Personeel Personeel Personeel Personeel Personee i Maak kennis met TNO ERKERS/RESERVISTEN M/V lorg en Zekerheid - m (ASSISTENT flUAALU£IP&KS Press Point Administratief medewerker (m/v) Verpleegkundige (m/v) éfu ZATERDAG 21 AUGUSTUS 1999 Voor de divisie Verzekeringen zoeken wij De divisie Verzekeringen verleent service aan de bestaande klanten en werft nieuwe klanten, zowel individueel als collectief Binnen deze divisie werken 230 mensen, verdeeld over vier afdelingen: verkoop, front office, back office en applicatiebeheer. De afdeling front office bestaat uit 10 winkels en wordt in de toekomst uitgebreid met een callcenter. De winkels zijn gevestigd in Alphen, Amstelveen, Mijdrecht, Haarlem, Hoofddorp, Lisse, Katwijk, Leiden, Noordwijk en er is één rijdende winkel. Voor deze winkels zoeken wij enthousiaste winkelmedewerkers/ resemsten. FUNCTIE-INHOUD Als winkelmedewerker verleent u service aan klanten in de vorm van het geven van informatie en het innemen van declaraties en nota's. U informeert en geeft advies over zowel de zieken fondsverzekering en particuliere ziektekostenverzekering als aanvullende verzekeringen en reis verzekeringen. Desgewenst helpt u klanten met het invullen van aanvraagformulieren Naast deze servicegerichte taken verricht u ook enige administratieve werkzaamheden. Intern heeft u regelmatig telefonisch contact met afdelingen op het hoofdkantoor van Zorg en Zekerheid in Leiden. Als winkelmedewerker/reservist werkt u één vaste dag per week in Mijdrecht De overige dagen wordt u ingezet in alle bovengenoemde winkels FUNCTIE-EISEN U heeft een opleiding op HAVO-/MBO-niveau voltooid en/of u heeft op dit niveau werk ervaring opgedaan. U beschikt over een dienstverlenende en commerciële instelling U heeft ervaring in een baliefunctie of u heeft hier in ieder geval affiniteit mee. U bent flexibel ingesteld, beschikt over goede mondelinge vaardigheden en ziet er representatief uit U bent bereid tot het volgen van cursussen U heeft, er geen bezwaar tegen om te reizen en bent in het bezit van een eigen auto. ARBEIDSVOORWAARDEN Wij bieden u een aantrekkelijk salaris en een 34-urige werkweek. Tevens ontvangt u 8% vakantiegeld en 8,33% eindejaarsuitkering. Daarnaast bieden wij goede secundaire arbeids- -aarden. Zaken als een goede pensioen-, studiekosten- en ziektekostenregeling zijn bij ons vanzelfsprekend INFORMATIE Voor nadere informatie over deze functie kunt u contact opnemen met mevrouw H.J. Wijers, telefoon (06) 51451136 SOLLICITATIE Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen twee weken sturen naar Zorgverzekeraar Zorg en Zekerheid, dienst Personeel en Organisatie, t.a.v. mevrouw T B. Storre, Postbus 400, 2300 AK Leiden. Dat wil toch iedereen r aanleiding van deze advertentie wordt niet op pnjs gesteld. Op 14 kerngebieden kennis toepasbaar maken voor nationale en internationale klanten. Innoveren. Concurrentiekracht vergroten. Dat is de toegevoegde waarde van TNO. De 4.800 TNO'ers brengen dat dagelijks in praktijk. Runt het afdelings- 1 haar facetten. TNO Voeding is gespecialiseerd in groot- en kleinschalig onderzoek. Op gebieden zoals toxicologie, gentechnologie, farmacologie, analyse, voedingsleer, agrotechnologie, microbiologie en biochemie. Het gaat vooral om het verbeteren en ontwikkelen van zowel producten als productieprocessen. Afdeling Plantenbiotechnologie. Onderdeel van de divisie Voedingsmiddelentechnologii en Biotechnologie. Werkt nauw samen met Rijksuniversiteit Leiden. Richt zich op onderzoek van planten (voedings- en siergewassen) met accent op fysiologie, biochemie en moleculaire biologie. Afdelingssecretaresse Runt het secretariaat (agendabeheer, correspondentie, telefoonafhandeling, postverzorging, archivering). Ontvangt bezoekers. Verstrekt informatie aan klanten. Organiseert en notuleert vergaderingen. Voor ervaren secretaresse met vakopleiding. Plus HAVO of VWO met relevant vakkenpakket. Vertrouwd met WP 7.1 en MS-Office. Communiceert ook makkelijk in het Engels (mondeling/schriftelijk). Coördinerende capaciteiten. Accuraat, klantgericht, initiatiefrijk, stressbestendig. Dienstverband: 80%. twee jaar (kans op va'ste baan). Meer informatie staat op Internet: www.tno.nl/jobs Een schriftelijke sollicitatie met c.v. stuurt u binnen 14 dagen naar TNO Voeding, afdeling P&O. mevrouw M.L. Tan, P&O-adviseur, Postbus 360, 3700 AJ Zeist. Telefoon (030) 694 42 31. E-mail: tan@po.tno.nl Making technology work www.tno.nl/jobs KATWIJK ZH De besturen van het Protestants Christelijk Onderwijs te Katwijk ZH zoeken voor de vervangingspool voor het basisonderwijs EEN GROEPSLEERKRACHT (WtF 1,0) Van deze nieuwe collega verwachten wij dat hij/zij: meelevend lid is van een der Protestants Chr. Kerken breed inzetbaar is bereid is om naast lesgevende taken ook onderwijs-ondersteunende taken te verrichten beschikt over goede contactuele eigenschappen flexibel is in denken en handelen humor en doorzettingsvermogen heeft De benoeming kan zo spoedig mogelijk ingaan. Sollicitaties binnen 10 dagen opsturen aan de adviescommissie poolvorming van bovengenoemde scholen, p/a dhr. J. de Jager, Fluitekruid 24, 2201 SM Noordwijk, die tevens bereid is inlichtingen te verstrekken. Tel.: 071-4029106 (school); 071 -3611367 (privé). Magazijnmedewerkers m/v Voor diverse bedrijven zijn wij op zoek naar magazijnmede werkers. De werkzaamheden zijn afwisselend en de werktijden ook! Loop snel even binnen op onze vestiging. Informatie bij Alexandra Robbe, tel. (071) 541 30 70, Leiderdorp, Reaal 5d. Peuterleidster m/v Voor een peuterspeelzaal in Leiderdorp zijn wij op zoek naar ee zelfstandige peuterleidster voor 2 ochtenden per week. Enige ervaring met kinderen is gewenst. Kom langs voor meer infor- Informatie bij Francien Leensvaart, tel. (071) 541 30 70, Assistent van het leggen van vloerbedekking m/v Ben jij tot eind augustus beschikbaar en op zoek naar vakantiewerk? Wij hebben nog een aantal sterke jongens nodig die helpen met het leggen van vloerbedekking voor een bedrijf in Zoeterwoude. Kom langs! Informatie bij Alexandra Robbe, tel. (071) 541 30 70, Leiderdorp, Reaal 5d. Schoonmaker m/v Voor een bedrijf in Roelofarendsveen zijn wij op zoek naar een schoonmaker voor zeer secuur schoonmaakwerk van een labora torium. De werktijden zijn onregelmatig, voor de exacte tijden kunt u met ons bellen Informatie bij Francien Leensvaart, tel. (071) 541 30 70, Leiderdorp, Reaal 5d. ->r randstad uitzendbureau Voor de filialen Noordwijk en Katwijk zijn wij op zoek Ben je klantvriendelijk ingesteld, flexibel inzetbaar, heb je gevoe mode en eventueel de ambitie om na een gedegen praktijk-opk zelfstandig een winkel te runnen? Dan ben jij degene die we Er zijn diverse mogelijkheden met betrekking tot het aantal Geïnteresseerd? Bel of loop even bij ons binnen en vraag naar de filiaalleider. KATWIJK Princestraat 6a tel. 071-4072148 NOORDWIJK Hoofdstraat 17 tel. 071-3620223 Prepress Print B.V. Rijnsb is een snel groeiende handelsdrukkerij, die tevens beschikt over een DTP - uitdraai service. Het orderpakket omvat voornamelijk handels- en reciamedrukwi Het bedrijf telt 8 medewerkers die samen een hoogwaardig kwalitatief grafisch product tot stand brengen. Voor de afdeling afwerking zijn we op zoek naar versterking in de vorm van een enthousiaste Afwerker AA/V Functie eisen: - opleiding op LBO niveau, grafische opleiding is een pré - rijbewijs B - accuraat en kwaliteitsbewust - een goed technisch inzicht - flexibele instelling - leeftijd 22-30 jaar Interesse: bel dan naar 071-4051675 en vraag naar dhr. R. van der Linden. Of stuur een brief met C.V. naar Press Point PrePress Print B.V. Postbus 27, 2230 AA Rijnsburg afd. P. en O. t.a.v. Mw. C.L. Roodenburg Rijnsburgerweg 100, 2231 AG Rijnsburg Telefoon: 071 -4051675, Telefax: 071 - 4051678, ISDN: 071 -4080369, e-mail: presspnt@euronet.nl OnderwijsGroep Haaglanden, afdeling Zorg Welzijn, is voor de unit verpleegkunde in Leiden op zoek naar een 20 uur per week voor de functie van lesassistent t. het vaardigheidsonderwijs 1 fte) Taken verrichten van alle voorkomende administratieve werkzaam heden zoals correspondentie, telefoon a leerlingen te woord staan enz.; bijhouden van databestanden; de lay-out verzorgen van het lesmateriaal. Vereisten MAV0/KMB0; goede kennis van Word/Excel; kennis van andere programmatuur, zoals e-mail; bij voorkeur affiniteit met onderwijs; goede kennis van de Nederlandse taal, zowel mondeling als schriftelijk; bij voorkeur enige administratieve werkervaring; goede communicatieve en sociale vaardigheden; stressbestendig. Bijzonderheden de werkzaamheden vinden plaats op de afdelingsadministratie; werktijden: woensdag hele dag, overige dagdelen in overleg; ingangsdatum: 1 september 1999 of z.s.m. daarna. Uw sollicitatie Sollicitatiebrief met duidelijke motivatie en curriculum vitae s.v.p. binnen één week richten aan: Onderwijsgroep Haaglanden, Dienst Personeel, t.a.v. mevrouw M.J.H. van der Meer-Huigens, Saffierhorst 105, 2592 GK Den Haag. Bel voor inlichtingen: Riekje Wensink (071) 519 27 01 of (071) 519 27 27 begeleiden van leerlingen tijdens het vaardigheids onderwijs volgens de Skillslab methode; leerlingen begeleiden in het Skillslab; assisteren van de docent bij het vaardigheidsonderwijs; zorg dragen voor de praktijklokalen; overige teamtaken. Taakomvang is 1 fte, moor kan door 2 medewerkers worden ingevuld. Vereisten diploma verpleegkunde; ruime en recente ervaring als verpleegkundige; kunnen werken met protocollen; op de hoogte zijn van de nieuwste ontwikkelingen; goede communicatieve en sociale vaardigheden; interesse in onderwijsvernieuwing; bereid zijn didactische scholing te volgen. Uw sollicitatie Sollicitatiebrief met duidelijke motivatie en curriculum vitae s.v.p. binnen één week richten aan: Onderwijsgroep Haaglanden, Dienst Personeel, t.a.v. mevrouw M.J.H. van der Meer-Huigens, Saffierhorst 105, 2592 GK Den Haag. Bel voor inlichtingen: Marion Vroon (070) 302 46 53 Simone Tak (071) 519 27 23 OnderwijsGro« Haaglanden Verdere

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 36