ersoneel Personeel Personeel Personeel Personeel 5 mv a NECA °GEN Universiteit Leiden een goed klimaat voor kwaliteit t\ LEASEMEDEWERKER BINNENDIENST M/V VERMEER P.Th. Warmerdam ?AG 21 AUGUSTUS 1999 ZENECA MOGEN, onderdeel van Zeneca Agrochemicals, is een plantenbiotechnologische onderneming met circa 80 werknemers en verricht geavanceerd onderzoek naar genetische modificatie van voornamelijk land- en tuinbouw- gewassen. ZENECA MOGEN is een jong en dynamisch bedrijf waar met inzet en enthousiasme wordt gewerkt. |sterk groeiende onderneming van ZENECA MOGEN is een positie beschikbaar voor een: AFDELINGS SECRETARESSE (M/V) (projectnr. 99.008 Dr. O.J.M. Goddijn/mw. M. van Spronsen) kzaamheden: Voor de afdeling Research Development bestaan deze uit: secretariële support naar 8 project- en teamleiders, voorbereiden van presentaties, boeken van reizen, verzorgen van de correspondentie, het voeren van internationale telefoongesprekken en het zorgdragen voor de bibliotheek. en: HAVO-opleiding aangevuld met een secretaresse opleiding (Schoevers) \0), eni Gedegen aantoonbare mondelinge en schriftelijke kennis van de nederlandse landlgi en engelse taal Voldoende werkervaring om zelfstandig te kunnen opereren Organisatie- en improvisatievermogen en grote mate van accuratesse Goede vaardigheid met computerprogramma's Word, Excel en Powerpoint Full-time (40 uur) dienstverband De potentiële kandidaat is collegiaal ingesteld, is nauw betrokken bij het werk en heeft een flexibele resultaatgerichte instelling. wij: Een aanstelling voor een periode van 1 jaar met uitzicht op een vaste aanstelling. Een aantrekkelijk pakket arbeidsvoorwaarden, een prettige werksfeer en een uitstekende accommodatie. Brieven met cv en referenties onder vermelding van het projectnummer, binnen 2 weken richten aan ZENECA MOGEN, afd. Personeelszaken t.a.v. dhr. R.A.Berends, Postbus 628, 2300 AP LEIDEN. Voor meer informatie over de functie kunt u telefonisch contact opnemen met de bij de vacature vermelde personen (071-5258282) of e-mail monique.ruijgrok@ageurope.zeneca.com. Het vermeerderen van kennis en het verleggen van grenzen zijn wezenlijk voor het beoefenen van wetenschap. De Universiteit Leiden streeft voortdurend naar wetenschappelijk onderwijs en onderzoek van het hoogste niveau. Kwaliteit en vernieuwing gaan bij ons hand in hand. Dat vraagt om gemotiveerde medewerkers en studenten die nu met ons vooruit willen kijken. FACULTEIT DER LETTEREN Bij de opleiding Afrikaanse Taalkunde/ Afrikanistiek van de Faculteit der Letteren Secretaresse (16 uur per week, met een tijdelijke werktijd uitbreiding tot januari 2000 tot 20 uur per vacaturenummer: 9-192/1158 Taak: - verrichten van algemene secretariaats werkzaamheden; - secretariële ondersteuning van het opleidingsbestuur; - verzorgen van de studievoortgang- administratie; - logistiek van het jaarlijks colloquium. Vereist: - HAVO-opleiding; - ervaring met genoemde werkzaamheden; - goede beheersing van het Engels. Beheersing van het Duits en Frans strekken tot aanbeveling; - beheersing tekstverwerken op de pc. Salaris maximaal 4.203, - (schaal 6) bruto per maand bij een volledige werkweek en afhanke lijk van opleiding en ervaring. Aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor een periode van een jaar met uitzicht op een vast dienstverband. De werktijden liggen in de ochtenduren. Inlichtingen bij: dr. R.J. Ross, tel. 071-5272232 en bij prof.dr. Th.C. Schadeberg, tel. 071-5272244. Taak: - algemene secretariaatswerkzaamheden: bijhouden agenda's, postverzorging, correspondentie, archivering, etc.; - verstrekken van inlichtingen aan studenten en buitenstaanders; - het verkopen van studiematerialen; - het beheren van de voorraad kantoorartikelen; - het verzorgen van de geautomatiseerde studievoortgangsadministratie. of havo Ten behoeve van de administratief-organisa- torische ondersteuning van de opleiding Engelse Taal- en Letterkunde is er tevens bij de Faculteit der Letteren plaats voor een Tweede secretaresse (22,8 uur per week) vacaturenummer:9-152/1158 Vereist: - minimaal m aangevuld n opleiding; - goede beheersing van de Engelse taal; - ervaring met Word voor Windows en/of WordPerfect; - flexibele en klantgerichte opstelling; - accuratesse. De opleiding kent een eerste en een tweed secretaresse. De taken van de tweede secretaresse worden uitgevoerd onder verantwoordelijkheid van de eerste secretaresse. De tweede secretaresse vervangt de eerste bij diens afwezigheid. Salaris maximaal 3.815,- (schaal 5) bruto per maand bij een volledige werkweek en afhankelijk van opleiding en ervaring. Aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor een periode van een jaar met uitzicht op een vast dienstverband. Inlichtingen bij: mw. K. v.d. Zeeuw-Filemon, secretaris van de opleiding, tel. 071-5272146 (overdag) of 071-5763032 ('s avonds). Sollicitaties voor beide vacatures, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop, binnen twee weken na het verschijnen van dit blad zenden aan: Faculteit der Letteren, Afdeling Personeels zaken, Postbus 9515, 2300 ra Leiden. Het beleid van de universiteit is erop gericht meer vrouwen aan te stellen in functies waarin zij ondervertegenwoordigd zijn. Vrouwen wordt dan ook nadrukkelijk verzocht te solliciteren. ële Stichting Kinderopvang Kafwijk ASTOUDERBUREAU van stichting kinderopvang Katwijk zoekt per 1 oktober 1999 of z.s.m. daarna een g" MIDDELINGSMEDEWERKER-B (M/V) voor 12 uur per week. takenpakket van de bemiddelingsmedewerker behoren de volgende taken: (erven, koppelen en selecteren van gast- en vraagouders. leren van gesprekken met gast- en vraagouders, alsmede de verslaglegging ialys middelen bij verschil van inzicht tussen gast- en vraagouder. veren van een ondersteunende bijdrage bij de organisatie en uitvoering van luctiebijeenkomsten, basiscursussen en thema-avonden voor gastouders. /eren van een bijdrage aan de beleids- en werkontwikkeling, deelnemen aan ia lesprekingen. :rvan het uitleendepot. iOEKEN: xibel en enthousiast persoon, bezit van een op de functie afgestemde opleiding op MBO-niveau. ikend is met de sector kinderopvang, in het bijzonder de gastouderopvang. n duidelijke visie heeft op de kwaliteit in de kinderopvang, de gastouderopvang bijzonder. schikt over een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid, kend is met het werken met W.P.6.0. HEDEN: (wisselende baan in een enthousiaste organisatie met zorg voor kwaliteit in de ropvang. ■positie en salariëring conform de CAO-Welzijnswerk, schaal 12-24 (minimaal V, maximaal 4.312,- bruto per maand op full-time basis, instelling voor een jaar, met de mogelijkheid voor een vaste aanstelling, ilijke reacties voorzien van curriculum vitae kunt u voor 1 september 1999 Stichting K.O.K. T.a.v. Mevr. M. de Jong De Krom 101 2221 KK Katwijk ische informatie is te verkrijgen bij j. Remerij en/of mevr. M. de Jong, tel. 071-4034911. citatiegesprekken zijn gepland op dinsdag 14 sept. 1999. i Centraal Bureau voor de Statistiek Statistics Netherlands chi II ewen voor het CBS: IS zoekt voor de standplaatsen Voorhout en Leiden: IVIEWERS M/V behulp van een laptop interviews afnemen bij huishoudens den: EEN nee werk ^sfcisopleiding tot interviewer op basis van aantal vraaggesprekken agen: ':enc'e communicatieve vaardigheden de beschikbaarheid, ook in de avonduren zijn zelfstandig en nauwgezet te werken ikken over een telefoonaansluiting en een auto met computers acties van 50-plussers stellen wij op prijs. N bon in en stuur deze binnen twee weken naar het CBS, Kamer N401, Mdnummer 5050, 6400 WC te Heerlen. Voor informatie of het aanvragen van bcitatieformulier kunt u contact opnemen met onze Helpdesk, tel: 045-5707954. Vögele Mode is een Zwitserse internationaal opererende mode keten met/neer dan vierhonderd vestigingen in Zwitserland, Oostenrijk en Duitsland. Wij richten ons met betaalbare mode op het middensegment van het koperspubliek. Vögele is een beursgenoteerde onderneming; in 1998 realiseerden wij een omzet van 2 miljard gulden. Sinds februari 1999 zijn wij ook in Nederland en België actief. Verspreid over de acht Belgische filialen werken er zo'n 105 collega's. Op dit moment zijn erin Nederland ongeveer 530 medewerkers werk zaam in onze 23 filialen. Wij heb ben de ambitieuze doelstelling om binnen afzienbare tijd ongeveer 60 filialen te openen in de Benelux. Daarvoor zijn we druk op zoek naar Voor ons filiaal in Leiden zijn wij op zoek naar een VERKOOPMEDEWERKER m/v Dit is de functie: De Vögele-verkoopmedewerker is een alleskunner die zich allround inzet in ons filiaal. De werkzaamheden zijn afwisselend: u bedient onze klanten, verricht kassawerkzaamheden, zorgt ervoor dat de winkel of uw eigen afdeling er representatief uitziet en assisteert in het magazijn. Samen met de assistent-filiaalmanager bent u verantwoordelijk voor het reilen en zeilen van het filiaal. In een gemiddeld Vögele-filiaal werkt u samen met ongeveer tien col lega's. Ter ondersteuning bij de uitvoering van uw werkzaamheden krijgt u van Vögele een gerichte training aangeboden. Dit hebben wij u te bieden: werktijden en dagen bepaalt u in overleg met de filiaalmanager, contracturen alleen op koopavond en zaterdag, minimaal 13 tot maximaal 35 uur per week of fulltime (35 uur per week), salariëring volgens het VGT-CAO, opname in het bedrijfspensioenfonds, spaarloonregeling, halfjaarcontract met uitzicht op een contract voor onbepaalde tijd, u ontvangt 30% korting op aankopen bij Vögele, gelet op de uitbreidingsplannen van het bedrijf kunnen wij u een functie bieden met veel - toekomstmogelijkheden. Belangstelling? Bent u geïnteresseerd in de functie van verkoopmedewerker bij Vögele Mode? Stuur dan binnen tien dagen uw brief met curriculum vitae naar: Charles Vögele Netherlands BV, t.a.v de afdeling Personeelszaken, Postbus 345,2700 AH Zoetermeer. THE VISIBLE DIFFERENCE Dat zie je als je bij ons binnenkomt. Een schitterende werkomgeving waar onze medewerkers ambitieus bezig zijn met geavanceerde optische instrumenten voor medische en technische toepassingen: Olympus medische endoscopen en Olympus microscopen. De top van de markt. Waar dus ook veel van jou gevraagd wordt; betrokkenheid, flexibiliteit en een gezonde commerciële, dienstverlenende instelling, maar waar ook veel geboden wordt. Absolute topkwaliteit van product, service en de organisatie er omheen geeft jou de mogelijkheid jezelf verder te ontwikkelen. Waar nodig ondersteunen wij dit door je een toegepast opleidingspakket te bieden. Wij zijn op zoek naar een nieuwe collega voor de volgende functie: MEDEWERKER FINANCIËLE ADMINISTRATIE m/v Functie-inhoud: Binnen onze afdeling Financiële Administratie, die momenteel bestaat uit 4 medewerkers, hebben wij ruimte om een nieuwe collega in te zetten. In een omgeving waar met de modernste programmatuur wordt gewerkt zijn jouw belangrijkste taken: het dagelijks voorbereiden en verwerken van financiële gegevens, het uitbrengen van de nodige correspondentie, het maken van financiële overzichten. Functie-eisen: Opleiding op HAVO PD of wel MEAO/BA niveau Zelfstandig en accuraat kunnen werken Goede beheersing Nederlandse taal Enige werkervaring Wat mag je verwachten? Bovengenoemde vacature is een zelfstandige functie met ruimte voor eigen initiatief. De primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden (zoals 13e maand en pensioenvoorziening) zijn uitstekend. Heb je vragen over de inhoud van deze functie, bel dan naar de heer J. C. M. Hoogeveen, Financieel Directeur, tel. 071-5450822. De sollicitatiebrief kun je met vermelding van de functie, jouw motivatie en beknopt curriculum vitae binnen 14 dagen sturen naar: Paes Nederland bv, Postbus 18, 2380 AA Zoeterwoude. PAES NEDERLAND Instrumenten voor Medische en Technische Toepassingen Vermeer Auto Beheer B.V. is onderdeel van de Dura Vermeer Groep NV en telt ruim 20 medewerkers. Vermeer Auto Beheer B.V. is een leasemaatschappij voor de werkmaatschappijen van de Dura Vermeer Groep NV en is eigenaar van zo'n 1000 voertuigen. Tevens behelst Vermeer Auto Beheer B.V. een Bovag garagebedrijf en een Focwa schadebedrijf. Vermeer Auto Beheer B.V. is op zoek naar een Als leasemedewerker binnendienst draagt u zorg voor het onderhouden van contacten met de berijders en het maken van leaseoffertes. Ook voert en bewaakt u de administratie die voorkomt uit de afgesloten contracten en maakt u rapportages. U maakt in deze functie kennis met alle facetten van een leaseorganisatie. Voor deze functie vragen wij een opleiding op MBO-niveau, ervaring met het werken met officepakketten en enige ervaring in de leasebranche (hetgeen echter niet strikt noodzakelijk is). Wij bieden u een prettige werkomgeving in een enthousiast team waarin initiatief gewaardeerd wordt. Voor nadere informatie omtrent deze functie kunt u tijdens kantooruren bellen met de heer P. Hijstek, telefoon 023 - 548 29 16. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan onderstaand adres. Vermeer Auto Beheer B.V. t.a.v. de heer P. Hijstek Postbus 290 2130 AG Hoofddorp Kapelleboslaan 16 2204 AK Noordwijk P. Th. Warmerdam B.V. is een bedrijf dat gespecialiseerd is in het telen van Hosta's en Hyacinthen. Naast deskundigheid en kennis op het gebied van de verschillende soorten, teelt en levering van deze planten, vereist het grote sortiment een nauwgezette werkwijze door alle medewerkers. Er wordt gestreefd naar een hoge kwaliteit en efficiency van teelt en levering en daarmede tevreden klanten. Ter versterking van ons team zoeken wij een: Aktieve praktijkgerichte medewerker (m/v) Een middelbare agrarische opleiding of ervaring in de agrarische sector strekt tot aanbeveling, maar "initiatief" en "verantwoordelijkheidsgevoel" t.a.v. de genoemde werkzaamheden vinden wij belangrijker dan de genoten opleiding of ervaring. Wij bieden afwisselend werk, e salaris dat past bij de functie. e werksfeer, veel zelfstandigheid en een Belangstelling? dan zien wij graag uw reactie tegemoet.

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 31