Personeel Personeel Personeel Personeel Personei L U M C ZATERDAG 28 AUGUSTUS 1999 913 Het Leids Universitair Medisch Centrum (LUMC) omvat het Academisch Ziekenhuis en de Faculteit der Geneeskunde van de Universiteit Leiden. De kerntaken patiëntenzorg, onderzoek, onderwijs en opleiding worden zo vanuit één bestuurlijke organisatie uitgevoerd. Er werken ongeveer 7000 m mannen en vrouwen. Er wordt nauw samengewerkt met onder andere de faculteiten Wiskunde en Natuurwetenschappen en Sociale Wetenschap pen van de Universiteit Leiden en metTNO. De organisatie van het LUMC is sterk gedecentraliseerd: er zijn vijf divisies met een relatief autonome structuur. In het LUMC zijn patiëntenzorg en onderzoek van oudsher zozeer verweven, dat grensverleggend onderzoek en vernieuwing in de patiën tenzorg hand in hand gaan, wat direct ten goede komt aan de behandeling van de patiënt. Het LUMC streeft, mogelijk mede door uw inzet, naar een gr continue verbetering van de gezondheidszorg in de meest brede zin en wil hierin zowel nationaal als internationaal een leidende rol blijven spelen. Binnen deze divisie zijn afdelingen op het gebied van de inwen dige geneeskunde ondergebracht. Afdeling Reumatologie De afdeling Reumatologie van het LUMC is een vooraanstaand centrum voor patiënten met reumatische aandoeningen. De afdeling bestaat uit verschillende subafdelingen waaronder o.a. de polikliniek, de kliniek reumatologie, de kliniek reuma-revali- datie (Sole Mio kliniek) en de dagbehandeling reuma-revalidatie (Sole Mio Ambulante Zorg).Tezamen bieden deze subafdelingen een breed scala aan behandelmogelijkheden aan patiënten met reumatologische aandoeningen. De kliniek Reumatologie/Reuma-revalidatie bestaat uit twee nauw samenwerkende teams met twee totaal verschillende patiëntenpopulaties. De verpleegkundige zorg op het team Reumatologie is vaak hoog-complex en technisch. Er worden patiënten verpleegd met algemeen interne aandoeningen maar vooral patiënten die als gevolg van interne problematiek bij systeemziekten intensieve zorg nodig hebben. Steeds nieuwe, soms experimentele, behandelmethoden zor gen voor de nodige dynamiek op de afdeling. Momenteel vin den er experimentele therapieën plaats, zoals het toedienen van monoclonale antilichamen en" het toepassen van autologe stamceltransplantaties bij patiënten met reumatoïde arthritis. Op het team Reuma-revalidatie (Sole Mio) vindt revalidatie van patiënten met gewnchtsdestructie plaats. De zorg wordt in multidisciplinair teamverband aangeboden en is doelgericht. De verpleging heeft in het multidisciplinaire team een belangrijke coördinerende rol. Het wetenschappelijke onderzoek dat op deze afdeling plaats vindt is gericht op de effectiviteit en doelmatigheid van de gebo den zorg. zowel wat betreft .het geheel als onderdelen hiervan. Wij zoeken voor de twee bovengenoemde teams een: VerpleegkundigTeamleider m/v (32-36 uur per week) Vac.nr.99.V.I I.34.LD Functie-inhoud: Uitdagende aspecten van de functie: - door de opbouw van het verpleegkundig team, dat gevarieerd is qua opleidingsniveau, wordt van de teamleiders een flexibele manier van leidinggeven gevraagd: van direct leidinggeven tot coachen op afstand; - door het toepassen van nieuwe behandelmethoden moeten er voorwaarden geschapen worden, zoals het organiseren van klinische lessen voor het verpleegkundig team, het (mede) opstellen van protocollen e.d.; - de grote mate van zelfstandigheid; - de mogelijkheid tot inbreng van eigen beroepsinhoudelijke, organisatorische ideeën. Functie-eisen: - diploma A-verpleegkundige of HBO-V; - minimaal 5 jaar ervaring als verpleegkundige op een verpleeg- afdeling; - kaderopleidmg of IBW-management of studerend hiervoor; - ervaring met het verplegen van patiënten met interne en/of chronische aandoeningen is een pré. Salaris: Het salaris bedraagt maximaal f 5.242,- bruto per maand bij een full-time aanstelling. Inschaling is afhankelijk van opleiding en rele vante werkervaring. Dienstverband: Aanstelling geschiedt voor een periode van I jaar, met uitzicht op vast dienstverband. Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevrouw M.J, van Kersbergen-Visser verpleegkundig hoofd (071 - 526 34 49 of 071 - 526 91 I I en vragen naar pieper 9358). Deze vacature verschijnt in- en extern tegelijkertijd. De interne ronde zal eerst worden afgehandeld. Binnen de afdeling Nierziekten bestaat de vacature van: Managementassistent m/v (36 uur.per week) Vac.nr 99.K.23.34.LD De afdeling Nierziekten geeft onderwijs en verricht onderzoek op het gebied van de Nierziekten en heeft als afdeling van het LUMC de taak patiënten met nierziekten en hoge bloeddruk te behandelen. Het stafsecretariaat is de spil van de organisatie. De gezochte functionaris zal hierin een belangrijke rol vervullen. Functie-inhoud: De managementassistent coördineert en verricht binnen de afdeling voorkomende secretariële werkzaamheden t.b.v. de hoogleraren, de staf, het wetenschappelijk onderzoek en onderwijs. - leiding geven aan de medewerkers van het stafsecretariaat; - het optreden als intermediair tussen de afdeling Nierziekten en het Beheer van Divisie 2; - voorbereiden van vergaderingen, symposia en onderwijs- cursussen; - verzorgen van manuscripten in het Engels en Nederlands; - algemene secretariaatswerkzaamheden, Functie-eisen: - HAVO/VWO en cursus Middle Management, of vergelijkbaar werk- en denkniveau; - vermogen om te coördineren en leidinggevende capaciteiten; - beheersing van de moderne talen, i.h.b. Engels; - zeer goede contactuele vaardigheden; - goede kennis van MS Office 97-pakket (Word 97. Excel 97, PowerPoint 97, Access 97, Outlook 97) en affiniteit met geautomatiseerde systemen. Salaris: Het salaris bedraagt maximaal f4.635,- bruto per maand. Inscha ling is afhankelijk van opleiding en relevante werkervaring. Dienstverband: De aanstelling vindt in eerste instantie plaats in tijdelijke dienst voor ten hoogste I jaar, met uitzicht op een vast dienstverband. Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door prof.dr. L.C.Paul.afdelingshoofd Nierziekten (071 -526 21 48). Deze vacature verschijnt in- en extern tegelijkertijd. De interne ronde zal eerst worden afgehandeld. Divisie 4 wordt gevormd door 12 afdelingen en diensten die de patiëntenzorg direct ondersteunen. De divisie heeft ±680 medewerkers. Klinische Farmacie en Toxicologie De afdeling Klinische Farmacie en Toxicologie is belast met de farmaceutische zorgverlening ten behoeve van patiënten van het LUMC. Deze taak omvat o.a. inkoop en distributie van geneesmiddelen, informatieverstrekking over geneesmiddelen, de bereiding van geneesmiddelen in toedieningsvormen, de keuring van grondstoffen en bereidingen, alsmede de analyse van geneesmiddelen in biologische media in het kader van therapie- begeleiding en/of toxicologisch onderzoek. Binnen de afdeling Klinische Farmacie en Toxicologie houdt de sectie Dienstverlening en Informatie (D&l) zich bezig met de volgende taken: - het toediemngsgereedmaken van medicatie, inclusief onder- zoeksmedicatie; - het zorgen voor de aflevering van geneesmiddelen (verstrek kingen op naam, verstrekkingen ten behoeve van de afdelings- voorraden, transmurale afleveringen); - medicatiebewaking; - informatievoorzjening over geneesmiddelen en geneesmid- delengebruik. De sectie staat onder leiding van een ziekenhuisapotheker/ sectiehoofd Binnen deze sectie is plaats voor een: Hoofdapothekersassistent m/v (36 uur per week, eventueel 32 uur) Vac.nr. 99.F.09.34.LD Functie-inhoud: - leidinggeven aan de medewerkers van de sectie (ca. 16 apo thekersassistenten); - verantwoordelijkheid dragen voor de bedrijfsmatige en profes sionele gang van zaken binnen de sectie; - het leveren van een bijdrage aan de implementatie van een kwaliteitssysteem binnen de sectie en de afdeling als geheel. Functie-eisen: - bij voorkeur in het bezit van het diploma apothekersassistent, voortgezette opleiding ziekenhuisrichting en een manage mentopleiding, danwel de bereidheid die te volgen; - aantoonbare ervaring in een soortgelijke, leidinggevende functie en op de hoogte van de ontwikkelingen binnen het vakgebied; - go^de communicatieve en sociale vaardigheden en goede schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; - bij voorkeur affiniteit met automatisering. Salaris: Het salaris bedraagt vooralsnog maximaal f 5.242,- bruto per maand (schaal A8 RRAZ). Op korte termijn zal de functie opnieuw beschreven en gewaardeerd worden. Dienstverband: De aanstelling vindt plaats voor een jaar, met uitzicht op een vast dienstverband. Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevrouw drs. I.M.Twiss, ziekenhuisapotheker, sectiehoofd (071 - 526 33 07) en door prof.dr. R Vermeij, afdelingshoofd (071 - 526 40 18). DIVISIE 3 Divisie 3 omvat de afdelingen Kindergeneeskunde, Gynaeco logie, Psychiatrie, Huidziekten, Oogheelkunde, Keel-, Neus- en Oorheelkunde,Verloskunde, Pathologie, Huisarts- enVerpleeg- huisgeneeskunde, Neurologie en Neurochirurgie. Bij de afdeling Psychiatrie (locatie: Carp-gebouw op het terrein van de Jelgersmaklmiek te Oegstgeest), bestaat een vacature voor een: Secretaresse B m/v (0,5 formatieplaats; maandag- t/m vrijdagochtend) Vac.nr. 99.M.I4.34.LD Functie-inhoud: - de aan te stellen medewerker zal primair belast worden met de administratieve ondersteuning van de vaste commissies Onderwijs en Onderzoek van de afdeling; - verwacht wordt dat betrokkene alle voorkomende secreta riële werkzaamheden kan verrichten, zoals: - het notuleren van vergaderingen; - het convoceren van bijeenkomsten van de commissies; - het archiveren van de stukken; - het verzorgen van correspondentie; - het maken van afspraken en dergelijke; - betrokkene dient in staat te zijn in overleg met de manage- ment-assistent van de afdeling ook andere administratieve werkzaamheden te verrichten (onder andere waarneming bij ziekte/vakantie). Functie-eisen: - HAVO, secretaresse-opleiding; - ruime secretariële ervaring; - goede beheersing van de Engelse taal; - ervaring met tekstverwerkende apparatuur; - organisatorische vaardigheden. Salaris: Het salaris bedraagt maximaal f4.201,- bruto per maand (schaal 6) bij een full-time aanstelling. Inschaling is afhankelijk van opleiding en relevante werkervaring. Dienstverband: De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor I jaar. Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevrouw C. Groen (071 -527 52 30). FACILITAIR BEDRIJF In het Facilitair Bedrijf werken ruim 320 medewerkers bij vijf afdelingen, t.w. Beveiliging, Inkoop Logistiek, Interne Zaken, Infra en Voeding. Deze verlenen ondersteuning aan vooral de primaire, maar ook de andere processen binnen het LUMC. Het Facilitair Bedrijf bevindt zich in een kantelingsproces van aan- bodgericht naar vraaggericht, waarbij klantgerichtheid centraal staat en de dienstverlening wordt geprofessionaliseerd. Afdeling Voeding De afdeling Voeding bestaat uit 3 subafdelingen, t.w. Centrale- en Specifieke Keukens,Voedingsadministratie Provisiemagazijn en Restauratieve Voorzieningen. Bij de subafdeling Restauratieve Voorzieningen (RV) is de functie van medewerker vacant. Binnen Restauratieve Voorzieningen worden de volgende activiteiten onderscheiden: restaurant (toegankelijk voor medewerkers, patiënten en bezoekers), automatenverzorging en catering. De afdeling RV werkt voor het merendeel met parttimers, in totaal 21 FTE, die hun werkzaamheden ook op onregelmatige tijden verrichten. Het zwaartepunt van de werkzaamheden ligt rond het middaguur Dagelijks bezoeken ca. 1.900 gasten het restau rant. Binnen Restauratieve Voorzieningen hebben wij plaats voor j enkele: enthousiaste Medewerkers Restauratieve Voorzieningen m/v (full-/parttime) Vac.nr. 99.S.I7.34.LD Functie-inhoud: - voorbereiden van en/of uitgeven van maaltijdcomponenten en dranken; - verrichten van kassawerkzaamheden; - verzorgen van lunches en recepties; - schoonhouden Van de bij Restauratieve Voorzieningen beho rende ruimtes. Functie-eisen: - LBO-/MAVO-niveau; - representatief optreden; - goede beheersing van de Nederlandse taal; - gevoel voor orde, netheid, accuratesse en hygiëne; - dienstverlenende en servicegerichte instelling; - bereidheid om volgens flexibel rooster te werken; - goede communicatieve vaardigheden. Salaris: Afhankelijk van opleiding en ervaring conform rechtspositie reglement Academische Ziekenhuizen (RRAZ). tnsei gen I zÜr iet o n er [hne jnmc le pe zien' 53 'r ledei terd ratui erd 198f ilips Iniei del [koel nu sgel fde iten lerlij üerli [ht, Dienstverband: De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst, met uitzicht op vast lesse dienstverband. re v fcht, Informatie: t bl Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer utglc B.M. Mulder, hoofd afdeling Voeding (071 - 526 25 00) en door mevrouw D.E.T. Best. hoofd Restauratieve Voorzieningen a.i. (071 -526 35 28). Deze vacature is zowel intern als extern bekend gemaakt. Inter ne kandidaten genieten voorrang. Bij indiensttreding is het Pensioenreglement van het ABP van toepassing. Vakantietoeslag 8%. Sollicitaties, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en enveloppe, kunt u binnen twee weken na het verschijnen van deze advertentie zenden aan: LUMC Dienst Sociale Zaken t.a.v. mevrouw M. de Graaf Postbus 9600 2300 RC LEIDEN m

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 42