32 L.J. SPORT ALL - IN SPORTSTORE WIM SIEMEFSINK PRES NOORDWIJK - SASSENHEIM

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 22