Personeel Personeel Personeel Nonen Nonen Ik blij... J J J J J J J J J J J J J J J J J KRANT... Het Motorhuis Katwijk Dankzij ZATERDAG 21 AUGUSTUS 1999 programma van standaardapparatuur op het gebied van opslag, pneumatisch transport, weging, dose- Voor de ondersteuning van onze afdeling verkoop zijn wij op zoek naar een: Medewerk(st)er Verkoop Binnendienst 1 Ondersteuning verkopers en agenten 1 Verzorgen van de correspondentie en administratieve afhandeling van offertes, opdrachtbevestigingen en relatiebeheer 1 Ondersteuning bij beurzen. WEL in durft te nemen, etaal in woord en geschrift 'e functie Wij bieden: Een leuke afwisselende en interessante baan. Prettige werksfeer Een bijpassend salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Voor nadere informatie kunt u zich wenden tot de heer P.D Wassenaar, tijdens kantooruren tel. (0252) 37 50 68 Uw schnftelijke sollicitatie met C.V kunt u zenden aan de directie van TBMA Europe B V.. Postbus 140,2210 AC Noordwijkerhout. De Clercq, Van Win en Wols Advocatenkantoor De Clercq, Van Win en Wols Advocaten is in ver band met uitbreiding van de werkzaamheden op korte termijn op zoek naar een representatieve directiesecretaresse. Wij zijn een advocatenkantoor dat een toenemend aantal onderne mingen en non-profit instellingen adviseert en begeleidt. Vanuit ons kantoor in het centrum van Leiden werkt een team van twaalf advo caten als vaste bedrijfsjurist voor het bedrijfsleven. Wij zijn onder meer gespecialiseerd in vakgebieden als het ondernemingsrecht, het arbeidsrecht en het milieurecht. Directiesecretaresse De functie van directiesecretaresse behelst de organisatorische en secretariële ondersteuning van twee advocaten. Verder onderhoud je onder meer contacten met cliënten, verzorg je de correspondentie "Ten beheer je de agenda en dossiers. Wat wij van een directiesecretaresse verwachten? In ieder geval een goede beheersing van de Nederlandse taal, grote accuratesse en ervaring met Word for Windows. Daarbij heb je HAVO of VWO gevolgd en een secretariële opleiding. Relevante ervaring zal een pré zijn. Bovendien verwachten wij dat jij je kunt inleven en je betrokken voelt bij de activiteiten en ontwikkeling van ons kantoor. Wat jij van ons. kunt verwachten? Wij zijn een jong en ambitieus kantoor waar een gezellige, informele sfeer een belangrijke rol speelt. Verder bieden wij goede arbeidsvoor waarden en een grote mate van zelfstandigheid. Je salaris is afhanke lijk van je leeftijd, opleiding en ervaring. Voor meer informatie kun je bellen met Lilian Welling of Annemarie van Egmond, tel. 071-5122692. Een schriftelijke sollicitatie voorzien van je CV kun je voor 4 septem ber a.s. richten aan: De Clercq, Van Win en Wols Advocaten t.a.v. A. M. van Egmond-Glasbergen Postbus 11051 2301 EB LEIDEN dat Hugo wist hoe je een verstuikte enkel moet behandelen anders had ik mooi naar de f finale kunnen fluiten. Het Oranje Kruis http://www.ehbo.nl Meer weten over EHBO? Be I Voor ons Autotechnisch Centrum aan de Lageweg in Katwijk I komen wij graag in contact met een Ie of 2e autotechnicus m/v Bt Motorhuis Katwijk is een erenommeerde Opel dealer met een sterk regionale functie. Het merk Opel is al jarenlang marktleider in geoutillec mdelijke i heeft aim gesorteerd onderdelen-magazijn. De kracht van Het Motorhuis Katwijk ligt voor een groot de vakkundige medewerkers. Het Motorhuis Katwijk is een onderdeel van de Motorhuis Groep. De groep omvat een veertiental ondernemingen die actief zijn in de automobielwereld. Bij de Motorhuis Groep werken vanzelfsprekende flexibele en service-gevoelige instelling vragen >ertuigen een >mschrijving en graa iynamisch bedrijf wc ïun belangstelling ki u ook contact met ons opnemen; nummer 071-402 9 T een leeftijd tussen 19 en 40 jaar Het Motorhuis Kat De juiste kandidaat kan bij Lageweg 22 Het Motorhuis Katwijk rekenen op 2222 AH Katwijk een passend salaris en goede n de Ambachtsweg komen wij (ass.) administrateur Zij zoeken een enthousiaste collega De juiste kandidaat kan bij ie na een korte inwerkperiode een Het Motorhuis Katwijk rekenen op ;elheid van administratieve een prima salaris en goede secundaii rrichten. Daartoe behooi Daartoe behoren: T winstdeling mg is voor T studiekostenvoorzieningen is (centraal) computersysteem mende instelling vrager 3l MEAO-niveau of V bedrijfsspaarregeling hoge personeelskortingen aantrekkelijke condities voor Eventuele telefonische info: R. van Vreedendaal (directeur), tel. 071-4023200 (verkoopcentrum) of 071-4081431 (privé). Sollicitaties (liefst handgeschreven) Het Motorhuis Katwijk Postbus 3082 2220 CB Katwijk De Motorhuis Groep maakt ruim baan voor dynamische vakmensen mijn Leidsch Groene Hart gaat na 200 „Vooral herkenbaar, denk ik. En consequent. Dat bete kent dus elke week, op een vaste dag met dezelfde opmaak adverteren. Dat zie je toch ook als je de adver tenties van alle grote bedrijven in de krant ziet staan? Die doen niet anders. En het werkt, echt. Steeds meer klanten weten me te vinden. Ik zeg niet voor niets dat de zaken goed gaan. Dankzij m'n krant." Ook effectief adverteren? Bel 023-5 356 230 DUINEN IN BEWEGING! De Stichting Duinbehoud wil de duinen nieuw lever inblazen. Ze door het toelaten van verstuiving nituurlijker, en daarmee aantrekkelijker maken. Leuker om in te wandelen en te genieten van plant en dier. Zoals dit duinkonijntje. Word donateur en help de Stichting Duinbehoud om van de duinen weer een dynamisch natuurgebied te maken. Vul de bon in en stuur hem ongefrankeerd naar: Stichting Duinbehoud Antwoordnummer 10017 - 2300 VB Leiden Ik steun de Stichting Duinbehoud en word donateur (min. donatie fl. 35,p.j., ik wacht uw acceptgiro af). Naast een welkomstgeschenk ontvang ik voortaan 4 keer per jaar het BeH°uD fraaie tijdschrift Duin. Naam Adres PostcodePlaats Telefoon Voor meer informatie kunt 11 bellen naar: Stichting Duinbehoud, tel. 071 - 513 18 00 OEGSTGEEST Hoekherenhuis met ged. inpandige garage. Achter zijde direkt grenzend aan groenstrook Oegstaeester- kanaal. Op parterre ruime tuingerichte eetkeuken. Centraal trappenhuis. Royale woonkamer met kitch enette op 1e et. 2e etage: 2 ruime slaapkrs. 2e toilet en badkr. 3e et.: beraruimte en 3e slaapkamer. Dak terras van ca. 4.80x2.40 op zuid/west, vanwaar fraai uitzicht over kanaal. Vraagprijs ƒ655.000,- k.k. HERMANSTRAAT Leuke en goed onderhouden beknopte eengezins woning. Rustig gelegen in verkeersvrij straatje nabij de Singel. Woonkamer van ca. 4.25x10.20, ruime ged. open keuken met div. apparatuur, toilet en badkamer met ligbad, aparte douche en wast. Ruime plaats op Z., aangeb. berging met wasm. aansl. Op 1e et.: 3 slaapkrs en groot dakterras op Z. Vliering waar c.v.- ketel. Vraagprijs ƒ298.000,- k.k. TOMATENSTRAAT Bovenwoning best. uit 1 e en 2e etage totaal 6 kamers, nieuwe keuken en modern toilet, achterbalkon en bergvliering, vernieuwde doucheruimte. Gelegen aan brede straat nabij station Lammenschans. Vraagprijs ƒ275.000,- k.k. SCHUBERTLAAN eetkeuken, badkamer en toilet. Balkon op W. Gun stige ligging t.o.v. uitvalswegen. Vggrzien van lift, c.v. en dubbel gias. Berging op beg. grond. Vraagprijs ƒ276.000,- k.k. BURGGRAVENLAAN Ruime 4/5-kamerflat bestaande uit 2 woonlagen, liv ing van ca. 10.5x3.8 a 3.2,2 slaapkrs, keuken,balkon, douche en toilet, vaste trap naar kapetage waar o.a. badkamer en kamer van ca. 6.5x4, veel bergruimte, c.v.-gas en geheel in goede staat. Vraagprijs ƒ359.000,- k.k. Inl. Zaalberg Makelaardij g Korevaarstraat 35, 2311 JT Leiden Tel. 071-5149147 s Fax 071-5128257 Met foto's op Internet-site: HTTP://WWW.XS4ALL.NL\~ZAALBERG EMAIL: ZAALBERG@XS4ALL.NL Uw club ook op Internet! ||^wwwJeidschdagbjadmJ| Hof van Halenweg 2,9414 AG Hoog Tel. (0593) 59 20 08, b.g.g. (0593)51 'HofvanHaelen Fax (0593)59 28 08.e-mail mhparcs@wi Zoetermeer, Seringenpark 16 Ruim woonhuis (5 krs.), op 155 m2 eigen grond met» en achtertuin (O). Ind.: begane grond: royale hal, meterkast, garderob toilet: ruime L-vormige tuinkamer, open keuken met apparatuur (o.a. vaatwasser); convectorput; lichtgekl. vuizen en vloerverwarming op geh. beg. grondverd. 1 50 m2), vrijstaande berging met achterom. 1e etage: overloop, 2 slaapkamers (3x4 en 3x3 m); fi geheel betegelde badkamer m. bubbelbad, douchet toilet: bergruimte, vaste trap. 2e etage: overloop, 2 slaapkamers, extra gastendoui let; royale was/droogruimte. Deze stijlvolle woning (1981) is volledig geïsoleerd en keert in perfecte staat van onderhoud. Gelegen in mooie wijk Seghwaert, met tal van voorzie in directe nabijheid zoals winkels, openbaar vervoer, len, parken, enz. Vraagprijs 349.O0C Steenbergen VastGoed 079-346 Winkelruimten gezoc Wij zijn een toonaangevende drogisterijke: Europa met ons hoofdkantoor gevestigd in Du en nevenvestigingen in Nederland, Oostenrijk,! en Frankrijk. Wij zoeken: winkelruimten vanaf 100 m2 in pla; met meer dan 5000 inwoners. Wij bieden: langlopende huurcontracten tegen condities. Bespreekbaar zijn: overname personeel, kleine verbou wingen, vooruitbetaling van huur. SCHLECKER Afd. Expansie Postbus 1354 - D 89573 Ehingen. Tel.: 0049-7391/584-508/-648 Fax: 0049-7319/58 Rijnsburgerweg 69, Leiden Achthovenerweg 2, Leiderdorp ÉmmMék. Groot, verheeld boven- en benedenhuis met tertuin met achterom. Zeer gunstig gelegen nabij station, centrum en LUMC Ind: trapkast, garderobenis. zeer royale woonkmr m. niveauverschil, serre m. vliering, open keuken m. provisieruimte. 1e Et: 3 slaapkmrs, balkon, badkmr m. ligbad/douche en w.m.a. 2e Et: 2 kmrs m. tuimelramen, stookruimte m. combiketel, bergvliering. Bouwjaar 1897. Aangeb. houten tuinhuis m. eigen Ingang, woon/slaapkmr, keuken, badknir m. ligbad en douche, verwarming d.m.v. 750.000,- igen oprit. Vrijstaand woonhuis in landelijke omgeving voor- en achtertuin (ZW) en stenen schuur. Ind: hal m toilet en kelderkast, woonkmr m. eiken parket, CV-moederhaard, vaste kastruimte en deur naar aanbouw over gehele breedte (te gebruiken als eetkmr of serre), ruime eenvoudige keuken met geiser. 1e Et: 3 slaapkmrs, groot terras (ZW). badkmr m. ligbad. Vlizotrap naar 2e Et: bergruimte (1.60 hoog) met badgeiser. Bouwj. 1965. Oplevering medio dec.'99. 475.000,- Maresingel 58, Leiden Oudenhoflaan 9, Oegstgeest Op leuke lokatie gelegen stadshuis m. achtertuin, schuur en mooi uitzicht over het water van de singel en vlakbij het cen trum. Ind: Hal, garderobe, ruime woonkamer (ca. 10,85 x 4,15/2,95 mtr). parket en balken plafond, aangeb. keuken m eiken innchting en apparmoderne badkmr m. douche en toilet. Etage: Ruime hal. grote voorkmr m. fraai uitzicht, ach- terkmr m. mgeb kast. V.z.v. gaskachels en vrijwel geheel dubbele glas. met optimale privacy, schuur en (mogelijkh. v. achterom). Uitstekende ligging, op loopafstand v. bushaltes, scholen en sportvelden. Ind: hal m. trapkast en toilet, gemoderni seerde. fraai uitgeb. luxe keuken m. app.. sfeervolle woonkmr m. opensl. deuren naar terras en tuin. Je Et: ver nieuwde badkmr m ligbad, 3 slaapkmrs en balkon. 2e Et: luik m. schuiftrap naar bergzolder m. opstelling C.V.-combi. 290.000,- Bouwjaar 1953. Oplevering zomer 2000. 535.000,- Hazenboslaan 77, Oegstgeest Flink woonhuis m. garage, voor- en zonnige achtertuin (w) en een prachtige ligging aan brede laan met uitzicht over een plantsoen en vijver. Vlakbij bushaltes, scholen en win kelcentrum. Ind: Hal, gang m. toilet en trapkast, ruime woonkamer en aparte keuken "Ie et: Overloop, badkmr m. douche en 2e toilet. 3 slaapkamers (oorspr. 4) en balkon. 2e et: Overloop, berging, C.V.-kast met combiketel 94) en grote slaapkamer met tuimelraam. Bouwjr. '68. 550.000,- Inlichtingen: Makelaardij Eigen Haard, Geversstraat 63 Oegstgeest, Tel, (071) 519 19 19, Fax. (071) 519 19 29

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 38