Personeel Personeel Personeel Personeel Person Mexx Zin om met enthousiasme onze groeiende organisatie te ondersteunen? did! Distributiemedewerkers/sters Motorhuis Groep :ATERDAG 14 AUGUSTUS 1999 Peuterspeelzaal „De Mammoef" zoekt per direct TWEE PEUTERLEIDSTERS m/v Functie A. Peuterleidster zes dagdelen, 20 uur Functie B. Peuterleidster twee dagdelen, 7 uur met bereidheid tot invalwerk op andere dagdelen Wij zoeken een leidster die: - op een enthousiaste en flexibele manier met kinderen kan omgaan - samen met een collega een groep peuters kan begeleiden en stimuleren - goede contacten kan onderhouden met ouders/verzorgers Functie-eisen: - gerichte M.B.O.-opleiding (L.K.C.-of vergelijkbaar) - ervaring met het werken met kinderen - op de hoogte zijn van recente inzichten ten aanzien van kinderopvang Wat bieden wij: - salariëring conform de C.A.O.-Welzijn - jaarcontract met uitzicht op een vaste aanstelling - werken in een moderne, ruim opgezette peuterspeelzaal Voor informatie over deze vacature kunt u bellen met de hoofdleidster, mevrouw G. van Zanten op dinsdag en vrijdag tussen 9 en 11 uur, telefoonnummer 071 -3315268 Schriftelijke reacties (met daarin de voorkeur voor vacature a of b) kunt u vóór 28 augustus sturen naar: Stichting Peuterspeelzaal Alkemade Ter attentie van Mevr. G. van Zanten Postbus 104, 2370 AC Roelofarendsveen Heijmans Bouw Bent u één van de nieuwe collega's die samen met ons diverse opmerkelijke projecten gaat realiseren? Heijmans Bouw biedt u alle kansen binnen een dynamisch state-of-the-art bouwconcern. Bij het realiseren van opmerkelijke woning- en utiliteitsbouw projecten is Heijmans Bouw steeds vaker een graag geziene partner. Vooral de regiovestiging in Leiderdorp maakt een verdere groei door en staat nu aan de vooravond van een aantal zeer aansprekende projecten. Met het oog op deze groei van onze organisatie zoeken we professionele collega's (m/v) die goed en gemotiveerd teamwerk belangrijker vinden dan individueel succes. HIU'UJw.UJ U bent onder meer verantwoordelijk voor de uitvoenng van het werk, de veiligheid op de bouwplaats en de naleving van de Arbo-, milieu- en kwaliteitseisen. Onze eisen U verzorgt alle voorbereidende werkzaamheden op logistiek, plan- en bouwtechnisch gebied, zowel op kantoor als op de bouwplaats. U bent verantwoordelijk voor de verwerking van alle administratieve zaken die deel uitmaken van een project. U voert onderhandelingsgesprekken om uiteindelijk tot een juiste prijs-/kwaliteitverhouding en leveringsvoorwaarden te komen. Als professional in de bouw kent u de naam en de werk zaamheden van een vooraanstaand concern als Heijmans ongetwijfeld. Bovendien weet u op grond van uw kennis en ervaring wat er in uw nieuwe functie zoal van u verwacht kan worden. Uiteraard kunnen we u de voor Heijmans specifieke aspecten van uw functie in een mondeling gesprek toelichten. Voor de functie van Uitvoerder en Werkvoorbereider vragen wij MTS/HTS Bouwkunde. Voor de functie van projectadmini strateur vragen wij MEAO BA. Beide functies aangevuld met enkele jaren ervaring in een vergelijkbare functie, een flexibele instelling en een mentaliteit die verder gaat dan van 9 tot 5 maken dat profiel compleet. Om de functie van Inkoper adequaat te kunnen vervullen is een bouwkundige opleiding op HBO-niveau, alsmede aan toonbare commerciële ervaring (bij voorkeur in de bouwbranche) noodzakelijk. Ook goede communicatieve vaardigheden (woord en geschrift), accuratesse, snelheid van handelen en stressbestendigheid zijn eigenschappen die u moet bezitten. Natuurlijk kunt u zowel zelfstandig als in teamverband werken. U vindt dat één van deze functies u op het lijf is geschreven? Dan betekent dat de start van een boeiende toekomst bij ons bedrijf. U kent uw ambities, Heijmans de hare. U krijgt bij de verwezenlijking van beide natuurlijk alle ondersteuning die nodig is en vooral ook de vrijheid die u verdient. U krijgt de kans op een loopbaan die wordt gekenmerkt door de begrippen dynamiek en waardering. Voor algemene informatie vindt u ons op internet http://www.heijmans.nl. Wenst u meer informatie over deze vacatures, dan kunt u contact opnemen met de heer J.A. Poldervaart, Directeur Heijmans Bouw Regio West, telefoonnummer (071) 581 61 00. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 10 dagen nchten aan Heijmans Nederland B.V. t.a.v. de heer I.S.A.M. Kozica, Personeelsmanager, Postbus 2, 5240 BB te Rosmalen, o.v.v. adv/99057. Heijmans Bouw maakt deel uit van Heijmans N.V. Met ruim 6000 medewerkers en een omzet van circa 3 miljard gulden Is Heijmans één van de toonaangevende ondernemingen in de bouwnijver heid. Hei|mans Bouw voert nieuwbouw- renov. en onderhoudsprojecten uit In de woning- en utiliteitsbouw. De gerealiseerde projecten bew steeds weer de visie van onze organisatie en de kwaliteit van onze medewerkers. En waar mogelijk protlteren onze opdrachtgevers van een sterke, efficiënte achterban: Heijmans N.V. De Luba Groep omvat een aantal snelgroeiende organisaties In flexibele arbeid, waaronder Luba Uitzend Buro, Metra Uitzend Buro, Telewor*. Ultzendburo, IQ Ultzendburo, Uitzendbureau Avéès Services en Uitzendbureau Top Service. Onze enthousiaste en gemotiveerde medewerkt gezorgd voor de snelle groei van de Luba Groep. Onze organisatie kent een goede werksfeer en heeft uitstekende primaire en secundaire arb waarden. Voor de ondersteunende afdelingen financiën, administratie, automatisering en facilitaire zaken In het nieuwe pand In Leiderdorp; wegens uitbreiding enthousiaste kandidaten voor de volgende functies: Receptioniste/telefoniste (evt. duobaan) m/v Als eerste aanspreekpunt bepaalt u mede het gezicht van onze dynamische organisatie. U bent verantwoordelijk voor het beantwoorden van dt en het ontvangen van bezoekers. Daarbij besteedt u net dat beetje extra zorg aan onze relaties. Het grootste deel van de tijd bent u druk in dei uw eigen taken, maar u springt ook uw collega's bij in rustigere tijden. U gaat werken in een collegiale en open sfeer. Medewerker facilitaire zaken m/v U bent het aanspreekpunt voor vragen vanuit onze vestigingen over o.a. verbouwingen, voorraadbeheer, wagenparkbeheer, schoonmaakdienst beveiliging. Wij zoeken een duizendpoot met een facilitaire opleiding op HB0/MB0-niveau, die onze vestigingen operationeel maakt en houdtt afwisselende werk doet u samen met twee collega's. Als u oplossingsgericht denkt en u hebt bij voorkeur ook nog enkele jaren ervaring, dan ideale functie voor u. Salarisadministrateur m/v U, als ervaren salarisadministrateur, ziet het als een uitdaging om al onze vestigingen optimaal van dienst te zijn. In onze organisatie vervult functie, want in onze branche is de snelheid van betalen essentieel. U bent niet bang voor tijdsdruk en eigen verantwoordelijkheid. U hebt HBO denkniveau en bent goed thuis in sociale verzekeringswetgeving en arbeidsrecht. Een dienstverlenende instelling en sterk in de schoenen sla must voor deze functie waarin u hecht samenwerkt met vijf collega's. (aankomend) Systeembeheerder m/v Dynamische functie waarin u de spin bent in ons automatiseringsweb. U wordt verantwoordelijk voor de continuïteit van de IT-infrastructui wijzingen aarf in het geautomatiseerde systeem en lost storingen op. U vervult een sleutelfunctie in het configureren en installeren van nieuw; singen, u beheert PC-netwerken en diagnosticeert storingen. Aangezien u veel werkt op diverse vestigingen, is rijbewijs B een vereiste. Wij vrager enthousiaste kandidaat een gedegen kennis van Novell, DOS, Windows 95 en Windows NT. Als u bovendien ook nog een technische opleiding N maal MBO werk- en denkniveau heeft met enige ervaring in een soortgelijke functie, dan bent u degene die wij zoeken. Administrateur m/v U bent verantwoordelijk voor het voeren van onze financiële administratie (grootboek, crediteuren, kas, bank, giro). Op basis hiervan generee gementinformatie die van vitaal belang is voor onze organisatie. U assisteert bij het opstellen van begrotingen. Voor het vervullen van deze functie zijn uw snelheid en accuratesse onmisbaar. Wij zoeken een enthousiaste kandidaat met minimaal MBA-niveau. LUBA. MENSEN WAAR JE WAT AAN HEE Mexx is een bruisend modebedrijf in casual en city kleding met vestigingen in meer dan 41 landen over de hele wereld. Voor onze distributiecentra in Leiden en Voorschoten, zijn wij op zoek naar enthousiaste: Het Distributiecentrum heeft als functie binnenkomende goederen (zowel hangende als verpakte kleding) te verdelen over klanten en eigen winkels. Werkzaamheden: Verwerking van binnenkomende zendingen Verzamelen van orders Inpakken van kleding Controleren van kleding die terugkomt De werktijden zijn van 8.00 tot 16.30 uur. Wij bieden gevarieerd werk in een leuk team in een prettige werkomgeving. Heb je belangstelling voor bovengenoemde functie en ben je minimaal 3 dagen per week (8 uur per dag) beschikbaar, richt dan je schriftelijke sollicitatie aan: Mexx Europe BV, t.a.v. de heer M. Greeven, Industrieweg 15, 2254 AE Voorschoten. verpleeghuis Leythenrode Leythenrode in Leiderdorp is een interkerkelijk verpleeghuis annex reactiveringscentrum, met een capacll 180 bedden (60 psychogeriatrie en 120 somatiek) en een afdeling dagbehandeling met 17 plaatsen. Ons gerenoveerde verpleeghuis beschikt uitsluitend over één- en tweepersoonskamers. Op alle gedijferer. afdelingen staat de bewonersgerichte zorg centraal. In Leythenrode werken circa 400 mensen. Voor onze afdeling 4. chronische unit, zijn wij per I oktober 1999 op zoek naar een teamleider m/v 1 r S32 a 36 uur Voor deze dynamische functie zoeken wij een duizendpoot die - op zoek is naar een uitdaging; - niet meeloopt maar meedenkt; - enthousiast en flexibel is; - over goede sociale en communicatieve vaardig heden beschikt. De functie bestaat o.a. uit - coördinatie van de dagelijkse werkzaamheden; - bewaken van de continuïteit en de kwaliteit van de uitgevoerde zorg; - planning van de zorg op lange termijn; - deelnemen aan de directe bewonerszorg. Inlichtingen en sollicitatie Voor meer inlichtingen kunt u contact opnemen met mevrouw S. Kemeling, Coördinator afdeling 4, telefoon (071)589 92 42. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u tot 14 dagen na het verschijnen van deze Wij vragen voor deze functie - enkele jaren ervaring in een soortgelijke fund - een diploma ZV, Verpleegkunde A, MDGO- HBO-V; - een kader- of managementopleiding; - aantoonbare leidinggevende capaciteiten; - kennis en ervaring met de bewonersgroep. Ons aanbod De functie is ingedeeld in functiegroep 45 en ot overige arbeidsvoorwaarden zijn conform de 0 voor het Ziekenhuiswezen. advertentie richten aan de afdeling Pi ter attentie van mevrouw M. van Klee staffunctionaris, Postbus 4210,2350 Leiderdorp, onder vermelding van vt nummer 99.44. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld verpleeghuis Leythenrode, Hoogmadeseweg 55, 2351 CP Leiderdorp s Opel-dealerbedrijf Het Motorhuis Leiden komen wij graag ir Werkplaatsreceptionist De schakel tussen klant en werkplaats. Misschien wel de meest stressy job in een automobielbedrijf. Want ook op piekuren moet je het overzicht kunnen behouden. Je staat onze klanten te woord en geeft hun wensen door aan de collega's In de werkplaats. En aan het eind van de dag zorg Je natuurlijk ook weer voor een uiterst correcte afleve ring van de auto's. In deze baan moetje zelfstandig kunnen werken, stress-bestendig zijn en beschikken over goede communicatieve vaardigheden en een commerciële, klantgerichte instelling. Je hoeft geen volleerd monteur te zijn, maar een autotechnische achtergrond is natuurlijk wèl belangrijk. De heer J J. van Seggelen vertelt je meer (071 - 512 05 41). LÜb Het Motorhuis Werkplaatsadministrateur Je wordt mede-verantwoordelijk voor de administratie in de werk plaats van Het Motorhuis en maakt er derhalve deel uit van de dage lijkse leiding. Tot de taken behoren facturatie aan de klant, de finan ciële afhandeling daarvan, het verzorgen van garantieclaims bij importeurs, het aanmaken en verstrekken van werkopdrachten e.d. VOor deze verantwoordelijke baan vragen wij: Havo-niveau (of gelijkwaardig) Administratieve vaardigheden Belangstelling voor autotechnische zaken De heer J.J. van Seggelen vertelt je meer (071 - 512 05 41). Öfi Het Motorhuis Het AutoSchadehuis Leiden heeft dringend behoefte aan Voor o erhuurorganisatie MultiRent L Administrateur Een afwisselende baan voor iemand met een financieel tratieve achtergrond. Je houdt je onder meer bezig mi de financiële administratie en werkt mee aan het opstellen w rapportages en de jaarrekening. Maar ook regel je het wage heer en de behandeling van assurantiezaken. Natuurlijk zo'n Job behoorlijk zelfstandig en accuraat zijn en gestructuri We vragen Meao. PD of een vergelijkbaar niveau voor autotechnische zaken is een prê. De heer J.C. de Best kan Je meer vertellen ove (071 - 535 18 00). OBruI Mitsubishi-bedrijfswagendealer MuHiCargo heeft i nieuwe pand in Zoeterwoude Rijndijk plaats voor een Bedrijfswagenmonteur Iemand die met grote nauwkeurigheid reparaties en ondert Mitsubishi (maar vanzelfsprekend ook aan andere merh De modernste apparatuur staat daarbij tot je beschikking. Wij vragen: Het diploma Autotechnicus of le Autotechnicus Accuratesse Flexibiliteit De heer M. Hoogerheide ontvangt ook graag je telefonische s (071-581 50 50). [OMultiCar? Autospuiters Medewerkers van de Motorhuls Groep hebben altijd een streepje voor: Studiekostenvoorzieningen De echte vakman begrijpt precies wat dat Inhoudt e handen flink uit de mouwen te steken. Je komt te w modern bedrijf waar een prima werksfeer heerst Voor meer informatie of een telefonische reactie: De he Pelt (071-532 00 29). Bedrijfsspaarregeling Hoge personeelskortingen Ben je sociaal vaardig én geïnteresseerd in een prima job b>ji stikke goed en betrouwbaar bedrijf? Schrijf dan snel een Motorhuis Groep, afd. Personeel Organisatie, postbus Lisse. OP Goed voor mens én au

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 44