ersoneel Personeel Personeel Personeel Wvnu tijdschriften Medewerker Contractbeheer STE ADMINISTRATIEF ER (M/V) lorg en Zekerheid Is analyseren voor u hetzelfde LubaW litzend^ Buton-^ loi zoekt Superregelaarm/v als zoeken naar topkwaliteit? m/v l< Ierdag 24 juli 1999 Voor de afdeling Communicatie zoeken wij et beleidsmedewerkers administratief gaat ondei 1 enthousiaste parttime medewerker die on leunen gedurende 4 ochtenden per week i de beleidsmedewerkers bij de ren van teksten en drukproeven voering van hun I V. de productie v, FUNCTIE-IIMHOUD - het administratief ondersteunen v werkzaamheden, zoals het contro formulieren en folders; - de administratieve verwerking van sponsor- en advertentieverzoeken. Dit omvat onder meer: het verzorgen van de benodigde materialen, archiveren en het onderhouden van de bijbehorende interne en externe telefonische en schriftelijke contacten; - het initiëren en onderhouden van de communicatie met onze winkels, zoals het verzorgen van de posters, etalage-innchting e.d.; - ondersteunen bij de organisatie rond beurzen en evenementen. FUNCTIE-EISEN - HAVO-/MEAO-mveau - bij voorkeur enige ervaring met werkzaamheden op het gebied van public relations en voorlichting. - goede contactuele vaardigheden, - uitstekende schriftelijke en mondelinge beheersing van de Nederlandse taal, - kunnen werken in teamverband; 1 flexibiliteit. ARBEIDSVOORWAARDEN Het salaris bedraagt - afhankelijk van opleiding en ervaring - minimaal 2.765,- bruto per maand en maximaal 3.636,- bruto per maand, op basis van een 34-unge werkweek. Tevens kent Zorg en Zekerheid goede secundaire arbeidsvoorwaarden Zaken als een goede pensioen-, studiekosten- en ziektekostenregeling zijn bij ons vanzelfsprekend. Aanstelling geschiedt op basis van een jaarcontract Omzetting naar een contract voor onbepaalde tijd behoort tot de mogelijkheden. INFORMATIE Voor nadere informatie bver deze functie kunt u contact opnemen met mevrouw M. van der Meijden, telefoon (071) 5357702. SOLLICITATIE Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen twee weken s en Zekerheid, dienst Personeel en Organisatie, t.a.v me 2300 AK Leiden naar Zorgverzekeraar Zorg v A. Starre, Postbus 400, Dat wil toch iedereen Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld Heineken N.V. is een van de grootste en bekendste brouwerijondememingen ter wereld. In meer dan 100 brouwerijen - verdeeld over 30'n 50 landen - brouwen toegewijde vakmensen bier onder ons toezicht. Wij zetten dat bier af in meer dan 170 landen. Hierdoor zijn wij wereldwijd de meest internationale brouwerijgroep. Heineken Technical Services (HTS) is ons eigen ingenieursbureau dat onder andere technologische en logistieke onder steuning geeft aan al onze werkmaatschappijen in binnen- en buitenland. Voor de afdeling Research Development van HTS zijn wij op zoek naar de volgende twee medewerkers: Senior Analyst Quality Control (m/v) Als senior analyst op ons Corporate Quality Control Laborator}' draagt u bij aan het ont wikkelen, optimaliseren en standaardiseren van chromatografische analysemethoden. Hiervoor stelt u voorschriften en procedures op en onder houdt deze. Voorts voert u specialistische analyses uit volgens het Sterlab kwaliteitssysteem en verzorgt u de bijbehorende rapportage. U maakt zelfstandig een planning voor uw werk, rekening houdend met de gestelde prioriteiten en u draagt zorg voor het kalibreren en onderhouden van apparatuur. Heineken vraagt Een afgeronde HLO-opleiding Analytische Chemie. Daarbij beschikt u over minimaal twee jaar werkervaring in een. vergelijkbare functie. U hebt ervaring met GC en eventueel ook GC-MS. Daarnaast bent u vertrouwd met LIMS, Windows '95, Office '97 en dataver werking. Verder communiceert u goed in woord en geschrift, bij voorkeur ook in het Engels. U bent klantgericht, initiatiefrijk "en een flexibele teamspeler. Research Assistent (m/v) Als research assistent binnen de sectie Brewing Science Technology verleent u analytische ondersteuning aan R&D projecten. Hiervoor ont wikkelt u analysemethoden met behulp van HPLC en GC-MS technieken en past deze toe in overleg met de projectleider. In voorkomende gevallen legt u de resultaten vast in analysevoorschriften of rapporten. Uiteraard bent u mede verantwoor delijk voor het in optimale conditie houden van de door u gebruikte apparatuur. Heineken vraagt Een afgeronde HLO-opleiding Analytische Chemie. Daarbij beschikt u over drie tot vijf jaar aantoonbare ervaring in methodeontwikkeling met HPLC en GC-MS. Verder communiceert u goed in woord en geschrift in het Engels. U bent doelgericht, creatief en gewend in een team te werken. Uiteraard bent u een enthousiaste onder zoeker en sterk in probléemanalyse. Heineken biedt Twee interessante en uitdagende functies in een dynamische internationale R&D werkomgeving. Daarnaast bieden- wij u een uitstekend salaris en een dito pakket secundaire arbeidsvoorwaarden met daarin ondermeer een ruime winstdeling en een goede pensioenvoorziening. Uw sollicitatie Als u de kwaliteiten bezit die nodig zijn voor een van deze functies kunt u uw schriftelijke sollicitatie met cv - binnen 21 dagen - richten aan: Heineken Technical Services, afdeling Personnel Department, t.a.v. mw. R.E. de Zwart, Postbus 510, 2380 BB Zoeterwoude. Wilt u eerst meer informatie dan kunt u voor de functie van Senior Analist via (071) 545 65 56 contact opnemen met mw, M.C. Brugmans, of voor de functie van Research Assistent met de heer L.C. Verhagen (071) 545 61 47. Valk Welding is een verkooporganisatie van lasrobotinstallaties, toevoegmaterialen en consumables, alsmede geavanceerde weerstand lasapparatuur. Gezien de sterke groei zijn wij op zoek naar: uoim^e* welding Technisch adviseur (regio West) Taak: - Adviseren en begeleiden van afnemers van Valk Welding - Het geven van lastechnische adviezen - Het genereren van nieuwe contacten - Het ontwerpen en uitwerken van robotinstallaties Vereist: - Afgeronde opleiding op MBO/HBO-niveau - In bezit van rijbewijs B - Ruime ervaring binnen de lastechniek - Ervaring met commerciële activiteiten Pluspunt: - Wonende in de Randstad - Ervaring met en/of kennis van lastechniek - Ervaring met en/of kennis van robots - Ervaring met computerprogramma's zoals Word, Excel, etc. Wij bieden: - Degelijke interne opleiding voor aanvang van de werkzaamheden - Interessante baan met afwisselend werk - Dynamische werksfeer - Steeds nieuwe uitdagingen - Bedrijfswagen Indien u denkt voor deze baan in aanmerking te komen, kunt u uw sollicitatiebrief met C.V. richten aan: Valk Welding B.V. Postbus 60 2950 AB Alblasserdam t.a.v. de heer R. H. Valk SPORTIEVELING V/M Is de Tour de France niet het enige sportevenement waar je inte resse naar uit gaat en heb je een commerciële inslag? Dan heeft Luba een heel sportief aanbod voor parttime en fulltime verko pers. Sprint snel naar ons kantoor voor meer informatie. HELENDE HANDEN V/M Voor diverse gezondheidsinstellingen is Luba op zoek naar verpleeghulpen en ziekenverzorgenden. Is je interesse gewekt? Loop even binnen bij Luba Katwijk en vraag naar de mogelijk heden. TYPEW0NDER V/M Heb jij zin om je vingers lekker te laten ratelen? Luba heeft administratieve functies voor vliegensvlugge typisten! Kom naar onze vestiging voor informatie. LUBA. MENSEN WAAR JE WAT AAN HEBT. Luba Katwijk Voorstraat 70 tel. 071-4074044 Contractbeheer is een van de units binnen de afdeling Media/ Order, het servicecentrum van de advertentiemarkt van VNU Tijdschriften b.v. Voor deze unit zoeken wij op korte termijn een: VNU Tijdschriften b.v. heeft met meer dan 40 uitgaven een leidende positie op de markt voor publiekstijdschriften. De bladen richten zich op een grote variëteit aan doelgroepen. Bekende titels zijn Margriet, Libelle, Knip Mode, Donald Duck, Nieuwe Revu, Marie Claire, Ouders van Nu, vt wonen en Nieuwe Yes. VNU Tijdschriften b.v. is een divisie van het internationaal georiënteerde VNU-concern en heeft ca. 1200 medewerkers. De organisatie is gevestigd in Hoofddorp. Werkzaamheden: Contractbeheer stelt advertentiecontracten op en ziet erop toe dat zowel de klant als VNU Tijdschriften zich aan het contract houden. Als medewerker contractbeheer ondersteun je de accountmanagers van VNU Tijdschriften en verstrek je informatie aan de directie. De hoofdwerkzaamheden bestaan uit het opstellen van contracten, het maken van voorcalculaties omtrent het contractbedrag en het maken van standen van zaken gedurende het contractjaar. Je bewaakt de contractvoorwaarden (voor zowel de klant als VNU Tijdschriften) en houdt tussentijdse evaluaties met de accountmanagers. Daarnaast maak je rapportages over het totale pakket van contracten en signaleer je trends en bijzonderheden. Functie-eisen: HBO (Commerciële Economie); Klantgerichte en dienstverlenende instelling; Goed cijfermatig inzicht, affiniteit met getallen; Zeer vaardig met Word en Excel; Zelfstandig werken 1 Goede mondelinge Accuraat werken; Prioriteiten stellen e Geïnteresseerd 1 stressbestendig zijn; i schriftelijke communicatieve vaardigheden; goed kunnen plannen van de werkzaamheden. 7 goede teamgeest? 217 pittige functie, neem je graag initiatief en heb je Stuur dan je schriftelijke sollicitatie, voorzien van curriculum vitae naar: VNU Tijdschriften b.v., t.a.v. Milly Wouter, afdeling Personeel Organisatie, Postbus 1900, 2130 JH Hoofddorp. Voor nadere informatie over de functie kun je terecht bij Jacqueline van den Akker, Hoofd Order Facturering (telefoon: 023-5565646, e-mail: j.van.den.akker@tijdschnften.vnu.com)

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 33