Personeel Personeel Personeel Personen A Haarlems Dagblad BEACHBOYS 6EZ0CH APOTHEKERS ASSISTENT MA nieuwe collega's voor het Telefoonteam: Educatief medewerker/ gastvrouw of -heer zaterdag 3 juli 1999 -Jat Strandpaviljoen t Centrum Tel: 071-4013049 BOSTON (^CLINICS Boston Clinics is een snelgroeiende internationale keten van laser klinieken, gespecialiseerd in aandoeningen van huid en haar met Nederlandse vestigingen in Leiden. Hilversum en Valkenburg. In verband met uitbreiding op ons secretariaat in Leiden zijn wij op zoek naar een enthousiaste collega die ons drie dagen in de week komt versterken (maandag, dinsdag en vrijdag). De werkzaamheden bestaan uit: voorlichting geven aan cliënten, het maken van afspraken het ontvangen van patiënten, correspondentie, archivering patiëntenbestand, kasbeheer en het voorbereiden van de polilijsten voor onze artsen en huidtherapeuten. Functie-eisen: MBO-niveau, aangevuld met secretaresse-opleiding. Leeftijd ca. 25-40 jr. Beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift. Goede contactuele eigenschappen, representatief en service-gericht. Kennis van Word en Excel. Spreekt bovenstaande u aan en voldoet u aan de gestelde eisen, stuurt u dan uw schriftelijke sollicitatie met curriculum vitae binnen 2 weken naar: Boston Clinics Nederland B.V. t.a.v. Drs. H. Koolstra. directeur Rijnsburgerweg 10. Poortgebouw 2333 AA Leiden Bruin worden en geld verdienen... Wij doen het tegelijk Strandpaviljoen 't Centrum zoekt enthousiaste collega's m/v vanaf 16 jaar. Een uitdaging voor commerciële HBO-ers m/v zelfstandig id die makke 'komstmogelijkheden, waarin je maar vvèl eerst goed wordt ingewerkt? dijk communiceert en contact met anderi HBO opleiding afgerond, maar ben je nog ?t uitgeleerd? Kom dan eens praten over de mogelijkheden van een commerciële loopbaan binnen het bankwezen. Op onze gespecialiseerde bankenafdeling kunnen we je alles vertellen over traineeships. instroomfuncties en doorgroeimogelijkheden. De ervaring leert dat de kandidaten die via Randstad bemiddeld worden, beter zijn voorbereid op de selectieprocedure bij de bank. Ook voor HBO-ers met enkele jaren werkervaring zijn er volop mogelijkheden Informatie bij Karen Dijkstra, tel. (071) 514 77 44. Leiden, Kort Rapenburg 6. Secretaresse m/v Wil jij secretaresse worden maar heb je geen zin in een lange, theoretische opleiding? Dan is de Randstad Secretaresse Academie iets voor joul Overdag ga je aan de slag in een passende baan en één avond in de week volg je de secretaresse-opleiding. Een vooropleiding op havo/mbo-niveau is wenselijk maar belangrijker is jouw enthousiasme en inzet. Ben je geïnteresseerd bel ons dan inforn Inforn Administratief medewerker m/v Voor een grote financiële dienstverlener en marktleider zijn we op zoek naar een administratief medewerker op Mavo niveau. De hoofdtaken bestaan uit het verwerken van post, opstellen van concept brieven, telefonische en schriftlijke vragen beantwoorden, vragen en klachten behandeling, beantwoording van brieven en het controleren daarvan en het uitwerken van diverse teksten zoals, offertes, financiële planning en teksten voor Fiscalert Inforn tel. (071) 514 77 4 Schoonmaker m/v Wil je snel veel bijverdienen, maar heb je slechts een paar uurtjes per dag tijd. dan hebben wij het perfecte baantje om die uren op te vullen Wij zijn nog op zoek naar schoonmakers voor diverse locaties in Leiden en omgeving. Het betreft voornamelijk kantoor panden die in de ochtend- of avonduren moeten worden schoon gemaakt Heb je interesse, neem dan snel contact met ons op Informatie bij Frank Mahieu. tel. (071) 523 27 22. Leiden, Schuttersveld 9. l'HMHil.VCHl Baliemedewerker m/v Wij zijn op zoek naar een baliemedewerker voor een autoverhuur bedrijf in Leiden. Je bent het visitekaartje van het bedrijf, je staat de klanten te woord en je handelt de administratieve verhuur- transacties af. Je dient te beschikken over een service-gerichte en klantvriendelijke instelling en een MBO werk-en denkniveau. Je dient langer dan één jaar in het bezit te zijn van een 8-rijbewijs, want ook het ophalen en wegbrengen van de auto's behoort tot de taken Wil je meer informatie over deze full-time baan. bel dan Inforn ij Frank Mahieu. tel. (071) 523 27 22, I, Schuttersveld 9 ->r randstad uitzendbureau ^35^ Zuider Apotheek De Zuider Apotheek in Leiden is op zoek naar een vriendelijke en enthousiaste (20-36 uur) voor de periode van september tot en met december 1999, i.v.m. ziekte van een van onze assistentes. Eventueel is verlenging mogelijk. Inlichtingen bij mevr. J. J. M. Juffermans of mevr. A. H. M. Breteler, apothekers: (071) 5123553 of (071) 5140829 0 INTERDEAN INTERNATIONAL MOVERS 'The êothPiori for Mov/hg Wij zijn op zoek naar een maakt deel uit van een wereldwijd concern, en is één van de grootste internationale verhuis bedrijven van Europa. Gevestigd op het industrie terrein Molenwetering in Alphen a/d Rijn. Goed bereikbaar met bedrijvenbus, openbaar vervoer en per auto. commerciële secretaresse Je verricht de gebruikelijke secretariële werkzaamheden en je bent het eerste telefonisch contact voor bedrijven, waarvan wij de werknemers naar alle landen van de wereld verhuizen. Daarnaast ben je aanwezig bij de sales meetings van de buitendienst, organiseer je een aantal afdelingswerkzaamheden, en ben je contact persoon voor een aantal leveranciers. Flexibiliteit, commercieel gevoel en uitstekende kennis van de Engelse taal zijn dan ook vereist. Voor een gemotiveerde dame die van aanpakken weet, bieden wij het juiste salaris. Herintreders worden zeker gevraagd te reageren. Eventueel 4 dagen per week sluiten wij niet uit. junior commercieel secretaresse die de ambitie en de capaciteiten heeft om op termijn door te groeien naar één van de commerciële functies binnen ons bedrijf. Informatie kunt u opvragen bij Interdean, tel. 0172-447979. Graag uw reactie binnen 14 dagen richten aan: Interdean B.V. The Netherlands T.a.v. Afdeling Personeelszaken Postbus 169 2400 AD Alphen aan den Rijn De Burg bv azijn-spijsolie-mosterd-siropen De Burg bv is producent van natuurazijn, spijsoliën, mosterd en limonadesiropen. Deze produkten worden bij verschillende werkmaatschappijen geproduceerd en afgevuld. In onze vestiging Burg Ter Aar v.o f. vindt de produktie plaats van diksappen, limonade-, vruchten- en C-siropen en worden bottelopdrachten uitgevoerd waaronder het afvullen van wijnen. toename van de activiteiten zijn wij per direct op zoek naar: Heftruckchauffeurs m/v Voornaamste taken: aan- en afvoer van de benodigdheden en gereed produkt van en naar produktielijnen laden en lossen van de vrachtwagens Lijnoperators m/v Voornaamste taken: zorgdragen voor het afvulproces van onze produkten controle- en schoonmaakwerkzaamheden aan de produktielijn toezien op de kwaliteit van het eindprodukt Voor beide functies vragen wij gemotiveerde medewerkers die: affiniteit hebben met genoemde werkzaamheden bereid zijn tot het werken in een ploegendienst wat betreft de functie van heftruckchauffeur liefst in bezit zijn van het diploma heftruckchauffeur dan wel de bereidheid hebben dit te behalen Wij bieden: Een salaris afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring en een goed pakket van secundaire arbeidsvoorwaarden. Geïnteresseerd? Schrijf dan een brief vergezeld van uw persoonlijke gegevens t.a.v. mevr. D. Benak, Marconistraat 26,1704 RG Heerhugowaard (hoofdvestiging) of belt u met dhr. D. Esser (assistent bedrijfsleider Burg Ter Aar v.o.f.), tel.nr. 0172-602341. U kunt ook contact met dhr. Esser opnemen indien u meer informatie over één van beide functies wenst. Kunt u ons bewijzen dat de techniek tegenwoordig voor niets staat? Ter uitbreiding van onze Technische Dienst zijn wij op zoek naar: BANQUET SHIFT ENGINEER U heeft een opleiding op MTS-niveau Comunicatie Techniek en Telematica. Kennis van affiniteit met diverse AV-middelen en het Vox Sopho IS 3050 systeem is een pre. Tot uw takenpakket behoren onder andere: het uitbreiden van het interne telefoon-patch-net, het aanleggen van tijdelijke telecommunicatie verbindingen, beheer van de aanwezige AV-apparatuur en het aanleggen van diverse AV middelen ten behoeve van bijeenkomsten. Uw werktijden zijn wisselend. Schriftelijke sollicitaties kunt u sturen naar onderstaand adres t.a.v. Mevrouw S. Noorlander. Ook met vragen betreffende de functies kunt u bij bovengenoemde terecht. GRAND HUIS TER DUIN Koningin Astrid Boulevard 5 Postbus 85, 2200 AB Noordwijk Tel. 071-3619220/Fax 071-3619401 http://www.huisterduin.com Email: info@huisterduin.com kostenbedrijf een zieke International. Zilv belangen van 1, circa 2.000 rr in uitstekend lakt deel u op coopera ger grondslag in de Benelux en bestaat uit vier erationele markt /klantgerichte concerns, te weten Zilveren Kruis Groene Land Concern, AVCB Concern, PVF Concern en Staal Bank loncern. Achmea is actief op het gebied van 'keringen, vermogensbeheer, bankdiensten, ervice/hulpverlening. Daarbij wordt gebruik aakt van alle belangrijke distributiekanalen. De producten en diensten van Achmea worden aangeboden onder de merknamen Avéro, Avéro Bank. Avéro Pensioen, Banque Colbert (Luxembourg), Centraal Beheer, CB Direct (België), DVZ Verzekeringen, Eduard de Craaff, EuroCross International, FairCo, FBTO, Groene Land Verzekeringen, Interkuur, PVF Pensioenen, PWZ Verzekeringen. Resid ents, Staal Bankiers, lann Verzekeringen, Zilveren Kruis Schade/Leven/Financiële Diensten Noordwijk zoekt op korte termijn: zowel part-time als full-time (vanaf 20 uur) In deze functie adviseer je telefonisch klanten over onze schade- verzekeringsprodukten, sluit je nieuwe verzekeringen af en behandel je de telefonisch binnenkomende schademeldingen. Je verwerkt al deze gegevens in ons volledig geautomatiseerde systeem. Wij verwachten van onze nieuwe collega's een opleiding op HAVO-niveau en de bereidheid tot het studeren voor het Assurantie B diploma. Heb je het Assurantie B diploma al in je bezit, dan is dit natuurlijk een pré. Verder is het belangrijk datje over uitstekende communicatieve vaardigheden en een goede telefoonstem beschikt. Wanneer jij als nieuwe collega bij ons in dienst zult treden, word je de eerste twee maanden intern opgeleid voordat je zelfstandig in ons team zal meedraaien. Zilveren Kruis Vind je jezelf in ons team 'passen' en ben je op zoek naar een nieuwe uitdaging met goede doorgroei mogelijkheden, schrijf dan een brief vergezeld met jouw curriculum vitae naar de afdeling P&O, t.a.v. Gosse Piso, Postbus 30 000, 2200 GA NOORDWIJK of bel" voor meer informatie met onze teamleider Miranda de Zwart (071364 1 5 36. Wij hopen op korte termijn een nieuwe afdelingsfoto te kunnen maken Ook schoolverlaters nodigen wij graag uit om te solliciteren Dagbladuitgeverij Damiate b.v. Oudeweg 12-14 2031 CC Haarlem Telefoon (023)5 150 450 Telefax (023)5 343 010 Da^tladuitgeverij Damiate b.v. zelfstandig onderdeel van de Hollandse Dagbladcombinatie b.v. (HDC) Oprechte Haerlemfe Courant 16f6 O Feiten, meningen en achtergronden. Daar draait het om bij Haarlems Dagblad. Actualiteiten uit de regio, maar ook uit binnen- en buitenland. Want juist in die combinatie ligt de kracht van een regionaal dagblad. Voor zowel nieuws als advertenties rekenen dagelijks zo'n 270.000 lezers op hun krant. Haarlems Dagblad is een uitgave van Dagbladuitgeverij Damiate, waartoe ook Leidsch Dagblad en IJmuider Courant behoren. Bij het bedrijf zijn in totaal ruim 300 mensen werkzaam. Veel van onze abonnees, lezers en adverteerders tonen een grote belangstelling voor alles wat met dagbladjournalistiek en de vervaardiging van kranten te maken heeft; wij zijn trots op ons vak en dus vertellen we er graag over... Ter versterking van onze promotie-afdeling zijn we voor deze belangrijke taak op zoek naar een (op part-time basis) Samen met een collega verzorg je groepsrondleidingen in ons bedrijf aan de Oudeweg in Haarlem of treed je desgewenst op als gastspreker op scholen, bij verenigingen en bij clubs. Daarbij doe je -vanzelfsprekend na een uitgebreide inwerkperiode- op enthousiaste wijze je verhaal en helpt zodoende de band met onze relaties te versterken. Verder zullen we je van tijd tot tijd ook vragen om deel te nemen aan representatieve taken bij projecten en evenementen. WIJ BIEDEN Je kunt rekenen op een leuke en zelfstandige part-time baan in een dynamisch bedrijf met een informele sfeer. We bieden je een arbeidsovereenkomst van gemiddeld 4 uren per week. WIJ VRAGEN Opleiding, leeftijd en ervaring vinden we minder belangrijk dan een goede I algemene ontwikkeling, enthousiasme en de vaardigheid om groepspresentaties te verzorgen. Ben je bovendien regelmatig op afroep beschikbaar, dan maken we graag nader kennis. J E REACTIE Lijkt zo'n deeltijdbaan je op het lijf geschreven? Stuur snel een brief naar I Anita Smeets van onze afdeling Personeel Organisatie op het hiernaast vermelde adres. Wil je eerst meer informatie, dan kun je bellen met Danielle vanVelsen (023-5150174).

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 36