tË*E3 carpet-lan - opruim lv korting 1 Bloed geven... Banen op de weg Kpcr eye ^èrinkó WOENSDAG 7 JULI 1999 Voorbereidingsbesluiten De gemeenteraad heeft op 24 juni 1999 verklaard dat een derde herziening van het bestemmingsplan 'Be bouwde Kom' wordt voorbereid voor Dorpsstraat 17, Jan Steenlaan 19/21 en Herenweg 80 De voorbereidingsbesluiten treden in werking op 8 juli 1999 en liggen met de bijbehorende tekeningen ter inzage bij de sector Grondzaken in het gemeentehuis. 7 juli 1999 Burgemeester en wethouders van Warmond dat doe je met je hart! Help patiënten met uw bloed. Geef je op als bloeddonor! Bloedbank Leidsenhage Bel 070 3083000 voor een informatiebrochure gemeente alkemade, postbus 12370 aa roelofarendsveen VOORBEREIDINGSBESLUIT De burgemeester van de gemeente Alkemade maakt ingevolge het bepaalde in artikel 22 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat de raad in zijn vergadering van 28 juni 1999 heeft verklaard dat een wijziging van het bestemmings plan wordt voorbereid voor - het plaatsen van een loods aan de Voorweg 66 te Nieuwe Wetering (bestemmingsplan Nieuwe Wetering); - het uitbreiden van een restaurant aan het Zuideinde 111 a te Roelofarendsveen (bestem mingsplan Roelofarendsveen-Zuid); - het uitbreiden van een berging nabij Pastoor van der Plaatstraat 30 te Rijpwetering (bestem mingsplan Rijpwetering); - het bouwen van een schuilplaats voor vee nabij Voorweg 28 te Nieuwe Wetering (bestemmings plan Nieuwe Wetering); - het plaatsen van een dakopbouw op de woning 't Hofje 19 te Oude Wetering (bestem mingsplan Oude Wetering. 1herziening); - het uitbreiden van de woning Achterweg 70 te Nieuwe Wetering (bestemmingsplan Nieuwe Wetering); - het vergroten van een schuur nabij Noordeinde 8a te Roelofarendsveen (bestemmingsplan Roelofarendsveen-Centrum). - het uitbreiden van de woning Zuidschans 19 te Oude Wetering (bestemmingsplan Oude Wetering. 1 herziening). - het uitbreiden van een watertoren aan de Noordhoek 2 (bestemmingsplan Roelofarendsveen-Centrum); - het uitbreiden van.de woningen Aak 9 en 11 te Oude Wetering (bestemmingsplan De Gogh UW III); Het besluit - dat in werking treedt met ingang van 8 juli 1999 - en de bijbehorende tekeningen liggen voor iedereen ter inzage bij de afdeling algeme ne zaken van het gemeentehuis op werkdagen van 09.00 tot 12.30 uur (kamer 120). Randstad Transportdiensten biedt gekwalificeerde chauffeurs ruime mogelijk heden om op projectbasis voor opdracht gevers aan de slag te gaan. En zorgt daarbij voor goede begeleiding, eventueel aan vullende opleiding en continuïteit. Of het nu gaat om vrachtwagen-, taxi-, bus-, of privéchauffeurs. Chauffeurs voor PTT Post Transport m/v Bent u chauffeur (C-rijbewijs en CCV-b, ADR is een pré) en bent u op zoek naar een interes sante baan bij de PTT, dan kunnen wij u helpen! Er zijn talloze mogelijkheden om fulltime of parttime te werken, zoals alleen op zaterdag. U vervoert voornamelijk post ,maar ook stukgoed en u rijdt in de regio's Leidschendam, Den Haag, Dordrecht en Amsterdam. Verder bent u klantvriendelijk, flexibel en collegiaal. Donderdagavond 8 juli 1999 tussen 18.00 en 21.00 uur bent u van harte welkom op het terrein van de PTT te Leidschendam (Industrieterrein Forepark, Loire 1) bij Randstad Transportdiensten, waar wij u uitgebreid informeren en al uw vragen beant woorden. Graag tot donderdag 8 juli! Informatie bij Astrid Coene, tel. (071) 523 58 56, Leiden, Schuttersveld 9. ir randstad transportdiensten Breestraat 114c - Leiden. Tel. 5126127 I deu ren Tevens montage Ook binnen- buitendeuren SHOWROOM Anton Philipsweg 1 2171 KX Sassenheim Tel. 0252 - 223266 Fax 0252 - 231188 e-mail Rodako@rodako.nl Bekendmaking Het college van dijkgraaf en hoogheemraden vanl heemraadschap van Rijnland maakt bekend dat v. tot en met 29 september 1999 ter inzage ligt het b Rijnlands verenigde vergadering tot vaststellin; Subsidieverordening Riolering Buitengebied. Dit besluit kan worden ingezien bij het Hoogheem' van Rijnland, Breestraat 59 te Leiden tijdens werkt 09.00 tot 12.00 uur en van 14.00 tot 16.00 uur. De verordening is op 1 juli 1999 in werking Leiden, 7 juli 1999. Dijkgraaf en hoogheemraden, E.H. van Tuyll van Serooskerken, dijkgraaf. H.J.G. Bruens, secretaris. getredei Rijnland Onze zomeropruiming is begonnen. Sla uw slag en ga daarna pas uw koffers pakken! Tapijt, vinyl, laminaat, parket, gordijnstof: zo voordelig zie je het nergens! Gegarandeerd! Ontdek een overweldigende keus in topkwaliteit voor absolute weggeef- prijzen.Wees er snel bij want iedereen kan er met uw koopje van door gaan! Twist. Frisé tapijt. Op foam rug. In diverse kleuren Breedte 400 cm. Per strekkende meter Lion. Naaldvilt. Op foam rug. In blauw. Breedte 400 cm. Per strekkende meter Green Special. Grastapijt Op latex-rug. In groen. Breedte 200 cm. Per strekkende meter -SET m Cassandra. Bouclé tapijt. Op action-back rug. In lichtbeige. Breedte 400 cm. Per strekkende meter Burgos. Cut Loop. Op action-back rug. In diverse kleuren. Breedte 400 cm. Per strekkende meter IEZ Crecendo.Bouclé tapijt Klasse tapijt op action-back rug. Nü een fantastische aan bieding! In donkerblauw. Breedte 400 cm. Per strekkende meter "lt Parket/Lamir Alesund. Beuken lamin| Dikte 7,2 mm.Voor zwaa woongebruik. 5 jaar garanl Per m2 Artico. Gedessineerd vinyl. In zonnige gele kleur. Impuls. Parket dessin. Breedte 400 cm. Per strekkende meter Gordijnen Gordijnrestanten! OP OP! Diverse dessins, kleuren en materialen. Alle vermelde prijzen zijn exclusief diensten zoals stofferen, plaatsen, confectioneren en festonneren. Zetfouten voorbehouden. Aanbiedingen geldig zolang de voorraad strekt'doch uiterlijk tot 30.08 1999. Narvik. Grenen lamina Dikte 7,2 mm.Voor z woongebruik. 5 jaar gara Per m2 Haparanda. Eiken/Bt fineerparket. Dikte 7 mm. Gelakt en g 3 jaar garantie. Per m2 >bmb«eb Tonsberg. Zeer mooi merbau lamel| Dikte 14 mm. Per m2 KORTING t

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 26