'In één jaar staat de wereld op z'n kop' Gert Aandewiel keert terug naar z'n oude liefde A Ben te mooi om waar te zijn. Sport ak Arsenal vangt bot z j Ruud van Nistelrooij 'Fout monteur oorzaak van crash Schumacher' Sterk B-veld bij Hillegom chef willem spierdijk. 071-5356464. plv -chef janet van dijk, 071-5356463 onaldo: geen spijt van WK-finale Ronaldo heeft zich eindelijk uitgesproken over zijn deel- ne aan de WK-finale, een jaar geleden in Frankrijk. Ronaldo f lelde mee, hoewel hij kort voor de wedstrijd onwel was ge- tden. nik heb er desondanks geen spijt van gehad." De spits zich in een vraaggesprek met een Frans televisiestation uit ir alle speculaties die nadien loskwamen. Ronaldo zou ge- ongen zijn door de bondscoach, zei de één. Hoofdsponsor zou zijn deelname hebben geëist, zei de ander. Ronaldo es die verhalen van de hand „Het was een beslissing van mij de teamleiding. Maar ik had het laatste woord. De sponsor A* jop dat moment niet eens toegang tot de catacomben." itesse koopt Joegoslaaf Grozdic ihem Vitesse heeft Nenad Grozdic overgenomen van het joslavische FK Obilic. De 25-jarige aanvallende middenvel- la 'is sinds juli vorig jaar international en kwam tot dusver vier M r uit voor Joegoslavië. De 1 meter 67 grote en 73 kilogram ire Grozdic is een nummer tien, een spelverdeler met enorm loopvermogen. r~ jn Arum naar GA Eagles PHans van Arum heeft gisteren een tweejarig contract jptie voor nog een derde seizoen getekend bij eerstedi- 3o Ahead Eagles. De 32-jarige spits stond eerder onder oij RKC, Willem II en Vitesse. tta voor vier jaar naar Celtic rsviNGERBobby Petta heeft een vierjarig contract getekend idspi je Schotse club Celtic. De 24-jarige aanvaller komt van het deFjIzelse Ipswich Town, waar hij drie jaar speelde. Petta was aisfervrij. Bij Celtic treft hij landgenoot Regi Blinker, met wie ronisch genoeg de concurrentiestrijd om de linkerspitsposi- noet aangaan. Petta was bij Feyenoord ook ploeggenoot van iker en van Henryk Larsson, nu sterspeler bij Celtic. :erenveen trekt Deen Kjepsen aan mvEENSC Heerenveen heeft de Deen Alan Kjepsen aange- Bi ^en- 22-jarige voetballer komt van het Duitse Hambur- SV en stond daarvoor bij Aarhus in Denemarken onder con- Kjepsen, die links in de verdediging en op het middenveld spelen, tekende voor vier jaar. Oud-speler Hennie Meijer is rlopig toegevoegd aan de technische staf van Heerenveen. gaat het komende jaar vooral jonge spelers begeleiden. (lleybalstcrs beginnen tegen Rusland off' De Nederlandse volleybalsters beginnen het Europees lioenschap op 20 september in Rome met de wedstrijd te- titelverdediger Rusland. In groep I is de ploeg van bonds- riC ch Pierre Mathieu verder ingedeeld bij het gastland Italië en menië. In de ander poule nemen Kroatië, Bulgarije, Polen luitsland het tegen elkaar op. De nummer één en twee van roep kwalificeren zich voor de kruisfinales voor een plaats eindstrijd. Het schema van Nederland: 20 september: Ne- and - Rusland, 21 september: Nederland - Italië, 22 septem- de Nederland - Roemenië. Timan verliest van Anand fMUNDJan Timman heeft in de derde ronde van het inter- Dnale schaaktoernooi in Dortmund een nederlaag geleden n Viswanathan Anand. De Indiër besliste de partij na bijna uur in zijn voordeel. Door het tweede verlies staat Timman net een half punt achtste en laatste in de tussenstand. Peter iheeft met 2,5 punt alleen de leiding genomen. De Hongaar van de Engelsman Michael Adams. Na een Spaanse partij Sn ng hij zijn tegenstander bij de dertigste zet tot opgave. en i 'sche wereldkampioen Karpov speelde remise tegen de j ve, aar Topalov en de Bosniër Sokoiov tegen de Rus Kramnik. Toui ov staat samen met Anand tweede met twee punten. seb gbyer Dallaglio vrijgesproken 1in gow De voormalige aanvoerder van het Engelse rugby- i, Lawrence Dallaglio, heeft zich niet schuldig gemaakt aan jshandel en -gebruik. De Engelse rugbybond kwam tot deze om nog voor het interne onderzoek is afgerond. De 27-jari- werd zondag opgeroepen voor het nationale team, tich voor te bereiden op het WK in Wales, dat later dit jaar tsvindt. In mei kondigde Dallaglio nog aan te stoppen met loopbaan als international. Aanleiding daarvoor was een lal in het Britse weekblad News of the World, waarin Dalla- KR werd beschuldigd van drugsdelicten. Volgens de publicatie hij drugs hebben gebruikt en verspreid onder ploeggenoten jg rugsverslaafden. Zelf heeft Dallaglio de aantijgingen altijd Tend. -winst Frankrijk terug in de sport JG De winst die Frankrijk heeft gemaakt met de organisatie het WK voetbal in 1998 vloeit terug naar de sport. Minister jraf Sport Marie-George Buffet ondertekende daartoe gisteren overeenkomst met de nationale voetbalbond. Zo'n honderd p Den gulden komt ten goede aan sportclubs. Het geld zal iS i, rankelijk in een fonds gestort worden, dat vernoemd is naar land Sastre, samen met Michel Platini verantwoordelijk Tde organisatie van het evenement. Sastre overleed drie da- voor het begin van het toernooi aan kanker. £(X )ui kijk N/EINDHOVEN ANP van Nistelrooij blijft in ie- eval nog een seizoen bij 1 „Welke club zich ook ;r 201 we drukken alle interes- kop in", bezweert zijn raamemer Rodger Linse. :luM jetekent dat na Chelsea, Madrid, Atlético Madrid, z,el rsenal bot vangt bij de in- -n CTjtional. Engelse topclub, met Ovérmars en Dennis mp, is bereid ruim 40 en gulden te betalen voor ncev 3-jarige spits, afgelopen ense ïn met 31 treffers Euro- ildei istho katwijk willem spierduk Gert Aandewiel keert terug bij Quick Boys. De middenvelder speelde de afgelopen drie seizoen betaald voetbal bij Volendam, Sparta en Dor- drecht'90. Aandewiel kreeg wel een contract aan geboden door de Dordtse eerstedivisieclub, maar de voetballer vond de aanbieding te laag. De Kat- wijker gaat bij Quick Boys ook een rol spelen bin nen de jeugdopleiding. Aandewiel moet zich voor 15 juli overschrijven naar een amateurclub. Na die datum is het nog altijd mogelijk dat hij terugkeert naar het prof voetbal, zelfs middenin het seizoen. „Het moet dan wel een erg goede aanbieding zijn, want ik teken niet bij de eerste de beste club. Ik vind dat je op een bepaalde manier betaald voetbal moet bedrijven, daar hoort een behoorlijke vergoeding bij." De middenvelder verwacht zelf het hele sei zoen bij Quick Boys te spelen. Trainer Hans van der Zee haalde Aandewiel drie jaar geleden naar Volendam. Een jaar later ging de voetballer met de trainer mee naar Spar ta. In Rotterdam kwam Aandewiel - mede door een buikspierblessure - weinig aan spelen in het eerste elftal toe. Afgelopen winter werd hij door Sparta een Dordrecht'90 verhuurd. Daar bende hij een succesvol half jaar. Met een op papier matig elftal haalde Dordrecht de nacompetitie. „Er hebben toen regelmatig clubs voor mij op de tribune gezeten", weet Aandewiel. Zo legde KV Mechelen belangstelling aan de dag. De Bel gen kozen uiteindelijk voor Ajacied Rudy. Aandewiel (29) is teleurgesteld dat hij niet ver der kan in het profvoetbal. „Zeker omdat ik me bij Dordrecht wel in de kijker heb kunnen spelen. Trainers vonden het altijd fijn om met me te wer ken. Maar trainers die me niet kennen, durven het toch niet met me aan. Uiteindelijk ben ik te laat in het betaald voetbal terecht gekomen. Aan de andere kant ben ik blij dat ik toch nog drie jaar heb kunnen meepakken." De keus voor Quick Boys en niet voor een an dere amateurclub is een logische. „Ik was niet in een andere club geïnteresseerd. Quick Boys is m'n oude liefde, daar ligt m'n hart. Bovendien wil Quick Boys me later een kans geven als trai ner, dat vind ik ook belangrijk." Real Madrid begeert Feyenoorder Ben Konterman Het kost hem nog veel moeite om aan het idee te wennen. Maar Feyenoord- verdediger Bert Konter man wordt echt begeerd door Real Madrid. De 28- jarige international weet opnieuw niet wat hem overkomt. „In één jaar tijd staat de wereld op z'n kop. Van Willem II naar Feyen oord, geselecteerd voor Oranje en nu in de belang stelling van Real Madrid. Het is bijna niet te geloven. Dit gaat wel erg snel." zwolle gpd Konterman ving vorige week donderdag in Rotterdam het gerucht op dat de Spaanse top club gecharmeerd van hem was. Hij deed het hele verhaal af als een geintje. En zo dacht hij er nog precies over toen een verslaggever van Radio Rijn mond hem vrijdag telefonisch wilde doorzagen over de ver meende interesse van Real Ma drid. „Ik ging ervan uit dat ik in de maling werd genomen." Maar vrijdagavond in een se rieus gesprek met Feyenoord- trainer Leo Beenhakker vielen Konterman de schellen van de ogen. „Beenhakker bevestigde dat Real Madrid zich voor mij had gemeld. Er was geen sprake van een grap. Het grote Real Madrid wilde met Feyenoord praten over een transfer van Bert Konterman. Onvoorstel baar maar waar." De verdediger werd ooit door FC Zwolle voor 300.000 gulden Bert Konterman: „Ik ging ervan uit dat ik in de maling werd genomen." aan Cambuur Leeuwarden ver- inmiddels explosief gestegen, kocht. Dat vond hij destijds een Konterman weet dat Feyenoord enorm bedrag. Maar de markt- hem het liefst niet laat vertrek- waarde van de international is ken, maar hij weet ook dat een vertrek onvermijdelijk is als de Spanjaarden werkelijk de geld buidel opentrekken. „Zo gaat dat tegenwoordig in het inter- ARCHIEFFOTO REUTERS nationale topvoetbal." Het is Bert Konterman niet bekend wat voor prijskaartje er precies om zijn nek bungelt, maar hij gaat er vanuit dat hij ergens tussen de 25 en 30 mil joen gulden moet opbrengen. „Mijn situatie is enigszins ver gelijkbaar met die van Jean- Paul van Gastel. Zijn contract bij Feyenoord loopt door tot de zomer van 2002, dat geldt ook voor mijn contract. Toen AS Roma zich voor Van Gastel meldde, kregen ze te horen dat hij tussen de 25 en 30 miljoen gulden moest kosten. Ik ga er vanuit dat ik een vergelijkbaar bedrag moet opbrengen." Konterman, die met Feyen oord in een trainingskamp in Doorwerth vertoeft, kan zich niet voorstellen dat hij straks hals over kop naar Madrid ver trekt. „Het kost me moeite om aan dat idee te wennen, daar ben ik nog niet klaar mee. Ik doe mijn uiterste best om me voorlopig alleen op Feyenoord te concentreren. Maar in een onbewaakt ogenblik probeer ik me wel eens voor de geest te halen hoe het zou zijn om in Spanje te voetballen. Eerlijk, daar heb ik nog niet een duide lijk beeld bij." Bert Konterman doet zijn best om zijn hoofd niet op hol te laten brengen. „Laten Feyen oord en Real Madrid het eerst maar samen eens worden over een transfer. Dan praten we wel weer verder. Ik heb echter wel begrepen dat Real haast wil maken met het opbouwen van een nieuw elftal. De club heeft dringend vers bloed nodig. Ik zal niet raar staan te kijken als de zaken de komende dagen in een stroomversnelling raken. In de voetballerij sta ik sowieso nergens meer raar van te kij ken." pees topscorer. Deze week zou de club zich officieel melden. Volgens Rodger Linse wil Van Nistelrooij echter nog niet weg bij PSV. „Er is veel interesse voor Ruud, maar voordat het concreet kan worden, drukken wij het de kop in. Ook PSV wil hem absoluut niet kwijt." Arsenal zoekt een opvolger voor de Franse spits Nicolas Anelka die deze week een con tract bij Lazio Roma zal teke nen. De deal is bijna rond, al leen moet Roma nog het voor contract van Anelka met Real Madrid afkopen. Dat kost de club zo'n tien miljoen gulden. LONDEN DPA/SID/AFP De crash van Ferrari-coureur Michael Schumacher in de Grote Prijs van Qroot-Brittan- nië is volgens een Formule-1- technicus veroorzaakt door een fout van een monteur. Sc humacher ramde zondag met een snelheid van boven de 200 kilometer per uur een sta pel banden en brak zijn rech terbeen. Schumacher kon niet meer remmen met zijn Ferrari, ver moedelijk door nalatigheid van een monteur. „Hij heeft bijna zeker de schroefverbin ding voor de rem aan de ach terwielen niet helemaal vast gemaakt. Door de vibratie bij hoge snelheden raakte die los. Daardoor liep de remvloeistof weg en kon Schumacher niet meer op de achterwielen rem men". zei de technicus giste ren. Hij wil anoniem biijven. Schumacher is zondag avond geopereerd. Hij is vol gens Ferrari zes tot acht we ken uit de roulatie. Hij mist daardoor drie en mogelijk vier races: Oostenrijk (25 juli), Duitsland (1 augustus), Boe dapest (15 augustus) en mis schien België (29 augustus). Ferrari heeft de Fin Mika Salo gevraagd om te testen voor de renstal. Eventueel kan hij Sc humacher vervangen. Van- daagt wordt bekend op wie de keus is gevallen. In dit ver band worden ook Jean Alesi, Luca Badoer en Jos Verstap pen genoemd. De 27-jarige Limburger Ver stappen heeft op dit moment een contract bij Honda, maar geen renstal. Zijn manager Huub Rothengatter wil niet bevestigen dat hij contact heeft gehad met Ferrari. Vol gens Rothengatter heeft Ver stappen meer kans op een plek bij Jordan, mits Damon Hill daar stopt. „We hebben de mondelinge toezegging van teambaas Eddie Jordan dat Jos dan kan rijden", aldus Rothengatter. Een kanshebber voor de Ferraristoel van Schumacher leek Jean Alesi. De Fransman reed al van 1991 tot 1995 voor Ferrari, maar heeft nu een contract bij Sauber. Zelf liet de coureur maandag echter los geen interesse te hebben in de tijdelijke post. Ook de Italiaan Luca Ba doer, vorig jaar testrijder voor Ferrari en nu coureur voor Minardi, is voor de functie in beeld. Hij test deze week voor Ferrari op thuisbasis Fiorano en het circuit van Monza. Schumacher erkende giste ren dat het seizoen voor hem ten einde is, hoewel hij mis schien nog in actie komt. „Ik kan in elk geval geen wereld kampioen meer worden. Het duurt zeker twee tot drie maanden voor ik weer kan ra cen. Maar ik leef tenminste nog. Dat is te danken aan de constructie van de auto. die door de jaren heen sterk ver beterd is. Dankzij die con structie zit ik nu met slechts een gebroken been. Volgend seizoen hoop ik weer in een Ferrari mee te doen aan het WK." HILLECOM/ALKEMADE PETER KLEIN Het tennisdistrict Leiden is bij het Open Toernooi van Hille- gom met afstand de belangrijk ste leverancier van toppers. Liefst zes eersteklassers geven komende week acte de presen ce in het mannenenkel BI. Van hen kreeg Sijmen de Lange de eer lijstaanvoerder te zijn. De komend competitiesei zoen beoogd hoofdklasser van Dekker Warmond wordt op de voet gevolgd door de Hillegom- se troef Marco van Trigt, die als enige nog niet van een concur rent verloor, de Lange verloor afgelopen zondag van Mark Fleischeuer, die bij de Hillegom Open startnummer 4 kreeg op gespeld. Tussen Van Trigt en de Unicummer staat Frank van den Heuvel, eveneens een voormalig A-speler. Arthur Hertzberger, tweede man in de competitie bij de Bollenstrekers en Tom Bulters, Leids BI-Mas ter van 1990 en eerste klasse spelend bij het Heemsteedse Merlenhove, kregen de cijfers 5 en 6 toebedeeld. Bij de vrouwen moeten Bion- da Zonderop en Ingrid van der Plas een prolongatie van de fi nale van 1998 zien te voorko men. Winnares en oud-interna tional Amy van Buuren en de Leids Bl-Master van 1980 Mir jam de Groot worden voorlopig opnieuw voor de eindstrijd ge tipt. De belangstelling voor de toer nooien van het LD Tennis Cir cuit is stijgend. Bij de alweer 31ste editie van het Open Toer nooi van Alkemade trok voor het eerst sinds een aantal jaren de deelname aan. ^eidsch E)agbja<l PLAATSING Audi Hillegom Open HEB1: 1. S. de Lange, 2. M. van Trigt. 3. F van de Heuvel. 4. M. Fleischeuer, 5 A Hertzberger, 6. T. Bulters, 7. T. Star, 8 A. Robben. DEB1: 1 A. van Buuren, 2. M. de Groot, 3. B. Zonderop, 4. I. v.d. Plas HEB2: 1. M. Rusman, 2. F. Stokman. 3 M Lexmond, 4 J. Muller. DEB2: 1 S. Bergraaf, 2. S. Korenhof HDB: 1. A. Rob- ben/M. van Trigt, 2 T. Bulters/D. Daane DDB: 1. M. Groenleer/B. Zonderop, 2. C. Berkhout/M. Verdegaal. GDB: 1. S. Thee boom/A. Hertzberger, 2. S. Faas/M. van Trigt. HEC1: 1. B. Tromp, 2. T, Stevens, 3. F. Vogel, 4. B. Pieters. DEC1: 1 M. Aal- ders, 2. M Boelé. HEC2: 1. J. Spoor, 2 M. van Tol, 3. M. van Mastrigt, 4 R. Frumau DEC2: 1. E. Hulsbos, 2. I. van Di|k. HDC1: 1. B. Tromp/S Wassenaar. 2. D Dekker/T Stevens DDC1: l.AM Gen- zer/F. Schaap, 2 M. Duindam/R. Kouse band. GDC1: 1 E. S. v.d. Voort, 2. S. Draulans/M. Vpskuijl. HEC1 35+: 1 J. van Delft. 2 R. v.d. Burg. HEC2 35+: 1. R Dekker, 2 T. Waasdorp DEC2 35+: poule. HDC1 35+: 1 J Hoog- kamer/J. Montanus, 2. G. Geerlmgs/L v.d. Geest. DDC1 35+: 1. H. Boskamp/S Evers. 2. M. Ri|nders/K. v.d Zon GDC1 35+: 1. R. van Balen/J Kulk, 2. S. En- dema/L. Hooftman. Rob'Sport Open TV Alkemade HEC2 35+: 1. N. Winkelaar, 2. L Rolf HDC1: I R vd Linden/D. vd Meer. 2. R Griekspoor/L. v.d. Voort. GDC1: poule. HDC1 35 1 A. Goudriaan/G. Onvlee, 2. N Dofferhof/W Hendriksen. DDC1 35+: 1. R. Akerboom/T. Huisman, 2. J. van Klink/M. v.d Meer GDC1 35 1. E. de Koning/R. Zoetendaal, 2. M. v.d. Meer/F. Schouten. HDC2 35+: 1. J v.d Linden/G. v.d Meer, 2. T. Sanders/D v.d. Weijden. DDC2 35+: 1 L. Driessen/E. Holster. 2 H v.d. Goes/T. van'Os GDC2 35 1. E. Hol- ster/T Waasdorp, 2. V. Brands/H. van HED1: 1. A. v.d Meer, 2. E. Verwei] DED1: 1. J. Dollee, 2 C Vemaar HDD1: 1. J Storch/M. Vink, 2. R. van Gmkel/F Krieg. DDD1: 1 M M van Leeuwen. 2. J J. Sutthoff. GDD1: 1. H. Kok/M v d. Pijl, 2. W. Hoogenboom/G. Vermeij HED1 35+: 1. G. Huigsloot, 2. A. Jong a Tai HDD1 35+: 1A A. Schoo, 2. L van Berkel/S. van Veen DDD1 35+: 1. P. van Heeringen/W. de Man, 2. J. Runnen- berg/R v d. Wereld GDD1 35+: 1. G. van Zanten/A. Schoenmaker, 2. M. P. van Hensbergen. HDV: poule. DDV: poule GDV: poule. Rol- stoeltennis DE, HE en HD: Poule Botesa Open toernooi. Bodegraven HEC1: 1. M. vd. Bas. 2. R. Rommers. DEC: 1 S. Winderink. 2 R. Koning HEC2: 1 M van Spanke?'. 2 J van Leeu wen HDC1: 1. Rijnbeek/Westerhof, 2 De leng/Lensink. HDC2: poule.GDC1: 1. Van Dijk/Stierman, 2. Notenboom/Jaspers. HEC1 35+: 1 J de Bei|er, 2. J Philip HDC1 35+: 1. Van Boxel/Philip, 2. Que /Weber DDC1 35+: poule GDC1 35+: poule HEC2 35+: poule DDC2 35+: 1 Koens/VAn Zoest, 2. De Groot/Verbaan. GDC2 35+: 1. Jong En Eel/Van Daalen, 2. Rutteri/Rutten HED1: 1 E. Hagee, 2. M. Ravenstein, 3. J. Fillié, 4. R. Bakker. DED1: 1 L. Jas pers, 2. N. Jaspers. HDD1: 1. Meijwaard- /De Vries, 2. Bosch/Domburg. DDD1: 1. Angenent/Verbaan, 2. Deinum/Deinum. GDD1: 1 Burggraaf/Patisi. 2. Groene- boom/Fillié 2. T De Groot/Jaspers, 2. Ronder/Vink GDD1 35+: 1 Bestebreurtje/Witte. 2. Krebbers/Krebbers. :rd p JREBORD ijs (jackpot)- 1 winnaar, bruto f. '0.00; tweede prijs: 2 winnaars, vand üto f 50 000,00, derde prijs: 60 „jcfpr rs- 'e(Jer f 1.000,00; vierde prijs: o innaars. ieder f 250,00; vijfde mier 825 Winnaars, ieder f. 25,00, Bij r~ thuis PRIJSVRAGEN 1). Doelpunten Feyenoord: Paauwe, Kor- Leerdam. Leerdam Sport - FC Utrecht 1- 10 (0-4). Doelpunten FC Utrecht: Berger 3, Van Schoonhoven, Van Mol, Oliseh, Groenendijk, Kuyt, Martel en Van Beelen. Den Ham. Heracles - Dinamo Tbilisi (Geo) 3-0 (1-0). Doelpunten: Platvoet 2, Nie- ieder f. 10.00; •fsgoed geen winnaar; vijf cijfers 4 winnaars, ieder bruto f. 00, vier cijfers goed: 30 winnaars, 000,00; drie cijfers goed 297 impOl „k Ieder f- 100,00; twee cijfers Bl 984 winnaars, ieder f. 10,00. ga. BI oorbehoud) OEFENVOETBAL rmal kchappelijke wedstrijd. ™o. Vitesse - Rapid Boekarest 0(1-0) Doelpunt Janssen. 'meid: Vitesse speelde op eigen tonder publiek Van Hooijdonk en 'd) ontbraken. boer. Neede. Neede - FC Twente 1-8 (1-2). Doelpunten FC Twente: Van der Laan 3, Sobiech 2, De Witte, Vennegoor of Hesse- link, Van der Meyde. Bijzonderheid: de wedstrijd werd na twin tig minuten voor half uur onderbroken we gens noodweer KORFBAL Adelaide (Aus). WK. Groep A: Nederland - Spanje 28-14, Duits land - Japan 37-5. Eindstand: 1 Neder land 3-6 (102-31), 2. Duitsland 3-4 (70- 49), 3 Spanje 3-2 (57-55), 4. Japan 3-0 (16-110). Groep B: België - India 47-15, Australië - Groot-Brittaniê 14-19. Eindstand: 1. Bel gië 3-6 (98-34), 2. Groot-Brittanié 3-4 (56-45). 3 Australië 3-2 (52-55), 4. India 3-0(31-1031. Zuid-Afrika 25-12. Eindstand: 1 Taiwan 3-6 (59-44), 2 Portugal 3-4 (57-44), 3. Polen 3-2 (50-49), 4. Zuid-Afrika 3-0 (37- 66). SCHAKEN Dortmund. Internationaal toernooi. Derde ronde: Leko (Hon) - Adams (Eng) 1- 0, Sokolov (Bos) - Kramnik (Rus) 1/2-1/2, Anand (Inaj - Timman (Ned) 1-0, Karpov (Rus) - Topalov (Bul) 1/2-1/2 Stand: 1 Leko 2,5 punt, 2. Anand, Karpov 2, 4 Adams, Kramnik 1.5. 6. Sokolov. Topalov 1.8. Timman 0.5 TENNIS Palermo. Vrouwen, 285.000 gulden. Eerste ronde: Dementijeva (Rus) - Wer- tusch (Oos) 6-1 6-2, Basjeva (Bul) - Fang Li (Chn) 6-3 6-1. Sopot (Pol). Vrouwen, 360.000 gulden. Eerste ronde: Rittner (Dui) - Barabansjiko- va (WRu) 6-1 6-0, Martinez (Spa) - Schwartz (Oos) 6-2 6-7 6-4, Gryzbowska (Pol) - Shaughnessy (VSt) 2-6 6-4 6-1, Ap pelmans (Bel) - Loit (Fra) 6-1 6-4. Ranglijsten Mannen: 1. Agassi (VSt) 3684 punten, 2 Rafter (Aus) 3673, 3 Sampras (VSt) 3594, 4. Kafelnikov (Rus) 3212, 5. Kuer- ten (Bra) 2810. 6 Henman (GBr) 2690. 7. Krajicek (Ned) 2431, 8 Martin (VSt) 2332 (10), 9. Moya (Spa) 2313, 10. Rusedski (GBr) 2307 (12). 44 Schalken 874, 48. Siemerink 844, 76. Haarhuis 619, 101. Van Lottum 511, 112. Wessels 440, 193 Wassen 216, 197. Sluiter 210, 282. Verkerk 139. Vrouwen: 1. Davenport (VSt) 5590, 2. Hin gis (Zwi) 5293, 3. Graf (Dui) 4500, 4. Ve nus Williams (VSt) 3474, 5. Seles (VSt) 3411, 6 Pierce (Fra) 2639. 7. Novotna (Tsj) 2188. 8. Sanchez-Vidario (Spa) 2128. 9 Coetzer (ZAf) 1942. 10. Tauziat (Fra) 1935, 75. Oremans 385, 83. 8oog- ert 357, 93 Hopmans 331,50, 102. Noorlander 299,50. WIELRENNEN Sqaw Valley (VSt). WB mountainbike. Mannen, afdaling: 1 Vouilloz (Fra) 4.03,09, 2. Kovarik (Aus) 4.04,52, 3. Va zquez (Spa) 4.08,89, 4. Peters (Ned) 4 10,98, 5. De Bever (Ned) 4 12,25 Klassement: 1. Vouilloz 1015 punten, 2. Peat (VSt) 915, 3. Peters 720. Mechelen. Grote Prijs van Mechelen 1 Wim Omloop (Bel) 167 km in 4,08.00. 2. Vries (Ned) 3 03, 3 Geert Omloop (Bel). 9. Cornelisse 3.23, 13 Van Steen. 17 Hoedemakers, 18. Van Kessel Wat een geluk dat je dit leest. Ik ben een mooie aanbieding. Ken je Benvrij? Daarmee bel je zonder abonnement en zonder vaste maandelijkse kosten. En tegen heel gunstige tarieven. Plus tijdelijk met die buitengewoon mooie telefoon: de Motorola m3188 dual band telefoon (100 uur stand by, 2 uur gesprekstijd). Ben je al op weg naar de winkel? Piek- en daltarief f 1,40 per minuut (piekuren) en f 0,25 per minuut (daluren) Ben' verkrijgbaar bij: BCC BelCompany Combi foto De Block Filmpost Flandria Foka Foto klein Incar Quality Centres Info Europa foto It's Kijkshop Kinorama Kral foto Let's Talk Mega Elshout Megapool Mikro Elektro Office Centre Phones 8< More Polectro Plaza Radio Modern Road Phone Scheer Foppen Staffhorst Steenweg Duiker Speet Super Photo t for felecom Talens foto Telecom Today Telemasters Telepact TelePoint Teletools The Phone House WWW.GSM.NL En 700 andere verkooppunten.

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 19