t Personeel Personeel Personeel I I —ill Commercieel medewerker Verkoop Binnendienst m/v Secretaresse m/v amsom Sleutelpositie in veranderingsproces :ATERDAC 3 JULI 1999 Samsom bv is uitgever van professionele informatie voor functionarissen binnen het bedrijfsleven en de dienstverlening en is een onderdeel van Wolters Nederland richt haar activiteiten op het uitgeven van informatie voor de overheid, bedrijven, instellingen, scholen en individuele beroeps beoefenaren op eën groot aantal vakgebieden. Voor de Service Unit Verkoop Marketing Services, afdeling Verkoop Lezersmarkt, zoeken we een op basis van 36 uur per week Binnen Wolters Kluwer Nederland werken circa 2.500 medewerkers. Wolters Kluwer Nederland maakt deel uit van het multinationale uitgevers concern Wolters Kluwer n.v. Functie-inhoud: In deze baan heeft u veelvuldig telefonisch contact met klanten. U volgt 'leads', verwerft orders en maakt afspraken voor een verkoopbezoek van accountmanagers. Daarnaast stelt u offertes op, verzendt deze en neemt u de follow-up voor uw rekening. Ook ondersteunt u account managers bij het beantwoorden van telefo nische vragen en handelt u klachten af. Verder verzamelt u informatie over (poten tiële) klanten. Voor dezelfde unit zoeken we een Functie-eisen: U heeft een afgeronde HAVO- of MEAO-oplei- ding, aangevuld met aantoonbare ervaring in een verkoopbinnendienstfunctie. Daarnaast bent u bekend met Word, Excel en met Outlook. Dat combineert u met organisatie talent en een commerciële en resultaatgerichte instelling. Verder weet u dankzij uw flexibele en dienstverlenende instelling goed in te spelen op vragen van klanten. Werken onder tijdsdruk gaat u prima af, evenals het stellen van prioriteiten. Ten slotte vraagt deze baan om prima communicatieve vaardigheden. op basis van 16 uur per week Functie-inhoud: U houdt zich bezig met de inkomende en uitgaande post en neemt de correspondentie en het verzorgen van rapporten en visuele presentaties voor uw rekening. Ook alle secretariële werkzaamheden rondom vergaderingen behoren tot uw takenpakket, net als het verspreiden van andere informatie binnen de afdeling. Daarnaast verzamelt u gegevens, die u verwerkt in de week- en maandrapportage. Verder leidt u het telefoonverkeer voor de manager in goede banen en ontvangt u zijn bezoek. Een andere taak is het agendabeheer en de registratie van verlof- en ziektedagen. Ten slotte controleert u facturen voordat u deze ter ondertekening aan de manager Functie-eisen: U heeft na het behalen van uw HAVO-diploma een secretaresseopleiding afgerond. In de praktijk heeft u laten zien dat u over organisatietalent beschikt en de juiste priori teiten weet te stellen. In deze periode heeft u ook ervaring opgedaan met Word en Excel, en bij voorkeur met Outlook. Verder beheerst u de Nederlandse taal prima en heeft u een accurate werkwijze en prima communicatieve vaardigheden. Informatie: Voor meer informatie over deze functies kunt u contact opnemen met de heer G. Ellens, sales manager Verkoop Lezersmarkt, telefoon (0172) 46 64 11. Sollicitatie: Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen twee weken na verschijning van deze uitgave richten aan Samsom bv, t.a.v. de heer H. Schiphorst, a.i. manager P&O, Postbus 4, 2400 MA Alphen aan den Rijn, onder vermelding van de functie in de linkerbovenhoek van de envelop. Uw functie Op de Klantadministratie verzorgt u samen met 12 collega's het administratieve beheer van het klantenbestand en de commerciële contracten. Daarnaast beoordeelt u de kredietwaardigheid van klanten. De veelzijdigheid van deze baan komt verder tot uitdruk king in het onderhouden van diverse administraties, het beantwoorden van brieven, het voeren van servicege- sprekken en het ondersteunen van de verkoper binnendienst. Uw profiel U bezit naast een opleiding op MBO-niveau en prima vaardigheden met geautoma tiseerde systemen een enthousiaste en dienstverle nende persoonlijkheid. Kansen zet u alert om in commerciële resultaten. Goede communicatieve vaar digheden en cijfermatig inzicht vormen dan ook uw sterke kanten. Maar ook de capaciteit om snel nieuwe kennis tot u te nemen en ook onder tijdsdruk accuraat te blijven werken, maken u tot een waardevol lid van het team. Medewerker Klantadministratie (m/v) PTT Post BV, rayon Den Haag Uw werkplek Rayon Den Haag telt ongeveer 1.700 PTT-ers. De meesten zijn postbode of zijn op een andere manier betrokken bij de posthandling in één van de 12 vestigingen. Daarnaast is er een Servicecentrum en een afdeling Klantenservice. Deze laatste, gevestigd aan de Waldorpstraat in Den Haag, is verantwoor delijk voor alle commerciële activiteiten naar kleine en middelgrote zakelijke klanten toe. De TNT Post Groep opereert in een markt die voortdurend in beweging is. Denk hierbij aan de liberalisering van de Europese postmarkt, een verdere concen tratie van lokale en internationale koeriers en de toenemende uitbesteding van totale logistieke concepten door multinationals. PTT Post, een onderdeel van de TNT Post Groep, levert een breed pakket postale diensten die variëren van briefpost tot direct-mail, koeriersdiensten, postorderactiviteiten, filatelie en pakket- en goederendistributie. Nationaal en internationaal. Bij PTT Post werken verdeeld over 26 landelijke rayons ruim Informatie en sollicitatie De TPG-CAO kent onder meer een goede reiskostenvergoe ding en een winstdeling van maximaal 3%. Na een jaar behoort tot de mogelijkheden dat uw arbeidsovereenkomst bij goed functioneren wordt omgezet in een dienstver band voor onbepaalde tijd. Past deze klantgerichte functie bij u? Bel dan voor meer informatie de coördinator Klantadministratie en Back Office, Rob van der Zeeuw, telefoon (070) 305 11 37, of personeelsadviseur Carla Pot, telefoon (070) 305 11 87. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 10 dagen sturen naar PTT Post BV, afdeling Personeelszaken, t.a.v. mevrouw C. Pot, Postbus 99105, 2500 NA Den Haag. Ruigrok "de Stier" Hekwerk BV in Katwijk is al 150 jaar een landelijk succesvolle onderneming, gespecialiseerd in de fabricage en montage van industriële afrasteringen, veiligheidshekwerk, geautomatiseerde toegangspartijen etc. Dynamiek, slagvaardigheid en enthousiasme gekoppeld aan hoogwaardige kwaliteitsprodukten vormen de basiselementen voor dit succes. Ruigrok groeit sterk en is daarom op zoek naar enthousiaste collega's voor de functies: VERKOOPMEDEWERKER BINNENDIENST MA/ De functie: Het intensief onderhouden van telefonische contacten met onze (potentiële) afnemers, waarbij het geven van een gedegen advies belangrijk is. Het maken van calculaties en verwerken van offertes en orders. Het ondersteunen van de commerciële buitendienst. Ruigrok vraagt: Een actieve medewerk(st)er met bij voorkeur enkele jaren commerciële binnendienstervaring. Een opleiding op minimaal middelbaar of hoger niveau met gevoel voor techniek. Organisatievermogen, accuratesse, collegialiteit en het goed kunnen presteren onder druk. Deze eigenschappen zijn de basisvoorwaarden voor het goed kunnen vervullen van de functie. TYPISTE TELEFONISTE De functie: Het verzorgen van de verkoopcorrespondentie, archiverings- en andere bijkomende werkzaamheden. U bent samen met uw collega's verantwoordelijk voor de afhandeling van binnenkomend telefoonverkeer. Ruigrok vraagt: Een actieve medewerkster met bij voorkeur een opleiding op MAVO of MBO niveau en een goede typevaardigheid. Accuratesse en collegialiteit. Ruigrok biedt: Na een gedegen begeleiding een afwisselende zelfstandige baan. Een prettige werksfeer in een moderne werkomgeving. Goede arbeidsvoorwaarden en een prima salariëring in overeenstemming met de functie. Bent u geïnteresseerd? Stuur dan een brief met alle relevante gegevens naar de direktie van Ruigrok "de Stier" Hekwerk b.v., Postbus 3000, 2220 CA KATWIJK. In 1998 ging er bij ons, de Sociale Verzekeringsbank (SVB), ruim 49 miljard gulden om in pensioen en kinderbijslag. Binnen de SVB draait het om grote bedragen, complexe regelgeving en bovenal mensen van vlees en bloed. Duizenden mensen die er blindelings op vertrouwen dat zij iedere maand de uitkering krijgen waar ze recht op hebben: Of ze nu om de hoek wonen of rond de evenaar. Het is onze taak te zorgen dat volksverzekeringen als de Algemene Ouderdomswet (AOW), de Algemene nabestaandenwet (Anw) en de Algemene Kinderbijslagwet AKW) op tijd worden uitgevoerd. Naast een hoofdkantoor in Amstelveen heeft de SVB vestigingen verspreid over heel Nederland. De SVB-vestiging Leiden, waar de locaties Den Haag, Haarlem en Leiden deel van uitmaken, zal begin 2000 een nieuw pand betrekken, gelegen pal naast station Leiden Centraal en voorzien van de modernste faciliteiten. De medewerkers van de drie genoemde locaties kunnen in dit hoogste gebouw van Leiden dan ook rekenen op een aantrekkelijke werkplek, waar ze zich snel zullen thuisvoelen. Voor de vestiging Leiden zoeken we op korte termijn een Teamleider (m/v) afdeling kinderbijslag (AKW) voor gemiddeld 36 uur per week Uw verantwoordelijkheid U stuurt een team van plusminus 15 medewerkers op professionele wijze aan. Het accent ligt op de zelfstandigheid en verantwoordelijkheid van de individuele rriedewerker. Met het spanningsveld tussen de kwantiteit en de kwaliteit weet u op soepele wijze om te gaan. Om het beste uit uw medewerkers te halen, stimuleert en enthousiasmeert u hen. U vervult hierbij een voortrekkersrol. U maakt deel uit van het managementteam van de afdeling. U bent in staat om de hoofdlijnen van het beleid vast te houden, en dit te vertalen naar praktische doelen voor de medewerkers. Hierbij maakt u gebruik van de output uit het geautomatiseerde systeem. Tevens voert u het personeelsbeleid voor uw medewerkers uit, en bent u op dit terrein hun eerste aanspreekpunt. Uw kwaliteiten Naast een afgeronde HBO-opleiding of een aantoonbaar vergelijkbaar niveau beschikt u over leidinggevende ervaring. Kennis van de relevante wet- en regelgeving is een duidelijke pre. Succes in de functie vereist verder een goed ontwikkeld analytisch vermogen en een werk houding waaruit enthousiasme, overtuigingskracht, initiatief en besluitvaardigheid spreekt. U functioneert zelfstandig, terwijl oók uw contactuele eigenschappen en inlevingsvermogen van uitstekend gehalte zijn. Ons aanbod In eerste instantie krijgt u een contract aangeboden voor de periode van een jaar. Voldoet u aan onze verwachtingen (en voldoet de SVB aan uw verwachtingen) dan wordt dit vervolgens omgezet in een vast dienstverband. Het salaris bedraagt, afhankelijk van kennis en ervaring, maximaal 5.909,- bruto per maand. En zoals het een moderne onderneming betaamt, is ook het secundaire arbeidsvoorwaardenpakket uitstekend geregeld. We noemen: pensioen voorziening, spaarloonregeling, studiefaciliteiten en een vakantie-uitkering van 8% en een eindejaarsuitkering van 4,85%. Een assessmentonderzoek zal deel uitmaken van de selectie procedure. Geïnteresseerd? Voor nadere informatie kunt u bellen met Angela Scheffers van de afdeling P&O, telefoon (071) 545 84 68. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen tien dagen na het verschijnen van deze advertentie sturen naar de Sociale Verzekeringsbank, t.a.v. mevrouw A.J.M. Scheffers, afdeling P&O, Hoge Rijndijk 306, 2314 AM Leiden. B Sociale Verzekeringsbank

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 40