Monen Wonen Wonen Wonen Wonen Wonen 071 579 31 00 A Bezoek onze Internet vacaturebank! Heeft uw krant al vakantieplannen? L dl inHiimMmmteêsm van BEUKERING MAKELAARS ra www.haarlemsdagblad.nl www.leidschdagblad.nl de laat kromhout /NI ZATERDAG 14 AUGUSTUS 1999 071 -521 4521 LEIDEN EDELKARPER 20 Vrij gelegen en royaal modern herenhuis met inpandige garage, zonnige voor- en diepe goed gelegen (NW) achtertuin met uitzicht naar golfbaan/weilanden. Het huis is uitstekend geïso leerd en voorzien van c.v.-gas/vloerverwarming. De indeling is als volgt: part.: ruime hal met toilet en trap naar de 1 e verdieping, deur naar de garage/berging. L-vor- mige woonkamer met open haard en lichte plavuizenvloer. ged. open keuken met div. inbouw- apparatuur. 1e verd.: overloop, toilet, 3 royale (voorheen 4 kmrs.) slaapkamers waarvan 1 met dakterras, badkamer met ligbad, douche en 2 wastafels. 2e verd.: de standaard grote zolder met alleen een aparte waskamer waarin ook de opstelling c.v.-ketel, met daarnaast extra nog een grote slaap/studeerkamer. Op de zolder kunnen nog 1 2 kamers gemaakt worden. Zeer prettig ruim woonhuis met een uitstekende en vrije ligging. Internet site: http://www.dsl.nl/beukering/edelkarper.20 VRAAGPRIJS ƒ850.000,- k.k. 385.713,18 k.k. LEIDERDORP POORTWACHT 44 Met een klassieke uitstraling maar onder recente architectuur gebouwd ruim herenhuis, uitste-^ kend geïsoleerd en voorzien van c.v.-gas. Het huis heeft een voor- en zonnige diepe (O) achter tuin met achterom en berging. De indeling is als volgt: part.: ruime hal met toilet en trap naar de 1 e verdieping, L-vormige woonkamer met convector- put en schuifpui naar het terras. 1e verd.: overloop. 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, was tafel en 2e toilet 2e verd.: grote zolderruimte waar eventueel nog een kamer gemaakt kan worden en aparte ruimte tb.v. opstelling c.v.-ketel en aansluitpunt wasapparatuur. Verzorgd en mooi huis in de nieuwe wijk Leyhof. Internet site: http://www.dsl.nl/beukering/poortwacht.44 VRAAGPRIJS ƒ459.000,- k.k. W €208.285,12 k.k. LEIDEN ROSMOLEN 98 In plezierig appartementencomplex gelegen 2-kamerhoekappartement met groot balkon op het zuiden. Het appartement is voorzien van isol. beglazing en c.v. De indeling is als volgt hal, aparte keuken met div. inbouwapparatuur, badkamer met ligbad en wastafel, apart toilet ingebouwde kast in de hal, L-vormgie woonkamer met schuifpui naar het terras, aparte slaap kamer met klein zijraam. In het gebouw zijn div. faciliteiten zoals wasserette, sauna en filiaal van de bibliotheek. De servicekosten zijn 264.- p.m. ind. voorschot verwarming. Wijkpark, win kelcentrum en openbaar vervoer in de naaste omgeving. De parkeerplaats in de parkeerkelder wordt apart te koop aangeboden voor 16.000,- k.k. Internet site: http://www.dsl.nl/beukering/rosmolen.98 VRAAGPRIJS 245.000,- k.k. 102.100,55 k.k. 14W9, Gaat u binnenkort op vakantie? Heerlijk! Maar als u er straks even tussenuit bent, bestaat de mogelijkheid dat uw uitpuilende brievenbus de aandacht vestigt op uw afwezigheid. Kies daarom een vakantiebestemming voor uw krant. Wij bieden u een aantal mogelijkheden: Neem de krant mee op vakantie Geef voor uw vertrek, middels onderstaande bon, uw vakantieadres 14 dagen vantevoren aan ons door. Per post wordt de krant dan naar uw vakantiebestemming j verzonden. Voor toezending in Nederland nemen wij de eerste vier weken de portokosten voor onze rekening. Voor overige bestemmingen binnen Europa wordt k- 5,05 per dag berekend. Buiten Europa op aanvraag. Voor de bezorging per post j tkunnen wij geen verantwoordelijkheid dragen. Laat de krant tijdelijk bij een 'thuisblijver* bezorgen. Als u de krant niet wilt meenemen op vakantie, is het mogelijk om tijdelijk vrienden, f 9 buren, familie of andere thuisblijvers te verrassen met uw krant. Vul de adresgegevens van de thuisblijvers in en wij regelen de rest. Laat de bezorging stoppen tijdens uw vakantie. U kunt in de periode dat u op vakanuc gaat de bezorging van de krant ook tijdelijk stopzetten. De periode waarin u geen krant ontvangt wordt dan door ons op uw volgende rekening in mindering gebracht. Veel vaka n tieplez ier! Stuur uw opgave in een gefrankeerde envelop naar. Dagbladuitgcvcrij Damiate, Afd. abonnee service, Postbus 507, 2003 PA Haarlem. j IV LEIDEN VRAAGPRIJS LORENTZKADE 10 895.000,- K.K. Op fraaie locatie, aan groenstrook met water gelegen, goed onder houden, royaal herenhuis met voortuin, zonnige achtertuin op het zuid westen, vrijstaande houten schuur en achterom. De woning, gebouwd rond 1935 is Gemeentelijk monument, bevat nog div. originele details en is voorzien van cv-gas. Totale grondopp. 150 m2. Ind.: entree, ves tibule, ruime hal, toilet, royale woonkamer (kamers-en-suite) met par ketvloer, erker, suite-deuren, vaste kasten en openslaande deuren, open keuken. 1e verd.: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad en wastafel, apart toilet. 2e verd.: overloop, slaapkamer met dakkapel. 3e verd.: via vaste trap te bereiken zolderruimte met 2 veluxramen, kamer mogelijk. leiden vraagprijs MIES RUTHPLAATS 64 595.000,- K.K. Op de 3e etage (top) gelegen royaal penthouse met een riant zonnig dakterras 120 m2 op net zuiden en fraai uitzicht, berging op de begane grond, alsmede een parkeerplaats in de ondergelegen parkeergarage. Het appartementencomplex "Het Montfoortpark" ligt nabij de Oude Rijn, naast het kerkje op de hoek van de Stevenshofdreef en de Rijndijk. De servicekosten bedragen thans ca. 250,= per maand. Begane grond: fraai gezamenlijk entree, trappenhuis, lift en bergingen; 3e etage: entree, gang, inpandige berging, toilet met fontein, 2 slaapkamers, witte badkamer met douche+scnerm en wastafel, royale, lichte woonkamer ca. 56 m2, half-open door glazen bouwstenen wand afgescheiden keuken, vanuit diverse plaatsen in de woon-eetkamer te bereiken riant dakterras op het zuiden met zeer veel privacy. LEIDEN VRAAGPRIJS DE MEIJ VAN STREEFKERKSTRAAT 92 455.000,- K.K. In kleinschalig appartementencomplex (bouwjaar 1994) aan doodlopende stenen berging aan de ach Planciusplantsoen 26 2253 TS Voorschoten tel. 071 - 579 3I 00 Lammenschansweg 76, 2313 DP Leiden Tel. 071 - 516 80 80 straat gelegen 3-kamer-appartement op de 1e etage met balkon, lift en stenen berging aan de achterzijde van het gebouw. Indeling: b.g.: entree, lift, trappenhuis. 1 e etage: tochtportaal, gang, toilet met fontein, woon kamer met deur naar balkon, zwart-witte keuken met diverse inbouw apparatuur, bijkeuken met cv-ketel en wma, 2 slaapkamers, badkamer met bad, douche en wastafel. Vanuit de bouw is het appartement volle dig geïsoleerd en voorzien van een cv-combiketel uit 1994. De erfpacht canon en de administratiekosten zijn voor 75 jaar afgekocht. De service kosten bedragen thans 125,= per maand. LEIDEN - STEVENSHOF VRAAGPRIJS ELSE MAUHSSTRAAT 13 445.000,- K.K. Leuk nabij water gelegen ruime moderne hoekwoning met diepe zonnige achtertuin nagenoeg op het westen, vrijstaande stenen schuur en achteruitgang. Zeer centraal gelegen t.o.v. scholen, winkels, NS-station "De Vink" en uitvalswegen. De erfpachtcanon is afgekocht tot 2035. Begane grond: entree, hal, toilet met fontein, tuingerichte woonkamer met open haard en trapkast, in lichte tinten uitgevoerde keuken met div. in- bouwapp.; 1e etage: overloop, 3 slaapkamers, waarvan 2 met vaste kasten- wand en 1 met dakkapel, nette badkamer met ligbad, aparte douche, was tafel en 2e toilet; 2e etage: overloop, 2 slaapkamers, dakkapel, veel berg ruimte en vliering. LEIDEN - STEVENSHOF VRAAGPRIJS DOBBEDREEF 151 315.000,- K.K. Ruim en modern 3-kamerappartement op de 2e etage met royaal balkon nagenoeg op het zuiden en berging op de begane grond. De ser vicekosten bedragen thans 140,= per maand. De erfpachtcanon is afge kocht voor 75 jaar tot 2065. Indeling: begane grond: gezamenlijk entree, ontvangsthal, trappenhuis, lift en bergingen; 2e etage: entree, gang, bergkast, royale hal, geschikt voor meerdere doeleinden, woonkamer met lichte kurkvloer en toegang tot balkon (zuid), royale witte keuken met aansluiting voor de wasmachine, 2 ruime slaapkamers, vernieuwde, in lichte tinten uitgevoerde badkamer met douchecabine en wastafelmeubel, toilet met fontein. VOORSCHOTEN VRAAGPRIJS HET WEDDE 72 489.000,- K.K. In de wijk Noord-Hofland gelegen keurig onderhouden tussenwoning met achtertuin op het zuid-oosten, vrijstaande stenen schuur en achter uitgang. Gunstig gelegen nabij N.S.-station "De Vink", scholen, winkels en uitvalswegen. Begane grond: entree, hal, toilet met fontein, L-vormige woonkamer met fraaie parketvloer, half-open keuken met inbouwappa ratuur; 1e etage: overloop, toilet, grote ouderslaapkamer (vh. 2 kamers) met vaste kasten, vernieuwde, in lichte tinten uitgevoerde badkamer met ligbad, aparte douche en wastafel, slaapkamer met vaste kasten; 2e etage: grote zolderruimte met veel vaste kasten, zolderkamer met dakkapel, vliering. VOORSCHOTEN VRAAGPRIJS VLIETZICHT 102 379.000,- K.K. Nabij het gezellige centrum van Voorschoten gelegen, goed onderhou den 3-kamerappartement op de 2e etage met balkon nagenoeg op het zuiden. Op de begane grond bevinden zich de lift en de bergingen. De servicekosten bedragen thans 167,50 per maand ind. servicekontrakt voor de c.v.-installatie. Begane grond: gezamenlijk entree, trappenhuis, lift en bergingen; 2e etage: entree, gang, toilet met fontein, bergkast met aansluiting voor de wasmachine, 2 slaapkamers, waarvan één met vaste kastenwand, in lichte tinten uitgevoerde badkamer met douche en wastafel, woonkamer ca. 25 m2 met mooie laminaatvloer en toegang tot balkon, half open keuken. ZOETERWOUDE - RIJNDIJK VRAAGPRIJS WILGENHOF 4 375.000,- K.K. In rustige en groene omgeving gelegen, goed onderhouden eenge zinswoning met voortuin, aangebouwde stenen schuur en fraai aan gelegde achtertuin op het zuidwesten, grenzend aan een watertje. Indeling: entree, gang, toilet met fontein, lichte woonkamer met moderne open haard, trapkast en deur naar de tuin, open keuken met div. inbouw-apparatuur: gaskookplaat, koelkast, electrische oven en afzuigkap. 1e verd.: overloop, 3 slaapkamers, vernieuwde en luxe afgewerkte badkamer met ligbad, half-ronde douche en wastafelmeubel. 2e verd.: via vlizotrap te bereiken zolderruimte, eventueel kamer mogelijk. Nu ook Nieuws TV/Woon TV, konaal 66+, iedere dag om 10.00 uur en 22.00 uur! Eindelijk het huis gevonden waar u al zo lang naar op zoek was? Met het uitzicht waar u altijd al van droomde? Dan is De Hypotheker er om voor u net zo'n passende hypotheek te vinden. Want zo persoonlijk als de keuze van een fijn onderkomen is. zo persoonlijk is ook de keuze van een hypotheek. Wij helpen u graag wegwijs te worden in de honder den mogelijkheden. Met adviezen die 100% onafhankelijk zijn. Daarbij kunt u altijd op onze adviseurs rekenen. Van de eerste oriëntatie tot het bezoek aan de notaris. En van de taxatie tot en met de voorlopige teruggaaf. Zonder dat het u geld kost. Het zal u dan ook niet v wij in bijna vijftien jaar tijd de belangrijkste ont hypotheekadvies-organisatie zijn geworden, meer dan honderd vestigingen. Er is er dus alti bij u in de buurt. Bel ons voor een afspraak. U vindt De Hypotheker ook www.hypotheker.nl De Hypothel Er is maar één Hypotheker. Dat is zeker. Leiden,Schipholweg la, 071 - 52 Leiden, Lammenschansplein 6, 071 - 53 Aannemersbedrijf/Timmerfabriek C. J. de Boer b.v. Kozijnen, ramen, binnen- en buitendeuren, schuifpuien en trappen in elke gewenste maat uit onze eigen timmerfabriek Ramen, kozijnen en schuifpuien desgewenst in kunststof of aluminium :l voor info en vrijblijvende ie 2 onder 1 kap. aantrekkelijk gelegen aar jonge woonwijk (Hoogh Teijlmgen). Vlakbij Zonnige tuin m. berging en achterom, aange eigen terrein lm i parkeerplaats op toilet, royale Z-vormige living m. n parket en schuifpui, open keuken m kast, 3 slaapkmrs, moderne badkmr m. ligbad apart 2e toilet. 2e Et: Slaapkmr, berging, w.m ketel. Volledig geïsoleerd. Bouwjr '94. Corantijnstraat 46, Leiden d: Hal, ;n haard, douche, Ruim 4-kamer-appartement op 6e woonlaag met lift berging onder het gebouw. Magnifiek uitzicht en zonnig t kon (Z/W). Ind: hal. woonkmr en zijkmr m. spachtelput wanden, keuken met w.m.a., hal m. toilet, 2 slaapkrs, nieuv betegelde douche m, thermostatische kraan. Bouwj. 1968 Serv.kostem 359,-- p.m. 295.000, Frederik van Eedenpad 8, Oegstgeest Ruim 4-kamer appartement op de 4e verdieping (top), met eigen berging. Centrale ligging, vlakbij winkels, bushaltes en uitvalswegen. Ind: Hal, woonkamer (3,50 x 6,60 mtr) m. gashaard, nieuwe open keuken m. appar. en balkon, hal m. inloopkast. toilet, badkmr m. douche, 3 slaapkmrs m inbouwkasten en balkon (Z). Deels v.z.v. dubbel glas. Bouwjr. '67. Servicek. ƒ125,— p.m. 225.000,- Jacob van Campenlaan 124, Leiden Charmant, modern woonhuis m. rustige ligging aan watertjf Centraal gelegen t.o.v. winkels, scholen speelplaatsjes, op loopafstand van recreatiepias. Voor- omsloten achtertuin en achterom. Volledig geïsoleerd er verbouwd met o.m. schuifpuien, aangeb. keuken en v grote woonkamer. Ind: hal, toilet, ruime woonkmr niveauverschil en schuifpui, witte Keiler keuken m. appar. schuifpui. 1e Et: grote overl., 3 slaapkmrs, badkmr m. I bad, douche, design-radiator en wastafelcombinatie, toilet. 2e et: open werkruimte m. w.m.a.. nieuwe V c.v.ketel, Veluxraam, berging, grote voorkamer m. gevel raam en berging, grote achterkmr m. zeer groot Veluxraam en kastenwand. Bouwjr '84. Oplevering uiterlijk 1 mei 2000. 495.000, Eduard van Beinumlaan 78, Oegstgeest Prachtig gelegen, zeer royaal 3-kamer hoekappartement (oorspr 5 kmrs), op de 6e etage. V.z.v. lift, eigen berging parkeerterrein. Schitterend uitzicht over de polders en stad. Vlakbij uitvalswegen en bushaltes. Ind: Hal, toilet, badkmr m ligbad en elektr. boiler, ruime en lichte L-woon kamer (ca. 50 m2) m. groot en zonnig balkon (Z/ZW), 2e bal kon m. kast, aparte keuken m. appar., 2 slaapkmrs. C.V.-blok. Servicekosten ƒ450,— p.m. inkl. C.V. Totaal ca. 115m2 352.500,- Kijfgracht 6, Leiden Gezinshuis op bijzonder aantrekkelijke lokatie m. parkeerplaats en zeer zonnige achtertuin (Z/ZW) aan hel water van een singel. Zeer vnj gel. m. aan de voorzijde e groot speelplantsoen en achter vrij uitzicht over de singel het groen Ind: Hal, toilet, woonkmr over de volle breedte i parket, trapkast en deur n. terras en tuin, aparte keuken aangeb. bijkeuken/schuur. 1e verd: Hal, 3 slaapkamers' royale badkmr m. ligbad en toilet. 2e verd: Overl., bergruim ten, C.V.-combi, bergkamer en royale zolderkmr m. dakka pel en kasten. V.z.v volledige isol. en aan de buitenzijde geschilderd. Oplev. medio november. Beknopt, karakteristiek grachtenpand, prachtig gelegen aan gracht in historisch stadsdeel nabij centrum Het pand is in 1975 volledig herbouwd. Ind: woonkr., uitgebouwde keuken, plaats en stenen schuur. Et: slaapkr. m. dakkapel, douche, slaapkr. m. inloopkast. dakterras. W.water via boiler, verw. via gaskachels. Erfpacht ƒ487,50 p.j. 299.000,- Moderne hoekwoning m. voortuin en diepe, fraaie nige achtertuin m schuur en achterom. Leuk en verkeersvrij gelegen in Bijdorp nabij het centrum. Ind: Hal, toilet, woon kamer m. laminaat, open haard, nieuwe open keuken m. apparatuur. 1e Et: 2 flinke slaapkamers (oorspr. 3 kmrs), vrij wel nieuwe complete badkamer 2e Et: flinke zolderkamer, c.v.-ketel en w.m.a., mogel. v. dakterras. Bouwjr '80. Oplevering 1 ir Inlichtingen: Makelaardij Eigen Haard, Geversstraat 63 Oegstgeest, TeL (071) 519 19 19, Fax. (071) 519 19 29 N

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 46