Personeel Personeel Personeel Personeel Personei HOOGVLIET#9 Clinical Administrator/ Volunteer Recruiter m/v 1 J INPAKSTERS ZATERDAG 28 AUGUSTUS 1999 Hoogvliet B.V. is een supermarktketen met 30 moderne filialen in Zuid-Holland, Utrecht en Gelderland. Het Service- en Distributiecentrum bevindt zich in Alphen aan den Rijn. De organisatie telt in totaal zo'n 3.000 enthousiaste medewerkers met gevoel voor kwaliteit en service. Klantgerichtheid staat bij Hoogvliet voorop. Voor onze supermarkt, Veurseweg in Voorschoten zoeken wij: HULPKRACHTEN 2-12 uur m/v Functie-omschrijving: U zorgt er met uw collega's voor dat onze klanten met een 100% tevreden gevoel de winkel verlaten, omdat zij in een plezierige omgeving kwaliteitsproducten hebben gekocht in 'bewezen de goedkoopste' supermarkt. De functies hebben flexibele werktijden en bieden ruime opleidingsmogelijkheden, goede arbeids voorwaarden en veel doorgroeimogelijkheden. Functie-eisen: Klantgericht denken en handelen, alsmede een groot verantwoordelijkheidsge voel. Zelfstandig, maar ook teamwerker. Bereidheid om 's avonds en op zaterdag te werken. Heeft u interesse in deze job? Stuur dan een sollicitatiebrief met c.v. naar: Hoogvliet B.V., t.a.v. Jan van Rijn of Resie van Westrenen, Veurseweg 18, 2252 AA Voorschoten. Wilt u meer infor matie, dan kunt u telefonisch contact opnemen met Jan van Rijn of Resie van Westrenen, telefoonnummer 071- 5601310. De Vlamboog B. V. is gevestigd in Hoofddorp en maakt deel uit van de Verenigde Bedrijven Groeneveld B. V., een groep bedrijven die zich in de loop der jaren heeft gespecialiseerd in de verkoop en productie van persoonlijke beschermingsmiddelen en optische en audiologische apparatuur. De Vlamboog is een professionele organisatie die hoogwaardige lasgereedschappen produceert en zowel aan de Nederlandse als aan de exportmarkt levert. Daarnaast handelt de Vlamboog in lasgerelateerde persoonlijke beschermingsmiddelen. De Vlamboog heeft in de afgelopen decennia haar uitstekende positie in de markt verworven door hoge kwaliteit en grote betrouwbaarheid. In verband met onze groei zoeken wij ter versterking van onze organisatie twee nieuwe collega's: ASSISTENT AFDELING EXPORT De taken binnen de functie zijn o.a.: Ondersteuning van de Export Area Manager. Het verzorgen van correspondentie in de moderne talen. Het opzetten en onderhouden van mailingbestanden. Archivering van correspondentie en exportinformatie. Verzenden van bevestigingen en facturen. Het opstellen van reisschema's, boeken van vluchten, hotels etc. Voorbereiden van bezoeken (relaties berichten, verzamelen gegevens etc.). Afhandeling van activiteiten n.a.v. bezoeken. Het maken en opvolgen van offertes. Contacten onderhouden met bestaande relaties en assisteren bij acquisitie. Uw profiel: MBO-niveau Kunnen werken met de computer, o.a. Windows, Word for Windows Excel. Beheersing in woord en geschrift van Nederlands, Engels en Duits. Spaans en/of Frans is een pre. Bij voorkeur enige kennis van exportdocumenten. Werkdrukbestendig. De Vlamboog biedt u een aantrekkelijke functie met ruimte voor eigen initiatief, verantwoordelijkheid en zelfstandigheid. Natuurlijk mag u rekenen op een salaris dat past bij de functie en een uitstekend pakket van secundaire arbeidsvoorwaarden. Indien u geïnteresseerd bent in één van deze vacatures dan kunt u een brief met CV sturen aan: De Vlamboog, p/a VBG Bedrijven B.V., t.a.v. mevrouw M. A. Lelieveld. Personeelsadviseur, Postbus 86, 3300 AD te Dordrecht. Mocht u vragen hebben naar aanleiding van deze vacatures dan kunt u contact opnemen met de heer W. Scheewe. Zijn telefoonnummer is: 023-5675500. Externe acquisitie wordt niet op prijs gesteld. SECRETARESSE De taken binnen de functie zijn o.a.: Organiseren en notuleren van het afdelingsoverleg en vergaderingen. Vervanging van de receptioniste/telefoniste bij diens afwezigheid. Bijhouden van verlofregistratie. Ondersteuning van de sales marketing manager bij dagelijkse werkzaamheden. Assistentie marketing afdeling, o.a. bij het voorbereiden en verzenden van mailingen. Overige voorkomende secretariaatswerkzaamheden. Uitwerken van de klachtenevaluatie, eenmaal per periode. Ondersteunen verkoop buitendienst, verkoop binnendienst en commerciële administratie. Uw profiel: HAVO/MEAO, aangevuld met een Secretaresse opleiding. Opleiding Management Assistente. Kunnen werken met de computer, o.a. Windows, Word for Windows Excel. Beheersing in woord en geschrift van Nederlands, Engels en Duits. Stressbestendigheid. Yamanouchi Europe B.V is onderdeel van Yamanouchi Pharmaceutical Co., Ltd., wereldwijd producent van medicijnen en producten voor de gezondheidszorg. Research is één van onze kerntaken. Dit heeft geresulteerd in een aantal geneesmiddelen van naam. Veelbelovende, inno verende producten zijn in ontwikkeling Ons succes ligt eveneens besloten in het toepassen van de filosofie 'Creating and Caring for Life'. Hierbij worden Innovatie, Service en Mensgerichtheid met hoofdletters geschreven In Leiderdorp zijn het Europese hoofdkantoor, de Research Laboratories en de Nederlandse Marketing Verkooporganisatie gevestigd. Productiebedrijven bevinden zich in Meppel (Nederland) en Carugate (Italië). Onze dochterorganisaties zijn gesi tueerd in de meeste Europese landen maar wij zijn ook actief in bijvoorbeeld China, Nieuw Zeeland, het Midden Oosten en Australië. Bij Yamanouchi werken wereld wijd 8.500 mensen, van hen zijn 1 600 actief in de Europese organisatie, die ook de Nederlandse vestigingen met ruim 500 medewerkers De clinical administrator/volunteer recruiter maakt deel uit van onze afdeling Clinical Pharmacology Research Department, gevestigd in ons researchgebouw in Leiderdorp. Hier wordt onder meer onderzoek gedaan in het kader van de eerste fase van klinisch onderzoek. Mogelijk toekomstige medicijnen worden er getest op gezonde vrijwilligers. Dit onderzoek wordt gevoerd volgens de strikte regelgeving die hiervoor, zowel nationaal als internationaal, is uitgevaardigd. Behalve de intensieve medische controles van de vrij willigers en hun begeleiding, is het administratief vastleggen van alle uit het onderzoek voortkomende gegevens van essentieel belang voor de verdere ontwikkeling van een medicijn. De clinical administrator/volunteer recruiter is onder meer verantwoordelijk voor de volgende werkzaamheden: Verrichten van algemene administratieve werkzaamheden en het controleren van gegevens in alle documentatie die uit het onderzoek ontstaan. Overeenkomen van de gevolgde procedures met de daarvoor vastgestelde regelgeving. Meewerken aan de ontwikkeling en het onderhoud van Standard Operating Procedures binnen de afdeling. Werven van nieuwe vrijwilligers voor elke studie en het invoeren en bijhouden van de daaruit voortvloeiende gegevens in een geautomatiseerde database. Van de kandidaten verwachten wij: Afgeronde MBO-opleiding op medisch gebied of administratieve ervaring of administratief secretariële opleiding op dit niveau plus werkervaring in een medische omgeving en kennis van medische terminologie. Ervaring met werken in een klinische research omgeving is een pre. Nauwgezetheid, accuratesse, initiatiefrijken organisatorische kwaliteiten. Goede kennis van de Engelse taal in woord en geschrift. Bekend met geautomatiseerde administratieve databases. De juiste kandidaat kan rekenen op een uitdagende en dynamische functie binnen een sterk groeiende en internationale onderneming waar Innovatie, Service en Mensgericht heid als belangrijkste begrippen gelden. Verder bieden wij u een competatief en aan trekkelijk pakket van arbeidsvoorwaarden waaronder een 13e maand salaris, 25 vakantiedagen en 13 adv-dagen per jaar. Het salaris voor deze fulltime functie bedraagt maximaal f 5.164,- per maand, afhankelijk van ervaring en leeftijd. Te. Voor meer informatie over deze functie kunt u contact opnemen met de heer Dr. B. Abi.la, Senior Manager Clinical Pharmacology Research Department, telefoon 071 - 545 55 86. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen twee weken na de verschijningsdatum van deze advertentie richten aan Yamanouchi Europe B.V., t.a.v. de heer A.S. de Wit, Human Resources Manager R&D, Postbus 108, 2350 AC Leiderdorp. ACCOUNTANTS COENEN IHEUNEN IVAN DE VEN ELASTINGADVISEURS werkt voor ondernemers in het grotere midden- en kleinbedrijf en is gespecialiseerd in de problematiek van de directeur grootaandeel houder. Tevens maken vrije beroepsbeoefenaren, stichtingen en not for profit organisaties gebruik van onze diensten. Er wordt gewerkt in een jong en goed opgeleid team van 25 man waarbij flexibiliteit, collegialiteit en humor belangrijke ingrediënten zijn. Wij zoeken voor spoedige indiensttreding een Secretaresse Wij denken aan een enthousiaste persoon met een opleiding op HAVO/MEAO niveau, die ervaring heeft met computers en die gewend is accuraat te werken. De bedoeling is dat zij uitgroeit tot een zelftstandige secretariaatsmedewerkster. Herintreedsters die op een accountantskantoor hebben gewerkt genieten de voorkeur. Een werkweek van 32 uur is bespreekbaar. Tevens zoeken wij voor ons administratiekantoor Administratieve medewerkers (m/v) Wij denken aan accurate medewerkers met een dynamische persoonlijkheid en ervaring in het zelfstandig voeren van administraties. Als opleiding vragen wij HAVO/MEAO niveau, aangevuld met bijv. studies PD of MBA. Leeftijdsindicatie ca. 25-30 jaar. Voor beide funkties geldt dat je komt te werken in een klein team in een plezierige werkomgeving en je inzet en motivatie belonen wij met uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Spreekt één van deze banen je aan, stuur dan een brief met alle relevante gegevens aan Coenen Heunen Van de Ven, t.a.v. de heer drs P.C. Coenen RA, Wagenweg 208, Postbus 3054, 2001 DB Haarlem. Tel. 023 - 5319381 TOTAL Voor ons TOTAL Tankstation te Leiderdorp (Rijksweg A4) zoeken wij Fulltimers (±38 uur p.w.) en Parttimers (16-32 uur p.w.) Hulpkrachten (16 uur p.w.) Voor inl. en/of soil, kunt u bellen 071-541.10.54 dhr. B. Hoevenberg SCHULPEN SCHUIM LEIDEN B.V. Internationaal producent van sponsen zoekt voor haar vestiging op industrieterrein Roomburg: Full- en parttime Schoon en licht werk Uiterst moderne werkomgeving Zeer goed salaris Uw schriftelijke reactie kunt u sturen aan: Schulpen Schuim Leiden B.V., Postbus 76, 2300 AB LEIDEN of neem telefonisch contact op met de heer J. W. A. Loeve, tel.:071-531 21 21. schulpen schuim Stichting bollenstreek biedt in de regio Duin- en Bollenstreek aan ruim 500 mensen met een verstandelijke handicap een grote diversiteit aan zorg- en dienstverleningsvormen. Het Centraal Bureau bevindt zich in Noordwijkerhout. De stichting is sterk in ontwikkeling waarbij 'professionalisering', 'kwaliteit van zorg', 'de cliënt centraal' en 'normaal tenzijkernbegrippen zijn. De stichting stelt zich ten doel het zorgaanbo beter aan te laten sluiten op de individuele zorgvraag. ZOEKT U EEN UITDAGING? DAN ZIJN WIJ OP ZOEK NAAR U! Het begeleiden .van cliënten met gedragsproblemen is niet altijd even makkelijk. Vrijwel dagelijks wordt een bero gedaan op uw creativiteit en soms ook op uw incasseringsvermogen. Een goede samenwerking met uw collega's andere disciplines is dan ook onontbeerlijk. Anemoonweg 5 en 7 zijn twee kleinschalige intramurale woongroep* begeleid door één team. De zorgverlening kenmerkt zich door het geven van intensieve begeleiding op g*edragsi vlak, gerelateerd aan de individuele zorgvraag. VOOR ANEMOONWEG S EN 7 ZOEKEN Wij PER DIRECT PERSOONLIJK BEGELEIDERS V ASSISTENT BEGELEIDERS V De functies Als persoonlijk begeleider verricht u alle dagelijkse voorkomende werkzaamheden. Daarnaast formi u voor meerdere cliënten de individuele zorgvraag en vertaalt deze in een plan van aanpak: het zorgplan. Als assist begeleider begeleidt u de cliënten bij diverse activiteiten zoals aangegeven in het individuele zorgplan van de cliën Vanzelfsprekend voert u ook alle dagelijkse voorkomende werkzaamheden uit. Als assistent begeleider bedt u verantwoo verschuldigd aan het hoofd wooncluster, maar u ontvangt werkinhoudelijk instructies van de coachend begeleid persoonlijk begeleiders. Voor beide functies geldt dat de werktijden onregelmatig zijn en u flexibel inzetbaar bent. Onze eisen U bejegent mensen met een verstandelijke handicap respectvol. U beschikt over goede communii en sociale vaardigheden. U kunt zowel zelfstandig als in teamverband werken en bent in staat op eigen handelen reflecteren. U bent minimaal 23 jaar en staat stevig in de schoenen. Uw opleiding Voor de functie van persoonlijk begeleider beschikt u over een afgeronde beroepsopleiding o minimaal MBO-niveau. Voor de functie van assistent begeleider beschikt u over een relevante opleiding op mini LBO-niveau. Arbeidsvoorwaarden De functies zijn ingedeeld in schaal 40 (persoonlijk begeleider) en in schaal 30 of 3: van de CAO Ziekenhuiswezen (assistent begeleider), afhankelijk van opleiding en ervaring. Informatie? Voor informatie kunt u bellen naar Sylvia van Duijn, hoofd Anemoonweg 5 en 7 (0252) 345678 of naar Hans Hoogeveen, hoofd Dienst P&O (0252) 345715. q 9 j STICHT BOLLENSTRI voor zorg- en dienstverlenli mensen met een verstandelijke hai Sollicitatie Uw schriftelijke sollicitatie met c.v. kunt u binnen tien dagen na het verschijnen van dit blad zenden aan: Stichting Bollenstreek, Dienst P&O, t.a.v. Hans Hoogeveen, Postbus 244, 2210 AE Noordwijkerhout. Graag op de brief én de envelop het vacaturenummer vermelden: 32/99.

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 20