Personeel Persom Hoon m U1LLHÜM1 Van Lent Zonen Verhagen telecom 2 jonge koks Magazijn medewerker en Chauffeurs mJv ZATERDAG 14 AUGUSTUS 1999 912 ADMINISTRATIEF Commercieel medewerker m/v Heb jij affiniteit met computers en met name de hardware daarvan, ben je commercieel, klantvriendelijke en kun je goed onderhandelen? Dan hebben wij wellicht de functie voor jou. Voor een onderdeel van een grote onderwijsinstelling te Leiden zoeken wij iemand die voldoet aan de bovenstaande functie eisen en fulltime als verkoper aan de slag wil. Voor meer informatie bel snel met onderstaand contactpersoon Informatie bij Karen Dijkstra, tel. (071) 514 77 44, Leiden. Kort Rapenburg 6 Met geld werken als baliemedewerker m/v Voor jonge, enthousiaste en commerciële mensen is dit een ideale (starters)baan in de directe omgeving van Leiden. Aan de balie bij een bank heb je steeds contact met cliënten over de meest uiteen lopende financiële diensten. Eerst zal je voornamelijk bezig zijn met geld storten en uitbetalen, buitenlands geld wisselen en cheques verzilveren, etc., etc. Maar daarnaast volg je ook meteen cursussen over spaarvormen, verzekeringen en hypotheken. Zo kun je uiteindelijk mooi doorgroeien binnen de bank Randstad zoekt nu meerdere kandidaten voor deze fulltime (36-uur) functie bij banken in Rijnsburg en Katwijk. Dus als je interesse hebt, loop dan even bij ons binnen en wij weten waar je meteen kan beginnen. Informatie bij Niels Geelkerken, tel. (071) 407 21 45, Katwijk, Voorstraat 62. Medewerker proces/produkt administratie m/v n je (bijna) klaar met je MBO opleiding en popel je om je rriere in de financiële dienstverlening te starten? Wij bieden ikeurige MBO-ers een baan op de procesadm nistratie of de produktadi de procesadministratie ben je vi tieve afhandeling van finan de bank. De produktadmini taken met betrekking tot ki i landelijke bank. Op •rdelijk voor de administra nutaties en spoedbetalingen van handelt alle administratieve linghypotheken en spaar- Assistent interne adviseur verzekeringen m/v Voor een grote landelijke bank zijn wij op zoek naar een gemoti veerde, accurate assistent ter ondersteuning van de adviseur verze keringen met bij voorkeur een MBO achtergrond. De functie bestaat uit het voorbereiden van afspraken, maken van verslagen, bijhouden van de agenda en het voorbereiden van acties en relatiebezoeken van de interne adviseur. Doorgroei binnen de bank behoort, bij goed functioneren tot de mogelijkheden Voor meer informatie kunt u bellen met onderstaand contactpersoon. Informatie bij Karen Dijkstra, tel. (071) 514 77 44, Leiden, Kort Rapenburg 6. Data-coördinator m/v Voor een biopharmaceutisch bedrijf in Leiden, zijn wij op zoek naar een administratieve kracht. Wat je doet is het verzamelen en orderen van informatie. Het gaat om testresultaten van medicijnen. Heb je ervaring met het archiveren en het digitaal verwerken van informatie, neem dan zo snel mogelijk contact met ons op. Je werkt in een klein internationaal team dus je engels moet goed in woord en geschrift zijn. Het gaat om een fulltime functie en een vast dienstverband behoort tot de mogelijkheden. Informatie bij Robert Chaudron, tel. (071) 514 74 44, Leiden, Kort Rapenburg 6. KBSEBDcnna! Secretaresses (tijdelijk) m/v Tijdelijk beschikbare secretariële uitzendkrachten gezocht. In verband met vakantieplanningen hebben wij bij de grote bierbrou werij in Zoeterwoude een aantal tijdelijke functies beschikbaar. Het gaat om fulltime plaatsen voor ongeveer een maand. Zit u tussen twee banen in, heeft u wat tijd over naast de studie of wilt u gewoon tijdelijk als secretaresse aan de slag, kom dan bij ons langs of bel ons op. Enige secretariële ervaring alsmede een goede kennis van MS Office zijn absolute vereisten. Informatie bij Susanne Rosman, tel. (071) 514 55 88, Leiden, Kort Rapenburg 6. produkten af. De bank biedt je uitgebreide opleidingsfaciliteiten, een baan voor lange tijd en een goede werksfeer in teamverband. Ben je geïnteresseerd, neem dan snel contact met ons op. Informatie bij Karen Dijkstra, tel. (071) 514 77 44, Leiden, Kort Rapenburg 6. Servicedesk medewerker m/v Voor een grote beleggingsbank zijn wij met spoed op zoek naar een servicedesk medewerker. De doelstelling van deze functie is het efficiënt, klantvriendelijk en commercieel beantwoorden van alle telefonische vragen van de klant. Heb jij overtuigingskracht, ben je assertief en ben je een aanpakker? Dan is deze functie iets voor jou. Voor meer informatie kun je contact met ons opnemen Informatie bij Renilde Heerema. tel. (071) 514 77 44, Leiden, Kort Rapenburg 6. -ir randstad uitzendbureau C. van Lent Zonen B.V. is een onderdeel van Feadship. Feadship bestaat uit 2, jachtwerven, een tekenbureau en 3 verkoopkantoren. Wij zijn een jachtwerf die gespecialiseerd is in het bouwen van zeewaardige luxe jachten. Jachten, die klantgespecificeerd worden gebouwd voor een wereldwijde klantenkring. GEZOCHT (M/V) LEERLING SCHILDER LEERLING-WERKTUIGBOUW LEERLING PIIPI ITTER LEERLING-INSTALLATIETECHNIEKEN Van Lent is op zoek naar jonge enthousiaste net afgestudeerde LBO'ers (niv. B/C) of Mavo (niv. C/D) met een praktische instelling en goed met hun handen kunnen werken. Niet bang zijn in hun vrije tijd extra tijd te besteden om opgeleid te worden tot vakman. Wanneer je ambities verder gaan dan dat je alleen maar opgeleid wil worden in niveau 2 in je eigen vakrichting, is het ook mogelijk om opgeleid te worden in niveau 3 en 4. Verder worden er ook interne cursussen gegeven o.a. computercursussen (autocad), lascursus ed. Ben je geïnteresseerd stuur dan een sollicitatiebrief naar Peter van der Geest. Voor meer informatie kun je bellen naar Peter van der Geest tel.nr. 0252-547123. Jacht- en Scheepswerf C. van Lent Zonen B. V., Julianalaan 3, 2159 LA Kaag. Tel.nr. 0252-547123 ^Ttichtin< I DE BINNEN STICHTING DE BINNENVEST is een instelling voor maatschappj opvang in de regio Zuid-Holland H De Stichting beheert een Crisisopvangcentrum, projecten Begeleid Wonen, een Diensteneer, voor dak- en thuislozen en een Soi I Pension. Het Sociaal Pension is ee woonvoorziening voor 27 dak- en thuislozen. HET SOCIAAL PENSION is op zoek naar een GROEPSMEDEWERKER (32 UUR) en 1 OPROEPKRACHT De medewerker is verantwoordelijk voor de dagelijkse werkzaamhe de sfeer in het pension. De groepsmedewerker werkt op onregelmal tijden vanaf 7.30 tot 15.30 uur of vanaf 15.00 tot 23.00 uur. Ook in hi weekend. Ben je enthousiast en intitiatiefrijk, heb je affiniteit met de je graag in een team? Als je 25 jaar of ouder bent en een relevante Mbo-opleiding hebt afgerond, nodigen wij je uit te reageren. Een uitg beschrijving van de functie is op te vragen bij het secretariaat: 071-5 Inschaling: CAO-Welzijn, Sociaal Pedagogisch Medewerker B, Incl. Graag je brief met cv binnen een week, voor 21 augustus, o.v.v. vac. 99.500.03 richten aan de directeur van Stichting De Binnenvest: me L. Keppel, postbus 11085, 2301 EB Leiden, Tel.inf.: Marjan Beseme 071-5310614. De gesprekken vinden plaats in week 34 en 35. Wij vragen op korte termijn: Commercieel/ administratief medewerker M/V (fulltime parttime) Funktie omschrijving: De verkoop van telecommunicatie apparatuur en de verzorging van offertes, orderafhandeling en diverse administratieve werkzaamheden. Gevraagd wordt: - leeftijd 20-35 jaar. - affiniteit met telecommunicatie. - enthousiast en klantvriendelijk. - enige ervaring met PC en Engelse taal vereist. Verhagen Telecommunicatie Schoolstraat 76 2242 KG WASSENAAR 070-5140270 Bij de werkeenheid Bouwen en Milieu van de sector Grondgebied kan wor den geplaatst een technisch medewerker bouwen en milieu m/v op mbo-niveau voor 36 uur per week Algemene informatie: De gemeentelijke organisatie bestaat uit drie sectoren (Grondgebied, Inwo ners en Faciliteiten) en een stafbureau met drie stafafdelingen (Personeel en Organisatie, Informatievoorziening en Automatisering en Brandweer). Taken, bevoegdheden en verantwoordelijkheden van onze 80 medewerk sters (full- en parttime) zijn zo verdeeld, dat zij in staat zijn vanuit een integrale aanpak een klantgericht kwaliteitsproduct te leveren en een slagvaardige organisatie te vormen. Vergaande vormen van met name mandaat dragen daartoe bij. Binnen de gemeentelijke organisatie is een proces van vernieuwing gaan de met als uitgangspunten verbetering van de efficiency, klantgerichtheid en invoering van de éénloketgedachte. Functie-informatie: - beoordelen en afhandelen van aanvragen voor bouwvergunningen, bouw- en milieumeldingen, sloopvergunningen en gebruiksvergunningen: - controle van in uitvoering zijnde bouwwerken en verleende gebruiksver gunningen; - handhaving milieuregelgeving: - het voeren van overleg met aanvragers, architecten, aannemers en con structeurs; - het opsporen van illegale bouwactiviteiten en milieu-overtredingen; - assistentie verlenen bij het onderhoud van gemeentelijke gebouwen. Functie-eisen: - minimaal mbo-opleiding (b.v. mts bouwkunde, aangevuld met de cursus bwt/l); - cursus milieuwetgeving; - gevoel voor bestuurlijke verhoudingen; - zowel in teamverband als zelfstandig kunnen werken; - kennis van kantoorautomatisering en geautomatiseerde gegevensver werking; - goede contactuele en redactionele vaardigheden; - klantvriendelijke, enthousiaste, creatieve en flexibele instelling; - open staan voor nieuwe ontwikkelingen in het kader van de zgn. loket 2000 gedachte; - bereidheid tot het volgen van aanvullende cursussen (b.v. cursus bwt/lI en cursussen op milieugebied). Salariëring: Salaris afhankelijk van leeftijd, ervaring en opleidingsniveau tot maximaal f 5.234,-- bruto per maand (salarisschaal 8). Overige informatie: De gemeente kent een doelgroepenbeleid. Daarom worden vrouwen, gehandicapten en leden van minderheidsgroepen uitdrukkelijk uitgenodigd te solliciteren. Bij gelijkwaardigheid van kandidaten wordt aan de benoeming van kandidaten uit bovengenoemde doelgroepen de voorkeur gegeven. De functie kan in deeltijd worden vervuld, mits dat organisatorisch is in te passen. Bij voldoende plaatsingsmogelijkheid kan gebruik worden gemaakt van kin deropvang. Inlichtingen over deze functie kunnen worden ingewonnen bij de heer H. de Kleer, hoofd van de sector Grondgebied, tel. (0252) 34 38 71 Sollicitaties: Indien u geïnteresseerd bent in deze functie zien wij uw sollicitatie met belangstelling tegemoet. U kunt deze richten aan het college van burgemeester en wethouders van Noordwijkerhout, Postbus 13, 2210 AA Noordwijkerhout, onder vermelding van vacaturenummer 99.08 i de linkerbovenhoek van de enveloppe en brief. De sollicitatietermijn sluit op 29 augustus 1999. -Gemeente Noordwi ikerhout^^— Architektenburo van der Haar bv Alphons Diepenbrocklaan 34 2343 NA Oegstgeest Tel. (071) 517 05 60 Fax: (071) 515 48 84 Architektenburo van der Haar is een snelgroeiend buro gevestigd in Oeg Onze werkzaamheden omvatten alle architectonische en "bouwkundige werkzaamheden op zowel het terrein van woningbouw (nieuwbouw en verbouwingen) als utiliteitsbouw. In verband met het vertrek van een van onze medewerkers zijn wij op zeer korte termijn op zoek naar een Bouwkundig medewerker m/v Wij zijn op zoek naar een enthousiaste collega met enige ervaring in alle voorkomende werkzaamheden op een middelgroot anmitektenburo. Iemand die goed zelfstandig én in teamverband kan werken en bij voorkeur in de omgeving van Leiden woont. tekeningen, het begeleiden van cL0 directie m de uitvoeringsfase. Overleg met opdrachtgevers, aannemers en diverse gemeente-afdelingen tijdens de verschillende stadia van het bouwproject behoort tot de dagelijkse werkzaamheden. De funktie-eisen omvatten een afgeronde HBO-opleiding, richting Bouwkunde en affiniteit/ervaring met het werken met computertekenprogramma s, bij voorkeur MiniCad. Daarnaast zijn goede tekenvaardigheid, actuele kennis van diverse regelgeving zoals het Bouwbesluit, alsmede ervaring met het begeleiden van bouwwerken in de uitvoeringsfase vereisten voor het goed invullen van de funktie. Gezien de aard van de werkzaamheden is het bezit van een rijbewijs vereist. Voor informatie kunt u kontakt opnemen met Monique Dekking. Wij zien uw reactie graag binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie tegemoet. cHet <J{aa^scke Schouw Hotel Het Haagsche Schouw is een 4-sterrenhotel met 62 kamers. Tevens is er een a la carte restaurant met 130 stoelen en een zevental zalen voor diners, buffetten etc. tot maximaal 200 personen. Vanaf 1 september hebben wij plaats voor Fulltime Wij vragen enthousiastelingen, die: Een afgeronde SVH opleiding, of vergelijkbaar diploma hebben Over een gezonde horeca instelling beschikken Graag willen meewerken aan het verzorgen van buffetten en diners Wij bieden: Prima salaris Uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden, als spaarloon,.voordelig mobiel bellen, deelname in voordelig verzekeringspakket etc. 38-urige werkweek Mocht bovenstaande je aanspreken, bel dan voor informatie of een afspraak, naar onze chef-kok dhr. F. Hamburg. Hotel Het Haagsche Schouw Haagse Schouwweg 14 2332 KG Leiden 071-5315744 l ROM leent de afdelingen Bouw- en Woningtoezicht (BWT, Milieu. Exploitatie, Beheer en Verhoop (EBV). Ontwikkeling en Uitvoering (O&U), Ruimtelijke Ordening. Volkshuisvesting en Economische Ontwikkeling (RVE). I)e sector VROM voert gemeentelijke taken uit op het gebied van volkshuisvesting, ruimtelijke orde ning, economie en milieu. Om de kwaliteit van de diensten aan het gemeentebestuur en burgers conti nu te verbeteren en meetbaar te maken, iverken alle medewerkers van VROM volgens procedures, zoals gedefinieerd in het kwaliteitssysteem, die vol doen aan de 1SO-9001 -normen. gemeen vingen up grond van de Woningwet, liet B. en het gemeentelijk reelamebeleid. Verde de afhandeling van klachten voor uw re zet u alles in het werk om illegale houw t. gaan. In het jaar 2000 zal het accent van i zaaniheden liggen op het opheffen van .situaties in het kader van het reelamebeleid. Functie-eisen IIBO-werk- en -denkniveau; kennis van de Algemene Wet hestnursi bouwrecht; gedrevenheid om zich verder Ie ontwik kt mee te denken over verbeteringen in hel De afdeling Bon sector Volkshu icht BW T) v esling. Ruimtelijke Ordei l»r plan Milieu (VROM) houdt zich onder m eer bezig met het proactieve en zelfstand ge werkhouding; beoordelen en afhandelen van hoi wvergunningen/ prima communicatieve vaardigheden. meldingen, sloop- en reclameverg inningen en het uitvoeren van inspecties. Daarnaa t voert de afde- Salaris en over ige informatie ling subsidieregelingen in het kade r van de Volks- Afhankelijk van leeftijd. ipleiding en ervaring huisvesting uit. Voor deze afdeling zijn we op zoek naar een enthousiaste Medewerker handhaving bouwzaken met jui'idisehe kennis (voor 36 uur per week) Taken Als medewerker handhaving bouwzaken geeft u juridische ondersteuning binnen het onderdeel inspectie van de afdeling BWT. Daarnaa zelf inspectiewerkzaamheden uil. liet adv het college van B en W over overtredinj kader van de bouwregelgeving behoort ook to een salaris geboden van maximaal 6.029. per maand (funetiesehaal 9. niveau 1 april I9<) Nadere informatie over de functie kan wordt kregen hij mevrouw T.A. Molenaar, hoofd i afdeling BWT. telefoon (0229) 25 24 26. Sollicitaties met curriculum vitae kunnen I veertien dagen wortlen gezonden aan de dir van de sector VROM, t.a.v. mevrouw A. De personeelsconsulent, postbus 603, 1620 AR Ik wregelge takenpakket, evenals het ngen v ert u Het gemeentelijk beleid is erop gericht meer n van wen, leden van etnische ninderheden en n het dicapten in dienst te nem en. Zij die voldoe ot uw de gestelde eisen worden i adrukkelijk verzc •hrij- solliciteren. Jac. van Dillewijn In verband met uitbreiding van onze activiteiten zoeken wij op korte termijn: Verpakkingen groothandel gespecialiseerd het verpakken, en presenteren Kom jij ons "Logistieke Team" verster Aard van het werk: Onze magazijn medewerkers zijn werkzaam in de verwerking van ink< uitgaande goederen, het aanvullen van zgn. pick-voorraden. het doen van voorraadtellingen en als team zorgen zij voor orde en netheid in onze maf De werkzaamheden worden veelal uitgevoerd met behulp van een heftruel Onze chauffeurs bezorgen, met ons eigen moderne vrachtwagenpark, corre tijd de producten bij onze klanten, die gevestigd zijn door het gehele land Opleiding en werkervaring: Voor beide functies vinden wij enige relevante werkervaring, interesse voo werk, accuratesse en een positieve werkmentaliteit belangrijker dan oplei Werkervaring met een heftruck is een pré, maar als dit ontbreekt laten wij opleiden. Een eis is collegialiteit, meewerken aan teambuilding en een klantgerichte opstelling. Voor chauffeurs geldt uiteraard, dat zij beschikke de relevante rijvaardigheidsbewijzen. Wat hebben wij jou te bieden? Onze klanten beoordelen ons bedrijf in belangrijke mate op onze logisli prestaties. Onze magazijn medewerkers en onze chauffeurs moeten dat dag weer 'waarmaken'. Daarom bieden wij je gewoon goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Als je geïnteresseerd bent? Stuur dan je sollicitatiebrief met c.v. naar Jac. van Dillewijn Verpakkingen t.a.v. afdeling Personeelszaken, Postbus 179, 1430 AD Aalsmeer. Indien je nadere informatie wenst, kun je telefonisch contact opnemen met Dhr. Gert Groeneveld, Logistiek Manager. Ons telefoonnummer is 0297-354

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 28