Personeel Personeel Personeel Personeel Personi O n Bakker -r- Celsius Van Lent Zonen Receptioniste m/v claritas 6.480 lezers gaan een nieuwe computer kopen.* Ve :i' 1 li ZATERDAG 14 AUGUSTUS 1999 Als mail-order huis, gespecialiseerd in de verkoop van tuinartikelen, zijn wij actief in een groot aantal Europese landen. Vooris maken enkele tuincentra deel uit van onze groep. Wij bieden werkgelegenheid aan ca. 1250 medewerkers. Productiemedewerkers m/v De werkzaamheden omvatten het verzamelen en inpakken van orders en vinden gedeeltelijk plaats aan ons semi-automatisch OrderVerwerkingsSysteem (OVS). Indien gewenst kunnen de werkzaamheden plaatsvinden op parttime basis (3.8 uur per dag) U kunt dan kiezen uit de volgende begintijden: 06.00 uur, 10 30 uur, 15.00 uur en 19.00 uur. Heeft u interesse in deze tijdelijke functie? Kom dan even langs of bel: P. Bakker Hillegom B.V. Meer en Duin 1-5 2163 HA Lisse Tel.: 0252-438394. C. van Lent Zonen B.V. is een onderdeel van Feadship. Feadship bestaat uit 2 jachtwerven, een tekenbureau en 3 verkoopkantoren. Wij zijn een jachtwerf die gespecialiseerd is in het bouwen van zeewaardige luxe jachten. Jachten, die klantgespecificeerd worden gebouwd voor een wereldwijde klantenkring. GEZOCHT (M/V) Voor onze schildersafdeling SCHILDERS Voor onze pijpfittersafdeling en monteursafdeliag: MONTEURS WERKTUIGBOUW PIJPFITTERS INSTALLATEURS Van Lent is op zoek naar enthousiaste medewerkers met een praktische instelling en die een LTS/MTS opleiding hebben gevolgd in een van bovenstaande vakrichtingen. Bij Van Lent bestaat de mogelijkheid om verder bijgeschoold te worden tot vakman. Deze opleidingen worden zowel intern als extern gegeven. Ben je geïnteresseerd stuur dan een sollicitatiebrief naar Peter van der Geest. Voor meer informatie kun je bellen naar Peter van der Geest tel.nr. 0252-547123 Jacht- en Scheepswerf C. van Lent Tronen B. V., Julianalaan 3,2159 LA Kaag. Telefoon 0252-547123. é~(ct (Haagsche Schout Hotel Restaurant Het Haagsche Schouw is een 4-sterren hotel met 56 luxe kamers, 5 suites en een bruidssuite. Tevens is er een a la carte restaurant van 130 personen en een zevental feest- en vergaderzalen van 10 tot 300 personen. Voor onze receptie zijn wij op zoek naar een Wij vragen: Toeristisch diploma op middelbaar niveau Kennis van modern tekstverwerking programma Goede beheersing van de Engelse en Duitse taal in woord en geschrift Kennis van de Franse taal is een pre Wij bieden: Prima salaris Goede secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals spaarloon, verzekeringstotaalpakket Afwisselende baan in een gezellig en jong team Mocht bovenstaande functie u aanspreken, dan kunt u binnen tien dagen uw brief, voorzien van curriculum vitae sturen aan: Hotel restaurant Het Haagsche Schouw Haagse Schouwweg 14 2332 KG Leiden t.a.v. mw. I. M. W. Schohaus-Van den Assem EENKLASSEBAAN! Waar staat AUT0-SCHADE- CENTRUM-Leirterdora voor? AUTO-SCHAOE-CENTRUM-LBlder- dorp staat voor kwaliteit. Dat bete met plezier aan ons denken. Eigenlijk gaat het bij AUT0- SCHADE-CENTRUM-Leiderdorp om wat in het vakjargon 'after sales' heet. Wij investeren graag in beleefde vakkundige mensen met trots in eigen kunnen en kennis. Ook investeren wij in een prettige werkplek en dito sfeer. AUTO-SCHADE-CENTRUM-Leider- dorp heeft een kwaliteitsmanager en werken we volgens ISO-norm 9002. Thans staat er in Leiderdorp een totaal vernieuwd pand plus kantoren en werkplaatsen voor onderhoud en schadeherstel (super high, tech, verkoop, verhuur en leasing). De 'huurhrioot is nieuw en ons aandeel op de leasemarkt groeit CS moment werken er bij ons circa 50 vakmensen. Naast de vestiging in Leiderdorp hoeft Auto-Home nog een filiaal aan de St. Jacobsgracht in Lelden, waar de merken Rover en Mazda verkocht en onderhouden worden. Multiverzekeringen Adviesgroep, uw partner voor alle assurantiën behoort ook tot de Auto-Home groep. AUTO-SCHADE-CENTRUM Leiderdorp Weversbaan 27 2352 BZ Leiderdorp Auto-schade-centrum-leiderdorp werkt voor diverse grote merkendealers in Leiden en omgeving alsmede fleetowners, leasemaatschappijen en particulieren. Het bedrijf is een Focwa garantiebedrijf dat ISO 9002 is gecertificeerd. Uiteraard maken wij gebruik van alle moderne reparatietechnieken en staat het milieu bij ons in een hoog vaandel. Wij spuiten o.a. met water gedragen lakken. Auto-Schade-Centrum-Leiderdorp is een snelgroeiend bedrijf met 12 vakmensen en is daarom op zoek naar een: Voorman Autospuiterij In ons Autoschade-bedrijf is de spuiterij een belangrijke spil voor het maken van een hoogwaardig kwaliteitsproduct. Wij zijn op zoek naar iemand die dit voor ons wil realiseren. Uiteraard hoort hier een goed salaris bij. Functieprofiel: Het spuiten van auto's van alle merken, leidinggeven aan drie collega's, begeleiden van leerlingen, voorraadbeheèr verfproducten, bewaken van de afvalstromen, planning spuiterij. Functie-eisen: - bij voorkeur opleiding Eerste Autospuiter; - leidinggevende capaciteiten en ervaring; - dienstverlenende instelling. Voor deze functie geldt dat u voor 100% achter uw vak moet staan en past in een jong en enthousiast team, Auto-Schade-Centrum-Leiderdorp biedt uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder winstdeling, bedrijfsspaarregeling en studiefaciliteiten. Belangstellenden, m/v wordt verzocht een sollicitatiebrief te richten aan de Directie van Auto-Home-Groep t.a.v. dhr. J. E. Verheyen, Weversbaan 27.2352 BZ Leiderdorp. Voor het verkrijgen van nadere informatie kan men zich wenden tot de heer T Hogewoning telefoon overdag 071-5810660 of 's avonds na 19.00 uur 071-5416636. AUTO SCHADE CENTRUM LEIDERDORP HIGH TECH SCHADE STATION Claritas Nederland B. V maakt deel uit van Claritas Europe een onderdeel van /NU), met vestigingen in alle belangrijke Europese consumentenmarkten. Ons team bestaat uit jonge enthousiaste mensen, voor wie database marketing een fascinerend werkterrein is. Creativiteit, inzet en kennis zijn onze belangrijkste troeven. Claritas Nederland levert geavanceerde database marketing diensten aan leidende organisaties in de financiële dienstverlening, fondsenwerving, levensmiddelenindustrie en media. Hierbij wordt onder andere gebruik gemaakt van de in eigen beheer opgebouwde CCI Lifestyle Database, waarin de gegevens van 1,5 miljoen Nederlandse huishoudens zijn opgenomen. Door de sterke groei van het bedrijf zijn wij op zoek naar twee nieuwe collega's: Enthousiaste Receptioniste/ Telefoniste (m/v) De functie: De receptioniste/telefoniste is het rustpunt binnen onze organisatie en hierdoor mede verantwoordelijk voor het soepel laten verlopen van de dagelijkse gang van zaken op ons kantoor. Tot de taken van de receptioniste/ telefoniste behoren vanzelfsprekend de behandeling van telefoon- en faxverkeer, ontvangst van klanten en relaties en behandeling van inkomende en uitgaande post. Voorts vervul je taken met betrekking tot de diverse databases, en het up-to-date houden van ons Contact Management Systeem. Wat verwachten we van jou? Minimaal MBO niveau, of HAVO aangevuld met een secretaresse-opleiding Ervaring met PC's en Microsoft Office Kennis van de Engelse taal Accuratesse Eigen initiatief Medewerk(st)er Sales Support (m/v) De functie: Als medewerker van de afdeling sales support ben je het centrale gezicht voor alle interne contacten en zorg je voor betrouwbare en snelle omzetoverzichten. Tevens ben je samen met de account manager het aanspreekpunt voor onze klanten. Tot de taken van de medewerker sales support behoren het ondersteunen van de account managers en verzorging van tijdige rapportages. Na verloop van tijd bied je jouw klanten en relaties deskundige adviezen met betrekking tot hun direct marketing-acties. Wat verwachten we van jou? Minimaal MBO niveau, bij voorkeur aangevuld met een verkoop- of marketingopleiding Ervaring met PC's en Microsoft Office Accuratesse Commercieel gevoel Affiniteit met direct marketing Wat biedt Claritas? Uitstekende arbeidsvoorwaarden, goede doorgroeimogelijkheden (ook binnen het VNU-concern), ruime opleidingsmogelijkheden, en een goede werksfeer in een jong team. Voor meer informatie, neem contact op met Edwin Ros, telefoon 071-5811111 of e-mail edwin.roskclaritaseu.com Of schrijf anders direct een sollicitatiebrief naar: Claritas Nederland B.V., t.a.v. Edwin Ros, Hoge Rijndijk 201, 2382 AK Zoeterwoude Dat is bijzonder interessante informatie. Immers, die lezers slaan hun lijfblad open met extra belangstelling voor advertenties over computers. Waarom zou u die grote groep consumenten overslaan? 6.480 potentiële klanten zijn eenvoudig te bereiken via Leidsch Dagblad. Da's nog eens effectief adverteren! Leidsch m Dagblad Leidsch Dagblad De krant van uw klant Effectief adverteren: 071-5356230 'Bron: Doelgroeponderzoek, Interview 1997 AVIOCOMP Celsius Aviocomp Netherlands B. V. Celsius Aviation Servi gevestigd op de Luchthaven Schiphol en de Luchthaven Eindhoven en legt zich toe op line-, base- en componenten maintenance in zowel de civiele als de militaire luchtvaart ai zakelijke luchtvaart. Celsius is an advanced-technology international industrial group, with domestic markets Nordic countries, Europe, the U.S.A. and Australia. Firmly founded on a comprehensive jty technological base, operation focus primarily on three priority ereas: Defence, Commercii ie< Aviation Services and Business Development, which currently comprises materials techm. explosives and informatics. With annual sales of approximately SEK 12 billion, the Celsius numbers some 11.000 employees. Voor de uitbreiding van onze operatie in zowel binnen- als buitenland zijn wij met spoed oi naar kandidaten voor de volgende functies: bin Grondwerktuigkundigen (AB, CDG) en Monteurs (AB, CDG) m/v (ref. code 01) Voor beide functies geldt dat u technisch onderhoud verricht aan onder andere de FOKKER 50 vliegtuigen zowel op de lijn als in de hangaar. Als Grondwerktuigkundige bent u verantwoordelijk voor het vrijgeven van de vliegtuigen na uitgevoerd onderhoud. Daarnaast ondersteunt u en begeleidt u de monteurs. De werkzaamheden vinden plaats in een dag-, avond- en nachtdienst in zowel Nederland (Schiphol of Eindhoven) als in het buitenland (Spanje en Duitsland). Kenmerkend voor het werk is dat er een goede mix bestaat tussen line- en base maintenance, waardoor het takenpakket zeer gevarieerd is en u als techneut een functie met inhoud krijgt. U dient voor beide functies in het bezit te zijn van een basic license. Daarnaast is een typebevoegdheid, bij voorkeur voor de Fokker 50, voor de functie van Grondwerktuigkundige een must. Magazijnmedewerker m/v (ref. code 021 Als Magazijnmedewerker bent u samen met uw collega's verantwoordelijk voor het beheer van het magazijn, u ontvangt en verstuurt pakketten en goederen. Tevens ondersteunt u de afdeling Material Management bij de dagelijkse logistieke processen en verricht u koeriersactiviteiten. De werkzaamheden vinden plaats in een dag- en avonddienst, indien nodig ook in het weekeinde. Wat bieden wij De juiste kandidaten bieden wij een leuke en verantwoordelijke functie in een groeiend bed waarbij kwaliteit en service hoog in het vaandel staan. Daarnaast hechten wij veel waarde het trainen en opleiden van onze medewerkers. Wij bieden uitstekende primaire en secund arbeidsvoorwaarden in overeenstemming met de zwaarte van de functie en de opleiding e ervaring van de kandidaat. Geïnteresseerd? Stuur uw sollicitatiebrief met c.v. naar Celsius Aviocomp Netherlands B.V. mevrouw E. Bekkering, Human Resources, Postbus 75689, 1118 ZS Luchthaven Schiphol, t( 020-6488703. Gaarne linksboven op de envelop de referentiecode van de functie vermelder Voor deze functie beschikt u over een LBI MBO-werk- en denkniveau en bent u in bezit van een rijbewijs B. U beschikt ovei doorzettingsvermogen en u bent praktisi ingesteld. Daarnaast bent u een echte teamplayer. Accounting Officer m/v (ref. code 03I U bent medeverantwoordelijk voor de to boekhouding op een geautomatiseerd boekhoudsysteem, waaronder de debitei en crediteuren-administratie en de inkoo verkoop-administratie. Tevens verzorgt facturatie en draagt u zorg voor de gewe periodieke rapportages. U bent in het bezit van minimaal een MBO-diploma op financieel-administratii gebied danwel daarmee overeenkomstig opleiding. U heeft minimaal 2 jaar releva werkervaring. Daarnaast heeft u ervarini de programma's Exact, Excel en Word. U nauwkeurig en beschikt over een gezond CH dosis incasseringsvermogen. ufJ Aanvullende functie-eisen Voor alle bovengenoemde functies geldt de Nederlandse en Engelse taal goed beheerst. Daarnaast bent u stressbestend 1 beschikt u over een flexibele instelling. Initiatief en eigen inbreng wordt door oni op prijs gesteld. u.uiiühjj'.lFTTI Enthousiaste projectsecretaresse Witteveen+Bos staat voor een groep van ruim 600 professionals die advise ren op de gebieden water, infrastruc tuur, bouw en milieu, zowel in techni sche zin als op het vlak van project organisatie en projectmanagement. Met name in grote integrale en multidiscipli naire projecten is samenwerking met andere marktpartijen, nationaal of inter nationaal, een strategisch uitgangspunt. De adviezen kenmerken zich door vier kwaliteitskenmerken: deskundig, be trouwbaar, vriendelijk en vernieuwend. Onze collectieve ambitie is het oplos sen van moeilijke problemen voor onze klanten. Dit vraagt om 'partnership': extern door een goede relatie met de opdrachtgevers, intern door medewer kers de ruimte te geven zich te ontwik kelen, vakinhoudelijk én persoonlijk. Witteveen+Bos behoort tot de top 10 van Nederlandse ingenieursbureaus en biedt een unieke mogelijkheid aan medewerkers om als aandeelhouder te participeren. rm Heeft u belangstelling, stuurt u dan uw sollicitatie voorzii curriculum vitae en vacaturenummer 99-16 voor 11 septemt naar Witteveen+Bos, t.a.v de sector Personeel en organ postbus 233, 7400 AE Deventer. Voor nadere inlichtingen bellen met de heer ir F Dinkla, telefoon 020 312 55 05 of mi T. Elzer, telefoon 020 312 55 55. participeren in ontwikkelingen U vindt Witteveen+Bos ook op internet: http://www.witteveenl Het secretariaat van kantoor Amsterdam werkt op projec wijze voor vier verschillende sectoren van Wittevee Waterbouwkundige infrastructuur, Ruimte, vastgoed en e Stedelijke infrastructuur en Milieu. Tezamen met uw c verricht u, onderleiding van het hoofd secretariaat, werkzaa jL voor de circa 40 medewerkers. Op het kantoor, dat gesitue M Amsterdam Zuidoost, heerst een prettige, informele werk! het is goed bereikbaar met het openbaar vervoer. Projectsecretaresse (fulltime of parttime) Als projectsecretaresse bent u het aanspreekpunt voor projectleiders. Uw werkzaamheden bestaan, naast een meen secretariële werkzaamheden, uit agendabeheer. conform kwaliteitsnorm ISO-9001het in huisstijl zetten van vergaderverslagen, rapporten, brieven en dergelijke in" WP 5.1 en het maken van spreadsheets in Excel. Het is e&q standige functie en in overleg met de projectleider levert u steuning in de projecten. U heeft een opleiding op MBO-niveau (MEAO-secretarieel ol ut waardig), eventueel aangevuld met enige jaren werkervaring vergelijkbare functie. U bent flexibel en stressbestendig e( het beste in teamverband. Daarnaast heeft u een goede b m sing van de Nederlandse taal.

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 22