Personeel Personeel Personeel Personeel Persone stam&co^9l Gemeente E Wassenaar Bouwkundige m/v SE=ïS=; DIRECTEUR M/V oeven ZATERDAG 3 JULI 1999 Wassenaar, gelegen op 10 km ten noorden van Den Haag Scheveningen en 6 km ten zuidwesten van Leiden, is een van de mooiste gemeenten van het Nederlandse Noordzeekustgebied, met een kustlijn van 8 km. In deze forensengemeente wonen, op een oppervlakte van 62 vierkante km, ruim 26.000 inwoners. De gezellige dorpskern van Wassenaar wordt omgeven door duinen, bossen, landgoederen en villaparken. Niet voor niets wordt Wassenaar wel "de oase van de Randstad" genoemd, een bena ming die de gemeente dankt aan haar vele groen, rust en het feit dat Wassenaar bijna geen industrie kent. De afdeling Bouwkundige Werken is belast met de ontwikkeling, nieuwbouw en renovatie van gemeentelijke accommodaties. Tevens draagt de afdeling zorg voor het onderhoud van deze accommodaties. Wij zijn op zoek naar een: voor 36 uur per week. Functie-inhoud: - het voorbereiden en begeleiden van verbouw, onderhoud en beheer van gemeentelijke gebouwen; - maken van verbouwplannen en begrotingen; - het adviseren over aanvragen op grond van de verordening voorzieningen huisvesting onderwijs; - budgetbeheer en participatie in project- en werkgroepen; - arbo- en energiecoördinatorschap. Functie-eisen: - HBO/MBO-opleiding Bouwkunde; - ervaring met genoemde werkzaamheden; - zelfstandig en in teamverband kunnen werken; - beschikken over goede communicatieve vaar digheden; - bekend zijn met het werken met geautomati seerde bestanden; - u bent integer en hebt een collegiale instelling. Salaris. Voor deze functie geldt een salaris van maximaal 5.234,- bruto per maand (niveau 8). De vakantietoelage bedraagt 8%. Voor nadere informatie omtrent bovengenoemde functie kunt u contact opnemen met de heer D.R. Gussekloo, wnd.hoofd van de afdeling Bouwkundige Werken, telefoon 070-512 22 78. Een assessment kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Indien u belangstelling heeft voor boven genoemde functie, wordt u uitgenodigd uw sollicitatiebrief binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad te zenden aan de directeur van de sector Middelen en Burgerzaken van de gemeente Wassenaar, Postbus 499, 2240 AL Wassenaar. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. De Heembouw Groep is een middelgrote, in de randstad opererende onderneming die het gehele terrein van de bouw bestrijkt. Met zo'n 150 medewerkers wordt een jaaromzet gerealiseerd van circa 100 miljoen. De dochterondernemingen Heembouw, Breugem en Nieuwenhuis richten zich op nieuwbouw, restauratie, renovatie en verbouw. Binnen de groep is Imapro actief op het gebied van pro jectontwikkeling en tekent Habeon Architecten voor het ontwerp van een breed scala van projecten, veelal op turn-key basis. De Heembouw Groep is in alle opzicht en een gezonde onderneming en realiseert een duurzame groei. De Heembouw Groep wil graag kennismaken met een TRAINEE- WERKVOORBEREIDING Een organisatietalent dat zich verder wil ontplooien Functieomschrijving: Onder begeleiding van een ervaren collega start je met het begroten en voorbereiden van één of meerdere projecten. Een belangrijk onderdeel daarvan is het regelmatig bezoeken van projecten in uitvoering. Na enkele jaren ben je in staat om zelfstandig te werken en de bijpassende verantwoordelijkheden te dragen. Wij vragen: Enthousiasme, accuratesse en verantwoordelijkheidsgevoel voor de uit te voeren werkzaamheden. Communicatieve vaardigheden en analytisch vermogen. Een praktische instelling en bouwkundig inzicht. Basisvaardigheden voor het werken met computers. Iemand met MTS-Bouwkunde of met ervaring in een andere bouwfunctie die van een ervaren collega het vak wil leren. Wij bieden: Een intern opleidingsprogramma waarbij in enkele jaren alle functieonderdelen aan bod komen. Een prettige werksfeer met jonge en enthousiaste collega's. Volop ontplooiingskansen in een groeiende organisatie. Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Kies je voor een mooie baan bij de Heembouw Groep? Stuur dan binnen twee weken een sollicitatiebrief aan de heer J.A. van Seggelen, hoofd Personeel en Organisatie. Voor nadere informatie kun je hem natuurlijk ook eerst bellen of kijken op onze internetsite: www.heembouwgroep.nl ïembouw Groep Heembouw Groep, De Lasso-Zuid 22, Postbus 30, 2370 AA Roelofarendsveen Telefoon 071 - 332 00 50, E-mail adres: heembouw@heembouwgroep.nl. ©5G5 Laboratorium Van der Sprong Laboratorium Van der Sprong is een onafhankelijk laboratorium voor kwaliteits onderzoek, werkzaam voor de levensmiddelensector en de glastuinbouw. In opdracht van bedrijven, overheid en instellingen verricht het Laboratorium zowel microbiologisch als chemisch onderzoek van levensmiddelen. Ten behoeve van de glastuinbouw houden wij ons bezig met grond- en gewasonderzoek voor de teler. Laboratorium Van der Sprong behoort tot de SGS Groep en is door Sterlab geaccrediteerd. Wij zoeken op korte termijn een; Onderzoeker Sierteelt m/v (fuii-ame) Tot de taak van deze medewerker wordt o.a. gerekend: - het ontwikkelen en testen van preparaten voor het verlengen van het vaasleven van snijbloemen (z.g. voorbehandelingsmiddelen); - het vaststellen van de houdbaarheid van nieuwe snijbloem-cultivars; - het uitvoeren van onderzoek voor het vastleggen van de relatie bemestinghoudbaarheid; - het verwerken van de resultaten van toegepast bemestingsonderzoek; - het zelfstandig verslag uitbrengen van de onderzoeksresultaten in in- en externe rapporten. Voor deze functie zoeken wij iemand die aan de volgende eisen voldoet: - opleiding Botanisch Analist (MBO), of Middelbare Tuinbouwschool; - praktijk en service gerichte instelling; - goede schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; - sterke contactuele eigenschappen; - commerciëel inzicht; - representatief. Chemisch analist m/v (full-time) Tot de taak van deze medewerker wordt o.a. gerekend: - het zelfstandig opzetten en uitvoeren van chemische bepalingen in levensmiddelen, grond en ge - het interpreteren van de resultaten; - het opstellen van de analyserapporten. Voor deze functie zoeken wij iemand die aan de volgende eisen voldoet: - opleiding MBO, analytische chemie, of gelijkwaardig niveau; - goede contactuele eigenschappen. Laboratorium Van der Sprong biedt afwisselend, stimulerend werk en goede secundaire arbeids voorwaarden. Salariëring is afhankelijk van kennis en ervaring. Schriftelijke sollicitaties kunt u binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad richten aan: Laboratorium Van der Sprong bv, Schoolbaan 2 (Postbus 74), 2370 AB Roelofarendsveen t.a.v. dhr. E.A.M. van Meurs. Voor nadere informatie kunt u bellen met Mevr. N. Garcia, tel. (071) 331 38 00. ^JKICRO Micro-Mei Nederland b.v. in Zoeterwoude is een vooraanstaande importeur van audio-, video-, telecom-, en multi-media-accessoires en verkoopt haar produkten aan/via de radio en televisie detailhandel. Wij zoeken Part-time medewerkers Verkoop-Binnendienst m/v Het team van binnendienstmedewerkers is o.a. verantwoordelijk voor de gehele orderverwerking m.b.v. computers, verstrekken van techni sche commerciële produktinformatie, telefonische verkoop en onder steuning van hun collega's die buiten verkopen. De iuiste kandidaat: heeft een MBO werk- en denkniveau, goede contac tuele eigenschappen, telefoonvaardigheden en bij voorkeur kennis van audio- en video apparatuur. Verder beschikt hij/zij over een goede typevaar- digheid, werkt accuraat, is stressbestendig, en heeft de wil om zichzelf verder te ontplooien. Inzet en klantvriendelijkheid zijn belangrijker dan ervaring. De functie is een prima mogelijkheid voor herintreders, werktijden in overleg. Micro-Mei biedt de juiste kandidaat: een professionele en dynamische werkomgeving, salaris conform c.a.o., in- en extern opleidingsprogramma en een winstdeling- en pensioenregeling. Stuur uw korte sollicitatiebrief met c.v. naar Micro-Mei Nederland b.v. La.v. dhr. J. van Klaveren, Postbus 2333, 2301 CHLeiden. HEERHUGOWAARD STAM CO te Heerhugowaard is gespecialiseerd in het ontwerpen, aanleggen en onderhouden van grond- en kabelwerken, telematicanetwerken en openbare verlich tingsinstallaties. Ons bedrijf telt ca. 160 medewerkers en wij zijn gecertificeerd voor ISO-9001, VCA**, VCA Addendum Railinfra en de Kabelinfrastructuur. Wegens uitbreiding van onze afdeling Civiele Werken zijn wij op zoek naar: ÏH In deze functie bent u verantwoordelijk voor de coördinatie van de praktische aspecten van projecten m.b.t. de aanleg van kabelnetten. Het betreft kabelnetten voor o.a. telecommunicatie en kabeltelevisie. U vormt de schakel tussen de uitvoering en de opdrachtgever, u werkt resultaatgericht en probleemoplossend. U geeft hierbij leiding aan diverse legploegen. Functie-eisen: commerciële instelling kennis van civieltechnische kabelwerkzaamheden kennis van civieltechnische leidingwerkzaamheden is een pre MTS-niveau minimaal 2 jaar werkervaring rijbewijs B opleidingen Projectmanagement, VVA-1 en VVA-2 zijn een pre sistent Uitvoerders j.. vail kabelnetten Functie-eisen: MTS-niveau, bij voorkeur studierichting civiele techniek commerciële instelling rijbewijs B opleidingen VVA-1 en VVA-2 zijn een pre. Wij bieden u: afwisselende interessante functie binnen een snelgroeiend bedrijf waar initiatieven op prijs worden gesteld salaris naar opleiding en ervaring auto van de zaak mogelijkheid tot scholing spaarloonregeling. Uw schriftelijke sollicitatie kunt-u richten aan: Stam Co., t.a.v. mevrouw I. M. G. Bosman, Pascalstraat 17, 1704 RD Heerhugowaard. STICHTING KINDEROPVANG ZOETERWOUDE I in Zoetenvoude-Dorp mei 65 kindplaatsen B locatie en uitbreiding van de capaciteit mei 25 Wegens vertrek van de huidige directeur zoeken wij op korte termijn een: Taken en verantwoordelijkheden: Dagelijkse leiding van het dagverblijf, het personeelsbeleid, contacten met klanten en gebruikers, contacten met externe organisaties en overheid, financieel en administratief beleid en beheer alsmede de ondersteuning van het bestuur Coördinatie en sturing geven aan de komende uitbreiding en aan het proces van organisatie- en productontwikkeling Uitdagingen: Verdere ontwikkeling productenaanbod op gebied kinderopvang Sturing geven aan de groei van de organisatie Strategische positionering en samenwerking met aanverwante organisaties Wij zoeken iemand met: managementervaring een zakelijke instelling, gecombineerd met goede communicatieve vaardigheden een grote mate van zelfstandigheid en creativiteit een relevante opleiding op HBO-niveau affiniteit met professionele kinderopvang sturing kunnen geven aan administratieve organisatie en financiële zaken het vermogen een team mee te nemen in een fase van verandering het vermogen om een lange termijn visie op de positionering van SKZ in de markt te ontwikkelen in staat een netwerk van externe organisaties en overheid op te bouwen en vast te houden Wij bieden: een fulltime of 80% functie aantrekkelijk salaris en dito arbeidsvoorwaarden een zelfstandige positie in een kleine maar zich snel ontwikkelende organisatie. Inlichtingen over deze functie kunt u krijgen bij: mw. M. I. Hendriks, bestuurslid, 0172-587586 (na 18.00 uur en tot 14 juli) of bij mw. J. Pauptit, adjunct-directeur, 071-5803863 (di. wo. en vrij. kantoortijden of 071-5211901, na 18.00 uur). Uw brief, voorzien van CV, kunt u, o.v.v. sollicitatie, richten aan: Het bestuur van de Stichting Kinderopvang Zoeterwoude, Westeindseweg ld, 2381 EA Zoeterwoude. npk industrial design Internationaal en toonaangevend ontwerpbureau met 50 medewerkei historisch gebouw in centrum Leiden, tevens gevestigd in Hamburg, z, COMMUNICATIE MEDEWERKER externe communicatie (75%): designerkenningen, organisatie beursstj exposities, persberichten etc. interne communicatie (25%): coördinatie gastlezingen, presentatiesJ Wij bieden een leuke, dynamische baan in een fantastische werkomgel Bel [071-5141341] voor de functieomschrijving of surr naar www.npk.n Stuur binnen 5 dagen je sollicitatiebrief met curriculum vitae naar: n|p|k industrial design bv, t.a.v. Peter Krouwel, noordeinde 2d, 2311 c Accountant en Belastingconi Karolusgulden 42, 2353 TA Leiderdorp, telefoon (071) 54| Ons accountantskantoor is sedert 1974 in Leiden gevestigd. Vanaf november 19\ kantoor verplaatst naar Leiderdorp. De dienst\>erlening van ons kantoor richt zii bijzonder op het midden- en kleinbedrijf. Onze werkzaamheden bestaan uit het controleren dan wel verzorgen van de boe van onze cliënten, het samenstellen van de jaarrekening, het verwerken van de loonadministratie, alsmede het verzorgen van de aangifte inkomstenbelasting e. vennootschapsbelasting. Daarnaast treden wij ook op als adviseur van de ondernemer in het MKB. jicf Wij zijn op korte termijn op zoek naar een TYPISTE/ ADMINISTRATIEF MEDEWERKS De functie In deze afwisselende functie zult u zich gaan bezighouden met helL van het dagelijkse typewerk, het typen van jaarrapporten, het bed de telefoon en het ontvangen van onze relaties. Daarnaast zult u ei ig van onze eigen kantooradministratie verzorgen terwijl u zult as-;"'^ verzorgen van de boekhouding t.b.v. onze cliënten. Uw profiel Uw leeftijd ligt tussen de 18 en 20 jaar. U heeft een opleiding MAVO-niveau, bij voorkeur met economie. Voorts bent u bekend computers. Ervaring met computer-boekhouden wordt op prijs ge beschikt over goede contactuele eigenschappen en goede sociale vaardigheden. U bent stressbestendig en u kunt zelfstandig maari teamverband functioneren. Ons aanbod Wij bieden u een afwisselende baan in een klein maar modern accountantskantoor met een gevarieerd cliëntenbestand. De arbeidsvoorwaarden, waaronder een volledige studiekostenve zijn zonder meer goed. NBM WEST NBM West BV voert gww-werken (grond-, weg-en waterbouw) uit in de provincie Zuid-Holland en is gespecialiseerd in wegenbouwkundige werkzaamheden alsmede riolerings-, bestratings- en bodemsanerings activiteiten. Kortom allround in de gww- sector. NBM West BV maakt deel uit van het cluster Bouw 8< Infra van NBM-Amstelland NV. Bouw 81 Infra is met ruim vijftig over Nederland verspreide werk maatschappijen actief op het gebied van Beton Industriebouw, Infrastructuur Milieu, Railinfrastructuur, Utiliteitsbouw, Verkeer, Telecom Installaties en Woningbouw. Met een personeelsbestand van 6000 medewerkers wordt een omzet gehaald van drie miljard gulden. NBM West BV, gevestigd te Den Haag, is op zoek naar een Administrateur m/v Als administrateur rapporteert u aan de controller als hoofd van de afdeling administratie. U bent verantwoordelijk voor het beheer van de exploitatie rekeningen en het prognotiseren van de resultaten van kostenplaatsen. Tevens stelt u financiële overzichten en grootboekspecificaties op, waarmee u andere bedrijfs onderdelen op administratief gebied ondersteunt. Verder onderhoudt u externe contacten met leveranciers betreffende administratieve zaken. Wij vragen: minimaal een afgeronde MEAO opleiding of - vergelijkbaar goede communicatieve vaardigheden, zowel mondeling als schriftelijk een goede beheersing van de Nederlandse taal een accurate werkwijze kennis van en affiniteit met automatisering (Microsoft Word, Windows 95) ervaring is een pre Wij bieden: een vaste baan binnen een toonaangevend bedrijf in de wegenbouw een goed salaris goede secundaire arbeidsvoorwaarden Inlichtingen over de functie kunnen worden ingewonnen bij de controller, de heer A. de Bruijn, tijdens kantooruren telefonisch bereikbaar op nummer (070) 371 47 50 Schriftelijke sollicitaties, voorzien van uw curriculum vitae, dient u binnen drie weken na het verschijnen van deze advertentie te richten aan NBM West BV, t.a.v. de heer drs. S.I.L. de Waal, postbus 16125, 2500 BC Den Haag. Van visie maken we werkelijkheid

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 42