Personeel Personeel Personeel Personeel Personee Secretaresse m/v SmithONephew du PRIE Hobu Vlees B Decos ZATERDAG 10 JULI 1999 voor onze business unit Surgical Smith Nephew, een Engelse multinationale onderneming met vestigingen in meer dan 45 landen en ca. 13.000 medewerkers, houdt zich bezig met de ontwikkeling, productie, marketing en verkoop van onder andere orthopedische- en wondverzorgingsproducten. In Nederland richten wij ons met name op de ziekenhuizen en de thuiszorg, met in totaal ruim 55 medewerkers werkzaam in de binnen- en buitendienst. Functie-omschrijving Als secretaresse voor de business unit Surgical bent u de centrale spil tussen de vertegenwoordigers in het veld enerzijds en onze klanten en Smith Nephew zusterorganisaties anderzijds. In deze functie ondersteunt u de buitendienst, assisteert u bij de marketing activiteiten en helpt u bij het organiseren van congressen en symposia. U vormt samen met de huidige secretaresse een team en u rapporteert aan de Sales Manager. Functie-eisen U beschikt minimaal over een HAVO of MEAO-diploma. U heeft goede schriftelijke en mondelinge vaardigheden in zowel de Nederlandse als de Engelse taal. U kunt goed zelfstandig werken en u heeft de juiste team-spirit. Werkervaring, ervaring met MS Office '97 en affiniteit met nieuwe software programma's is een pre. Wij bieden Goed salaris, uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden (premievrij pensioen, WAO- en ANW-gat verzekerd). En bovenal: een jonge, dynamische werkkring binnen een zich snel ontwikkelende organisatie. Uw sollicitatie, voorzien van motivatie en CV, kunt u binnen 10 dagen zenden aan Smith Nephew B.V., t.a.v. mevrouw J. Valster, directie-secretaresse. Smith Nephew B.V. Postbus 525, 2130 AM Hoofddorp telefoon 020 654 39 99. telefax 020 653 20 99 Toonaangevend in Gezondheidszorg 6X3 C t personeelsintermediair plezier in je leven, plezier in je werk. Inkoop Assistent voor een bedrijf gespecialiseerd in relatiegeschenken in de omgeving van Leiden. Werkzaamheden: Binnen deze functie ben je werkzaam op de afdeling inkoop logistiek. Je onderhoudt de contacten met leveranciers in het Verre-Oosten en Europa. Daarnaast verzorg je de administratie van de inkoopor ders/verschepingsdocumenten, je voert zelfstandig de correspon dentie met leveranciers, handelt klachten af en rapporteert naar het hoofd inkoop. Profiel: Je hebt een MBO werk- en denkniveau. Tevens heb je een goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal in woord en geschrift. Ben je een organisatietalent, enthousiast en klantgericht, bel ons dan snel voor meer informatie. Boekhoud Talenten gezocht voor een zorginstelling en importbedrijf in Leiden. Werkzaamheden: Je verricht diverse boekhoudkundige werk zaamheden o.a. facturatie, journa- lisering, kas/bank/giro, verzorgen kwartaalrapportage en crediteu renadministratie. Een deeltaak zal de debiteurenadministratie zijn. Deze taak bestaat uit het bewa ken van het debiteurensaldi, het opstellen van aanmaningsover zichten en het zorgdragen voor de juiste gegevens binnen de diverse programma's. De mogelijkheid tot het uitbrei den van deze functies is zeker aanwezig. Profiel: Je hebt een afgeronde MBO opleiding evt. aangevuld met praktijkdiploma. Wil je graag meer weten over de genoemde functies of de vele andere vacante functies kom dan langs op de vestiging Leiden of bel ons! Beide vacatures bieden uitzicht op vast dienstverband. Voor alle functies geldt m/v. Als je geen tijd hebt om op kan toortijden langs te komen, bel dan voor een afspraak na werk tijd. Wij kunnen ook rekening houden met een opzegtermijn. uitzenden, detacheren, werving en selectie Leiden, Prinsessekade 2a T 071 514 2020 Haarlem, Kruisstraat 14 T 023 531 5211 Concourslaan 47a T 023 555 4400 Den Haag, Noordeinde 75 T 070 362 4736 (Babylon) T 070 347 4141 Rijswijk, Haagweg 1 16 T 070 306 2333 Zoetermeer, T 079 341 7281 Delft. Hippolytusbuurt 24 T 015 219 0500 Rotterdam, Meen: Theorie direct in praktijk brengen. Dat kan bij Decos :ware Engineering Noordwijk Decos Software Engineering is de ontwikkelaar van het succesvolle document ze management systeem Decos Post Professional. Dit systeem wordt landelijk op meer dan 3000 plaatsen gebruikt voor de registratie en verwerking van alle mogelijke documenten. Bij Decos gaan we op een informele, gezellige wijze met elkaar en met onze klanten om. De medewerkers van Decos zijn zelfstandig, initiatiefrijk en ondernemend; er wordt open overlegd over alle .vie belangrijke bedrijfsbeslissingen, he an Door de groei van Decos en de uitbreiding van ons productenpakket met o.a. bf i het bibliotheekprogramma Decos BookTrak, zoeken wij op korte termijn een te' nieuwe collega: Trainee in Software Technologie (m/v) Wil jij een baan in de Software Technologie, maar beschik je nog niet over de juiste papieren en werkervaring? Dan hebben wij voor jou de oplossing. Wij bieden je de benodigde opleidingen aan die je in de avonduren kan tre volgen. Overdag kan je in ons softwarehuis de opgedane kennis in praktijk brengen. De functies waartoe je opgeleid kan worden, zijn onder andere: helpdesk Fie functionaris, junior programmeur, installateur of junior sales medewerker. Ge Uiteraard zoeken wij iemand die interesse heeft in dit vakgebied en zich daarin verder wil ontplooien. Werkervaring en opleiding zijn geen vereiste. Ve Meer informatie over Decos kan je vinden op onze website: www.decos.nl. Fie Stuur je brief met CV ter attentie van Bert Hendriks naar Decos Software Eië Engineering bv, Bonnikeplein 24-26, 2201 XA te Noordwijk. Of reageer via Ge e-mail: bert@decos.nl. du Prie bouw ontwikkeling b.v. Du Prie bouw en ontwikkeling b.v. is een middelgroot ISO-9001 en VCA** gecertificeerd bouwbedrijf, werkzaam op het gebied van restauratie, renovatie, utiliteitsbouw en woningbouw. Wij vragen een full-time Representatieve Receptioniste/Typiste/Telefoniste Tot haar werkzaamheden behoren: typewerk, verwerken inkomende/uitgaande correspondentie, het aannemen en afhandelen van telefoongesprekken en andere administratieve werkzaamheden. Wij vragen bij voorkeur iemand met opleiding Schoevers, HAVO/MEAO niveau, goede typevaardigheid, kennis en ervaring met tekstverwerking, Word 97/WordPerfect 8. Indien u belangstelling heeft voor deze functie, verzoeken wij uw schriftelijke sollicitatie te zenden aan: Du Prie bouw en ontwikkeling b.v. T.a.v. mevrouw R. van Oosten Postbus 2309, 230 i CH LEIDEN Tel. 071 5222 919 Groothandel in varkensi 's-Gravendamseweg 5 L 2215 TC Voorhout Tel. 0252-230197 Fax: 0252-214963 Hobu Vlees B.V. is een jong bedrijf dat zich met haa producten richt op de Europese markt. Ter versterk van onze administratie-afdeling zoeken wij een: Full-time Administrateur M j Voor de uitvoering van deze functie draagt u zorg vocK administratie en kunt goed werken in een team. U k beschikt over een MEAO-diploma of gelijkwaardig nj aangevuld met PD en/of MBA. U heeft enige jaren werkervaring en u kunt bij voorkeur werken met Ex :u WP en Windows. Verder beheerst u de Engelse en Di taal in woord en geschrift. Herkent u zichzelf in deze functie? Voor informatie b an bellen of direct uw schriftelijke sollicitatie met C.V. richten aan dhr. B. Hoek. Software Engineering bv -Ca, Qt <3anis<tf/ EIDEN De Centrale Organisatie Kinderopvang Leiden (COKL) is een professionele organisatie met als doelstelling het bemiddelen in en het leveren van diverse vormen van kinderopvang. Onze organisatie bestaat momenteel uit 17 kindercentra en 31 peuterspeelzalen voor de leeftijdsgroep 0 tot 4 jaar, 11 centra voor naschoolse opvang en het gastouderbureau voor het individuele maatwerk. De afdeling Bedrijfsvoering van het centraal bureau zoekt per I september 1999 een Administratief medewerk(st)er voor 24 uur De afdeling Bedrijfsvoering verricht administratieve en financiële werkzaamheden die te maken hebben met de opvang van kinderen; het bijhouden van de wachtlijst, het verwerken van mutaties, het maken van contracten voor particulieren en bedrijven, het vaststellen van de ouderbijdrage, het aanmaken van facturen en het telefonisch te woord staan van onze klanten. Wij zoeken iemand die: - enthousiast, accuraat en dienstverlenend is - niet terugschrikt om de mouwen op te stropen - inzicht en vaardigheden heeft m.b.t. administratieve processen en procedures - cijfermatig goed onderlegd is - bekend is met windows 95 - in het bezit is van een op de functie gericht MBO-diploma of een gelijkwaardig werk en denkniveau heeft Wij bieden: - een afwisselende baan binnen een enthousiaste afdeling - een aanstelling voor een jaar met uitzicht op een vast dienstverband - rechtspositie en salariëring conform de CAO-Welzijn salarisregeling administratief/secretariaatsfuncties (minimaal schaal 14 3297,00 en maximaal 23, 4.212,00 bruto per maand bij een volledig dienstverband) Telefonische informatie is te verkrijgen bij Ron Auerbach op maandag tot en met donderdag tel. 071 -5163438. Schriftelijke reacties, voorzien van motivatie en curriculum vitae, voor 20 juli 1999 richten aan Bureau COKL, t.a.v. R. Auerbach, Postbus 2201, 2301 CE Leiden. Duizenden mensen werken oon een nieuwe Volkswagen voordot hi| de weg op kan. Mensen met gevoel voor kwaliteit, service en met oog voor detail. Deze mentaliteit heeft Volkswagen groot gemaakt Diezelfde positieve instelling is ook noodzakelijk nadot een Volkswagen verkocht is. Wont ook bij onder houd en reparatie zijn mensen nodig die het optimale weten te halen uit de hoogwaardige technologie van Volkswagen. Dat kan alleen als je op de hoogte bent van de laatste technische ontwikkelingen Daarom staan prak tijkgerichte opleidingen centraal bij Volkswagen. Werken bi| Volkswagen is dus ook werken aan jezelf. Voor de 230 Volkswagen-deolerbedrijven zoeken wi| mensen met de |uiste bloedgroep. Mensen met een outotechnische opleiding en interesse in hun vak En natuurlijk: gevoel voor kwaliteit en hart voor Volkswagen.

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 16