Personeel Personeel Personeel Personeel Personee 0) eve OPERATORS PAPIERMACHINE (M/V) I SlaapkamerCentrum B a qk u p Service Technisch/Commercieel Medewerker m/v f g Bij ons in dien: g zeker van uitd g projecten Crown Van Gelder Papierfabrieken N.V. ZATERDAG 17 JULI 1999 recreatïegemeente De gemeente Warmond heeft zo'n 5.300 inwoners en is rijk aan natuur schoon. Door de bekende Kagerplassen heeft Warmond veel te bieden aan recreatie en water sport. De gemeente ligt in de Bollenstreek, gunstig ten opzichte van Amster dam, Leiden en Den Haag. Als u zich voelt aangesproken tot deze doelstellingen en voldoet aan de functie-eisen verzoeken wij u te reageren op onze vacature van medewerker WVG ABW voor 24 uur per week voor een jaar bij de sector Burgerzaken De sector Burgerzaken bestaat uit verschillen de productgroepen waaronder de afdeling Sociale Zaken. Samen met een collega verricht de nieuwe medewerker uitvoerings werkzaamheden inzake de Wet Voorziening Gehandicapten en het bijstandsmaatschappe- lijk werk. Warmond is een ge meente met veel ambities op het gebied van bestuurlijke vernieuwing en het eigentijds inrichten van de ambtelijke- en bestuurlijke organisatie. Samenwerken en inspire ren staan bij ons hoog in het vaandel. Ons uitgangspunt is bedrijfsmatig en klantge richt werken. Ons motto is: geen specialisten maar generalisten. Begrippen als creativiteit, verant woordelijkheid, flexibiliteit en communicatie zijn kenmerkend voor ons werkklimaat. Functie-informatie - U verzorgt de intake van cliënten in het kader van de WVG, Abw, loaw, loaz en Bbz. U doet onderzoek en rapporteert en u verricht heronderzoek; bereidt wijzigingen en beëindigen van de uitkeringen voor - U bezoekt in voorkomende gevallen cliënten thuis - U werkt nauw samen met (indicerende) instellingen, leveranciers van woon- en vervoersvoorzieningen en de woningstich ting in het kader van de WVG - U verzorgt de wetstechnische toetsing van de aanvragen en controleert na verwerking of de beslissingen juist zijn uitgevoerd en stelt de beschikking op - U verleent in beperkte mate immateriële hulpverlening en verwijst zo nodig door - U bereidt de financiële afwikkeling voor van de voorzieningen en bewaakt het budget - U bereidt in overleg met het sectorhoofd zo nodig de behandeling van bezwaar- en beroepsprocedures voor - U voert overleg met de regio-gemeenten aangaande actuele ontwikkelingen op het gebied van WVG/Abw - U voert sociale wetgeving uit in het kader van vluchtelingenbeleid. Functie-eisen - Mbo Sociale Dienstverlening of een gelijk waardige opleiding - Ervaring met een soortgelijke functie - Goede communicatieve en sociale vaardig heden - Redactionele vaardigheden. Salaris en verdere rechtspositie De nieuwe medewerker wordt voor een jaar via het uitzendbureau ingehuurd. De gemeentelijke salarisschalen zijn van toepassing. Afhankelijk van leeftijd en ervaring bedraagt het salaris maximaal f. 3.080,- bruto per maand (schaal 7) bij een 24-urige werkweek. Informatie en sollicitatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met het sectorhoofd Burgerzaken, mevrouw I. van Holland, telefoon (071) 3061110. Wij nodigen belangstellenden uit binnen veertien dagen na het verschijnen van deze advertentie hun sollicitatie te richten aan burgemeester en wethouders van Warmond, postbus 42, 2360 AA Warmond. In verband met het voorkeursbeleid verzoeken wij met nadruk vrouwen, leden van etnische minderheden en gehandicapten te solliciteren. Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld. Het SlaapkamerCentrum is een dynamische, zichzelf vernieuwende onderneming met 7 vestigingen in de Randstad en een hoofdkantoor gevestigd te Leiderdorp. Voor dit hoofdkantoor zijn wij op zoek naar een nieuwe collega voorde nevenstaande functie met de volgende bijbehorende werkzaamheden. U bent de spil tussen klant, fabriek en service-monteurs en moet dientengevolge op verschillende niveau's (telefonisch) kunnen communiceren. Eén ding staat voorop in uw algehele handelen; onze klanten (meer dan) tevreden stellen. Leeftijd is voor deze functie niet het allerbelangrijkste, wel een stukje enthousiasme, ervaring en vooral doortastendheid. Wij zijn op zoek m zelfstandig kan w georganiseerd en accuraat werkt een klantvriendelijke instelling heeft een teamspeler is accentloos Nederlands spreekt telefonisch zaken correct af kan handelen (enige) kennis heeft van de Duitse taal Wij bieden een interessante werkkring, een goed salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden conform de CAO voor de Woninginrichting. Indien u interesse heeft in deze functie kunt u uw schriftelijke sollicitatie binnen 2 weken richten aan: Het SlaapkamerCentrum, t.; Postbus 129, 2350 AC Leiderdorp. Telefoon: 071-5810555 de dire I Slaapcomfort voor iedereen! all-round automatiseringsbure r van ons bestaan hebben we e Backup Service is een all-round automatiseringsbureau, voornamelijk toegespitst op het MKB. In de ruim 8 jaar van ons bestaan hebben we een breed en gevarieerd klantenpakket gecreëerd en met veel relaties is in die tijd een hechte vertrouwensband opgebouwd. Vaak zijn wij hun vaste aanspreekpunt voor de algehele automatisering: levering van hard- en software, aanleg en onderhoud van netwerken, systeembeheer en het verzorgen van cursussen en workshops. Klant- en oplossingsgerichtheid staan bij ons centraal. Niet voor niets heten wij Backup Service. Het gaat heel goed met Backup Service. We groeien beheerst en weloverwogen, want we willen graag vat houden op de nabije toekomst. Mede in dat verband willen wij ons - nu 6 medewerkers sterke - team op korte termijn uitbreiden met een jonge, veelbelovende en enthousiaste Wellicht heb jij in je huidige baan al (zijdelings) te maken met automatisering, spreekt de automatisering op zich (of op deelgebieden) je aan en wil je graag verder? Dan is dit je kans! Functie-eisen affiniteit en feeling met automatisering zowel klant- als oplossingsgericht goede uitdrukkingsvaardigheid in woord en geschrift zelfstandig kunnen werken collegialiteit werk- en denkniveau op minimaal MBO niveau geen 9-tot-5 mentaliteit rijbewijs goede communicatieve eigenschappen ervaring met Novell en/of. NT is geen voorwaarde, maar wel een pre Job met toekomst Wij bieden je een groeifunctie in een prettig en collegiaal team. Het uitbouwen van je functie heb je in eigen hand. Over salaris en andere belangrijke zaken worden we het vast wel eens. Nieuwsgierig geworden? Voor meer informatie kun je contact opnemen met Jan Kees de Vries. Reacties worden vertrouwelijk behandeld. Backup Service Frambozenweg 67 69 2321 KA Leiden Telefoon (071) 573 05 67 Buiten kantoortijden: (071) 514 42 42 JÉf§r j9HÉ||l - wÊdÊÊÊÊÊm Telecom professional De kans om bij Randstad Polytechniek een start te maken in de telecommunicatie ligt nu voor u. U krijgt de mogelijkheid om bij verschillende telecommunicatiebedrijven kennis en ervaring op te doen in verschillendefu U komt in dienst van Randstad Polytechniek en kan gedetacheerd worden op verschillende projecten. Sameni bekijken wij wat de beste mogelijkheden zijn waar u uw carrière kan vervolgen. Eerste project (2 jaar) Het eerste project waar u ervaring opdoet is bij het Universeel Transportnet van KPN Telecom. De centrale loca*. het UTN is Den Haag. Wat zijn de werkzaamheden bij het Universeel Transportnet? UTN is verantwoordelijk voor het landelijk transport van alle telecommunicatie, van de klant naar de de verschillende centrales en van de centrale naar de ontvanger. Kortom: een intelligent en uitgebreid basisne! U zorgt samen met uw collega's voor het in dienst stellen en onderhouden van dit netwerk. Dit betekent dati diverse locaties in de regio Den Haag alle voorkomende meet-, regel-, analyse en installatiewerkzaamheden o; netwerk uitvoert. Met welke ICT variaties komt u in aanraking? U wordt geconfronteerd met de huidige en de nieuwste ontwikkelingen in de telecommunicatietechnologie, ISDN, SDH, ATM, PDH en ADSL. Kortom, u staat midden in de techniek. Om al deze technieken en bovengenos werkzaamheden onder de knie te krijgen wordt er een professionele opleiding gegeven. Wat heeft u nodig om hiervoor in aanmerking te komen? U heeft een mts-opleidir>g elektronica, elektrotechniek, installatietechniek, informatica of telematica. U besdil goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheden en een flexibele instelling. U bent bereid buiteni reguliere kantoortijden te werken en heeft een probleemoplossend vermogen. Daarnaast beschikt u o\ sociale vaardigheden, bent u enthousiast, professioneel, een teamplayer en he|ft u gevoel voor humor. Interesse? Randstad Polytechniek organiseert in samenwerking met KPN Telecom op woensdag 18 augustus a.s. om 18j een informatieve avond waarin alle aspecten van het Universeel Transportnet aan de orde komen. Tevens v\ rondleiding verzorgd op de centrale locatie van UTN in Den Haag. Na afloop kunt u direct een afspraak voorf| sollicitatiegesprek maken voor een start in de telecommunicatie. Mocht u in verband met vakantie niet op d( avond aanwezig kunnen zijn, neem dan toch contact met ons op. Inschrijven voor deze ëvond? U kunt u schriftelijk of via e-mail aanmelden bij Randstad Polytechniek, t.a.v. mevrouw A. Doup, Westeinde 10 2275 AD Voorburg. E-mail: andree_doup@randstad.nl Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer R. Misset (070) 337 00 41 Wij nodigen zowel mannen als vrouwen uitte reageren. Kijk ook op Internet voor andere vacatures: www.polytechniek.randstad.nl Randstad Polytechniek is het bureau bij uitstek voor technische professionals op mts-, hts- oftu-niveau. Randstad Polytechniek is onderdeel van de Randstad Groep met vestigingen in tal van Europese landen en in de VS. Het bureau biedt als zodanig carrière mogelijkheden in binnen- en buitenland. Daarnaast is Randstad Polytechniek partner van de ingenieursverenigingen Klvl en NIRIA. -\r randstad polytechniek CVG is binnen de Europese papierbranche een zelfstandige, succesvolle producent van witpapier specialiteiten. Klantgerichtheid is daarbij de sleutel tot succes. Enkele honderden specificaties vinden hun weg naar vele industriële afnemers binnen Europa. Als beursgenoteerde onderneming is CVG gewend te opereren in een dynamische internationale markt. CVG gaat de competitie aan met flexibele productiemethoden, technologische know-how en betrokkenheid van alle 350 medewerkers. De afdeling papiermachines, waar op twee papiermachines onze producten gemaakt worden, is als gevolg van interne doorstroming plaats voor enkele startende CVG biedt: opleidingsmogelijkheden loopbaanmogelijkheden een kerngezonde onderneming een breed pakket aan arbeidsvoorwaarden conform de eigen CVG-CAO uw functie: wordt verricht in 5-ploegendienst bestaat uit het regelen van een deel van het productieproces uw profiel: een VAPRO-B diploma goed kunnen samenwerken met verschillende functionarissen bereidheid om verder te leren Bent u geïnteresseerd in een loopbaan in het papier? Schrijf dan uw sollicitatiebrief met c.v. binnen 14 dagen naar Crown Van Gelder Papierfabrieken N.V., Postbus 30, 1950 AA Velsen-Noord, t.a.v, de heer R. Feenstra. Wilt u eerst nog wat meer informatie? Bel 0251 - 26 23 11

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 28