Personeel Personeel Personeel Personeel Personei 4 INTERCEDENTEN M/V DE RAAD VASTGOED MEDE WERK(ST)ER DEBITEURENADMINISTRATIE MARKTLEIDER COMMERCIËLE TALENTEN je komt ogen en oren tekort 'BOERS ADMINISTRATEUR M/V Enthousiaste collega voor groep 5 ZATERDAG 28 AUGUSTUS 1999 Administrateur m/v De organisatie Interseco heeft het begrip "kwaliteit" hoog in het vaandel staan. De administrateur bij Interseco vervult hierin een belangrijke functie. De functie De werkzaamheden zijn voor deze allrounder veelzijdig en gevaneerd. De administrateur zal verantwoordelijk zijn voor een juiste vasdegging (Esact) van alle financiële gebeurtenissen en de verslaglegging hiervan aan het management alsmede een belangrijke rol spelen ten aanzien van de personeelsadministratie, w.o. de salaris administratie en het wagenpark. Daarnaast wordt een coördinerende rol verwacht in de dagelijkse administratieve werkzaamheden van de dochteronder nemingen van Interseco. Het profiel Interseco denkt aan een opgewekte en flexi bele collega tussen de 25 en 35 jaar die past in ons gezellige team. Je hebt een afgeronde HAVO/MEAO-opleidmg aangevuld met een MBA-diploma of studerend hiervoor. Accuratesse en cijfermatig inzicht zijn een 'must' en je hebt emge jaren relevante praktijkervaring. Communicatief ben je sterk en gewend zelfstandig te werken. Het aanbod Interseco biedt je de gelegenheid deel uit te maken van een succesvolle onderneming die toonaangevend is binnen de onder- zoeks- en adviesbranche. Je kunt rekenen op een goed pakket primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Uw reactie dan binnen deze advertentie Is je interesse gewekt, sl 10 dagen na verschijnen je CV naar: Interseco, t.a.v. Gerard I.R. Cornelis, Postbus 97704, 2509 GC 's-Gravenhage. Voor informatie kan je ook bellen met Jessica M. Bakker onder telefoonnummer: 070-3399900. Interseco International Security Company B.V. Dodob is een jonge organisatie die zich richt op tijdelijk(uitzend) en vast werk voor artsen en medisch specialisten. Persoonlijke aandacht staat daarbij centraal. Dodob probeert de 'droombaan' voor elke arts te vinden. Daar hebben we jou bij nodig. Dodob is gevestigd bij EMC (een uitzend organisatie voor gespecialiseerde verpleeg kundigen) in Amsterdam, Apeldoorn en Oosterhout (N.Br.). Vanaf 1 december 1999 opent Dodob ook een steunpunt in Leiden. Wat verwachten wij van onze toekomstige collega's? Contactuele vaardigheid, enthousiasme, inzet; Flexibiliteit en collegialiteit; Een passend opleidingsniveau; Ervaring in een soortgelijke functie als consultant/intercedent is een pluspunt; Uitdaging zien in het planmatig benaderen van opdrachten en systematisch zoeken naar een passende invulling daarvan; Kunnen omgaan met Word en Excel; Inzetbaarheid 4 dagen/32-38uur per week; Vanuit deze locaties zoeken onze consultants samen met de artsen naar een passende baan, en realiseren zij plaatsingen bij opdrachtgevers door heel Nederland (en daarbuiten). Dodob is op zoek naar consultants in Amster dam, Apeldoorn en Oosterhout, alsmede voor het nieuw te openen steunpunt in Leiden. Je schriftelijke sollicitatie met recent C.V. kun je vóór 11 september richten aan Dodob B.V., t.a.v. de heer S.L.H. de Klerk, directeur, Postbus 4190, 4900 CD Oosterhout. Vragen? bel Gera Turing: 020-4081111. Op 16 september zullen de eerste sollicitatie gesprekken plaatsvinden. D O C J O B great people make great doctors Wij geloven in persoonlijke aanda Indien je je sollicitatie extra onder onze aandacht wilt brengen, stelle wij je in de gelegenheid je brief oj donderdag 2 september tussen 18.00 uur en 20.00 uur persoonlij aan ons te overhandigen. Op de volgende lokaties staan aa staande collega's je onder het ger van een drankje en een hapje gra vrijblijvend te woord: Oosterhaut (hoofdkantoor) bezoekadres: Bredaseweg 108-secti Tel: (0162) 456760 Amsterdam bezoekadres: Woestduinstraat 7-3 Tel: (020) 4081111 Apeldoorn bezoekadres: Arnhemseweg 213 Tel: (055) 5345771 Interseco is een onderzoeks- en adviesbureau dat diensten verleent in liet specialistische segment van de beveiligingszorg. De mede werkers van Interseco (42) deden hun ervaring en inzichten op hij gespecialiseerde onder delen van de Nederlandse politie organisatie en hedrijfsheVeiligings- diensten van multinationale ondernemingen. Interseco werd opgericht in 19&8 en is gevestigd in 's-Gravenhage. Interseco maakt deel uitban de Ernst Young-orgauisatie. /ij is daarbinnen een zelfstandige dienstverlenende eenheid die nauwe samenwerkingsbanden onderhoudt niet de afdeling forensic service's met specialisten binneivde management consul tancy maatschap en met kennis- ctfmiedcn in de juridische sector. De Raad Vastgoed B.V gevestigd te Katwijk is een modern en innovatief vastgoedbedrijf, dat zich bezighoudt met de exploitatie van bedrijfsgebouwen en woningen. Ter versterking van ons team zoeken wij op korte termijn een kandidaat voor de functie van: In een informeel en enthousiast bedrijf De functie: U functioneert direct onder het Hoofd Financiële Administratie en voert het volledige financiële beheer van de debiteurenadministratie. U codeert de verkoopfacturen en de bankafschriften en verwerkt deze in de (geautomatiseerde) financiële administratie. Als onderdeel hiervan bent u zelf verantwoordelijk voor het opboeken van de vordering op onze huurders. Daarnaast bent u verantwoordelijk voor de bewaking van de tijdige ontvangst van de debiteurenbetalingen en de daarmee eventueel samenhangende incasso-maatregelen. Hiertoe onderhoudt u voortdurend mondeling, telefonisch en schriftelijk contact met de betreffende debiteuren, onze afdeling vastgoedbeheer en het Hoofd Financiële Administratie. Gevraagd wordt: Een flexibel, initiatiefrijk en zelfstandig persoon; Ervaring in een soortgelijke functie; Een goed denk- en werkniveau, Opleiding op MEAO-administratief niveau en/of MBA; Beheersing van geautomatiseerde boekhoudprogramma's. De Raad Vastgoed biedt: Een plezierig en informeel werkklimaat met korte communicatielijnen; Volop ruimte om initiatieven te ontplooien en te ontwikkelen; Passende salariëring en goede arbeidsvoorwaarden. De Raad Vastgoed B.V. T.a.v. de heer M. J. M. Kraan Postbus 171 2230 AD RIJNSBURG Indien u op uw enveloppe het woord "sollicitatie" vermeldt, dan kunnen wij uw gegevens vertrouw elijk behandelen. Voor vragen over de inhoud van de functie of onze organisatie kunt u ook bellen naar telefoonnummer 071-4051414 en vragen naar de heer M. J. M. Kraan. len bieden keus uit een assortiment in PC's, printers, accessoires. CD-Rom software, enter tainment. personal audio. grafie. De formule van ons succes? Een aantrekkelijk assortiment, des kundige informatie PART-TIMERS FULL-TIMERS Dixons bv zoekt commerciële talenten, die er plezier in hebben de consument op een prettige manier van dienst te zijn. Wij hebben momenteel vacatures voor part-timers van 13 tot 30 uur per week en voor full-timers van 36 uur per week ,voor onze filialen in Lisse, Wassenaar en Leiden. Onze interesse gaat uit naar kandidaten met een opleiding op LBO- of MAVO- niveau en enige verkooperva ring, bij voorkeur op het gebied van PCs, printers en mobiele telefonie. Belangstelling voor fotografie en personal audio is een pré. Klantvriendelijkheid is echter een absolute must. Wij stellen daar het nodige tegenover: - prima basis salaris - premiesysteem waarbij u heel veel invloed kunt uitoefenen op uw inkomen - opleidingsfaciliteiten - goede secundaire arbeidsvoorwaarden Heeft u interesse één van in bovengenoemde functies; stuurt u dan uw sollicitatiebrief onder vermelding van "LS-15/WL-115/LD-22" aan: Dixons bv, ta.v. Dhr. S. van Wijnen, hoofd personeelszaken. Postbus 3480, 5203 DL 's-Hertogenbosch. U kunt ook reageren via internet: www.dixons.nl BOUWBEDRIJF J.J. BOERS BV lid NVOB Wij zijn al meer dan 130 jaar actief op het gebied van alle soorten onderhoudswerkzaamheden, renovaties en verbouwingen, in opdracht van o.a. woningbouwverenigingen, pensioenfondsen en beheerderskantoren. Wij hebben 30 medewerkers in dienst. Wij vragen voor spoedige indiensttreding een fulltime in bezit van minimaal MEAO-diploma administratieve richting, aangevuld met MBA, ervaring met loonadministratie, bekend met MS-office, bij voorkeur bekend met softwarepakket Datastore en met de CAO voor het bouwbedrijf. Gezochte funktionaris zal zich bezig gaan houden met: - afhandeling van de dagelijkse gang van financiële zaken - verwerking dagafschriften bank/giro - boeken inkoop- en verkoopfakturen - fakturering -voorbereiden betalingen - tussentijdse rapportages aan directie - projektadministratie - voorbereiding jaarrekening - loon/salarisadministratie Salariëring conform UTA-CAO. Uw sollicitatie kunt u richten aan: Bouwbedrijf J. J. Boers b.v. Postbus 166, 2394 ZH Hazerswoude-RD Mondelinge informatie omtrent deze vacature kunt u verkrijgen bij G. P. van Os (directeur) tel. 071-3419022 ('s avonds 0172-617352). School voor prot. Chr. Basisonderwijs "Rembrandt", Frans Halsstraat 6 2162 CM Lisse Telefoon: 0252-415358 Fax: 0252-415380 Het bestuur van de Rembrandtschool vraagt een Remedial teacher m/v (17 uur) Wij zoeken iemand Die ervaring heeft in het geven van remedial teaching. Zo spoedig mogelijk kan beginnen. Een positief christelijke overtuiging heeft. Die mee wil werken aan de ontwikkeling van het onderwijs bij ons in school. De Rembrandtschool: Is een school met een jong team. Wordt bezocht door 285 kinderen verdeeld over 11 groepen. Staat midden in een groeiende wijk. Wanneer u belangstelling heeft, ontvangen wij graag uw sollicitatiebrief voorzien van C.V. voor zaterdag 4 september 1999 op onderstaand adres. Bestuur van de vereniging voor prot. Chr. onderwijs "Rembrandt", Postbus 346, 2160 AH Lisse. Wilt u vooraf informatie, dan kunt u bellen met de heer M. J. M. Maas, telefoon 0252-415358 (school) of 071-5890980 (privé) De sollicitatiecode van het NPCS is van toepassing. Voor de openbare basisschool De Meerpaal zoeken wij een (38 uur) indiensttreding: zo spoedig mogelijk. De Meerpaal is gevestigd aan het Broekplein 5 in de Merenwijk te Leiden. Wij zoeken iemand die: - in het bezit is van de wettelijk vereiste bevoegdheden; - voorstander is van het openbaar onderwijs. Belangrijke aandachtspunten in ons onderwijs zijn: - een prettige sfeer; - een balans in aandacht-voor sociaal- emotionele, cognitieve en creatieve ontwikkeling van kinderen; - gedifferentieerde werkvormen en zelfstandig werken; - als leerkracht werken in tcamverbai aan de verdere ontwikkeling van de Leerkrachten die menen met name o| deze punten ons team te kunnen ver sterken, roepen wij van harte op om solliciteren. In het kader van een eerlijke verdeling van werkgelegenheid en uit onderwijs kundig belang is het gewenst dat meei leden van etnische minderheidsgroep! werkzaam zijn in het onderwijs. Ook geschikte kandidaten uit deze groep wo den uitdrukkelijk verzocht te solliciterei Voor inlichtingen kunt u zich wenden tot de directeur van de school, de hee J. Kranenburg, telefoon 071-522 02 4 (school) of 071- 531 41 25 (privé). U kunt uw sollicitatie, onder vermeldin van vacaturenummer 99-01, binnen 10 dagen sturen naar: het Bureau Openbaar Onderwijs, ta.v. de heer L.P.H. Schrier, Maresingel 3, 2316 H>j Heijmerink Bouw Utrecht B.V. zoekt in verband met uitbrjj1 haar activiteiten, ter aanvulling van haar vaste groep bjer medewerkers enige: Uf, collega allround timmerliecf ploegen timmerlieden h fg< Wij bieden een uitstekende baan met id dienstverband voor onbepaalde tijd; kor een goed salaris, afhankelijk van ervaring; l si naast de in de CAO geregelde zaken beschikken wij def goede secundaire voorzieningen zoals een spaarloon-I d regeling, een studiefonds voor studerende kinderen e^e sociaal fonds. |||j Spreekt het bovenstaande u aan, neem dan contact op n heer P.E. Aalbersberg, telefoonnummer 030 - 656 66 66, na 19.00 uur: 030 -637 21 61. heijmerink Heijmerink Bouw Utrecht B.V., Regulierenring 18, Postbus 3980 CC Bunnik. Telefoon 030 - 656 66 66

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 38