Personeel Personeel Personeel Personeel Personi TECHNISCH VERKOPER m/v A Intxatuin sfeermaker gangmaker aanpakker visitekaartje O) MANAGERS ARBEID EN GEZONDHEID (M/V) ZATERDAG 14 AUGUSTUS 1999 Onze opdrachtgever is een solide en snelgroeiende verkooporganisatie voor elektronische meetinstrumenten, gevestigd in Almere. Het Duitse moederbedrijf telt 520 medewerkers, in Nederland werken 27 mensen. Kwaliteit en innovatie zijn de twee sleutelwoorden. Het bedrijf is ISO 9001 en 9002 gecertificeerd, beschikt over een eigen kalibratielab en introduceert doorlopend nieuwe producten voor bestaande en nieuwe marktsegmenten. De professionele marktbewerking werpt haar vruchten af: de omzet groeit gestadig en de marktpositie wordt aldoor steviger. Wegens een interne promotie is er een uitdagende functie vrijgekomen in het rayon West- Nederland. Voor de invulling hiervan komen wij voor onze opdrachtgever graag spoedig in contact met een A Buitendienst verkooptalent dat zoekt naar vrijheid en verantwoordelijkheid U adviseert (potentiële) klanten, volgt sales leads op en genereert concrete opdrachten. U denkt mee over het verkoopbeleid en initieert verkoop ondersteunende acties. Samen met de verkoper binnendienst en de rayon- secretaresse, bent u als rayonteam verantwoordelijk voor offertes en technische adviezen De afdeling telemarketing ondersteunt u bij de bezoekplanning in uw rayon. U hebt een afgeronde HBO-opleiding of een MBO-opleiding met relevante werkervaring. Uw instelling is commercieel. Uw interesse in techniek en uw affiniteit met elektronische meetapparatuur en software zijn groot. Met Duits en Engels bent u bekend. De woorden ambitieus, efficiënt, zelfstandig en resultaat gericht zijn op u van toepassing. U woont bij voorkeur centraal in de Randstad. INTERESSE? Het bedrijf biedt u ruime mogelijkheden om u als technisch- commercieel talent verder te ontwikkelen. Een professionele organisatie, kwaliteitsproducten, goede documentatie en een heldere organisatie, alle ingrediënten zijn hiervoor aanwezig. Kortom, een organisatie die een waardevolle stap is in uw loopbaan. U kunt rekenen op moderne primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Bel voor meer informatie (030) 6350300 en vraag naar ing. Thed van der Gun of Lisette Goes. Of zend uw brief aan: Themiek, Postbus 355, 3990 GD Houten. E-mail: werving@themiek.nl. Op 25 augustus 1999 houden wij de eerste gesprekken. □THEMIEKÖ Marketingadvies. selectie voor technische bedrijver HET GROENE WARENHUIS Intratuin is een dynamisch en snelgroeiend samenwerkingsverband waaraan inmiddels 49 vooraanstaande tuincentra, verspreid over geheel Nederland, deelnemen. Deze 'groene warenhuizen' bieden een breed assortiment van o.a. kamer- en tuinplanten, tuinbenodigdheden, tuingereedschappen en tuinrecreatieartikelen. Het beleid van de orga nisatie richt zich op vakmatige voorlichting aan klanten, optimale ser vice en het leveren van kwaliteitsproducten tegen concurrerende prijzen. Wij zijn op zoek naar enthousiaste mensen om ons team te ver sterken. Ben je creatief en werk je graag met mensen? Dan is deze fulltime baan geknipt voor jou. Op de afdeling tuinmeubelen kerst- en sfeerartike len is plaats voor een jong talent. Je wordt verantwoordelijk voor de presentatie en verkoop van bovenstaande artikelen. Heb jij een MBO opleiding in de detailhandel of een vergelijkbaar ken nisniveau? Heb je daarnaast enige ervaring met tuinmeubelen en inte rieurartikelen en ben je creatief ingesteld? Zit het adviseren van klanten en het presenteren van artikelen "in je bloed"? Schrijf dan naar onder staand adres. Ben je ambitieus en weet je goed met stress om te gaan? Dan ben jij wellicht de persoon die we zoeken voor de fulltime functie van winkel manager binnen. Je bent werkzaam op de binnenafdeling. Dit houdt in kamerplanten, sfeer- en interieurartikelen, potterie, tuinmeubelen, tuinwinkel en dibevo. Heb je affiniteit met sfeerartikelen en sfeer op de werkvloer en ben jij in een bedrijf altijd de gangmaker dan is dit beslist iets voor jou. Heb je daarnaast een MBO opleiding of een vergelijkbaar kennisniveau en werkervaring in, bij voorkeur een tuincentrum, of in de detailhandel schrijf dan naar onderstaand adres. Je leeftijd is niet belangrijk, je moet wel uitstekend met mensen om kunnen gaan. Hou je van aanpakken in een no-nonsense baan? Wij zoeken een aan pakker voor de functie logistiek medewerker. De fulltime functie bestaat uit het laden en lossen van vrachtwagens, het verwerken van goederen in de goederenverwerkruimte (voor een groot gedeelte 'groen'), het verzorgen van retourfust e.d. Volg je een logistieke opleiding (leerlingstelsel) of heb je reeds een diploma of gelijkwaardig kennisniveau en heb je daarnaast enige erva ring met magazijnwerkzaamheden reageer dan op deze vacature. Je bent tussen de 16 en 20 jaar, kunt snel werken en houdt ervan om de boel netjes te houden. Als je met een heftruck kunt rijden is dat mooi meegenomen, anders leren we het je wel! Ben je vrolijk, representatief, vriendelijk voor onze klanten kortom een echt visitiekaartje? Denk dan eens aan een baan als kassamedewerker. Door de wisselende seizoenen is werken "aan de kassa" in een tuincen trum erg afwisselend. Je doet ook andere werkzaamheden zoals prij zen, onderhoud andere afdelingen en aanvullen van artikelen. Ben je fulltime beschikbaar, heb je enige kassa of winkelervaring en heb je zin om te werken in een gezellig team bij een dynamisch bedrijf, rea geer dan snel. Voor je het weet zit er iemand anders op "jouw" plek! Wij bieden een zelfstandige en afwisselende werkkring in een groeiend bedrijf, waar inzet en- motivatip op prijs gesteld worden. Bovendien bieden wij goede ontplooiingsmogelijkheden. De honorering en arbeidsvoorwaarden zijn volgens de CAO van de tuincentra. Wij bieden daarnaast aantrekkelijke kortingen op aankopen en kennen een spaar loonregeling. Richt je schriftelijke sollicitatie met CV binnen 10 dagen aan Intratuin Voorschoten, t.a.v. dhr. J. Griffioen, Leidseweg 518, 2253 JP Voorscho ten. Tel.: 071-5322203. Op zoek naar een uitdaging?? Als je geslaagd bent en aan een carrière wilt beginnen, dan biedt W. van de Kamp-Voorschoten BV aan jou de mogelijkheid, want we zijn op zoek naar een: Medewerker Productie Ons bedrijf is een technisch handelskantoor in de bouw en voor een belangrijk deel werkzaam in de grond-, weg- en waterbouw van de provincie Zuid-Holland met als afnemers de aannemerij, gemeenten en de provincie. Ons bedrijf kenmerkt zich door een actieve en professionele opstelling en hecht grote waarde aan het leveren van een betrouwbaar product. Ons aanbod: In deze afwisselende functie is je kerntaak het maken van wegbebakeningsmaterialen, zoals verkeersborden, verkeershekken, geleidebakens en actiewagens. Hierbij wordt veelal van aluminium materiaal gebruik gemaakt. Daarom word je de mogelijkheid geboden aluminium te leren lassen en de verantwoording voor een eindproduct te leren nemen. Wij zoeken: Een ambitieuze LTS-er met kennis van metaalbewerking die zelfstandig wil kunnen werken, een vaste baan wil en zich wil ontwikkelen in het lassen van aluminium producten. Heb je belangstelling? Schrijf je brief aan ons bedrijf of bel rechtstreeks voor informatie en vraag naar de heer F. Hendriks. W. van de Kamp-Voorschoten BV Telefax (071)5619742 Motel Sassenheim Motel Sassenheim zoekt: Leerling koks SVH (1e en 2e jaars) En Leerlingen bediening (1e en 2e jaars) Wij bieden: - Goede arbeidsvoorwaarden - Bonussysteem - 99% slagen door nieuw leersysteem Kun je op 1 september beginnen? Bel of schrijf snel naar: Motel Sassenheim T.a.v.: A. J. de Bruijn Jr. Warmonderweg 8 2171 AH SASSENHEIM 0252-219019 Wil jij werken bij de snelst groeiende hotelketen?? Wij zoeken enthousiaste assistent managers voor onze vestigingen Leiden, Rotterdam en Rijswijk! In deze allround functie ben je operationeel verantwoordelijk voor o.a. front office, F&B, administratie en geef je leiding aan het personeel. Vanuit deze functie kun jij door interne opleidingen klaar gestoomd worden tot manager van een Bastion Hotel. Ben jij degene die: •tussen 21 en 28 jaar is; gastvrijheid hoog in het vaandel heeft; •flexibel is en de handen uit de mouwen wil steken; •een opleiding MHS/HHS/vergelijkbare opleiding of werkervaring heeft; •naast Engels ook Duits en/of Frans beheerst; •en een rijbewijs heeft. Stuur dan je CV naar: Bastion Hotels B.V. t.a.v. Marianne v.d. Sterren Postbus 7024, 3502 KA Utrecht E-mail: bastion@bastionhotel.nl Cadans Uitvoeringsinstelling B.V., onderneming van Reian, is een dienstverlenende organisatie op het gebied van de sociale verzekeringen in Nederland. Zij verzorgt de uitvoering van de Ziektewet, de WAO en de Werkloosheidswet. Tot onze klanten kring behoren werkgevers en werknemers in de sectoren Detailhan del Ambachten, Grootwinkelbedrijf, Reiniging en Zorg Welzijn. Als specialist in collectieve verzekeringen is Cadans een dynamische organisatie met een menselijk gezicht. In onze dienst verlening staan betrokkenheid en servicegerichtheid voorop. Cadaps bevindt zich op dit moment in een belangrijk veranderings- Qm dit proces verder vorm te kunnen geven en begeleiden zijn wij voor ons kantoor in Amsterdam op zoek naar Een functie met veel verantwoordelijkheid Je interesse gaat uit naar het dragen van eindverantwoor delijkheid voor de afdeling Sociaal Medische Functie en Arbeids- toeleiding waar arbeidsdeskundigen arbeidstoeleidingsactiviteiten verrichten en aansturen. En verzekeringsgeneeskundigen de belast baarheid (ten behoeve van de ZW/WAO/WAZ) bepalen van onze cliënten. Je taken als Manager Arbeid en Gezondheid bestaan uit het leiding geven aan ongeveer 30 arbeidsdeskundigen en verzeke ringsgeneeskundigen. Als teamcoördinator voor de administratie en het aansturen van processen. Inhoudelijke ondersteuning kun je hierbij verwachten van de regio verzekeringsarts of regio arbeids- deskundige. Daarbij coach, stimuleer en motiveer je je medewer kers, ben je verantwoordelijk voor het personeelsbeleid en ben je trekker in het veranderingsproces voor jou afdeling. Je realiseert kwalitatieve en kwantitatieve contractafspraken. Verder stem je regelmatig af met je collega's op je eigen en andere vestigingen en op de afdelingen van ons hoofdkantoor te Zeist. Je maakt deel uit van het managementteam. De criteria waaraan je voldoet Je beschikt over een voltooide HBO of academische ding. Je hebt meerdere jaren ervaring als leidinggevende, bij keur aan specialisten, je kunt goed omgaan met weersta beschikt zowel over een sterk analytisch vermogen als ow practische organisatorische instelling, bent resultaat- en vei ringsgericht, samenwerkingsgericht en enthousiasmerend. We vragen niet weinig, maar bieden wel veel Cadans biedt een 36-urige werkweek, en een salaris dat ret aan je opleiding, ervaring, functie en verantwoordelij Bovendien mag je rekenen op een pakket uitstekende arbeids waarden, waaronder een dertiende maand en een prera pensioen. Geïnteresseerd? We horen het graag Stuur binnen twee weken een sollicitatiebrief met t.a.v. de heer M. van Kuyk, manager ZAW Amsterdam, postbi 90244, 1006 BE Amsterdam. Voor meer informatie kun je bel met de heer van Kuyk, telefoon (020) 666 12 07. Cadans. Menselijke maat in zekerheid. CAI V/1 I 1 A j uridaLjsnd Uw carrière in eigen hand Randstad Polytechniek biedt ruimte voor eigen keuzes. Of het nu gaat om afwisselende en uitdagende en functies, gewenste zekerheden, groeimogelijkheden of opleidingen. Konit u in dienst bij Randstad Polytechniek in Voorburg, dan stelt u samen met de accountmanager uw loopbaantraject vast. Daarna eerste project gekozen. Na afronding hiervan, gemiddeld na 1 jaar, overleggen we welke volgende staf beste in uw carrièrepad past. De accountmanager zal u dan een nieuw project aanbieden, zoveel moge met uw ambitie. En mocht daarvoor extra opleiding nodig zijn, dan is dat mogelijk. Cultuurtechnisch tekenaar/ontwerper Uw functie Bij één van onze gemeentelijke opdrachtgevers kunt u een bijdrage leveren aan een prett woon- en leefklimaat. Bij uw werk aan cultuurtechnische projecten, houdt u zich onder andere bezig it groenvoorzieningen, waterhuishouding en andere ontwerpen op het gebied van landschaparchitectui U zult, ten behoeve van de functionaliteit van de openbare ruimte, ontwerpen uitwerken en plannen ontwikkelen door verkenning en inventarisatie van plangebieden. Daarnaast zult u, met behulp van G ruimtelijke plannen en schetsen uitwerken en hierover adviezen geven. Uw profiel U herkent zich in bovenstaande functie of u wilt deze graag snel bereiken door het volgen aanvullende opleiding. Uw honorering Randstad Polytechniek biedt uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden pensioen-, spaarloon- en bonusregeling, leder jaar worden, afhankelijk van ontwikkeling en function» uw nieuwe arbeidsvoorwaarden bepaald. Daarbij houden we rekening met het voorwaardenpakketw voorkeur aan geeft. Ook investeren wij in uw ontwikkeling door de opleidingskosten volledig te verga In overleg kiezen we de werkvorm die het beste bij u past: wilt u op projectbasis werken of liever van ui dienstverband. Uw reactie Spreekt de combinatie van afwisseling, zekerheid en groeimogelijkheden u aan, dan bent de professional die wij zoeken. Stuur uw sollicitatie met c.v. naar Randstad Polytechniek, t.a.v. de heer A.M. van Zanten, Westeinde 10,2275 AD Voorburg. E-mail: ruud_van_zanten@randstad.ri Meer informatie: (070) 337 00 00. Bezoek voor meer informatie en andere vacatures: www.polytechniek.randstad.nl Met ruim 2.000 medewerkers is Randstad Polytechniek een toonaangevende werkgever in de techniek. Randstad Polytechniek biedt technische professionals op mbo-, hbo- en wo-niveau een dienstverband van waaruit zij projecten uitvoeren bij gerenommeerde bedrijven. Door uitdagende projecten, persoonlijke begeleiding en continue opleiding ondersteunt Randstad Polytechniek haar medewerkers in de verdere ontwikkeling van hun carrière. -ir randstad polytechniek Partner van de ingenieursverenigingen Klvl en NIRIA Ms lev

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 38