Personeel Personeel Personeel Personeel Person» T M Service is uw belangrijkste tro< THERMO ELECTRIC W. HOGEWONING BV DIREKTIESECRETARESSE c ZATERDAG 7 AUGUSTUS 1999 Stichting Bollenstreek biedt in de regio Duin- en Bollenstreek aan ruim 500 mensen met een verstandelijke handicap een grote diversiteit aan zorg- en dienstverleningsvormen. Het Centraal Bureau bevindt zich in Noordwijkerhout. De stichting is sterk in ontwikkeling waarbij 'professionalisering', 'kwaliteit van zorg', 'de cliënt centraal' en 'normaal tenzij kernbegrippen zijn. De stichting stelt zich ten doel het zorgaanbod beter aan te laten sluiten op de individuele zorgvraag. Op Duinrand 36 wonen vier structuur behoevende bewoners. In de huiskamer wordt stevig gerookt. Door de samen stelling van de groep zijn individuele activiteiten mogelijk. Voor deze groep is het nodig dat de begeleiding zelfstandig kan optreden en stevig in de schoenen staat. Op Duinrand 40 wonen acht personen, die qua zorgvraag sterk verschillen. Het is een woonplek voor bewoners die behoefte hebben aan een lichte structuur binnen de begeleiding. VOOR DUINRAND 36/40 VAN DE INTRAMURALE WOONVORM DE HAFAKKER VRACEN WIJ EEN PERSOONLIJK BEGELEIDER V/M voor 32 uur per week Uw functie Als persoonlijk begeleider verricht u alle dagelijkse voorkomende werkzaamheden. Daarnaast formuleert u voor meerdere cliënten de individuele zorgvraag en vertaalt deze in een plan van aanpak: het zorgplan. Onze eisen U beschikt over goede communicatieve en sociale vaardigheden en u bent flexibel en innoverend. U kunt zowel zelfstandig als in teamverband werken en bent in staat op eigen handelen te reflecteren. U bent minimaal 23 jaar en u staat stevig in de schoenen. U ziet niet op tegen onregelmatige werktijden, ook in het weekend. Uw opleiding U beschikt over een relevante opleiding op minimaal MBO-niveau. Arbeidsvoorwaarden De functie is ingedeeld in schaal 40 volgens de CAO voor het Ziekenhuiswezen, minimaal 3.087,- en maximaal 4.300,- bruto per maand bij een fulltime dienstverband. Informatie? Voor informatie kunt u bellen naar Sylvia van Duijn, hoofd Duinrand 36/40, (0252) 34 56 78 of naar André Zaal, coachend begeleider (0252) 34 57 40. 0 Sollicitatie Uw schriftelijke sollicitatie met c.v. kunt u binnen STICHTING tien dagen na het verschijnen van dit blad zenden aan: cwctdeci# Stichting Bollenstreek, Dienst P&O, t.a.v. Hans Hoogeveen, BOLLENSTREEK Postbus 244, 2210 AE Noordwijkerhout. Graag op de brief én voor zorg- en dienstverlening aan de envelop het vacaturenummer vermelden: 23/99. mensen met een verstandelijke handicap Wie zijn wij: Thermo Electric is producent en le verancier van sensoren, draad kabels, meet regel instrumenten en verbindingssystemen voor temperatuur toepassinqen. Innovatieve zelf ontwikkelde tech nologie en 31 jaar ervaring dragen zorg voor een juiste oplossing voor uw temperatuur, meet- en regelproblemen. Wat we doen: Thermo Electric heeft een uitste kende naam in o.a. de chemie, olie, voedingsmiddelen, automo biel, farmaceutische, lucht- en ruimtevaartindustrie, ingenieurs bureaus, research lab's en ener- giebednjven. Thermo Electnc heeft haar hoofd kantoor voor Europa in Warmond en eigen vestigingen in Duitsland, België, Frankrijk, Engeland, USA en Canada. In Europa werken 90 medewerkers. Op onze administratie zoeken wij EEN ALGEMEEN ADMINISTRATIEF MEDEWERKER M/V ter ondersteuning van Debiteuren/Crediteurenadministratie en tevens verantwoordelijk voor de grootboekadministratie. Wij vragen: MEAO/MBA Minimaal twee jaar ervaring in een soortgelijke functie Voor ons magazijn zoeken wij een MAGAZIJNMEDEWERKER Zijn taak zal bestaan uit in- en uitpakwerkzaamheden,'het uittrekken van materialen voor te maken orders en enig computerwerk. Wij vragen: LTS/MAVO niveau Ervaring gewenst doch niet beslist noodzakelijk Tevens zoeken wij ALLROUND PRODUCTIEMEDEWERKERS M/V Wij vragen: LTS metaalbewerking Ervaring gewenst doch niet beslist noodzakelijk THERMO ELECTRIC Internationaal B.V. Postbus 65, 2360 AB WARMOND t.a.v. Mw. Ineke Rijkhoek, Afd. Personeelszaken Voor inlichtingen betreffende de vacature voor administratief medewerker kunt u vragen naar de heer R. Altenburg, voor magazijnmedewerker naar de heer R. Ciere, voor productiemedewerker naar de heer H. Loef, tel. 071-3079206. Natura Verde Exotics Trend Articles trendsetters In dried flowers Floral Concepts Mosses Natural Decorations W. HOGEWONING B. V, gevestigd te Rijnsburg, is een toonaangevend im- en exportbedrijf in natuurlijke decoratiematerialen, waaronder droogbloemen, giftartikelen en materialen voor dedisplaymarkt. Het bedrijf steekt veel energie in het ontwikkelen van nieuwe produkten, materialenvormen en kleuren en is op haar gebied internationaal trendsetter. In de loop der jaren zijn diverse produktie- en verkoopbedrijven gevestigd in Nederland, U.S.A., India en China. Na 10 jaar gaat Christa de Jager ons verlaten en wij zoeken daarom op zo kort mogelijke termijn een ervaren (voor 36-40 uur p/week) die de direktie moet assisteren in het voortdurend zoeken naar het evenwicht tussen de noodzakelijke flexibiliteit en stabiliteit binnen de organisatie. De funktie interne post afhandeling voorbereiden en notuleren van diverse direktie- en managementvergaderingen bewaken van genomen besluiten zelfstandig correspondentie voeren beheren van de gezamenlijke agenda verzorgen van mailingen Gevraagd Schoevers of een vergelijkbare opleiding uitstekende kennis van de Nederlandse en Engelse taal; kennis van één of meerdere talen zoals Frans, Duits en Italiaans is een pre zelfstandig kunnen werken groot organisatietalent bij voorkeur goede kennis van MS-Office Geboden wordt Een afwisselende baan met een plezierige werksfeer. Deze funktie heeft ruimte voor eigen inbreng en verdere ontplooiing binnen een organisatie met korte communicatielijnen en een informele sfeer. De betoning is afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring. Verder bieden wij uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Pas jij in deze beschrijving? Als je interesse gewekt is, stuur dan een brief met motivatie en C.V. naar: W. Hogewoning b.v., Postbus 265, 2230 AC Rijnsburg, t.a.v. Christa de Jager. Voor verdere Informatie kun je uiteraard ook even bellen: 071-4028501 Coördinator magazijn m/v Je hebt een opleiding op MBO-niveau, een aantal jaren werkervaring in de logistiek en je hebt een goede beheersing van de Engelse taal. Verder ben je een teamspeler en stressbestendig. Pas jij in dit profiel? Oan hebben wij een uitdagende functie voor je als coördinator magazijn bij een internationaal bedrijf Informatie bij Manon Moerland, tel. (071) 560 04 25, Voorschoten, Schoolstraat 95. Administratief medewerker m/v Voor de administratie van een bemiddelingsbedrijf in de bloembol lensector zoeken wij een administratief medewerker mét commu nicatieve talenten. Uw taak ligt met name op het gebied van de administratieve en commerciéle ondersteuning van vertegenwoor digers met betrekking tot telersgroeperingen. Daarnaast zult u veelvuldig contact onderhouden met telers en afnemers. Wij denken voor deze functie aan een een kandidaat met minimaal HAVO diploma, goede communicatieve vaardigheden en kennis van moderne computerprogramma's. Bent u geïnteresseerd in in deze fulltime functie voor lange tijd, neem dan snel contact met ons op. Leer/werk tralect tot all-round pensioenmedewerker m/v Heb je minimaal je havo/vwo diploma en ben je op zoek naar een leuke baan? Dan bieden wij de mogelijkheid om een leer/werk traject te volgen bij een verzekeringsmaatschappij in Den Haag Je krijgt een gedegen interne opleiding, waarin de beginselen van het pensioenvak worden bijgebracht. Vervolgens wisselen praktijk theorie zich gedurende 3 a 4 maanden af. De werkzaamheden bestaan onder andere uit het invoeren van nieuwe aanvragen en het doorvoeren van mutaties Daarnaast verleen je ondersteuning i collega's en relaties. Na een jaarcon- anmerking voor een vast dienst- vsgierig geworden? Je bent van harte op rekentechnisch gebied a tract bij Randstad kom je in verband bij onze klant. Niei welkom op onze vestiging Informatie bij Robert Chaudron, tel. (071) 514 74 44, Leiden, Kort Rapenburg 6. Servicedesk medewerker m/v Voor een grote beleggingsbank zijn wij met spoed op zoek naar een servicedesk medewerker. De doelstelling van deze functie is het efficiënt, klantvriendelijk en commercieel beantwoorden van alle telefonische vragen van de klant. Heb jij overtuigingskracht, ben je assertief en ben je een aanpakker? Dan is deze functie iets voor jou. Voor meer informatie kun je contact met ons opnemen. Informatie bij Renilde Heerema. tel. (071) 514 77 44, Leiden, Kort Rapenburg 6. ir randstad uitzendbureau De Holland Casino's zijn een bijzondere gelegenheid om uit te gaan. Zodra binnenstapt, ben je in een wereld van spanning en avontuur, We doen er alles ai de gasten een onvergetelijke middag of avond te bezorgen. Daar dragen natuurli i strikte regels en procedures aan bij, die wij als enige legale casino's hanteren. Ma belangrijker nog zijn onze medewerkers. Die bepalen de sfeer en maken dat on; gasten zich thuis voelen. Voor het Holland Casino in Scheveningen zoeken wij 7V._Ü_ or. D twijk igezc irdre- zijn heef zijn ar de inhud iprdt c de ai 2pri] Kassier (m/v) 'alaiv die een perfect gevoel voor service heeft. En die tegelijkertijd de regels uiterst na gezet toepast die gelden voor het beheren van de jeton- en wisselkas. waar onze gasten fiches en muntgeld kopen en verkopen. Behalve een opleiding op MAVO-niveau, zijn balie- of loketervaring met v; en cheques en een redelijke beheersing van de moderne talen voor deze functie onontbeerlijk U hebt een representatief uiterlijk en u bent bereid in wisseldiensi werken, ook tijdens weekeinden. Uw salaris ligt tussen de f 47.700,- en f 79.000, per jaar bij een werkweek van gemiddeld 38 uur. Bovendien zijn wij op zoek naar een ^blin nwec rry H la), J; ico) 1 afpu over or de is H Cafékelner (m/v) die precies weet hoe je het gasten naar de zin maakt. Die het werk met plezier d onderhoudend is. Die het hoofd koel houdt, ook als even verderop de Jackpot 35 keer het winnende Roulettenummer wordt uitbetaald. Die kortom een perfec gastheer of -vrouw is. Behalve een SVH-diploma hebt u voor deze functie ruime ervaring nodig all barkeeper en restaurantkelner bij gerenommeerde bedrijven. Ook een represent uiterlijk en een goede beheersing van de moderne talen zijn onontbeerlijk U werkt gemiddeld 38 uur per week in wisseldiensten, ook tijdens de weekeinde Uw salaris (vanaf 23 jaar) bedraagt tussen de f 43.900,- en f 55-500,- bruto pe^ Ook is bij ons voor de duur van 1 jaar de functie vacant van een Controleur (m/v) met een perfect gevoel voor service. Wij zijn op zoek naar een persoon die de op een innemende en persoonlijke manier ontvangt bij de ingang van het casin( waardoor ze zich direct op hun gemak voelen. Die de entreebewijzen en entree-' voorwaarden, waaronder de kledingvoorschriften, controleert. Die onze gasten desgewenst algemene informatie geeft over het casino en hen na afloop van hun bezoek uitgeleide doet. Voor déze functie hebt u minimaal een opleiding op MAVO-niveau en een diploma basisbeveiliging nodig. Uw uiterlijk is representatief. U werkt gemiddeld 38 uur per week in wisseldienstea ook tijdens weekeinden. Uw salaris (vanaf 23 ligt tussen de f 41.800,- en f 49.700,- bruto per jaar. Voor alle drie de functies geldt dat de secundaire arbeidsvoorwaarden uit stekend zijn. 'M BURG nkoi eft al veer en ka :st in cht. 1 idivi: ïtins :ein afe PPENI lailer cut. fab woo stev okes da de t nege neg h ee msc iart i Bent u een ideale gastheer of -vrouw, stuur dan, binnen 10 dagen, een j j sollicitatiebrief met uw voorkeur voor een functie en een recente pasfoto aan de Personeelsfunctionaris van het Holland Casino in Scheveningen, mevrouw M Sitjoi Postbus 84510, 2508 AM Den l tel.: 070 - 306 77 77, www.hollandcasino.nl --Holland-—- Qvsino Het Leids Universitair Medisch Centrum (LUMC) omvat het Academisch Ziekenhuis en de Faculteit der Geneeskun de van dé Universiteit Leiden. De kerntaken patiëntenzorg, onderzoek, onderwijs en opleiding worden zo vanuit één bestuurlijke organisatie uitgevoerd. Er werken ongeveer 7000 mannen en vrouwen. Er wordt nauw samengewerkt met onder andere de faculteiten Wiskunde en Natuurwetenschappen en Sociale Wetenschappen van de Universiteit Leiden en metTNO. De organisatie van het LUMC is sterk gedecentraliseerd: er zijn vijf divisies met een relatief auto nome structuur. In het LUMC zijn patiëntenzorg en onderzoek van oudsher zozeer verweven, dat grensverleggend onderzoek en vernieuwing in de patiëntenzorg hand in hand gaan, wat direct ten goede komt aan de behandeling van de patiënt. Het LUMC streeft, mogelijk mede door uw inzet, naar een continue verbetering van de gezondheids zorg in de meest brede zin en wil hierin zowel nationaal als internationaal een leidende rol blijven spelen. HAA( :1H Binnen deze divisie zijn afdelingen op het gebied van de inwendige geneeskunde ondergebracht. Cardiologie sectie Hartcatheterisatie De sectie Hartcatheterisatie binnen de afdeling Cardiologie bestaat uit 3 behandelkamers waar de volgende onderzoeken en behandelingen plaats vinden: hartcatheterisaties zowel bij volwassenen als kinderen, angiografien, PTCA's en alle andere interventietechnieken, pacemakerimplantaties, ICD-implantaties. electro-fysiologisch onderzoek, ablaties van ritmestoornissen en acute interventies. Daarnaast beschikt de sectie over een shortstay kamer waar voor- en nazorg plaatsvindt van patiën ten. Binnen de sectie werken 14 verpleegkundigen van maandag t/m vrijdag. Voor de overige tijden worden beschikbaarheidsdiensten verricht. Per I oktober a.s. heeft de Hartcatheterisatie een vacature voor een: Verpleegkundige m/v (36 uur per week) Vac.nr. 99. W 31.31.LD Functie-inhoud: - zelfstandig assisteren bij alle ingrepen die binnen de sectie plaatsvinden: - het verrichten van beschikbaarheidsdiensten; - samenwerking in teamverband met enthousiaste, betrokken collega's; - bewaken van kwaliteit van verpleegkundige zorg. Functie-eisen: - diploma A-verpleegkundige of HBO-V; - minimaal één jaar relevante werkervaring in een algemeen ziekenhuis: - bereidheid de cursus Cardio-Fysiologisch Labo rant (2 jaar) te volgen; - op maximaal 20 minuten reistijd van het LUMC te wonen. Salaris: Het salaris is maximaal f4.635,-(schaal7 RRAZ) bruto per maand, afhankelijk van opleiding en ervaring. Dienstverband: De aanstelling geschiedt voor een periode van één jaar met uitzicht op vast dienstverband. Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevrouw E.M. Nagtegaal, verpleegkundig ho en door mevrouw P.E. van derVegte, verplc® kundig teamleider (071 - 526 20 26). Deze advertentie verschijnt in- en extern tqjerr lijkertijd. De interne ronde zal eerst afgehanc5 in worden. Bij indiensttreding is het Pensioenreglement het ABP van toepassing. Vakantietoeslag 8%. Sollicitaties, onder vermelding van het vacati !'f nummer op brief en enveloppe, kunt u binnen t\ weken na het verschijnen van deze adverterinj zenden aan: It v LUMC Dienst Sociale Zaken t.a.v. mevrouw M. de Graaf Postbus 9600 2300 RC LEIDEN e 0 het

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 22