Personeel Personeel Personeel Personeel Personee T*"P KEUKENS T*P KEUKENS roobol [BDO ietsje dichter achter de duinen VERKOPERS m/v Full-time (37 uur) Part-time (20-32 uur) "TERDAG 10 JULI 1999 Hotel Restaurant Edelman Coningin Astrid Boulevard 482202 BE Noordwijk/zeeTel. (071) 361 31 24 Zoekt op korte termijn een Full-time gastvrouw/gastheer /oor ons a la carte restaurant vVij vragen: mand in de leeftijd tot circa 45 jaar. en inspirerende persoonlijkheid, die leiding kan en wil geven, ressbestendigheid en vakmanschap, astvrijheid en vriendelijkheid, flexibiliteit en enthousiasme. Wij bieden: Gen uitdagende functie binnen een b(l)oeiend bedrijf. :en verantwoordelijke taak in een meer dan prettige werksfeer, luime mogelijkheid voor eigen initiatief, joede arbeidsvoorwaarden. /oor nadere informatie of voor het maken van een afspraak, cunt u kontakt opnemen met Dhr. M. Ditvoorst tel. 071-3613124 Leuke job voor jonge enthousiaste man of vrouw Veel contact met klanten en leveranciers; eigen initiatief en verantwoordelijkheid; werkend in kantoor, showroom en aan de balie; in een jong dynamisch team; met cursus- en studiemogelijkheden. Een perfecte kans voor een accuraat en spontaan type! Meer weten of solliciteren? Schrijf of bel nu naar: HEEREWEG 380 - 2161 DE LISSE - 0252 - 221217 Drukkerij Yan Elburg b.v., gevestigd in Sassenheim, is een geavanceerd en innovatief grafisch bedrijf. Naast de vervaardiging van etiketten, handels- en reclame drukwerk is Drukkerij Van Elburg gespecialiseerd in het ontwerpen, ontwikkelen en produceren van verpakkingen en promotioneel drukwerk voor de sierteeltsector. Met 55 enthousiaste en gemotiveerde medewerkers vervult Drukkerij Van Elburg een toonaangevende rol in deze sector, mede vanwege de beschikking over een kwalitatief hoogwaardig digitaal beeldarchief. Drukkerij Van Elburg heeft recent geïnvesteerd in digitalisering van het prepress traject o.m. door de aanschaf van CtP apparatuur Door uitbreiding van de afdeling Electronic PrePress zijn wij op zoek naar enkele: DTP operators m/v Een DTP operator bij Drukkerij Van Elburg is verantwoordelijk voor het gehele EPP traject van een order. Dit kan beginnen met het uitwerken van een schetsontwerp en eindigen met een inposition document. Ruime ervaring met Quark XPress, Illustrator en Photoshop is absoluut noodzakelijk. Ervaring met Inposition Pro en Mask Pro is een pré. wachten brede kennis van grafische technieken, n grafische produktie omgeving. Drukkerij Van Elburg biedt een uitdagende, dynamische en collegiale werkomgeving aan de juiste kandidaten die met ons verder willen bouwen aan een kansrijke grafische onderneming. Bel voor meer informatie met J.J. Bosma, manager ordervoorbereiding, telefoon 0252-261300 of stuur een korte brief met CV naar: Drukkerij Van Elburg b.v. t.a.v. de heer J.J. Bosma Postbus 87, 2170 AB Sassenheim. e-mail: jbosma@van-elburg.nl DRUKKERIJ VAN ELBURG BDO CampsObers is een adviesorganisatie met als kernactiviteiten accountancy, belastingen en consultancy. Met 20 vestigingen en meer dan 1.000 medewerkers in Nederland is de organisatie actief en sterk In het MKB en familiebedrijven. Het personeelsbeleid van de organisatie is gericht op het ontwikkelen en behouden van competente en betrokken medewerkers die als ondernemers de klanten bijstaan in hun bedrijfsvoering. Dit beleid vertaalt zich in een grote mate van zelfstandigheid en verantwoordelijkheid op alle niveaus resulterend in een relatie met onze cliènten die zich het beste kenmerkt als een zakelijke vriendschap. Wereldwijd is BDO actief in meer dan 80 landen. Binnen de vestigingen Den Haag en Leiden hebben wij ruimte voor nieuwe collega's! In verband met de groei van onze dienstverlening aan onze cliënten in de regio West, zijn wij op zoek naar: Beginnende Assistenten Accountant RA en AA Als beginnend assistent-accountant voor de RA- en AA-praktijk verricht je controle of samenstelwerkzaamheden ten behoeve van de financiële administratie en/of jaarrekening. Je werkt in relatief kleine teams voor een zeer gevarieerd cliëntenpakket, waardoor je in de volle breedte van het vakgebied actief bent. Door training on the job aangevuld met interne en externe opleidingen groei je door tot een volwaardig professional, waarbij je ondernemer bent met de ondernemers. Je hebt duidelijk de ambitie om een carrière te starten in de accountancy bij een kantoor waar je geen nummer bent. maar dat wel groot genoeg is om jou te kunnen bieden wat jij zoekt. Je profiel als starter in de RA/AA praktijk: Je hebt je HEAO (BE/RA/AA). MEAO BA, SPD, MBA of VWO-diploma behaald. Je bent ondernemend, 'down-to-earth' en in bezit van commerciële feeling. Bovendien ben je communicatief sterk en een teamplayer. Startende Fiscalist Als startende fiscalist doe je ervaring op binnen onze aangifte- en adviespraktijk bij een gevarieerde klantenkring in diverse branches. Je wilt je graag verder ontwikkelen binnen een organisatie die je naast werken ruimte geeft voor jouw studie. Het spreekt je aan om in een klein team met goede begeleiding op termijn door te groeien naar de volle breedte van het advieswerk. Je wilt graag ruimte en verantwoordelijkheid. Ben je op zoek naar een van je eerste carrièrestappen binnen een dynamische en professionele werkomgeving? Stuur ons dan snel een brief! Je profiel als starter in de BA-praktijk: Je basis is een (bijna) afgeronde opleiding HEAO-FE. Je wilt graag een vervolgstudie volgen, maar niet meer fulltime studeren. Je kunt goed samenwerken en houdt van een informele sfeer. Je bent sociaal vaardig en analytisch sterk. Interesse? Wil je een aantrekkelijke functie in een prettige, informele werksfeer met een uitstekend pakket arbeidsvoorwaarden en goede door groeimogelijkheden? Stuur, fax of e-mail dan je sollicitatie met cv naar: BDO CampsObers. afdeling P&O. t.a.v. Berendien Dondergoor, P&O-adviseur, Postbus 182. 5600 AD Eindhoven. E-mail: pz@bdo.nl - fax: 040-2436314. Wil je meer informatie? Neem dan contact op met Ron van Eijk RA, telefoon 071-5767020 of Hans Renckens RA, telefoon 070-3380808 of raadpleeg onze site op internet: http://www.bdo.nl BDO CampsObers heeft Breda Geleen 's-Grauenhage Groningen Helmond 's-Hertogenbosch Nijmegen Accountants Adviseurs Avery Dennison heeft een rijk verleden Avery Denisson heeft een rijk verleden. Als producent von zelf klevende materialen zijn we al ruim 60 jaar toonaangevend in de wereld. Met ruim 16.000 medewerkers en een omzet die de S 3,2 miljord inmiddels overstijgt. Die historie is het fundament waarop Avery Dennison vandaag de dag opereert. En verklaart waarom wij met vertrouwen naar de toekomst kijken. Een van de vier divisies von Avery Dennison is Fasson Rolt Europe. De kernactiviteit van deze divisie is het produceren van zelf klevend materiaal voor de rollendrukker. Denkt u als Laboratory Technician mee over de producten van de toekomst? Momenteel bestaan er bij Fasson Roll Europe te Leiden twee met het helder rapporteren van werkzaamheden en analyses, functies voor creatieve laboranten. We zoeken een HLO'er (of geroutineerd MLO'er) voor ons fysisch laboratorium en een, liefst Mocht u op het fysisch lab aan de slag gaan, dan hebt u met kennis van ervaren, MLO'er voor ons adhesive development laboratorium, het testen van papier en kunststoffen duidelijk een streepje voor.; Uw belangrijkste taken: Onderzoek doen. Als laboratory tech nician binnen Avery Dennison zult u zich gaan bezighouden met het uitvoeren van fysische bepalingen voor zelfklevende labels. Daarnaast helpt u bij het uitbouwen van testen en testmethodes. Echt een klus om je tanden in te zetten, aangezien vragen uit de praktijk niet altijd direct te vertalen zijn in standaardtesten. Uw vindingrijkheid en improvisatietalent komen daarbij goed van pas. Die eigenschappen maken u tevens de aangewezen persoon om te participeren in bijvoorbeeld productontwikkelingsprojecten. Onze eisen: U hebt uitgebreide praktische ervaring met het beproeven van materialen. Bovendien kunt u zich goed inleven in het gebruik ervan. Om goed te kunnen functioneren verwachten we verder dat u de nodige creativiteit aan de dag legt en regelmatig initiatieven neemt. Gezien de samenwerking met andere laboratoria en fabrieken kunt u met de Engelse taal uit de voeten en bent u een teamplayer. Ten slotte heeft u weinig problemen Wij bieden u een uitdagende baan in een Commercieel succes volle organisatie, een goed salaris en moderne arbeidsvoor waarden. Een rookvrije omgeving draagt bij aan het gezonde en plezierige werkklimaat binnen ons bedrijf. Voor meer informatie over de functie op het fysisch lab kunt u contact opnemen met de heer J. Schut, manager Fa.cestock^ Development groep, telefoon (071) 579 33 12. Voor meer in-; formatie over de functie op het adhesive development lab kunt u contact opnemen met mevrouw K. Tazelaar-Glattfeid, groeps leider Adhesive Development, telefoon (071) 579 42 49. In beide; gevallen kunt u ook bellen met de heer H. Postema, manager Human Resources, telefoon (071) 579 42 55. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u, binnen twee weken na het verschijnen van deze advertentie/richten aan Avery Dennison, t.a.v. de heer H. Postema,: manager Human Resources, Postbus 28, 2300 AA Leiden. Avery Dennison zit erachter AVERY DENNISt2 Roobol Woonwinkels, een 53 jaar jong bedrijf met nu 44 filialen, waar op dit moment in totaal zo'n 350 mensen werkzaam zijn. Ons hoofdkantoor en centraal magazijn staan in Barendrecht, vlakbij Rotterdam. We verkopen tapijt, vinyl, laminaat, gordijnen, vitrage, zonwering, behang, ledikanten, bedtextiel en verlichting. We zijn een service verlenend bedrijf, want bijna alles wat onze klanten kopen wordt door ons gestoffeerd, geplaatst of bezorgd. Ja, dat is een verschil tussen Leiden en Den Haag; Den Haag ligt ietsje dichter achter de duinen dan Leiden. Maar verder liggen Den Haag en Leiden maar zo'n twintig kilometer van elkaar weg. Dat zult u er voor over moeten hebben om bij Roobol te komen werken. Want voor onze vier filialen in Den Haag (Binckhorst, Leyweg, Fred. Hendriklaan, Televisiestraat) zijn we op zoek naar Op zaterdag werken en het werken op één koopavond hoort er bij. Roobol is echter nooit op zondag open. Dus dan bent u altijd vrij! Voor zowel full-time en part-time werken is winkelervaring belangrijker dan uw leeftijd. Heeft u echter geen winkelervaring dan ligt uw leeftijd onder de 25 jaar en heeft u een opleiding van minimaal Mavo of MDS. Wij bieden u een baan met uitdaging en volop carrièremogelijkheden, een intern opleidings programma en prima arbeidsvoorwaarden. Zoals een vast maandsalaris met spaarloonregeling. En vanzelfsprekend voldoende reiskostenvergoeding. Tintelen uw vingers om nu te gaan schrijven? Doen! Het adres is: Roobol Woonwinkels, t.a.v. de heer M. Begeer. Postbus 46, 2990 AA Barendrecht.

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 28