Bruggink goudhaantje van PSV iOf Frank Rijkaard capabel is, weet pnog altijd niemand it lll< te Mak MVV laat Vitesse aan zelfvertrouwen werken Betaald Voetbal Bk2 'Toppers' Groningen en NAC in de fout d- D> BAANDAG 30 AUGUSTUS 1999 En weer was een invaller goud waard voor PSV. Woens dag tegen FC Zimbru brak Luc Nilis de ban; zaterdag avond tegen Fortuna bezorgde Arnold Bruggink PSV op de valreep de overwinning. Ver in blessuretijd poeierde hij de bal in het doel en omhelsden de PSV'ers hun 'gol den boy' voor de niet meer verwachte, 2-1 winst. Bruggink kon wel lachen om de suggestie dat de trainer hem voortaan beter als invaller ach ter de hand kan houden. „Dit is al de vierde keer, ongelooflijk dat zoiets weer gebeurt." Het kan bijna geen toeval meer zijn. Misschien is het wel een kwali teit van de Tukker ('dat denk ik ook') en heeft hij patent op late en beslissende treffers. Het overkwam Bruggink vorig seizoen drie keer, met als be langrijkste treffer die in Utrecht, op de laatste competitiedag. Aan een curieuze kopgoal van hem hield Vitesse een flinke ka ter over en PSV de dubbele bar rage met FC Zimbru en de mil joenen uit de Champions Lea gue. Zaterdagavond flikte hij het weer. Terwijl de wedstrijd gespeeld was en iedereen zich eigenlijk al had neergelegd bij een puntendeling. „Die keeper van ons", smaal de Fortuna-middenvelder Ruud Kool, „had de bal een flinke peer moeten geven, richting lichtmasten. Als het 1-1 staat in blessuretijd moet elke bal weg, zo ver mogelijk van het doel." Dat deed doelman Van Zwam dus niet. Kool: „Ik verwachtte die bal helemaal, niet, en zeker niet in het centrum." Nu werd hij een prooi voor Van Nistel- rooy, die hem afspeelde op Bruggink. „Ik nam de bal met rechts aan en had hem meteen voor de linkervoet. Dan is het een kwestie van uithalen. Op z'n moment voel je dat die bal erin gaat, je weet dan heel goed watje doet." De ontlading bij PSV was enorm, de ontreddering bij For tuna navenant. „Dit is al de tweede keer, dat maakt het dubbel zuur", mokte Kool. „De trainer zei in de kleedkamer dat het bij sport hoort. Dat zal best, daar koop ik alleen niks voor." Een week eerder in Tilburg liep Fortuna aanvankelijk uit naar 2-0, maar verslikte de ploeg zich in blessuretijd in Bombar- da. Ook nu kwam Fortuna op voorsprong maar sloeg de te genstander, nadat Nilis na een half uur gelijk had gemaakt, an dermaal op de valreep toe. Bruggink ontbrak in de basis omdat Gerets de voorkeur had gegeven aan Nilis, die de eerste twee competitiewedstrijden wegens een schorsing ontbrak. Een hard gelag voor de aan voerder van Jong Oranje, of niet soms? „De trainer kan met dit elftal heel veel kanten op", hield Bruggink zich op de vlak te. „Ik begon nu aan de rechter kant, al mijn derde positie in drie weken. Maar ook de trainer weet dat ik het gevaarlijkst ben als ik voor de goal kom. Daar om ben ik een beetje aan het zwerven gegaan." PSV dankte er de overwin ning aan. „Je krijgt niet altijd wat je toekomt, zei Waterreus op weg naar de kleedkamer te gen mij. En zo is het maar net", vond Fortuna-coach Bert van Marwijk. „Het is sneu en bitter, maar het hoort bij sport." De Limburger kreeg bijval van de Gerets. „Fortuna heeft heel goed georganiseerd ge voetbald en weinig kansen weg gegeven. De ploeg verdiende iets meer. Maar ook weer niet", was de logica van Gerets. „Om dat wij tot het bittere einde zijn doorgegaan, tot de spelers er bij neervielen." Daar verdiende de ploeg vol- duit\ i ii 1 og even en zaterdag 10 ok tober 1998 begint tot een historische dag uit te groeien. Het was die avond in Eindho ven dat Frank Rijkaard, in een vriendschappelijke interland tegen Peru, z'n debuut maakte als bondscoach van het Ne derlands elftal en volk en va derland meteen een zege schonk (2-0). Of de ex-ster- voetballer capabel was voor het hoge ambt, wist niemand nog. Onder verantwoordelijkheid van Rijkaard speelde Oranje sindsdien nog acht wedstrij den en niet één werd er meer gewonnen. Zo schamel als het afgelopen seizoen zijn de ver richtingen van het nationale elftal sinds 1953 niet meer ge weest. Elke andere coach zou zijn ontslagen. In België kenden ze met Georges Leekens min der pardon. Beter ten halve gekeerd dan ten hele ge dwaald, zo gek is die gedachte nog niet. De onervaren bondscoach van Nederland wordt (nog) niets kwalijk genomen. Aan loyaliteit van z'n werkgever heeft de jonge coach in elk ge val geen gebrek. Rijkaard on derwierp Oranje in bijna elf maanden tijd liefst negen keer aan een experiment, maar nieuwe impulsen bleven vrij wel uit. Het laatste oefenduel, in en tegen Denemarken, werd als smakeloos, chaotisch en ergerniswekkend beoor deeld. De spelers vielen slechts op door een gebrek aan inspiratie. Voor z'n selec ties nodigde Rijkaard tot nu toe 32 spelers uit en altijd was er wel sprake van een opmer kelijke keuze. Van al die nieu welingen kan de bondscoach weinig wijzer zijn geworden. Hqoguitkan hij een aantal zaakwaarnemers een dienst hebben bewezen. 4 Rijkaard plaatste onder ande ren Moens (AZ), Talan (Hee renveen), Reuser (Ajax) en Verlaat (Ajax) in de etalage, spelers die (even) werden ge- I wogen en (al snel) te licht be vonden. Ook de groep vopr België telt weer een verras- I sing, Trustfull van Vitesse. Vrijwel niemand kan hebben stil gestaan bij de uitverkie zing van deze Arnhemmer, die lang geblesseerd is geweest en wedstrijdritme ontbeert. Waarom Trustfull wel is opge roepen en Overmars niet, is een raadsel, bijna even raad selachtig als het bijzondere voornemen dat de bonds coach deze week in petto heeft. Woensdag, op het veld van Quick Boys in Katwijk, moe ten 24 spelers via een onder linge wedstrijd strijden voor achttien plaatsen. Een tenta men dus. Wie niet voldoet, valt af. Wat zou Rijkaard be zielen met een dergelijke aan pak, die even ridicuul als naïef lijkt. Op het eerste gezicht zou men denken dat Rijkaard het voet balverstand heeft verloren. Het kan ook zijn dat z'n ge duld met de sterren op is en hij in extremis wel eens vast gesteld wil hebben of ze op commando kunnen luisteren en presteren. Het lijkt een machtsmiddel dat bij voorbaat kansloos is. Het is een illusie te veronderstellen zich op een veldje in de Kat- wijkse duinen het vuur uit de sloffen zal lo pen. En wat als Davids onver wacht een off day heeft? Kiep ert Rijkaard hem dan meteen uit de selectie? Een tentamen oké, maar dan wel dezelfde consequenties voor iedereen, en niet alleen voor de twijfelgevallen. Met al z'n ervaring zou Rijk aard beter moeten weten. Het zijn de clubbelangen die te genwoordig prefereren, meer dan ooit en zeker boven oe fenwedstrijden. Geen bonds coach begint nog iets tegen voetballers die alles al hebben meegemaakt, alles al hebben gewonnen en alles al hebben verdiend. Bovendien arriveren ze meestal niet zonder de no dige instructies van hun broodheer. In de aanloop naar EURO 2000 heeft Frank Rijkaard nóg zeven vriendschappelijke wedstrijden gepland. Aan de zin ervan moet worden getwij feld- Partijtjes als die van ko mende zaterdag in Rotterdam tegen België zijn alleen nuttig om de kas te spekken. Rinus Michels riep in 1974 z'n troe pen op, kort voor aanvang van het WK in West-Duitsland en smeedde vervolgens in een paar weken tijd een elftal in elkaar dat fris was, origineel voetbalde en de wereld ver overde. Zo kan het dus ook. GUSBERT SPIERENBURG ARCHIEFFOTO» RTR PSV - Fortuna 2-1 (1-1). 20. Paciorek 0-1, 27. Nilis 1-1, 90. Bruggink 2-1. Scheids rechter: Van der Ende. Toeschouwers 27.500. Gele kaart: Faber (PSV), Hofland, Gerritsen, Zegrean (Fortuna). Willem II - FC Den Bosch 2-1 (1-0). 32. Arts 1-0 (strafschop), 69. Van der Laan 1- 1 (strafschop). 81. Victoria 2-1. Scheids rechter: Van Huiten Toeschouwers 14.400 Rode kaart 74 Hobbelen (FC Den Bosch). Gele kaart Jaliens (Willem II), Willems, Liefden (FC Den Bosch) Roda JC - NEC 4-3 (2-0). 20. Torma 1-0 (strafschop), 26. Van der Luer 2-0, 59. Pe ter van Putten 2-1, 76. Torma 3-1 (straf schop), 81. Peeters4-1, 83. De Gier 4-2, 89 Pothuizen 4-3 Scheidsrechter: Sterk. Toeschouwers: 7000. Gele kaart: Van Haa- ren (Roda JC), Goulooze, Pothuizen (NEC). Vitesse - MW 6-2 (4-0). 15. Sikora 1-0, 23 Van Hooijdonk 2-0, 41Van Hmtum 3- 0, 44. Van Hooijdonk 4-0, 47. Kociski 4- 1, 70. Van de Brom 5-1, 75. Caers 5-2, 90. Van Hooijdonk 6-2 (strafschop) Scheidsrechter: Temmink. Toeschouwers: 23.000. Gele kaart: De Marchi (Vitesse), Falix, Perez, Vaessen (MW). FC Utrecht - FC Twente 1-0(1-0). 14. Van Mol 1-0. Scheidsrechter: Bossen. Toe schouwers: 12.900. Gele kaart: Bos- schaart, Lucius, John de Jong (Utrecht), Ter Avest, Ten Hag, Heubach, Verlinden, De Witte (Twente). RKC - AZ 1-2 (1-1). 22. Bosman 0-1, 24. Heesakkers 1 -181Van Galen 1 -2. Scheidsrechter Wegereef. Toeschouwers: 5000. Gele kaart Van Wanrooy, Tim Cor- nelisse (RKC), Buskermolen, Ricksen, Boussatta (AZ). Bijzonderheid: Wegereef in de rust wegens een blessure vervangen door vierde official Van der Pas. Feyenoord - Heerenveen 3-1 (1-0). 3 Cruz 1-0, 64. Kalou 2-0, 69. Nurmela 2-1, 83 Van Vossen 3-1 Scheidsrechter Luinge. Toeschouwers: 39.000. Gele kaart: Van Gobbel, Cruz (Feyenoord), Huizingh, Lur- ling (Heerenveen) Topscorers: 1Van Nistelrooy (PSV), Van Hooijdonk (Vitesse) 5, 3. Cruz (Feyenoord) 4, 4. Bombarda (Willem II), Van Galen (AZ), Bruggink (PSV), Pothuizen (NEC), Laudrup (Ajax), Vennegoor of Hesselink (FC Twente), Kalou (Feyenoord) 3. gens zijn coach een groot com pliment voor. „Vorig seizoen zou PSV dit resultaat niet uit de brand hebben gesleept. Het ni veau van de wedstrijd was niet altijd goed, maar de ploeg heeft vanavond laten zien dat zij ook kan knokken." Dat was volgens hem vooral de verdienste van Dirkx en Vogel. „Die twee sta ken vanavond huizenhoog bo ven de rest uit." Het feestvarken was echter Arnold Bruggink, door de ande re PSV'ers liefkozend de golden boy genoemd. „Maar als je dan terugkomt in de kleedkamer en hoort dat André Ooijer z'n en kel heeft gebroken en maanden is uitgeschakeld... Dat is de an dere kant van het verhaal. Heel triest." PSV: Waterreus; Ooijer (40. Nikiforov), Faber, Dirkx en Heintze; Stinga (63. Bruggink), Van Bommel, Vogel en Bouma (46. Kolkka); Nilis en Van Ni stelrooy. Fortuna: Van Zwam; Zegrean, Hof land, Roest en Hermans; Gesthuizen, Paciorek, Kool en Krijgsman; Gerritsen en Hamming. Den Bosch 3 0 12 12-7 Cambuur L. 3 0 1 2 1 1-8 Sparta 2 0 0 2 0 1-5 NEC 3 0 0 3 0 5-9 MW 3 0 0 3 0 5-16 eerste divisie ROOSENDAAL/DEN HAAG ANP De gedoodverfde favorieten in de eerste divisie, NAC en FC Groningen maakten bei de een forse misstap. Gro ningen zaterdagavond in Roosendaal van RBC: 3-1. NAC ging in Den Haag met 3-0 onderuit tegen ADO. De Groningers kwamen door Drent op voorsprong en behielden die tot aan de rust. In de tweede helft kwam de thuisploeg sterk terug via Hertog, Cales en Heerkens. RBC was meteen hekkensluiter af, FC Gro ningen koploper af. NAC verloor voor de tweede keer dit seizoen. De degradant ging gisteren met 3-0 on deruit in het Zuiderpark. Lievaart maakte de eerste twee treffers voor de thuis club. Emmen en VW gaan na drie duels aan de leiding. Emmen had alleen op kop kunnen komen, maar kwam bij FC Zwolle niet verder dan 1-1. Slot maakte voor rust de treffer voor de Zwollenaren, Peter Hofste de was kort na rust doeltref fend voor Emmen. In Venlo kwam VW moeizaam langs Telstar: 1-0. De thuisploeg had daarvoor een eigen doelpunt van Schenkel (29ste minuut) nodig. De Deen Patrick Mtiliga was de grote man bij Excel sior. Hij doelpuntte thuis tegen Volendam (4-0) drie keer. De vierde treffer kwam op naam van de Ier David Connolly. Excelsior - Volendam 4-0 (2-0). 2. Mtiliga 1-0, 6. Mtiliga 2-0, 59. Mtiliga 3-0,84. Connolly 4-0 Scheidsrechter De Graaf. Toewschouwers: 1800 Gele kaart Pinas, Turay (Excelsior), Van Ommeren (Volen- Helmond Sport - Haarlem 1-0(1-0). 86 Vroomans 1-0. Scheidsrechter: Van Don gen. Toeschouwers: 2133. Gele kaart Stock, Dassen (Helmond Sport), Naciri (Haarlem). FC Zwolle - Emmen 1-1 (1-0). 35. Slot 1- 0, 51. Hofstede 1-1 Scheidsrechter Braamhaar. Toeschouwers: 4750. Gele kaart: Roelofsen (FC Zwolle), Migchelsen (Emmen). VW - Telstar 1-0(1-0). 29. Schenkel (ei gen doel) 1-0. Scheidsrechter: Gerritsen. Toeschouwers: 2281. Gele kaart: Rayer, Van Raalte, Hofstede (VW), Van de Mer- we, Dibi (Telstar). TOP Oss - Dordrecht'90 3-0 (2-0). 4. Loef fen 1-0,12. De Wijs 2-0, 72. Loeffen 3-0. Scheidsrechter: Oskam. Toeschouwers: 2148. Gele kaart: Wattamaleo, Sandvliet, Boogers (Dordrecht'90). RBC - FC Groningen 3-1 (0-1). 11. Drent 0-1, 53. Hertog 1-1, 63. Cales 2-1, 71 Heerkens 3-1. Scheidsrechter: Haverkort. Toeschouwers: 3150. Veendam - Heracles 3-0(1-0). 29. Kolder 1-0, 56. Adams 2-0, 79. Ten Caat 3-0 Scheidsrechter Vink. Toeschouwers: 3917. Gele kaart: Ebbinge, Hendriksen (Veendam), Leurink, Vermeulen (Hera- ADO Den Haag - NAC 3-0 (2-0).-1Lie vaart 1-0 (strafschop), 37 Lievaart 2-0, 75. Kolk 3-0 Scheidsrechter: Van Eg- mond. Toeschouwers: 1500 Gele kaart Kalkema, Kahya (AD0). Topscorers: 1Hofstede (Emmen), Van Oo strum (Emmen), Mtiliga (Excelsior), Visser (Groningen) 4, 5. Streppel (Helmond Sport), Drent (FC Groningen) 3. 7. Connol ly (Excelsior), Kokmeijer (Volendam), Kemper (Haarlem), Arveladze (NAC), Vroo mans (Helmond Sport), Simons (NAC), Loeffen (TOP Oss), Graef (VW), Schreuder (NAC), Lievaart (AD0 Den Haag) 2. Programma, maandag 30 augustus: Eind hoven - GA Eagles, zaterdag 4 september: NAC - VW, zondag 5 september: Go Ahead Eagles - FC Zwolle, Volendam - RBC, Tel star - TOP Oss. Veldman wellicht naar Motherwell ARNHEM GPD Motherwell wil John Veldman overnemen van Vitesse. De 31- jarige verdediger mag de Arn hemse club transfervrij verlaten en was afgelopen weken een paar dagen op proef bij de club uit de hoogste afdeling van Schotland. „Het is me daar honderd procent meegevallen", aldus Veldman. „Motherwell wil me graag hebben. Het wachten is nu op een aanbie- ding." Ie 'pei het \p- me^Nog geen week geleden schreeuwden te Doetje van Vitesse om het hoofd van bekenWerbert Neumann en werden de spe- I hVfrers van Arnhemse c^uh na de 1-6 iegen PSV met een striemend fluitcon- cntgel^ert naar de kleedkamer begeleid. Za- Fe jterdagavond golfde nog voor rust de pave door het Gelredome. Met dank kan MW dat zich na een 4-0 ruststand j.meVeerloos met 6-2 naar de slachtbank 'di8efjiet leiden. erugia pe ruime zege van Vitesse kon ook setzo^oor hem op geen beter moment ko- ist ziclnen Na een schamele puntendeling '8e°Ppij Cambuur en de afstraffing tegen n' rPSV hield Neumann de meeste van van zijn jongelingen op de bank. Diarra, '8e Hiog niet zo lang geleden gepresen- ri..voojeerd als een talent waarvoor ook AC njatr^Milan belangstelling had, verloor zijn ^basisplaats aan de 32-jarige John van Hlen Brom. De Amersfoorter kreeg bij ie?" aanvang van het seizoen nog te horen d h°o^jat kj: naar een andere club uit moest II Rijken /an ae De wisselingen pakten goed uit. Al Fia minuten strafte Sikora een fout i e. Van Perez af. De aanvaller van MW slecht iChoof de bal in de voeten van Van Lazu ^00ijdonk die op zijn beurt doelman iet verl jpiffinann op zijn weg vond. Sikora le reu con de rebound makkelijk scoren. :n van Acht minuten later besliste Van rechte -i00jjdonk de wedstrijd door een r doorzet van international Trustfull van iichtbij in te tikken. De Arnhemse w0< echtshalf kon in het verdere verloop omst^an de wedstrijd zijn uitnodiging voor oppol je mterland van Oranje tegen België genaa waarmaken, irdeeld j?en andere international van Vitesse .?e ekende in de 41ste minuut voor de niks teerde treffer van de avond. Linksback H hi>^arc van Hintum bekroonde een drie- ïoekje met Laros en Sikora. Drie mi- 1S ïuten later gaf Van Hooijdonk vanuit .®en 'en vrije trap de aanzet voor de wave jnloor het Gelredome: 4-0. De bezoe- cers hadden in de tweede helft geluk n Pres lat de concentratie bij Vitesse verslap- tot e. Daardoor kon Kociski in de 47ste i regeJ ninüut de achterstand tot 4-1 verklei- us w(ien en tekende Caers na de 5-1 van l^an den Brom voor de tweede treffer NEC met 4-3. Het was de eerste com petitiezege van Roda, de Nijmegena- ren wachten nog op het eerste punt. Roda-spits Torma scoorde twee keer uit een strafschop. Arbiter Sterk toon de zich consequent. Een minuut nadat Roda op voorsprong was gekomen wees hij aan de andere kant naar de stip. Nu had de onbeholpen Rudge La- tuheru licht beroerd. Maes slaagde er niet in Roda-doelman Kalac te passe ren. Niet veel later schoot Van der Luer Roda vanaf twintig meter naar een 2-0 voorsprong en leek het duel al beslist. Roda bracht zichzelf in de slotfase nog in de problemen nadat het nota bene met 4-1 had geleid. NEC had via Van Putten de achterstand tot een doel punt teruggebracht, alvorens Torma, opnieuw vanaf elf meter, en Peeters de voorsprong verder hadden vergroot. NEC deed nog twee keer iets terug. De Gier profiteerde van falen van Kalac. Pothuizen schoot in de slotminuut van ruime afstand raak. Het mocht niet baten. RKC - AZ Dennis Krijgsman, de ex-ARC-er in dienst van Fortuna, raakt André Ooijer ongelukkig. De PSV-er liep een gebroken enkel op en is voor vier maanden uitgeschakeld. foto anp Fortuna geeft in blessuretijd puntendeling uit handen 'Mister Vitesse' John van der Brom geniet van zijn treffer tegen MW. van de bezoekers. Van Hooijdonk be paalde in de slotminuut vanaf de straf schopstip voor de 6-2 eindstand. FC Utrecht - FC Twente De naam Oliseh is in het internationa le voetbal gevestigd. Sunday, speler van Ajax en momenteel Juventus, heeft daarvoor gezorgd. Het 'broertje van', Bike, was gisteren de uitblinker bij FC Utrecht - FC Twente: 1-0. Als verdedigende middenvelder bij Utrecht speelde de jonge Nigeriaan een puike partij. Voor rust controleerde de thuis ploeg het duel volkomen. Na veertien minuten trof Tom van Mol doel, na uitstekend werk van Marinus Dijkhui zen. Trainer Mark Wotte maakte zijn ploeg een compliment omdat in twee competitiewedstrijden geen tegen doelpunt werd geïncasseerd. Na twee zeges is de ploeg dan ook nog zonder puntverlies. Utrecht, dat doorgaans te allen tijde blind de aanval kiest, heeft leren verdedigen. Resultaatvoetbal is in Utrecht geen vies woord meer. Willem II - FC Den Bosch Trainer Co Adriaanse ziet de topvorm van Willem. II naderen. Met het oog op de komende Champions League moet dat wel heel snel gebeuren, want za terdag tegen FC Den Bosch hadden de Tilburgers pas een overwicht nadat Patrick Hobbelen in de slotfase met rood van het veld was gestuurd. Wil lem II zegevierde met 2-1, en mocht daar heel tevreden mee zijn. Voor rust was FC Den Bosch zo nu en dan gevaarlijk, maar stuitte steeds op de uitstekende doelman Mampaey. Na een half uurtje ontbrandde de wedstrijd in het uitverkochte stadion. Scheidsrechter Van Huiten kende Wil lem II een strafschop toe, nadat Sjoe- kov door keeper Aerts onderuit leek te zijn gehaald. Arts profiteerde van de foto GPD dubieuze beslissing en zette de thuis club op voorsprong. Het wedstrijdbeeld veranderde door de 1-0 niet. Willem II bleef de iets be tere ploeg, maar FC Den Bosch deed leuk mee. Van der Laan kreeg een paar grote mogelijkheden, maar scoorde pas in de tweede helft, van de penalty stip nog wel, nadat hij zelf onderuit was gehaald. Een kwartier voor het einde kwam dan toch het keerpunt. Hobbelen haalde Prommayon onderuit: de Til- burgse verdediger liet zich met veel gevoel voor show vallen en Van Hui ten liet de Bossche speler inrukken. Raymond Victoria haalde even daarna van de linkerkant flink uit en de bal vloog onhoudbaar langs Aerts. Roda JC - NEC Een bij vlagen amusant foutenfestival liep zaterdag in Kerkrade voor Roda JC positief af. De Limburgers versloegen Gerard van der Lem en AZ hebben tot nu toe niets te klagen. Twee keer speelden de Alkmaarders een uitwed strijd, twee keer boekte AZ een be nauwde zege. In Waalwijk werd zon dag RKC met 2-1 verslagen. De doelpunten waren volgens de trainers telkens het gevolg van fouten in de verdediging. Bij de eerste twee treffers ging dat inderdaad op. Nasci- mento verslikte zich in Bosman die AZ na ruim twintig minuten op voor sprong zette. Aan de gelijkmaker, twee minuten later, ging een dekkingsfout van Wijker vooraf. Hoogendorp profi teerde, maar trof Moens op de lijn. In de rebound schoot jongeling Heesak kers raak. Ook over de winnende treffer, tien minuten voor tijd, maakte Jol zijn ver dedigers verwijten. Hij deed daarmee AZ-spits Landerl tekort. De Oostenrij ker zette met een verrassend hakbal- letje Van Galen vrij voor Van Dijk. De middenvelder omspeelde de doelman en bracht zijn totaal dit seizoen op drie doelpunten.

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 19