Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel ■Sla HOOFD AUTOMATISERINO Make your move! Kamsteeg Thuiszorg IT steunpilaar voor een snelgroeiende organisatie - - zaterdag 3 juli 1999 Twee NT-netwerken, één Unix-netwerk en meer dan honderd werkstations moeten bij Kamsteeg dagelijks vele duizenden mutaties verwerken. De afdeling automatisering (3 medewerkers) heeft er een forse kluif aan om alles 'in de lucht' te houden en de voorkomende vernieuwings operaties uit te voeren. Voor deze afdeling zoekt Kamsteeg een manager, die voor zijn 'klanten' een klimaat realiseert, waarin zij zonder zorgen en met plezier kunnen werken. Dat betekent luisteren, vertalen, organiseren, sturen en vooral ook helder communiceren. De Kamsteeg Groep is in Rijnland hét mobiliteitsbedrijf: naast verkoop en service van Volkswagens, Audi's en Volkswagen-Bedrijfswagens, doet Kamsteeg aan leasing, verhuur, verzekeringen en schadeherstel. Of wel: Kamasteeg doet 'alles met auto's'. die zowel zijn jargon als het Nederlands beheerst G E M E E NTE K A T W IJ K Katwijk is een middelgrote gemeente, centraal gelegen in de Randstad. Een gemeente met een gezond financieel klimaat die investeert in de toekomst De zee, het strand en de duinen zijn eer in tirk bij de inwoners.en toeristen. Voor de ruim 40.000 inwoners en meer dan 1000 ondernemingen staan 300 medewerkers van de gemeente klaar. Voor deze verantwoordelijke functie ben je een goede kandidaat als je beschikt over een ruime kennis en ervaring op het vakgebied. Daarnaast ben je vooral iemand, die 'tussen de gebruikers' staat en zich realiseert, dat auto matisering geen doel op zich is. Gevoel voor humor, enthousiasme, resultaatgerichtheid en het vermogen om mensen te motiveren maken je profiel compleet. Bij Kamsteeg ga je niet voor 'winst' op de korte termjn, maar voor een carrière met heel goede vooruitzichten en veel mogelijkheden in een modern bedrijf. Geïnteresseerd? Stuur je brief naar PE Advies, t.a.v. drs. Pim Epping, Postbus 274. 3440 AG Woerden. Informatie? Bel Cees Griffioen of Michiel Koelewijn (071-5794794). Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. Bent u klantgericht en flexibel? Solliciteer dan naar de functie van Allround medewerker v/m bij de afdeling Publiekszaken De functie omvat de complexe werkzaamheden betreffende de burgerlijke stand en de Gemeentelijke Basis Administratie personen. De allround medewerker ondersteunt de baliemedewerkers bij de uitvoenng van hun werkzaamheden en vervangt de applicatiebeheerder. Wij vragen hiervoor een medewerker in het bezit van het diploma BA met specialisatie Burgerzaken en bekendheid met de genoemde werkzaamheden Wij bieden een salaris van maximaal 4620,- bruto per maand (functieschaal 7) Op termijn behoort uitloop naar schaal 8 tot de mogelijkheden. Informatie Informatie over deze vacature is verkrijgbaar bij het hoofd van de Afdeling Publiekszaken, de heer W.J. de Regt, telefoon 071-4062380. Uw sollicitatie Uw sollicitatiebrief kunt u tot uiterlijk maandag 12 juli a.s sturen naar de gemeente Katwijk, afdeling Personeel en Organisatie en Informatievoorziening, Postbus 589, 2220 AN Katwijk, onder vermelding van het vacaturenummer S4/99/01. Pels Rijcken Droogleever Fortui jn advocaten notarissen Het in Den Haag gevestigde Pels Rijcken 8c Droogleever Fortuijn behoort met ruim 150 juristen en 100 niet-juristen tot de grotere advocaten- en notariskantoren. Pels Rijcken 8c Droogleever Fortuijn rekent naast tal van ondernemingen en instellingen de Staat tot zijn cliënten. Het kantoor, dat is gehuisvest in 'Babyion', direct grenzend aan het Centraal Station, heeft zowel in het notariaat als in de advocatenpraktijk plaats voor secretaresses (vim) (37 i/z uur per week) Iedere secretaresse bij Pels Rijcken 8c Droogleever Fortuijn is werkzaam voor een (kandidaat-) notaris c.q. een beperkt aantal advocaten, voor wie alle voorkomende secretariële werkzaamheden ter ondersteuning van de praktijk worden uitgevoerd. De werkplek wordt gedeeld met één of meer andere secretaresses. Wij vragen: minimaal een voltooide HAVO-opleiding een afgeronde secretaresse-opleiding bij voorkeur enige jaren werkervaring goede beheersing van de Nederlandse taal goede typevaardigheid kennis van wp 5.1 en Windows een dienstverlenende en collegiale instelling het vermogen om zowel zelfstandig als in teamverband te werken belangstelling voor een juridische werkomgeving. Wij bieden: een prettige en open werksfeer een moderne werkomgeving met goede kantoorfaciliteiten gunstige salariëring (afhankelijk van leeftijd en ervaring minimaal f 2.364,- en maximaal f 4.976,- bruto per maand) 13e maand 8% vakantietoeslag reiskostenvergoeding mïnimaal 25 vakantiedagen pensioenregeling. Sollicitatiebrieven met curriculum vitae kunnen binnen twee weken worden gericht aan Pels Rijcken Droogleever Fortuijn, Postbus 11756, 2502 AT 's-Gravenhage, t.a.v. mevrouw J.C.M. Couwenberg, bij wie ook telefonische inlichtingen verkregen kunnen worden (tel. 070 -3 48 87 00). PROMOTIE MEDEWERKER »"/w In .deze fulltime functie ben je verantwoordelijk voor de promotie van de diverse geluidsdragers in binnen- en buitenland naar dj's, media, detailhandel en industrie. De werkomgeving is creatief, inspirerend, dynamisch en informeel. Er werken overwegend jonge mensen (20 tot 35 jaar). Wij zijn voor deze veelzijdige functie op zoek naar een represen tatieve duizendpoot van ongeveer 20 jaar. Je beschikt over een MBO werk- en denkniveau en over een flexibele, dienstverlenen de instelling. Een goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal in woord en geschrift is een vereiste. Verder ben je in het bezit van rijbewijs B en je hebt affiniteit met dansmuziek. Ervaring 111 een representatieve functie is gewenst en je hebt geen negen tot vijf mentaliteit. Geïnteresseerd? Stuur dan voor 24 |uli as. een briel met curricu lum vitae t.a.v. Theor Verplancke. Voor nadere informatie kan contact opgenomen worden, telefoon 0252-624684 of Medewerker Tarievenvoorlichting m/v M CC O O ui H— z cc O N 6 B S Voor de afdeling Lijndie REIZEN, ning op ons hoofdkanto een dynomi- een enthousiaste, partti sche en eieen- Medewerker Tanevenvi behoc ;n Informatievoorzie- n Leiden zoeken wij collega voor de funct ichting. De afdeling ziening vervult een intermediaire nkoop Lijndiensten, het NBBS- de afhandelingsafdelingen. n Nederland Als Medewerker Tarievenvoorlichting houd |e je 1 onze orgoni- bezi8 met NBBS" en 'ATA-lijndienstentarieven- tie werken voor''c^t'ng aan het NBBS-verkoopnet. Bij het i'n 800 en- geven van de voorlichting maak je een commerci nmnaste me 'e a'weS'n8 tussen de belangen van de klant en van NBBS Reizen. De werktijden kunnen flexibel ingedeeld worden. Je hebt een vooropleiding op HAVO/VWO-niveai bij voorkeur aangevuld met een MBO-opleiding. J< bent in het bezit van een KLM Fares Ticketing 1/KLM 2-diploma en hebt ervaring met IATA- en Wij bieden, n werksfeer, ee dewerkers die handelsmerk van N bbs REIZEN ast een meer dan gemiddelde prima pakket aan arbeidsvoor- onder een regeling voor kinder* in je schriftelijke reactie binne: is 360, 2300 AJ Leiden, o.v.v ZorgBalans Thuiszorg is een zorgaanbieder in de gemeenten Bennebroek, Bloemendaal, Heemstede en Zandvoort 900 mede werkers werken wekelijks bij ongeveer 1500 cliënten. Met verpleeg- en verzorgingsbuizen maakt de organisatie deel uit van ZorgBalans Groep, Door samenwerking kunnen wij zorg op maat bieden. Zorg wordt aftijd geboden in aanvulling op de eigen mogelijkheden van de cliënt. Daarbij vormt respectvoor de eigen leefsfeer het uitgangspunt voor onze dienstverlening, Verantwoordelijkheden worden zo laag mogelijk in de organisatie gelegd, Dit betekent dat er een groot beroep wordt gedaan op de verantwoordelijkheid en het initiatief van iedere medewerker. i recent doorgevoerde organisatiewijziging Hoofd zorgverlening overige producten m/v voor 32 - 36 uur per week. Uw functie: In deze functie bent u verantwoordelijk voor de aansturing van acht managers met in hun takenpakket een aantal traditionele thuiszorgproducten zoals alpha, acute zorg, huishouddienst en gespecialiseerde verzorging. Daarnaast bent u verantwoordelijk voor het ontwikkelen van servicediensten en zorgpakketten in het zgn. tweede en derde compartiment. Hierbij werkt u samen met andere functionarissen binnen de ZorgBalans Groep. De hoofdtaken van deze nieuwe functie zijn enerzijds het realiseren van een effectieve en efficiënte uitvoering van de zorgverlening en anderzijds het uitbouwen van commerciële Thuiszorg P/us-activiteiten. Wij vragen: Een afgeronde opleiding op HBO- of academisch niveau in de richting verzorging, verpleging of facilitaire dienstverlening, bij •voorkeur aangevuld met een managementopleiding. Daarnaast beschikt u over meerjarige ervaring in een leiding gevende functie in de zorgsector en heeft u affiniteit mét semi-, intra- en extramurale zorg. U heeft eveneens ervaring in het opstarten en uitvoeren van commerciële activiteiten en/of projecten. Commercieel en bedrijfseconomisch inzicht is een vereiste evenals zeeY goede communicatieve en sociale vaardigheden. Wij bieden: Een uitdagende en afwisselende (pioniers)functie met de moge lijkheid om op een breed terrein van zorgverlening werkzaam te zijn. Arbeidsvoorwaarden conform de CAO Thuiszorg met o.a. deelname in het PGGM pensioenfonds. Salaris, afhankelijk van ervaring, minimaal 4.496,- en maximaal 6.748,- bruto per maand bij eèn fulltime dienstverband; uitloop naar 7.342,- behoo'rt tot de mogelijkheden. Van Lennepweg 1, Postbus 12, 2110 AA Aerdenhout Telefoon 023 - 521 34 21, Fax 023 - 521 34 99 Internet: http://home.wxs.nl/-zorgbalansthuiszorg E-mail: zorgbalansthuiszorg@wxs.nl WIE NU LEEFT, WIE NU ZORGT Word verkoper bij Albert Heijn. Op de broodafdeling, bij de vleesafdeling! op de afdeling groente fruit. You name it. Parttime of fulltime. Alles is mogelijk. Lekker salaris, goede arbeidsvoorwaarden, waaronder cadeau bonnen, winstdeling en een spaarloonregeling. Uiteraard werkje samen hele leuke collega's. Bel voor meer informatie bet Albert Heijn clusterkar Bevrijdingsplein 58, 2321 BX Leiden, telefoon |071) 576 50 13, en vraag: Maartje van Wijngaarden, of stuur een e-mail naar ah-jobckl05@corp.al Verkoper bij Albert Heijn. Probeer maar eens leuker werk te vinden. fa A Elka Air B. V. is een jong en dynamisch bedrijf dat zich bezigl houdt met het ontwerpen, fabriceren en monteren van industriële luchtbevochtigers en luchtbevochtigingsinstallaties. Tot onze doelgroepen behoiï onder andere de grafische- en houtverwerkende industrie e de glastuinbouw. wegens een ophanden zijnde pensionering van één van onze collega's zijni op zoek naar een Technisch Adviseur (Buitendienst) De werkzaamheden bestaan voornamelijk uit: - het onderhouden van bestaande relaties - het uitbouwen van het relatiebestand - het bezoeken van klanten en prospects (op afspraak) - het uitbrengen van offertes Gezocht wordt iemand met: - technische en/of commerciële achtergrond - affiniteit met computers (Microsoft, Exact) - het vermogen om zelfstandig te kunnen werken - beheersing van de Nederlandse en Engelse taal (Duits is een pre) - rijbewijs B - leeftijd vanaf 25 jaar De juiste persoon bieden wij: - een uitstekend salaris - een auto van de zaak - een prettige werkomgeving binnen een klein team - goede doorgroeimogelijkheden - uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden Solliciteren: dat kan door te schrijven, bellen of mailen naar: ELKA AIR B.V., t.a.v. Rob van Klaveren, Postbus 135, 2170 AC Sassenheim. Telefoon: 0252 211221, E-mail:elkaair@xs4all.nl. De Erbi bedrijvengroep besteedt, naast zorg aan haar klanten en producten, veel aan dacht aan haar medewerkers. Zij is ervan overtuigd dat zorg voor elkaar en wederzijds respect centraal dienen te staan in de onderneming, ledereen in het bedrijf krijgt gelijke kansen persoonlijk te groeien en zich zelf verder te ontwikkelen, ongeacht het kennisniveau of functie. Door de no-nonsense mentaliteit en informele sfeer wordt eenieder gestimuleerd mee te denken met de organi satie optimalisatie. Voor Erbi zijn dit enkele essentiële voorwaar den voor een gezonde en moti verende bedrijfscultuur. De Erbi bedrijvengroep in Alphen a/d Rijn is toonaangevend in het produceren en distribueren van keuken- en wastafelbladen met een functioneel en decoratief karakter. De Erbi groep richt zich op de markt van keukens, sanitair (particulier en business-to-business) en projecten. Relaties zijn de betere keuken- en sanitair leveranciers maar ook projectorganisaties in de horeca en recreatiebranche. In 35 jaar heeft de onderneming, met bijna 200 medewerkers, zich ontwik- keld tot marktleider in de verwerking van solide materialen in natte interieuromgevingen. Aan KWALITEIT, ADVIES en LEVERINGSBETROUWBAARHEID wordt grote waarde gehecht. De totale automatisering van de bedrijfsvoering, inclusief de productie, speelt een essentiële rol bij de verdere groei van het bedrijf. Deze ontwikkelingen stellen hoge eisen aan de huidige IT-afdeling. Ter versterking van deze afdeling zijn wij namens onze opdrachtgever op zoek naar een enthousiaste medewerker (m/v) talentvolle applicatie- netwerkbeheerder De functie: Tijdens de inwerkperiode leer je het bedrijf, de afdelingen en de medewerkers kennen. In eerste instantie zul je veel aandacht besteden aan de optimalisatie van het nieuwe automatiseringssys teem. Je wordt het aanspreekpunt ten aanzien van het functioneren van de toegepaste applicaties en systemen. Hiertoe heb je regelma tig contact met de medewerkers van de diverse afdelingen en ver taal je, in de brede zin van het woord, hun wensen in aanpas singen. Tevens adviseer je de organisatie over verbeteringen in de bedrijfsvoering van de infor matievoorziening. Vervolgens stuur en begeleid je de verdere ontwikkeling en invoering ervan. Hierbij werkje nauw samen met twee IT-collega's en de IT-manager, aan wie je rapporteert. Erbi vraagt: - Een opleiding op HBO-niveau en kennis van automatiseringsyste men en applicaties (zoals Novell, Windows NT, ERP-pakket). - Een pragmatische en resultaat gerichte instelling waarbij initia tief, flexibiliteit en het continu zoeken naar verbeteringen hoog in het vaandel staan. - Uitstekende communicatieve vaardigheden; een soepele en effectieve omgang met medewer kers van de diverse afdelingen is essentieel voor deze functie. - Nieuwsgierigheid naar techni sche ontwikkelingen. - Leeftijd 25-35 jaar. Erbi biedt: - Een gezond en groeiend bedrijf waarin je de kans krijgt jouw expertise verder te ontwikkelen en mee te groeien binnen een professioneel bedrijf. - Een veelzijdige, zelfstandige functie met ruimte om zelf inhoud te geven aan het automa tiseringsproces en verantwoor delijkheid voor het resultaat. - Een prettige en informele werk sfeer met vakkundige collega's. - Een goed salaris met bijpassende secundaire arbeidsvoorwaarden. Ben jij toe aan deze uitdagende en verantwoordelijke stap in je loopbaan? Schrijf dan een brief met c.v. onder vermelding van ref.nr. 161.91167LH aan Mercuri Urval B.V. Westblaak 132 3012 KM Rotterdam. E-mail: sol.rdm@mercuriurval.nl

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 46