Personeel Personeel Personeel Personeel Personei JIG- 7 ROC Leiden tj Daar word je wijzer CHAUFFEUR SHOVEL-MACHINIST POLITIE Medewerker Interne Zaken Regio v/m Medewerker Personeelsadministratie v/m Medewerker Centrale Opvang v/m Medewerker Applicatiebeheer m/v Medewerker Catalogu Verkoop m/v ZATERDAG 10 JULI 1999 vraagt zo spoedig mogelijk medewerkers (m/v) ROC Leiden vraagt voor de afdeling Personeelszaken zo spoedig mogelijk medewerkers (m/v) voor de functie: Medewerker personeels- en salarisadministratie (vacature 338) Functie-inhoud: De medewerker verzorgt de personeels- en salarisadministratie. Tot de taken behoren onder meer hel controleren, verwerken en muteren van gegevens en het ver zorgen van de bijbehorende correspondentie. Het verstrekken van informatie aan lei dinggevenden, medewerkers en externe instanties behoort ook tot de werkzaamheden. Daarnaast draagt de medewerker zorg voor correcte toepassing van wet- en regelge ving. Functie-eisen: HAVO/MBO niveau, ervaring met geautomatiseerde systemen, bij voorkeur CASO. Een uitgebreide interne opleiding vormt een onderdeel van het inwerkprogramma. Salaris: maximaal 4183,- bruto per maand. De CAO BVE 1998-1999 is van toepassing. Overige functie-informatie Het betreft een volledige aanstelling, parttime invulling behoort lot de mogelijkheden. Aanstelling: Werktijden: Informatie: Reactie: Leiden In overleg. Telefonische informatie over bovengenoemde functie kunt u verkrijgen bij mevrouw M.A.H.G. van Roosmalen, Hoofd Personeelszaken, tel. (071)- 5451450. U kunt uw schriftelijke sollicitatie vóór 24 juli 1999 richten aan mevrouw MA.H.G. van Roosmolen, Hoofd Personeelszaken, Postbus 16158, 2301 GD Leiden, onder vermelding van het vacaturenummer op de enveloppe. Graag vernemen wij in welke periode u op vakantie bent i.v.m. mogelijke oproepen. Het Regionaal Opleidingen Centrum Leiden - kortweg ROC Leiden - is in 1996 ontstaan door bundeling van enkele bekende opleidingsinstituten in de Leidse regio en de Duin- en Bollenstreek. Dit samengaan heeft geleid tot een krachtige organisatie met een breed aanbod van scholing, vorming en beroepsonderwijs voor iedereen van zestien jaar en ouder. Vanaf 1 augustus 1998 zijn alle opleidingen verdeeld over dertien units. Algemene informatie over ROC Leiden kunt u vinden op Internet www.rodeiden.nl Beroepsopleidingen, Volwasseneneducatie en Vorming voor m/v vanaf 16 jaar erkmaatschappij van ■^CADIS N-V- en met ruim 1000 werknemers een Raadgevende Ingenieura Jong infrastructurele projecten op g ontwikkeling. Met spoed zijn wij op zoek naar: Teamleiders/Ontwerpers U verzorgt, ondersteund y eslelde maatregelen te be!P™J?S r pj beschikt over een relevante Smet^rantwoordAe^«^«0 tea&ayer met goede common,caueve Uw standplaats is Hoofddo p. m26V3778271. Of stuur zo spoedig e-maihh.jonker@arcadls.nl. de omgeving van Schiphol ;n, waarna u de verkzaamheden in Voor het transport van ons dagelijks verse vlees en vleesware: zoeken wij een IN BEZIT VAN GROOT RIJBEWIJS Bent u de man of vrouw die wij zcx neem dan contact op met: AB Vleeswaren Specialiteiten Kalkovenweg 1Alphen a/d Rijn Telefoon (0172) 42 04 66 Vragen naar de heer A.J.M. Bunnik Vleeswaren Specie GEBR. DE BOLSTER B.V. Grond- en Wegenbouw Rooseveltstraat 1 Leiden Telefoon 071-5217070 vraagt voor werkzaamheden in Leiden e.o. Ervaring met Ahlmann Shovel AZ 14 genieten de voorkeur. Sollicitaties schriftelijk of telefonisch naar bovengenoemd adres of b.g.g. 071-5212619. Hollands Midden Politie Hollands Midden werkt aan de veiligheid en leef- Momenteel zijn wij op zoek naar mannen en vrouwen die baarheid in het groene hart van de Randstad, het gebied willen werken in een dynamische werkomgeving bij een tussen de vier grootste steden van het land. Dit gebied telt bedrijf dat midden in de maatschappij staat. 35 gemeenten met in totaal 725.000 inwoners. Bij ons Daarom nodigen we enthousiaste en flexibele korps, dat volop in beweging is, werken ongeveer 1.600 vrouwen uit om te reageren op de volgende mannen en vrouwen, verdeeld over 8 districten, de korpsrecherche, stafdiensten en de korpsleiding. Daarom nodigen we enthousiaste en flexibele mannen e vrouwen uit om te reageren op de volgende vacatures: Binnen de dienst Facilitaire Zaken te Leiderdorp is de functie vacant van: Uw functie: U rapporteert geconstateerde schades; U verricht kleine werkzaamheden en reparaties aan voertuigen en gebouwen; U onderhoudt contacten met herstelbedrijven en assisteert bij interne verhuizingen; U kunt worden ingezet bij receptiewerkzaamheden. Uw profiel: U heeft ervaring met het dagelijks beheer en onderhoud van gebouwen; U bent klantgericht, flexibel en zelfstandig; 1 U beschikt over sociale en contactuele vaardigheden; 1 U heeft minimaal LBO niveau. Wij bieden: Voor de functie geldt salarisschaal 4 BBP (min. 1.591,- 2.831,- bruto per maand voor 36 uur per week). Inschaling is afhankelijk van leeftijd, kennis en ervaring. Pensioenopbouw vindt plaats bij het ABP. Overige informatie: Informatie kan worden ingewonnen bij mevrouw A. Feijlbrief, chef districtelijke dienstverlening, telefoon (071) 5459595 en bij mevrouw E.P. Koudstaal of mevrouw M. Emmen, personeelsmanagementadviseurs, telefoon (071) 5459578/ 513. Een antecedentenonderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. Uw sollicitatie: Belangstellenden worden verzocht voor 1 augustus a.s. hun sollicitatie (inclusief curriculum vitae) te richten aan het hoofd van de dienst Facilitaire Zaken, de heer P. Tak, Postbus 4240, 2350 CE Leiderdorp, o.v.v. vacature medewerker interne zaken regio. Binnen de dienst Personeel, bij de afdeling Personeelsbeheer, lokatie Alphen a/d Rijn, is de functie vacant van: voor 18 uur per week Uw functie: U geeft ondersteuning aan de personeelsmanagementadviseur; U verzamelt en ordent gegevens op het gebied van personeelsinformatie; U verwerkt mutaties op personeelsgebied; U beheert personeelsdossiers; U stelt rechtspositionele brieven en besluiten op; U fungeert als vraagbaak inzake rechtspositionele aangelegenheden; U signaleert knelpunten op personeelsgebied en bespreekt deze met de personeelsmanagementadviseur. Uw profiel: U bent in staat om zelfstandig en zorgvuldig te werken; U heeft kennis van rechtspositionele aangelegenheden; U heeft ervaring en affiniteit met het uitvoerend personeelswerk; U heeft ervaring met geautomatiseerde gegevensverwerking; U beschikt over goede communicatieve vaardigheden; U bent stressbestendig, klantgericht en representatief; U bent flexibel en integer; U bent bereid tot het vervangen van collega's op andere plaatsen van tewerkstelling; U beschikt over een afgeronde MBO opleiding Personeel en arbeid; U heeft ervaring op het gebied van personeelsadministratie. Wij bieden: Voor de functie geldt salarisschaal 5 BBP (min. 2.973,00 bruto per maand voor 36 uur per week). Inschaling is afhankelijk van leeftijd, kennis en ervaring. Pensioenopbouw vindt plaats bij het ABP. Overige informatie: Informatie kan worden ingewonnen bij mevrouw M. Emmen, personeels managementadviseur, telefoon (071) 5459513 of bij de heer M. Willemstein, chef personeelsbeheer, telefoon (071) 5459515. Een antecedentenonderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. Uw sollicitatie: Belangstellenden worden verzocht voor 1 augustus a.s. hun sollicitatie (inclusief curriculum vitae) te richten aan de korpschef, t.a.v. het hoofd van de dienst Personeel, de heer E. Mavromatis, Postbus 4240, 2350 CE Leiderdorp, o.v.v. vacature medewerker personeelsadministratie. In het district Waag en Wiericke is de functie vacant van: voor 18 uur per week Uw functie: U verricht receptiewerkzaamheden, staat bezoekers te woord en verwijst door; U verstrekt inlichtingen en bedient de aanwezige communicatiemiddelen; U draagt zorg voor de administratieve verwerking van gegevens en neemt aangiften op. Uw profiel: U bent flexibel en zelfstandig; U bent klantgericht en representatief; U bent stressbestendig; U beschikt over zeer goede contactuele v U beschikt over een goede mondelinge e aardigheden; schriftelijke U bent bereid op onregelmatige tijden te werken; 1 U bent bereid de cursus 'Buitengewoon Opsporingsambtenaar' te volgen; U heeft minimaal MAVO werk- en denkniveau. Wij bieden: Voor de functie geldt salarisschaal 5 BBP (min. 1.643,00 2.973,00 bruto 5 per maand voor 36 uur per week). Inschaling is afhankelijk van leeftijd, kennis en ervaring. Pensioenopbouw vindt plaats bij het ABP. Overige informatie: Het betreft een vacature voor 18 uur per week in het team Gouda-Oost, de overige uren worden op deeltijdbasis ingezet in team Bodegraven/Reeuwijk. Informatie kan worden ingewonnen voor Gouda-Oost bij de heer J. van den Heuvel, teamchef, telefoon (0182) 587731 of mevrouw A. Wijnants, personeels managementadviseur, telefoon (0182) 693345. Informatie over de vacature in het team Bodegraven/Reeuwijk kan worden ingewonnen bij de heer N. van Beuzekom, teamchef, telefoon (0182) 587750 of mevrouw A. Wijnants, personeelsmanagementadviseur, telefoon (0181) 693345. Een antecedenten onderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. Uw sollicitatie: Belangstellenden worden verzocht voor 1 augustus a.s. hun sollicitatie (inclusief curriculum vitae) te richten aan de districtschef van Waag en Wiericke, de heer Mr. Ing. T. Visscher, Postbus 74, 2800 AB Gouda, o.v.v. vacature medewerker centrale opvang. Geef in uw brief uw voorkeur aan voor gebied of team. Hiermee zal zo veel mogelijk rekening worden gehouden. Deze functies zijn ook intern opengesteld. Bij gelijke geschiktheid gaat de voorkeur uit een interne kandidaat. Aanvullende selectiemiddelen als psychologische test en assessment kunnen deel uitmaken van de selectieprocedure. Acquisitie naar aanleiding deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Voor onze afdeling automatisering zijn wij op zoek naar een De functie: U zorgt dat gebruikers optimaal kunnen werken met de applicaties binnen ZVN. Daartoe participeert u op de helpdesk, werkt u mee aan opleidingen en zorgt' u dat gebruikers beschikken over de informatie die zij nodig heb ban. U specificeert noodzakelijke wijzigingen in applicaties en voert deze zelf door of laat ze uitvoeren door software leveranciers. Uw profiel: U heeft een relevante opleiding op MBO/HBO- niveau en ervaring met applicatiebeheer. Verder bent u bekend met RDBMS'en, SQL. rapportage-gereedschap en Windows 95/98. Bij voorkeur heeft u kennis van Ingres en/of Progress. Belangrijk is dat u goed kunt omgaan met gebruikers en dat u stressbestendig bent, ook tijdens piek- drukte. Daarnaast vindt u het leuk om te werken in een jonge, snel veranderende organisatie. Ons aanbod: Wij bieden u een uitdagende, zelfstandige en verantwoordelijke functie in een prettige werkomgeving: U heeft veel contacten met interne medewerkers en Staat als medewerker applicatiebeheer 'midden' in de organisatie. Uw reactie: Voor meer informatie kunt u vragen naar de heer F. Kuipers, Hoofd Automatisering, 020 - 584 01 43. Richt uw sollicitatie met c v., o.v.v. vacaturenummer OIOzvn, aan ZVN Zorgvoorzieningen Nederland, t.a.v. dhr. C.F. Vader, afdeling P&O, Postbus 58259,1040 HG Amsterdam. ZVN streeft ernaar meer mensen met een arbeidshandicap in dienst te nemen. Zij worden nadrukkelijk verzocht te solliciteren. ZVN Zorgvoorzieningen NederIq is landelijk actief op het gebied de advisering, verkoop en verh van revalidatie- en orthopedist hulpmiddelen. ZVN telt ca. 800 medewerkers heeft een landelijk netiverk 70 filialen Sleutelbegrippen va onze organisatie zijn klantgem heid, dynamiek, optimale logis en efficiency. ZVN Voor onze postorderafdeling zoeken wij een topa verpakking bv in Warmond is een toonaangevende leveran cier van een complete lijn van verpakkingsmateriaal met afnemers in industriële- en handelsondernemingen. Een belangrijk specialisme van topa verpakking is het 'op tijd' leveren van hoogwaardige ver pakkingen in kleine en middel grote aantallen. Kwaliteit en service staan voorop (lso-9001)! topa verpakking heeft bijna tachtig jaar ervaring en werkt met een toegewijd team van hooggekwalificeerde specialisten. Het bedrijf heeft een eigen technologisch centrum en maakt gebruik van de meest geavanceerde test-apparatuur. topa verpakking is onderdeel van de topa-groep. Deze bestaat verder uit: dopak (produktiebedrijf voor golfkartonnen verpakkingen) topa instituut (centrum voor training, research en ontwikke lingen op verpakkingsgebied) Taakomschrij ving: U handelt de binnenkomende telefoongesprekken af, benadert klanten en 'prospects' en verwerkt orders via computer. Vereisten: tenminste Mavo-niveau enthousiast en klantvriendelijke instelling team-geest commerciële aanleg en goede communicatieve eigenschappen flexibel en stressbestendig Wat bieden wij: een zeer afwisselende funktie in een dynamische omgeving, in een dynamische markt een goed salaris prima secundaire arbeidsvoorwaarden Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan: topa verpakking bv T.a.v. de heer Huib Gorter Veerpolder 7 2361 KX Warmond topa verpakking bv Postbus 73, 2360 AB Warmond Tel. (071) 305 07 77, Fax (071) 305 07 57 Ir

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 24