Nonen Nonen Nonen Nonen Nonen Nonen 1 i Royale appartementen aan de rand van zuid-west Leiden ilipsssymr- 071 579 31 00 PROPER Te huur Selekt Huis selekthuis on tour leiderdorp %%de raad VASTGOED de laat 4- kromhout IIBA -ATERDAC 3 JULI 1999 TE KOOP Hortensiadal 5 Leiden (Merenwijk) Fraaie tuinkamerwoning in een rustige wijk (breed type). Indeling begane grond: voortuin met berging, hal (entree), toilet, trap naar le verdieping, woonkamer met open keuken, de woonkamer is voorzien van een parketvloer en marmeren open haard. Moderne witte keuken met inbouwapparatuur. marmeren vloer en wandtegels, brede glazen schuifwand naar ruime geheel aangelegde tuin. le verdieping: hal, met vaste trap naar zolderetage, 3 ruime slaapkamers, modem betegelde badkamer met 2e toilet. Zolderetage: de voorzolder is voorzien van een combiketel, aansluiting voor wasautomaat en laminaatvloer, ruime zolder/slaapkamer met wastafel, dakkapel en veluxraam. Het gehele pand verkeert in uitstekende staat van onderhoud. VRAAGPRIJS: 490.000,- k.k. Oplevering half november 1999 Voor informatie: Tel.i 071-5219289. LEIDEN - PROFESSORENWIJK LORENTZKADE 43 VRAAGPRIJS F 795.000,- K.K. Op één van de mooiste locaties gelegen royaal herenhuis met voortuin en diepe achtertuin op het zuid-westen, vrijstaande stenen schuur en achter om (geschikt voor motor). De woning is gebouwd omstreeks 1935, en is nog grotendeels in originele staat zoals: erkers, glas-in-lood, marmeren schouwen, paneeldeuren en granitovloeren. Perceelsopp. ca. 214 m2. !nd.: entree, vestibule, gang met toilet en trapkast, ruime kamer-en-suite met aangebouwde serre en openslaande deuren naar de tuin, keuken. 1e etage: overloop, toilet met fontein, 3 slaapkamers, waarvan 1 met open slaande deuren naar een groot balkon en 2 met vaste kasten, badkamer met ligbad en wastafel. 2e etage: vaste trap, grote voorzolder met dak kapel (mog. voor maken van div. kamers), 2 slaapkamers met dakkapel, door hoge kap ruime zolder mogelijk. LEIDEN P C HOOFTLAAN 9 VRAAGPRIJS F 579.000,- K.K. Aan brede laan, met veel groen en nabij waterpartij gelegen, verzorgde twee onder één kapwoning met vrijstaande stenen garage en diepe achtertuin op het zuidwesten. De woning is gebouwd omstreeks 1972 en ged. vzv. dubbele beglazing. De totale grondoppervlakte bedraagt circa 221 m2. De verwarming en de warmwatervoorziening geschieden dmv. een VR-combiketel uit 1994. Begane grond: voortuin, entree, gang, kel derkast, toilet met fontein, open keuken, lichte woonkamer met gas haard en zijraam; 1e etage: overloop met kast, 3 slaapkamers, badkamer met ligbad en wastafel; 2e etage: overloop, royale zolderkamer met dak kapel, zolderberging. LEIDEN - COEBEL LOUIS ARMSTRONGLAAN 8 VRAAGPRIJS F 525.000,- K.K. Op een fraaie locatie gelegen hoek-bungalow met eigen parkeergele genheid, grote voor-, zij- en achtertuin, grenzend aan een watertje. Grondoppervlakte ca. 279 m2. De woning is gebouwd omstreeks 1991, vanuit de bouw volledig geïsoleerd en voorzien van een cv-combiketel. Ind.: entree, hal, lichte woonkamer met open haard en witte plavuizen- vloer met vloerverwarming, moderne open keuken met div. inbouwap paratuur, inpandige berging, bijkeuken c.q. wasruimte gang, toilet met fontein, lichte badkamer met ligbad en wastafel, 2 slaapkamers. Het ter ras is vanuit de woonkamer en de slaapkamers door middel van schuif puien te bereiken. LEIDEN - STEVENSHOF ELSE MAUHSSTRAAT 13 VRAAGPRIJS F 445.000,- K.K. Leuk nabij water gelegen ruime moderne hoekwoning met diepe zonni ge achtertuin nagenoeg op het westen, vrijstaande stenen schuur en achteruitgang. Zeer centraal gelegen t.o.v. scholen, winkels, NS-station "De Vink" en uitvalswegen. De erfpachtcanon is afgekocht tot 2035. Begane grond: entree, hal, toilet met fontein, tuingerichte woonkamer met open haard en trapkast, in lichte tinten uitgevoerde keuken met div. inbouwapp.; 1e etage: overloop, 3 slaapkamers, waarvan 2 met vaste kastenwand en 1 met dakkapel, nette badkamer met ligbad, aparte douche, wastafel en 2e toilet; 2e etage: overloop, 2 slaapkamers, dakka pel, veel bergruimte en vliering. LEIDEN - TUINSTADWIJK MAGDALENA MOONSSTRAAT 35 VRAAGPRIJS F 299.000,- K.K. In rustige straat gelegen eengezinswoning met tuin op het noorden, aan gebouwde houten schuur en achterom. Bouwjaar omstreeks 1920, per ceelsoppervlakte ca. 80 m2. De woning is grotendeels voorzien van nieu we kozijnen met dubbele beglazing, een combiketel ('98) zorgt voor de verwarming en het warme water. Indeling: entree, gang, L-vormige woonkamer met open haard en trapkast, uitgebouwde keuken met deur naar de tuin, tussenportaal met toilet en fontein, bijkeuken. 1e etage: overloop, 3 slaapkamers badkamer met ligbad, wastafel en toilet, berg ruimte. VOORSCHOTEN - NOORD-HOFLAND TROMPWEG 30 VRAAGPRIJS F 479.000,- K.K. Goed onderhouden uitgebouwde ruime middenwoning met voortuin, diepe achtertuin, schuur en achteruitgang. De totale grondoppervlakte bedraagt circa 156 m2. De verwarming geschiedt d.m.v. een VR-combike tel uit 1997 en het warme water via c.v.-installatie alsmede een door- stroomboiler in de keuken. Begane grond: entree, gang, toilet met fon tein, uitgebouwde tuingerichte woonkamer met parketvloer, witte open keuken met diverse inbouwapparatuur; 1e etage: overloop, 3 slaapka mers, in lichte tinten uitgevoerde badkamer met 3/4 ligbad, wastafel, 2e toilet en wasmachine-aansluiting, dakkapel; 2e etage: overloop, zolder kamer, dakkapel, veel bergruimte. De 2e etage is volledig afgewerkt. VOORSCHOTEN VLIETZICHT 102 VRAAGPRIJS F 379.000,- K.K. Nabij het gezellige centrum van Voorschoten gelegen, goed onderhou den 3-kamerappartement op de 2e etage met balkon nagenoeg op het zuiden. Op de begane grond bevinden zich de lift en de bergingen. De servicekosten bedragen thans f 167,50 per maand incl. servicekontrakt voor de c.v.-installatie. Begane grond: gezamenlijk entree, trappenhuis, lift en bergingen; 2e etage: entree, gang, toilet met fontein, bergkast met aansluiting voor de wasmachine, 2 slaapkamers, waarvan één met vaste kastenwand, in lichte tinten uitgevoerde badkamer met douche en wastafel, woonkamer ca. 25 m2 met lichte laminaatvloer en toegang tot balkon, lichte keuken. NOORDWIJK AAN ZEE BEYAERT 38 VRAAGPRIJS F 575.000,- K.K. Op de 6e etage aan de boulevard gelegen 3-kamerappartement (thans 2) die door verlaagde raampartij een schitterend uitzicht biedt over de zee en het strand, eigen parkeerplaats en berging in het souterrain. Het com plex gebouwd omstreeks 1978 is van alle gemakken voorzien zoals een huismeester, gemeenschappelijk zwembad, sauna en liftinstallatie. De verwarming en het warme water geschieden dmv. blokverwarming. De servicekosten bedragen thans f 431,- p.m. incl. voorschot verwarming en water. Indeling: entree, hal, toilet met fontein, doorgebroken woonka mer met deur naar balkon, open keuken met div. inbouwapparatuur, slaapkamer, badkamer met ligbad, douche en wastafel. Nu ook Nieuws TV/Woon TV, kanaal 66+, iedere dag Te koop HOGEWOERD 50a Uniek woonobject in hartje Leiden, direct gelegen aan het water van de Nieuwe Rijn. Indeling: beg.gr.: hal, studeerkamer, keuken met div. inbouwapp., woonkamer en waterterras annex aanlegsteiger. 1e verd.: twee slaapkamers, wasmachineruimte en badkamer met douche, c.v.-verwarming. 2e verd.: groot, zonnig dakterras met uitzicht over de historische binnenstad. Richtprijs: 350.000,- k.k. Informatie: 06-54615888 Nieuwbouw Leyhof Leiderdorp - royale hoekwoning met garage - type "Villa" Indeling: entree, ruime hal, toilet, trap naar 1e verdieping, zéér ruime living met ronde erker, doorgang naar U-vormige keuken, eetkamer aan tuinzijde met openslaande deuren. 1e verdieping: overloop, 3 slaapkamers, badkamer met ligbad en aparte douche, 2e toilet. 2e verdieping: 2 slaapkamers, opstelling van c.v. en wasmachineaansluiting. Bijzonderheden: bouwstijl jaren dertig; oplevering ca. februari 2000; oppervlakte ca. 285 m2; uitstekende ligging - vrij uitzicht. Vraagprijs: ƒ859.000,- k.k. Nadere inlichtingen: Bureau Hillenaar - van Lennepdreef 1 - 2353 NH Leiderdorp Tel. 071-5417576 Fax 071-5416293 E-mail: bureau.hillenaar@atriserv.nl Makelaardij m2, dit lijkt veel sloot, fietspad en - woon-/eetkamer met open haard - houten keuken met gemetselde bar - 1e et 3 grote slaapkamers - badkamer met ligbad, douche en wastafel - 2e et.: grote kamer dakterras Vraagprijs: f 695.000,- k.k. €315.377,25 In 1985 geheel nieuw gebouwd beknopt wevershuisje met afzonderlijke schuur. Rustige ligging bij verkeersarm, hofjesach pleintje in Centrum stad. voorkamer met vide Vraagprijs: f 259.000,- k.k. 117.529,08 Tel. 071 - 519 09 09 Fax 071 - 519 09 08 Passage 9, Postbus 1056, 2340 BB Oegstgeest Zaterdag geopend van 10.00 - 16.00 uur Ons volledige aanbod vindt u op internet: http://www.proper-makelaardij.nl Genoemde prijzen zijn een uitnodiging tot het doen van een bod. MARNIXSTRAAT 14 tuin op het - woonkamer (ca 35m2) - eenvoudige doch ruime keuken - 1e et.' 3 slaapkamers, badkamer met douche, wastafel en toilet - 2e et.vaste trap, grote open zolder mei veluxraam. Hier kunnen 1 of 2 kamers gerealiseerd worden. Vraagprijs: f 349.000,- k.k. €153.377,71 De Garantiemakelaar bi meer dan de standaard service bij aan- en verk van huizen. Verborgen gebreken zijn de schrikj elke koper en verkoper» een huis. Niemand zit j immers te wachten op kosten of claims achter Wie een huis koopt via Garantiemakelaar sluit risico's zo goed mogelij dankzij de standaard j BouwTechnokeuring en Garantieverzekering, Ve meer informatie of bezio van een van de woningt belt u Proper Garantie makelaars. Of neemt u liever de got Zekerheid ma Proper makelaardij omdat ervaring teil Monumentaal winkelpand geheel gerestaureerd Burgsteeg 2 (bij Koornbeursbrug) 70 m2 Huurprijs f35.000,- p.jaar Bel voor info: tel.: 071-5762160 0655-773760 Met plezier witten wij u behulpzaam zijn bij uw toekomstige bouwplannen. Vandaar dat wij met onze informatiewagen in uw regio staan. Op deze gemakkelijke manier kunt u zien hoe uw wensen in ons bouw systeem vertaald kunnen worden. j Bel voor informatie: 0548-53 75 55 Sent u geïnteresseerd, aarzelt u dan niet en korri n S- -É» informatiewagen. Op maandag 5 juli staan wij van 16.00 - 20.00 uur op de parkeerplaats van het AC-restaurant en Hotel Leiderdorp aa de P.Snoepweg 2 te Leiderdorp. Te huur Bedrijfs/sh owroom ruimte op zichtlocatie B. C. Flora te Rijnsburg Ruime parkeerfaciliteiten. Goede bereikbaarheid direct gelegen aan uitvalsweg naar de A4. Bedrijfsruimte ca. 4160 m2 eventueel in delen te huur. Beschikbaar pl direct. Voorzieningen als gas, water en elektra zijn in de bedrijfsruimte standaard voorzien. Huurprijs 125,-/m2 excl. BTW per jaar Diverse kleine bedrijfsruimten vanaf ca. 80 m2, voorzien van bedrijfsdeur. Voorzieningen als gas, elektra en water zijn in de bedrijfsruimten voorzien. Huurprijs l'40,-/m2 excl. BTW per jaar Diverse kantoorruimten van 25 m2 tot 150 m2. Afwerking: vloerbedekking, systeemplafonds, elektrische installatie, huistelefooi en systeemwanden voorzien van vinylbehang. Oplevering op korte termijn mogelijk, eventueel per direct. Huurprijs vanaf 4.750,- exclusief BTW per jaar Kantoor- en bedrijfsruimte in verschillende afmetingen Naast de hiervoor genoemde ruimten heeft De Raad Vastgoed: Bedrijfs- en kantoorruimten te Noordwijk, Katwijk, Leiden. Haarlem, Lisse, Bodegraven, Rijnsburg en Nieuw-Vennep. De ruimten variëren in afmetingen vanaf 50 tot 4500 m2. Voor een volledig overzicht, meer informatie, een bezichtiging of ee« geheel vrijblijvend onderhoud kunt u contact opnemen met dhr. Huibert Kralt op het hieronder genoemde telefoonnummer. Sandtlaan 36 2223 GG Katwijk telefoon [071] 405 14 14 fax [071] 405 14 04 NIEUWBOUW 47 WONINGEN PRAKTIJKRUIMTE HOEK APOLLOLAAN/BACHSTRAAT Binnenkort wordt begonnen met de bouw van 47 ruime appartementen op de hoek van de Apollolaan/Bachstraat Voor het merendeel zijn dit ruime 3-kamerapparte- menten. Daarnaast wordt een sportzaal en een praktijkruimte gerealiseerd Onder de appartementen wordt een parkeergarage aangelegd Het project wordt ontwikkeld door de gemeente Leiden. Architect is ir R Knap pers uit Leiden en UBA Bouw B V Uithoorn tekent voor de bouw. Het project ligt in het mooiste gedeelte van Leiden Zuid-West. Dit betekent uniek wonen in een rustige omgeving nabij de belangrijkste uitvalswegen en met alle voorzieningen die Leiden te bieden heeft. Het project bestaat uit vijf woonlagen met een parkeerkelder en bergingen. De hoofdmassa langs de Bachstraat is opgesplitst in twee delen. In het midden is een poort waarin de hoofdentree, het hoofdtrappenhuis en de lift zijn geplaatst. De eerste woonlaag, die boven het maai veld is gelegen, heeft een extra brede gale rij en een breed terras De bovenverdiepingen hebben de kwaliteit van een penthouse. De galerijgevels zijn zo gemaakt dat iedere verdieping een eigen identiteit heeft. De woningen zijn ruim van opzet en ont worpen volgens de regels van aanpasbaar en duurzaam bouwen. Tevens voldoen deze woningen aan de hoge eisen van energie zuinig bouwen. De woningen krijgen een zonnecollector op het dak waardoor extra energie wordt bespaard. De verkoopprijzen zijn door de gemeente vastgesteld en variëren tussen de f 276.400.- en f 501 200.-. De grond wordt uitgegeven in erfpacht en is eeuwigdurend De erfpachtscanon is afgekocht voor een periode van 75 jaar en is in de koopsom V 0 N begrepen, ledereen kan inschrijven. De volgorde waarin gegadigden een woning mogen kie zen wordt met inachtneming van artikel 6 van de Huisvestingsverordening 1998 door middel van loling bepaald. De informatie- en lotingsbijeenkomst vindt plaats in augustus/september 1999. Voor deze bijeenkomst ontvangen de ge selecteerde inschrijvers een uitnodiging en de technisch documentatie van het plan. In de hal van het Stadsbouwhuis kunt u vanaf 5 juli a.s. gedurende 3 weken kennisnemen van de tekeningen van deze koopwoningen. Tevens kunt u een inschrijfformulier verkrijgen aan de balie van het Stadsbouwhuis. Uw inschrijving dient uiterlijk maandag 26 juli 1999 in bezit te zijn van de dienst Bouwen en Wonen, Langegracht 72. 2312 NH Leiden ^^^-nakelaaKii^^^ Planciusplantsoen 26b 2253 TS Voorschoten tel. 071- 579 31 00 Lammenschansweg 76, 2313 DP Leiden Tel. 071 -516 ONTWIKKELING: Gemeente Leiden dienst Bouwen en Wonen Langegracht 72 2312 NH Leiden UBA Projectontwikkeling BV Postbus 62 1420 AB Uithoorn Leidei EWmheH T -

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 50