aap noot Mies MOET! LLDI Informeert ALDI informeert ALDI informeert ALDI ZUID HolLAND provinciaal Restauratie- Uitvoeringsprogramma Zuid-Holland 1999-2004 ter inzage Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland hebben op 6 juli 1999 het Provinciaal Restauratie-Uitvoeringsprogramma 1999-2004 vastgesteld. Dit programma bevat een opsomming van de rijksmonumenten in Zuid-Holland die naar het oordeel van Gedeputeerde Staten in aanmerking dienen te komen voor restauratiesubsidie van rijkswege. Per monument is tegelijk de hoogte van 'het subsidie aangegeven. Verder is deze opsomming voorzien van een toelichting. Het programma met de daarop betrekking hebbende stukken ligt met ingang in 19 juli 1999 tijdens kantoor- of openingsuren ter inzage: in de bibliotheek van het Provinciehuis, Zuid-Hollandplein 1 te Den Haag; in de secretarieën van alle Zuid-Hollandse gemeenten behalve de volgende grote monumentengemeenten: Brielle, Delft, Dordrecht, Goedereede. Gorinchem. Gouda. Den Haag. Leiden, Middelharnis, Rotterdam. Schiedam, Je Schoonhoven en Vianen. Krachtens de Algemene wet bestuursrecht (Awb), art. 7:1, kunnen belanghebbenden binnen zes weken na de eerste dag van terinzagelegging, dus vóór 31 augustus 1999, hun bezwaren tegen vaststelling van dit programma aan de provincie schriftelijk kenbaar maken. Als belanghebbenden worden in verband met het Besluit rijkssubsidiëring monumenten 1997 met n beschouwd: eigenaren van rijksmonumenten en gemeentebesturen. 'Uuri Bezwaarschriften dienen te worden gericht aan Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland. Postbus 90602, 2509 LP Den Haag, onder vermelding Awb-bezwaar' in de linkerbovenhoek van envelop en bezwaarschrift. Voor overleg kan contact worden opgenomen met de heer J. van Voorst, telnr. (070) 4416784 of de heer K. van Kruining, tel.nr. (070) 4417607. Ook voor gehandicapte kinderen. In de derde wereld hebben gehandicapte kinderen weinig kans op onderwijs. Speciaal voor hen vraagt het UNESCO Centrum Nederland (opnieuw) uw financiële steun ten behoeve van aangepaste onderwijs projecten. Hierdoor wordt voor veel kinderen onderwijs alsnog mogelijk. Helpt u? UNESCO Centrum Nederland Oranje Nassaulaan 5. 1075 AH Amsterdam

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 23