Personeel Personeel Personeel Personeel Persona l Zin om elke week tientallen mensen aan een carrière te helpen? f Account manager Robbers0 Praktijkopleidingen voo de Salarisadministratie ZATERDAG 21 AUGUSTUS 1999 Als detacheringsbureau in de bouw- en installatietechniek I is dda detachering bv toonaangevend in Nederland. Vanuit acht vestigingen worden ca. 140 medewerkers, met vast dienstverband dagelijks, op interessante en ->leerzame projecten ingezet In verband met onze groei, zoeken wij met spoed: ,MTS-ers of HTS-ers met een afgeronde opleiding, werker met computers en einge CAD ervaring is gewenst WERKVOORBEREIDERS MTS-ers of HTS-ers met een afgeronde opleiding, aan gevuld met vervolgopleidingen zoals: MIT of TSI en twi jaar ervaring in de installatietechniek of bouwkunde Ervaring met AutoCAD is gewenst ENGINEERS Eindhoven 's-Hertogenbosch Rijswijk dda detachering bv, onderdeel v biedt uitstekende c salaris, lease-auto en goede opleidings- en groeimogelijk heden. Ook mens panklaarprodukten A. Kuyt AGF is een groentenverwerkend bedrijf, gespecialiseerd in levering aan de institutionele markt. □oor de groei die ons bedrijf op dit moment door maakt, zoeken wij met spoed: productiemedewerker isnijderij) fulltime orderpicker/ productiemedewerker (vanaf 16 jaar) voor de zaterdag en eventueel vakanties. Sollicitaties mondeling na telefonische afspraak: A. Kuyt AGF, tel. (071) 407 74 80 Bloemenlaan 1 Valkenburg ZH Kromhout Co. accountants en belastingadviseurs Kanaalstraat 270e, Postbus 353,2160 AJ Lisse Tel 0252-417450 Fax 0252-413407 Kromhout Co., accountants en belastingadviseurs is een middelgroot accountantsbureau gevestigd in Lisse. Onze dienstverlening ligt op het bedrijfseconomische fiscale - en administratieve vlak en richt zich voornamelijk op het Midden en Kleinbedrijf en de agrarische sektor. Ter versterking v i momenteel 22 medewerkers zijn wij op zoek n TYPIST(E)/TEKSTVERWERKER(STER) Onze jaarrekeningen, correspondentie en overige rapporten vormen het visitekaartje van ons kantoor. U bent in staat er voor te zorgen, dat de huidige kwaliteit van deze „visitekaartjes" gehandhaafd blijft. Een groot deel van het typen, kopiëren en inbinden van de jaarrekeningen van onze kliënten zal door u gedaan worden. Daarnaast verzorgt u tevens een deel van de dagelijkse correspondentie. Voor het goed vervullen van deze functie verwachten wij - ruime ervaring met tekstverwerking, bij voorkeur met Word 6.0/7.0; - goede beheersing van de Nederlandse taal; - een flexibele, collegiale instelling. Wij bieden u een interessante functie binnen een betrokken team met een passende salariëring en secundaire arbeidsvoorwaarden. Wij denken aan een taakomvang van circa 35 uur per week. De mogelijkheid bestaat om deze functie in de vorm van een duobaan te vervullen. Belangstelling? Stuur uw reactie met cv aan Kromhout Co., accountants en belastingadviseurs. Postbus 353, 2160 AJ Lisse. Voor informatie kunt u zich wenden tot de heer P.B.A. van der Hulst AA Wegens uitbreiding zoeken wij voor diverse vestigingen in de regio Rijn- en Bollenstreek Consulenten m/v je werkt graag en goed met mensen! Dat is voor jou, maar zeker ook voor ons uitgangspunt. Je weet de belangen van uitzendkrachten en opdrachtgevers zodt mogelijk bij elkaar te brengen. Waarbij je gerust mag spreken van jouw klanten, schuilt de verantwoordelijkheid en de uitdaging in. De kwaliteit van een Luba zendconsulent(e) wordt bepaald door vak- en mensenkennis. Een kwestie van vaststellen van de capaciteiten van de uitzendkracht en de wensen van de opdrao gever. Hoewel je bij Luba alle vrijheid krijgt, ben je nooit alleen. Je weet je at geruggesteund door een professionele organisatie. En omdat jij onze kwalc bepaalt, zijn opleidingsmogelijkheden bijna een primaire arbeidsvoorwaarde natuurlijk bieden wij dagelijkse ondersteuning met een organisatiebreed informa systeem. Als onderdeel van de Luba Groep en met meer dan 40 vestigingen en collega's bestrijken wij het westen van Nederland met uitzending, werving sele: en detachering. Ben jij een energieke en communicatief vaardige persoon op Hi niveau en wil jij de vaste contactpersoon zijn voor tientallen bedrijven en nog meer uitzendkrachten? Schrijf dan binnen 14 dagen een sollicitatiebrief Luba Beheer, t.a.v. de afdeling personeelszaken, postbus 1133, 2302 BC Leiden. Via telefoonnummer 071-5134744 kun je bij hen desgewenst nadere informatie krijgen. Luba 3 Uitzend |i Buroh LUBA. MENSEN WAAR JE WAT AAN HEB Kasteel de Wittenburg Een exclusief horecabedrijf met zaalfaciliteiten, a la carte restaurant en hotelkamers, elegen in een mooie omgeving in Wassenaar, zoekt: Aankomende Chefs de Rang lie ons huidige team kunnen komen versterken. Functie-eisen: werkervaring in gerenommeerde bedrijven, gemotiveerd de Wittenburg. naast eei goede primaire en secundaire ronder de mogelijkheid. t< in de Wittenburg en in de bestaande bednjfsspaarregeling. Uw schriftelijke reactie voorzie: pasfoto kunt u binnen 10 dagen richten aan Kasteel de Wittenburg t a.v. de heer A. Ph. F.' Kauhnann. directeur. Landgoed de Wittenburg 1.2244 BV Wassenaar, telefoon 070-5151500. Sassenheir Motel Sassenheim Motel Restaurant Sassenheim zoekt op korte termijn: Receptioniste M/V (19-23 jaar) Full-time/Part-time Wij denken aan een enthousiast, representatief persoon met de volgende profielschets: - Opleiding, c.q. gelijkwaardige werkervaring conform de functie - Flexibele en gastgerichte instelling - Accuraat, stressbestendig en actief - Kennis van de moderne talen Ben jij ook bereid in wisseldiensten te werken, schrijf dan: Schriftelijke sollicitaties: Motel Sassenheim T.a.v. Mw. C. de Bruijn Warmonderweg 8 2171 AH Sassenheim 0252-219019 Voor inlichtingen en sollicitaties tor Partners, opgericht tn verzorgt de advertentieverkoop vaktijdschriften en beurscatalogi. Het bureau liceft 0 medewerkers en is gevestigd 7 het koetshuis 'Duin en Daal' te Bloemendaal. In verband met uitbreiding van ons bladenpakket, zoeken wij voor ons verkoopteam op korte termijn een ervaren Functie informatie De account manager adviseert reclamebureaus, bedrijven, marketingmanagers en media- experts over mediaplanning, doelgroepbereik en uiteraard advertenties. De account manager krijgt directe omzetverantwoordelijkheid voor een eigen bladenpakket. Belangrijkste taken: realisatie van de omzetbegroting door het verder uitbouwen van bestaande contacten en het verwerven van new business voor de toegewezen titels alsmede het meedenken bij nieuwe projecten. Profiel Opleiding: Havo-niveau, bij voorkeur aangevuld met NIMA- en/of mediaopleidingen. Enkele jaren verkoopervaring in het mediavak is een voordeel. Minstens zo belangrijk zijn flexibiliteit, creativiteit, slagvaardigheid, overtuigingskracht, onderhandelings-vaardigheden en commerciële feeling. Zijn dit begrippen die bij je passen, dan hebben wij een prima pakket aan arbeidsvoorwaarden. (Leeftijdsindicatie: vanaf 30 jaar). Ge ïnteresseerd? Schrijf een brief vergezeld van C.V. aan: Spoor Partners BV. Postbus 200, 2060 AE Bloemendaal Neem voor inlichtingen contact op met M.A. Spoor, telefoon 023 - 527 11 14 Robbers Schoonmaakbedrijven BV vraagt voor haar afdeling 'Glazenwasserij' in fulltime dienstverband GLAZENWASSERS volslagen halfwas Persoonlijke sollicitatie na telefonische afspraak tijdens kantooruren tel: 071-5760100 of na 17.00 uur 06-51411482 door heel Nederland, dus ook bij naar keuze overdag of's-avonds leidt op voor erkende diploma's docenten uit de praktijk Vraag gratis en vrijblijvend de opleidingsbrochure aan: tel: (070) 441 '51 22 of via internet: www.salarisnet.nl tl HP Diverse opleidingen, waaronder. Praktijkopleiding Loon- en Salarisadministratie Basiscursus Salarisadministr; Praktijkcursus Arbeidrecht Praktijkcursus Sociale Verzek Vakinformatie voor de salarisadmi Centric geeft je carrière als IT-Trainee meer kleur Wie ons kent kan dat beamen. Want binnen de IT-wereld neemt Centric een onderscheidende, niet weg te denken plaats in, symbolisch weergegeven door onze unieke computermuis. In een kunslzinnigjasje gestoken door niemand minder dan Herman Brood. Exclusief voor Centric. Om onze art of automation te verbeelden. Om de dienstverlening naar onze opdrachtgevers van een constante en hoge kwaliteit te houden, zijn wij op dit moment voor Centric Network Office Automation (regio Den Haag/Rotterdam) op zoek naai enthousiast IT-talent dat wel brood ziet in onze pittige opleiding tot IT-professional. Als IT-lrainee hij Centric doe jé tijdens het zes weken durende theoretische gedeelte "allround" automatiseringskennis op. Daarbij passeren modules over DOS. Novell, Windows 95 en NT de revue, terwijl ook ver schillende Microsoft Office-producten uitge breid aan bod komen.-Na deze periode mag je de opgedane kennis meteen tijdens een stage van drie maanden in praktijk brengen bij verschillende van onze opdrachtgevers. Waarna je uiteindelijk ingezet wordt op afwisselende IT-functies, zoals bijvoorbeeld PC-assistent of Helpdeskmedewerker. Met daarna alle ruimte en kansen om jezelf verder in het IT-\ak te bekwamen en te Heb jij affiniteit met kantoorautomatisering en combineer jij leren graag met werken? Terwijl je daarvoor ook nog een prima salaris ontvangt? Doe dat dan meteen bij één van de grotere IT-spelers van Nederland. Want bij Centric krijgt je IT-carrière meer kleur. Wel venvachten we datje naast enthousiasme, een afgeronde MBO-opleiding in een techni sche richting meebrengt. Maar ook met een et-technische HBO-opleiding is liet «I teressant om te reageren. Zorg dus snel dat onze muis voor j aartje krijgt. Neem telefonisch conti et Astrid Hendriks op (010) 240 35 /Cf? CE CENTPi the art of automatit Amsterdam Arnhem Deventer Eindhoven Gouda Groningen Maastricht Rotterdam Utrecht Z«

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 34