Personeel Personeel Personeel Personeel Personen Soek&Zn. tl BEEK CONTAIN CLEANI ZATERDAG 3 JULI 1999 T)e TtgrtecVlietscfjpól samenwerkingsschool voor zeer moeilijk lerende kinderen Het bestuur van de Stichting Korte Vlietschool te Leiden (samenwerkingsschool) roept sollicitanten op voor een full-time functie van: Groepsleerkracht (m/v) voor haar school voor Zeer Moeilijk Lerende Kinderen, Schubertlaan 131 te Leiden. Onze school zoekt een leerkracht die: - enthousiast, warm en flexibel is - plezier kan maken met de leerlingen - kan werken met leerlingen die allemaal op een eigen niveau en manier benaderd moeten worden - tevreden kan zijn met de kleine stappen die steeds gemaakt worden - het belangrijk vindt dat er een goede sfeer heerst op school en daar een positieve oijdrage aan levert - kan samenwerken met een full-time klassenassistente De Korte Vlietschool stelt zich ten doel de zelfredzaamheid, sociale vaardigheden en cognitieve ontwikkeling van haar leerlingen te bevorderen in de ruimste zin van het woord. Een individuele benadering, met oog voor de specifieke mogelijkheden en beperkingen van iedere leerling afzonderlijk, vormt het uitgangspunt'van de dagelijkse activiteiten binnen de eigen groep en daarbuiten. Enkele gegevens: - de Korte Vlietschool heeft 144 leerlingen verdeeld over 12 groepen en een team van 38 personen - de vacature is voor een aanvangsgroep van ±116- tot 8-jarigen Voor nadere inlichtingen kunt u contact opnemen met de directeur, de heer J. A. M. Ouwerkerk. Tel. 071-5767532 (werk) - 5617927 (privé). Sollicitaties dienen binnen 14 dagen gestuurd te worden naar de secretaris van het bestuur de heer J. Hulsbos, Zwaan 12,2381 KH Zoeterwoude. In verband met de vakantieperiode kunt u een eventuele uitnodiging half augustus verwachten. Beek Container Cleaning is een landelijk opererend bedrijf dat zich volledig toelegt op het reinigen van alle soorten boven- en ondergrondse afvalinzamelingssystemen op milieuvriendelijke wijze in opdracht van gemeentelijke overheden, bedrijven en instellingen. Voor ons bedrijf zoeken wij op korte termijn jonge, enthousiaste CHAUFFEURS MEDEWERKERS In bezit van rijbewijs B/C BIJRIJDERS Tevens zoeken wij een enthousiaste SCHOOIMMAAKMEDEWERKER Voor hogedrukreiniging en graffity verwijdering In bezit van rijbewijs B Heb je interesse, stuur dan een brief of bel naar onderstaand adres. Beek Container Cleaning t.a.v. de heer P. Zonderop Flevoweg 10 2318 BZ Leiden telefoon (071) 523 23 65 UITVAARTV |Voor avonden en in het weekend, zoeken wij "gemotiveerde oproepkrachten. voor onze afdeling ontvangst: Gastheren/Gastvrouwen Koffiedames voor onze afdeling verzorging: Verzorgers M/V Geschikte kandidaten, bij voorkeur uit een dienstverlenend of verzorgend beroep, beschikken over: Inlevingsvermogen. Punctualiteit. Goede omgangsvormen. Een rijbewijs. Voor meer informatie en aanmeldingen (met c.v.) kunt u zich richten tot de heer A. Nesvadba/Soek Uitvaartverzorging bv, Levendaal 103 - 2311JG Leiden/ tel 071 5128418. Chiropractie 1 van Bet Chiropractie van Beelen te Oegstgej heeft per direct een vacature voor ej Enthousiaste Baliemedewerkster I k< Lpsl ure. Wij vragen: jat 4 Een servicegerichte, flexibele inst»nni Zelfstandig kunnen werken wo Kennis van Windows/Microsoft 0| Bij voorkeur een medische functie*se( achtergrond pvai 0 Inzetbaar voor 20-30 uur per wee|stu: tussen 08.00 en 20.00 uur Uw taken zouden bestaan uit: Het bk/J van patiëntenzorg, het regelen vanf spraken en alle bijkomende baliewep2t zaamheden. Licht administratief we Wij bieden een collegiale werksfeeiPem nen een praktijk waar de service voelsec en nekpatiënten voorop staat. Indien u interesse heeft in bovenstc|pe functie, kunt u schriftelijk reagerem sollicitatie met c.v. sturen naar: je.jn Chiropractie Van Beelen lere T.a.v. mevrouw M. Verloop jangi Geversstraat 75a 6re( 2341 GD OEGSTGEEST *len Tel.nr. 071-5154212 fchfc kzaa in no IJmuiden: toegangspoort tot de A,msterdamse haven. Hier vinden tal van bedrijven een vruchtbare voedingsbodem voor hun ondernemingsplannen. Ruim 34.000 mensen wonen in een préttige omgeving en kunnen in deze regio goed hun vrije tijd doorbrengen. Een ambitieuze bank als Rabobank IJmuiden kan er dan ook goed uit de voeten. Basis voor ons succes is de langdurige relatie met klanten, zowel zakelijk als particulier. Als team zorgen wij vervolgens dat we een maximaal rendement uit onze inspanningen halen. Onze medewerkers - jong, gedreven en vakkundig - krijgen daar in onze platte, informele organisatie ook alle ruimte voor. Momenteel zijn we op zoek naar versterking op diverse fronten. Als teamcoördinator binnendienst Bedrijven geef je leiding aan de ruggengraat van het Bedrijventeam: de binnendienst. Een team van specialisten die cruciale commerciële en admini stratieve ondersteuning leveren aan de adviseurs. Je plant, organiseert en coördineert de dagelijkse werkzaamheden en met regelmaat marktbewerkingacties. Bovendien weet je als coach en motivator van je team, steeds de juiste spirit erin te houden. Zelf treed je op als specialist op het gebied van binnenlands betalingsverkeer. Je basis is een achtergrond op HBO-niveau, aangevuld met financiële vakopleidingen en ervaring in het leiden van een team. Je bent communicatief sterk en ambitieus. Contactpersoon: de heer drs. J.A.R. van Wijk, manager Bedrijven. Als hypotheekadviseur benut je kansen op de hypotheekmarkt, een commercieel aantrekkelijke maar zeer concurrerende markt. Je begint met een goed advies dat goed aansluit op de situatie en wensen van de klant. Maar de hypotheek afsluiten is net zo belangrijk. Verkopen dus, en wel op zo'n manier dat de klant er een goed gevoel over heeft. Mocht de klant meer willen dan een hypotheek alleen, dan speel je daarop in. Kortom, uitdagend werk waarin je al je commerciële talent kwijt kunt. Je hebt een HBO werk- en denkniveau, relevante vakopleidingen en uitstekende commerciële en communicatieve vaardigheden, als persoon ben je flexibel, resultaatgericht en je hebt geen '9 tot 5' mentaliteit. Contactpersoon: mevrouw drs. S.M. Ophorst, manager Financiële Advisering. Als commercieel medewerker binnendienst Bedrijven lever je cruciale support aan het Bedrijventeam. Als steun en toeverlaat van de accountmanagers, en als aanspreekpunt voor klanten. In de praktijk betekent dit dat je adviesgesprekken voorbereidt, agenda's 'inplant en Geef je ambitie toekomst offertes, overeenkomsten en transacties administratief afwikkelt. Daarnaast ben je - voornamelijk via de telefoon - vraagbaak en adviseur van de relaties. Je hebt een MBO-opleiding, vakstudies, en - bij voorkeur - relevante ervaring. Dat vul je aan met commercieel inzicht, initiatief en teamgeest. Contactpersoon: de heer drs. J.A.R. van Wijk, manager Bedrijven. Binnendienst Bedrijven Commercieel Medewerker Assurantiën Medewerker Cliëntenservice Als commercieel medewerker Assu rantiën ben je de steun en toeverlaat van de verzekeringsspecialisten en aanspreekpunt voor onze relaties. Je beantwoordt vragen en verstrekt informatie. Daarnaast zorg je dat de adviseurs doelgericht en planmatig de markt kunnen bewerken. Onder meer door de agenda's up-to- date te houden en overeenkomsten en transacties administratief af te wikkelen. Je basis is een achtergrond op minstens MBO+-niveau, de nodige vakkennis en een zakelijke instelling. Bovendien ben je bereid vakgerichte opleidingen te volgen. Contactpersoon: de heer drs. J.A.R. van Wijk, manager Bedrijven. Als medewerker Cliëntenservice ben je een belangrijk 'gezicht' voor de klanten van de bank. Vanuit de balie in de bankhal ben jij in de regel hun eerste aanspreekpunt. Je verzorgt vlot en vriendelijk de verschillende transacties, beantwoordt vragen en geeft informatie. Vaak ben jij dan ook degene die onze adviseurs - gevraagd en ongevraagd - op commerciële kansen wijst. Leuk en afwisselend werk voor een echte team player die het bankwezen goed wil leren kennen. Je hebt een MBO-opleiding, bent representatief en communicatief, en bereid om verder te leren. Contactpersoon: de heer D.T.M. Jonk, manager Cliëntenadvies. Interesse? Voor meer informatie kun je je wenden tot de betreffende contactpersoon, telefoon (0255) 54 73 33. Je brief met c.v. kun je binnen 14 dagen sturen naar Rabobank IJmuiden, ter attentie van de directie, Postbus 22, 1970 AA IJmuiden. Teamcoördinator Binnendienst Bedrijven Hypotheekadviseur m/v Commercieel Medewerker I

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 32