Personeel Personeel Personeel Personeel Baan brekende ambities I RAYONBEHEERDER M/V DAG 21 AUGUSTUS 1999 Bent u toe aan een nieuwe stap in uw carrière als communicatiedeskundige? Solliciteer dan naar de functie van Voorlichter v/m (32 uur per week) |fc is een middelgrote gemeente, aal gelegen in de Randstad. Ineufr met een gezond financieel Ijjdie investeert in de toekomst. het strand en de duinen zijn Iruim40.000 inwoners en meer 000 ondernemingen staan 300 icrkcrs van de gemeente klaar. Uw functie U adviseert het college van B&W en het management op het gebied van communicatie. U bent het eerste aanspreekpunt voor de pers en treedt op als woorclvoer.der van het college en de organisatie. Ontwikkeling en coördinatie van het gemeentelijk intern en extern commu nicatiebeleid is uw belangrijkste taak. U stuurt een collega-voorlichter aan en coördineert het werk van receptionisten/telefonisten. Verder speelt u een belangrijke rol als communicatieadviseur in verschillende intergemeentelijke verbanden. Uw functie maakt deel uit van de afdeling Bestuursondersteuning en Communicatie. Wij vragen - een krachtdadige, stressbestendige communicator met een uitstekend gevoel voer politieke en bestuurlijke verhoudingen; - opleiding op minimaal HBO-niveau bij voorkeur in de richting communicatie, aangevuld met relevante cursussen op het gebied vari overheidscommunicatie; - 3 jaar relevante ervaring in het vakgebied bij de overheid; - goede adviesvaardigheden. Wij bieden een salaris van maximaal 6.029,- bruto per maand (functioneel schaal 9) op basis van een fulltime dienstverband Te zijner tijd behoort plaatsing in de uitloopschaal 10 tot de mogelijkheden. Informatie Informatie over deze functie wordt desgewenst verstrekt door het hoofd van de afdeling Bestuursondersteuning <Sr Communicatie, de heer J.WJ. van Zijp, telefoon 071-4062480 of de huidige functionaris, mevrouw H Gerritse, telefoon 071-4062487. Uw sollicitatie Uw sollicitatie kunt u tot uiterlijk 6 september a s. sturen naar de Gemeente Katwijk, afdeling Personeel, Organisatie Informatievoorziening, Postbus 589, 2220 AN Katwijk, onder vermelding van C9/99/01. ktijk t Stichting Leidse Studentenhuisvesting Stichting Leidse Studentenhuisvesting (SLS) is met 5500 verhuureenheden in eigendom en beheer irootste aanbieder van woonruimte voor jongeren in Leiden en directe omgeving. Bij de SLS zijn nedewerkers werkzaam. In verband met uitbreiding van de activiteiten is er op de afdeling goeddiensten plaats voor een: ayonbeheerder houdt toezicht op de staat en het gebruik van het woningbestand binnen een en voert onderhouds- en reparqtiewerkzaamheden uit. Tevens houdt hij toezicht op lerhouds-)werken van derden. Hij is belast met sociaal beheer van de woonruimte en bemiddelt lodig in conflicten. Hiervoor onderhoudt hij contacten met bewoners, leveranciers en nemingsbedrijven. ctie-eisen: tandidaat die wij zoeken beschikt over een opleiding op MTS-niveau. Hij heeft de bereidheid op tijden te werken. Hij is sociaal vaardig en in staat te communiceren met zowel oners als ook gemeentelijke instellingen, politie en bouw- en installatiebedrijven. Hij weet in een ssituatie adequaat te reageren. Rijbewijs B is een vereiste. Kennis van de Engelse taal strekt tot leveling evenals bekendheid met het gebruik van de computer. bieden een zelfstandige, verantwoordelijke functie. De rayonbeheerder opereert vanuit een eigen toor in het rayon. De SLS biedt een prettige werksfeer binnen een organisatie die volop in 'eging is. Aan de medewerkers wordt daarbij zo veel mogelijk de gelegenheid geboden zich verder ntwikkelen. Salariëring en overige arbeidsvoorwaarden zijn volgens de CAO voor personeel in ~J ist van woningcorporaties. Het maximum salaris bedraagt ƒ4338,- bruto per maand. Uitloop tot 35,- is mogelijk. itingen over de functie kunnen worden ingewonnen bij dhr. N. G. Stikkelorum, hoofd van de ïling Vastgoeddiensten, telefoon 071-5161719. Reacties uiterlijk twee weken na verschijning van advertentie aan: Stichting Leidse Studentenhuisvesting, t.a.v. de directie, postbus 11275, EG Leiden, o.v.v. "sollicitatie" op de envelop. Graaff Baas BV Jl ns uitbreiding van onze activiteiten zoeken wij op termijn een Medewerker Verkoopbinnendienst m/v He-inhoud: et onderhouden van telefonisch contact met klanten ehandeling van alle binnenkomende orders en 'roepen erwerking van orders in het geautomatiseerde steem et afstemmen van de levertijden op de 'ductiecapaciteit et verzorgen van de afhandeling van klachten [m tie-eisen: 'pleiding op minimaal MAVO-niveau of relevante erkervaring 11-| rvaring en/of affiniteit met Softwareprogramma's °ede communicatieve en sociale vaardigheden ennis van de moderne talen is een pre eeftijdsindicatie: 20-25 jaar toeer informatie kunt u contact opnemen met ouw T. Plomp: 0172-43 01 21. Dè Graaff Baas BV, onderdeel vim een internationaal con cern, is een in de professionele markt opererende toeleverancier van een uit gebreide range producten en procédés voor oppervlaktebehandeling alsmede verfproducten voor nieuwbouw, onderhoud en renovatie. Wij verkopen 'tailor-made' in binnen- en buitenland. Onze afnemers zijn bedrijven in de metaal-, lakverwerkende en grafische industrie alsmede coating- en schilders bedrijven. De Graaff Baas B V is gecertificeerd volgens ISO 9001 (kwa liteitszorg) en ISO 14001 (milieuzorg De Graaff Baas BV voert een open beleid waar binnen een groep van 65 medewerkers wordt gelui sterd naar eigen inbreng en initiatief sterk wordt gestimuleerd. Dat is de basis waarop doorgroeimogelijkheden zijn gewaarborgd De Graaff Baas BV biedt goede primaire- en secundaire arbeidsvoorwaarden, die in overeenstemming zijn met de functie. Geïnteresseerd: Dan zien wij z.s.m. je sollicitatiebrief met belangstelling tegemoet. De Graaff Baas BV t.a.v. afdeling Personeelszaken Produktieweg 8 2404 CC ALPHEN AAN DEN RIJN Dan biedt Dune Reclamebureau bv ongetwijfeld de juiste mogelijkheden. Dune is een Erkend Reclame-adviesbureau en draait als een lier. Ruim 13 jaar volop actief voor een groeiend aantal klanten. Deze floreren bij Katwijkse nuchterheid, een gezonde werklust en deskundig advies op het gebied van strategie en creatie. Daarbij zoeken we met bloedsboed een paar professionals in de vorm van Ontwerper Deze functie vraagt om minimaal 5 jaar ervaring in het reclamevak als allround ontwerper. Heb je de papieren op zak voor deze functie, een knapzak vol creativiteit en de juiste menta liteit? Dan krijg je van Dune alle ruimte om je verder te ontplooien tot art director. Leiding gevende kwaliteiten en helder communiceren zijn daarbij basisvoorwaarden. Leeftijd 24-30 jaar. DTP 'er/vormgever Deze functie vraagt een leeftijd van minimaal 23 jaar, ruim 3 jaar ervaring en opleidings niveau Grafisch Lyceum. Beheers je het DTP-en en heb je tevens gevoel voor vormgeving, dan kun je bij Dune doorbreken. Dune Reclamebureau bv biedt een inspirerende werkambiance met baanbrekend vakwerk en enthousiaste collega's. In voor een nieuwe uitdaging? Stuur dan een splijtende brief of E-mail, vergezeld van CV, naar de heer J.C. Zuijderduijn. RECLAMEBUREAU Erkend Reclame-adviesbureau bv Sandtlaan 38 2223 GG Katwijk aan den Rijn Telefoon (071) 407 19 61 Fax (071) 407 29 76 info@dune.nl www.dune.nl HOMEMADE Australian Homemade is een snel groeiende keten van ijs- en chocoladeverkooppunten met vesti gingen in Nederland. België. Frankrijk en Spanje. Australian Homemade onderscheidt zich van reguliere Ijs- en chocoladezaken door alleen met natuurlijke grondstoffen te werken van absolute kwaliteit, Australian Homemade maakt geen gebruik van kleur-, smaak- en geurstoffen. emulgato- ren. stabilisatoren en conserveringsmiddelen. Australian Homemade zoekt franchisenemers voor: - Leiden (eventueel met woonruimte) - Amsterdam Door een explosieve groei van Australian Homemade zoeken wij voor deze vestigingen mensen met pit en ondernemingslust die in 'no time' een eigen zaak kunnen runnen met optie tot franchise. Sollicitaties- richten aan; Australian tfomemad* t.a.v, Jasper van Eeden Tweede Koslverlorenkade 12 1052 RK Amsterdam Lisse is een aantrekkelijke woon- en werkgemeente en, telt ca. 22.000 inwoners. De gemeente Lisse ligt op geringe afstand van strand, duinenLei den, Haarlem en Amsterdam en heeft een uitstekend voorzienin genniveau (regio-tunctie) op vele terreinen. De organisatie kent vier secto ren, waaronder de sector Open bare Werken. Deze bestaat uit vier afdelingen: Weg- en Water bouw; Milieu en Bouwkunde; Algemene Dienst en Reiniging en de Plantsoendienst. Op deze laatst genoemde afdeling is de functie vacant van /Medewerker plantsoendienst m/v voor 36 uren per week. Functie-informa tie U wordt ingezet op alle bij de plantsoendienst voorkomende werkzaamheden voor de aanleg en het onderhoud van het open baar groen. Er wordt in teams gewerkt. Ook andere op de sector Openbai;e Werken voorkomende werkzaamheden kunnen tot uw taak gaan behoren. Functie-eisen - een afgeronde opleiding op het vakgebied, minimaal op LBO- niveau; - opleiding aankomend hovenier of gelijkwaardig; - ervaring met de genoemde werkzaamheden; - bekendheid met het gebruik van kleine machines; - rijbewijs B-E. Sa la ris-indica tie Afhankelijk van leeftijd, op leiding en ervaring bedraagt het salaris maximaal 3.883,- (niveau 4) bruto per maand,' naar de peildatum van 1 april 1999. Daarnaast is een vuil/zwaar werktoeslag van toepassing. Algemene informatie De gebruikelijke rechtspositie regelingen zijn van toepassing. De gemeente Lisse streeft naar gelijke kansen voor mannen en vrouwen en een evenredige vertegenwoordiging van alloch tonen in haar personeelsbestand. Vrouwen en allochtonen worden nadrukkelijk verzocht te sollicite ren. Bij gelijke geschiktheid geven wij de voorkeur aan een kandidaat uit deze doelgroepen. Voor nadere informatië over deze functie kunt u contact opnemen met de heer H. van der Kaaden, chef Plantsoendienst, telefoon (0252) 433 218, of bij zijn af wezigheid de heer R. Dijkman, sectorhoofd Openbare Werken, telefoon (0252) 433 179. Wilt u solliciteren Uw brief kunt u richten aan de secretaris van de gemeente Lisse, Postbus 200, 2160 AE Lisse. Wij ontvangen deze graag binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad. Aquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. BLOEIEND CENTRUM VAN DE BOLLENSTREEK PLANNING ANALIST V/M Je wordt bij dit internationaal bedrijf de steun en toeverlaat van de general managers en gaat o.a. spreadsheets maken. Probleemoplossend denken en goed in teamverband werken zijn sleutelwoorden. Wij zoeken voor deze veelzijdige functie een kandidaat met een economische achtergrond en een goed analytisch vermogen. Bel voor meer informatie over deze baan met uitzicht op vast dienstverband! MANAGEMENTASSISTENT V/M Voor de afdeling inkoop stafdienst van een bierbrouwerij in Zoeterwoude. Je gaat o.a. de afdeling secretarieel ondersteu nen, vergaderingen organiseren en notuleren, inkoopdagen organiseren en de communicatie bewaken binnen de afdelin gen. Voor deze tijdelijke functie (4 tot 6 maanden) zoeken wij een goed samenwerkend organisatietalent met een aantal jaren werkervaring. Meer info bij Luba! VERPLEEGKUNDIG PERSONEEL V/M Je kunt per direct aan de slag bij diverse instellingen in Leiden en directe omgeving. Wij hebben voor zowel gediplomeerden als voor ongediplomeerde ervaren personeel volop mogelijk heden, van parttime tot fulltime in de diverse sectoren van de zorg. Kom gerust eens langs bij Luba Leiden om te informeren naar jouw mogelijkheden! 00K NA KANTOORTIJDEN Ben je geïnteresseerd in één van bovengenoemde functies, maar ben je bijvoorbeeld door je fulltime baan niet in de gele genheid om tijdens kantoortijden langs te komen? Geen pro bleem! Bel ons gerust voor een afspraak na kantoortijden! Luba Lelden Luba Mn Kon Rapenburg ,o ÖtZeild LJ tel. 071-5140341 ind./techn. 1 tel. 071-5149745 adm./med. JtSUTO LUBA. MENSEN WAAR JE WAT AAN HEBT. Drukkerij Van Elburg b.v., gevestigd in Sassenheim, is een geavanceerd en innovatief grafisch bedrijf. Naast de vervaardiging van etiketten, handels- en reclame drukwerk is Drukkerij Van Elburg gespecialiseerd in het ontwerpen, ontwikkelen en produceren van verpakkingen en promotioneel drukwerk voor de sierteeltsector. Met 55 enthousiaste en gemotiveerde medewerkers vervult Drukkerij Van Elburg een toonaangevende rol in deze sector, mede vanwege de beschikking over een kwalitatief hoogwaardig digitaal beeldarchief. Drukkerij Van Elburg heeft recent geïnvesteerd in digitalisering van het prepress traject o.m. door de aanschaf van CtP apparatuur. Door uitbreiding van de afdeling Electronic PrePress zijn wij op zoek naar enkele: DTP operators m/v Een DTP operator bij Drukkerij Van Elburg is verantwoordelijk voor het gehele EPP traject van een order. Dit kan beginnen met het uitwerken van een schetsontwerp eindi igenn Ruime ervaring met Quark XPress, Illustrator en Photoshop is absoluut noodzakelijk. Ervaring met Inposition Pro en Mask Pro is een pré. We verwachten brede kennis van grafische technieken, opgedaan in een grafische produktie omgeving. Drukkerij Van Elburg biedt een uitdagende, dynamische en collegiale werkomgeving aan de juiste kandidaten die met 9ns verder willen bouwen aan een kansrijke grafische onderneming. Bel voor meer informatie met M. E. ter Laak, managementassistente, telefoon 0252-261300 of stuur een korte brief met CV naar: Drukkerij Van Elburg b.v., t.a.v. mevrouw M. E. ter Laak Postbus 87, 2170 AB Sassenheim. e-mail: mterlaak@van-elburg.nl DRUKKERIJ VAN ELBURG

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 33