Personeel Personeel Personeel Personeel Personee secretaresse A ENERGIEKE MEDEWERKER m/v magazijnmedewerkers voor Schuitema-West ~>r randstad uitzendbureau Arenthals Chaudron 35 Hooge Huys (full-time) STICHTING ELISABETH- VAN WÏJCKERSLOOTH ZATERDAG 28 AUGUSTUS 1999 TANDARTSPRAKTIJK W. VAN RIESSEN zoekt met ingang van 1 november 1999 een tandartsassistente (fulltime) Tot het takenpakket behoort het assisteren aan de stoel, het verzorgen van de sterilisatie en het verrichten van administratieve werkzaamheden. Gevraagd wordt een opleiding op mavo-niveau en enige ervaring in de tandheelkunde of medische sector. Salariëring volgens NMT-normen. Sollicitatiebrieven voorzien van CV binnen 14 dagen sturen naar: Tandartspraktijk W. van Riessen, Lammenschansweg 7, 2313 DH Leiden Wij zoeken op korte termijn een voor ons filiaal in Leiden. Ervaring in de verkoop strekt tot aanbeveling. Sollicitaties schriftelijk of telefonisch t.a.v. A. C. J. Ruiterman, tel. 0172-571867. UW BEELDSPECIALIST G0Ö0=\7fl<3®0* ruMeri /fl(3®Ö\ man/ 2421 BE Nieuwkoop Telefoon 0172-571867 Werken bij Schuitema is werken aan je toekomst! Dus kom naar de open dag bij Schuitema-West in Woerden. Het bedrijf Schuitema-West is een groot, modern distributiecentrum de supermarkten C1000, Spar, Kopak en Casper Bij Schuiti plaats voor magazijnmedewerkers/orderverzamelaars. Hie werken is vooral werken aan een toekomst in de logistiek bij Schuitema draai je als uitzendkracht al snel vojledig mi heb je uitzicht op goede toekomstmogelijkheden. Of je nu fulltimewerk zoekt voor lange tijd, parttimewerk voor in de avonduren of een baantje voor op zaterdag, bij Schuitema kan het allemaal Natuurlijk zijn mannen en vrouwen welkom om te solliciteren. Schuitema is prima te bereiken met de auto en met het openbaar vervoer. Ben je geïnteresseerd, kom dan langs op de Open dag op zaterdag 4 september a.s. Op deze datum organiseren Randstad en Schuitema een open dag bij Schuitema. Er zullen drie rondleidingen plaatsvinden: om 10.00 uur, 11.30 uur en 13.00 uur. Heb je interesse: één telefoontje naar Randstad Schuitema is voldoende om je in te plannen op één van de rondleidingen. Ook voor informatie kun je op onderstaand telefoonnummer Randstad Schuitema Finse Golf 7 3446 CK Woerden Telefoon: (0348) 48 88 28 Toets je toekomstplannen eens aan de onze Werken voor een middelgrote organisatie heeft zijn voordelen. Bij Arenthals Chaudron, accoun tants en belastingadviseurs merk je dat direct. Wij staan middenin het MKB en zijn in Nederland ope rationeel vanuit vijf vestigingen in Alphen aan den Rijn, Amstelveen, Gouda, Leiden en Woerden. In totaal ruim 230 medewerk(st)ers zetten zich in voor onze relaties. Via ons lidmaatschap van Grant Thornton International zijn wij actief in meer dan 90 landen. Voor onze vestigingen in Alphen aan den Rijn, Leiden en Woerden zoeken wij: (aankomend) assistenten-accountant (m/v) Als (aankomend) assistent-accountant verricht je binnen een team, controle-werkzaamheden en voer je boek houdkundige werkzaamheden uit voor een gevarieerd cliëntenpakket. Daarnaast bereid je minder complexe jaarrekeningen en aangiftes voor. Voor deze functie zoeken wij MEAO BA/BE afgestudeerden of personen in het bezit van hun MBA diploma, met minimaal 1 jaar werkervaring. ervaren assistenten-accountant (m/v) Als ervaren assistent-accountant ben je verantwoordelijk voor het verrichten van periodieke administratieve werkzaamheden, het samenstellen of beoordelen van jaarrekeningen voor je cliënten. Daarnaast voer je contro le-opdrachten uit. Je bent als ervaren assistent-accountant aanspreekpunt voor cliënten als het gaat om adminis tratieve en algemene vragen en je geeft leiding aan collegae. Voor deze functie zoeken wij HEAO AA/RA afgestudeerden of MEAO/MBA afgestudeerden die enkele certifica ten behaald hebben van de SPD opleiding. Je hebt daarbij 3 tot 4 jaar relevante werkervaring. Vanwege onze strategie om de cliënt persoonlijk te adviseren en te begeleiden zijn communicatieve en cliëntgerichte eigen schappen in combinatie met een enthousiast optreden een vereiste. Arenthals Chaudron biedt een boeiende werkkring, begeleiding op de werkplek, een loopbaan op maat, een uit gebreid opleidingspakket, een prettige informele werksfeer en prima arbeidsvoorwaarden. Ben je benieuwd wat Arenthals Chaudron jou te bieden heeft? Bel dan voor meer informatie of stuur een schrif telijke reactie, met hierin vermeld het kantoor van je keuze, naar: Arenthals Chaudron T.a.v. Annemieke Groeneweg Postbus 2259 2400 CG ALPHEN AAN DEN RIJN telefoon: 0172 - 416868 e-mail: arenthal@arenthals-chaudron.nl t Internet: www.arenthals-chaudron.nl accountants en belastingadviseurs Zo groot als nodigzo klein ais geivenst GEVARIEER SCHADES O Hooge Huys Verzekeringen nv maakt deel uit van de SNS Reaal Groep, een all finance bankverzekeraar met ongeveer 5000 medewerkers. Hooge Huys Verzekeringen nv, met vestigingen in Alkmaar, Amsterdam en Zoetermeer, is binnen de SNS Reaal Groep het sterk groeiende, innovatieve intermediairbedrijf. Hooge Huys is uitermate succesvol op de Nederlandse markt met kwaliteitsproducten op het gebied van levens-, schade-, inkomensverzekeringen, hypotheken en bancaire diensten. Als dynamische onderneming met durf en visie reageert Hooge Huys alert op actuele ontwikkelingen in de markt. Met ruim 1000 enthousiaste medewerkers wordt dagelijks gewerkt aan een verdere uitbouw van haar marktpositie. Het schadebedrijf van Hooge Huys is gevestigd in Zoetermeer. De medewerkers houden zich bezig met de acceptatie en schadebehandeling van particuliere schadeproducten zoals opstal-, inboedel-, auto- en recreatie verzekeringen. Hooge Huys Schade is continu in beweging en het accent ligt op verdere groei en goed blijven inspelen op de ontwikkelingen in de markt en de wensen van het intermediair. Hooge Huys Schadeverzekeringen is gevestigd in een nieuw kantoorpand. Dit pand is ingericht met het doel een zo comfortabel mogelijke werkplek voor de medewerker te creëren. Dit samen met de informele en collegiale sfeer maakt het een prettige werkomgeving. Er zijn volop mogelijkheden voor opleiding en training. Bij Hooge Huys Schade werk je aan zowel je eigen ontwikkeling als aan de groei van het bedrijf. Door de huidige ontwikkelingen en de genoemde groei is er bij Hooge Huys Schade plaats voor jou! Ervaren Correspondent Particuliere Aansprakelijkheid Functie Als ervaren correspondent Particuliere Aansprakelijkheid houd je je bezig met de afwikkeling van schades op dit gebied. Je onderhoudt hiertoe zowel mondeling als schriftelijk contact met tussenpersonen en cliënten. Je maakt de berekening ten behoeve van de afwikkeling en beoordeelt of uitbetaling plaats moet vinden. Je schakelt zo nodig derden in bij de beoordeling van de schade/schuldvraag. Je ziet verder toe op een juiste financiële afwikkeling. Profiel Je beschikt over HBO werk- en denkniveau en hebt werkervaring betreffende aansprakelijkheidsschades. Je bent alert en een poging tot fraude zal bij jou dus niet slagen. Je zet je in met het resultaat voor ogen en bent daarin een doorzetter. Problemen los je op door alternatieven voor te stellen en je houdt daarbij altijd het commercieel belang in het oog. Een goede omgang met collega's is voor jou belangrijk. Hooge Huys is gericht op succes •informeel •commercieel •ondernemend •klantgericht Hooge Huys biedt •goed salaris 13e maand 36-urige werkweek «loopbaanplanning •opleiding training korting op onze producten premiesparen PC privé actieve personeelsvereniging premievrij pensioen spaarloonregeling kinderopvangregeling Informatie Voor informatie over deze functie kun je contact opnemen met Harma van der Heide, telefoon (079) 320 82 42. verzekeringen 4Éj Wil je reageren? Stuur dan binnen 14 dagen een brief met je CV naar Hooge Huys Verzekeringen, t.a.v. Francien Roorda, P&0 adviseur, Postbus 610, 2700 MR Zoetermeer. Ter versterking van het directie-secretariaat locatie Van Wïjckerslooth zoeken wij op korte termijn een Onder de Stichting Elisabeth-Van Wïjckerslooth ressorteren de verpleeghuizen Van Wïjckerslooth te Oegstgeest en het Sint Elisabeth Gasthuishof te Leiden. In de beide huizen staat het bieden van een prettig woon-, behandel- en leefklimaat aan somatisch zieken op de voorgrond. Van Wïjckerslooth is gehuisvest in een modern gebouw met een capaciteit van 108 bedden en beschikt over een uitstekende revalidatie-afdeling Het Sint Elisabeth Gasthuishof is gevestigd in e historisch pand in het hartje van Leiden en heeft een capaciteit van 73 bedden. De werkzaamheden bestaan uit een aantal (management ondersteunende) secretariële taken, zoals uitwerken van brieven, vergaderingen beleggen, voorbereiden en notuleren, postbehandeling en archivering. Wij verwachten van kandidaten dat zij: - beschikken over een afgeronde secretaresse-opleiding - enige jaren ervaring hebben met secretariaatswerkzaamheden. Beloning geschiedt conform CAO voor het v Ziekenhuiswezen c.q. verpleeg- en verzorgingshuizen. Wilt u meer informatie? Nadere inlichtingen worden u gaarne verstrekt door mevrouw F AR. Zaman, Hoofd Personeel, Organisatie en Opleidingen, Van Wijckersloothplein 1, 2341 BB Oegstgeest, tel. 071 -517 12 34.

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 40