Personeel Personeel Personeel Personeel Personee M C gmm yórmqever/dtp'er MBO'ers/HAVO'ers die willen leren plussen en minnen voor uitkeringen en voorzieningen ■L_ IKKS Uniconsult 99 R e een leerkracht (M/V) Hexal Pharma Nederland B. Financieel Medewerker (m/v) Account Managers (m/v) Verzorgingshuis Adegeest /slaapwacht m/v /invalkrachten m/v -'ATERDAG 3 JULI 1999 Het Leids Universitair Medisch Centrum (LUMC) omvat het Academisch Ziekenhuis en de Faculteit der Geneeskun de van de Universiteit Leiden. De kerntaken patiëntenzorg, onderzoek, onderwijs en opleiding worden zo vanuit één bestuurlijke organisatie uitgevoerd. Er werken ongeveer 7000 mannen en vrouwen. Er wordt nauw samengewerkt met onder andere de faculteiten Wiskunde en Natuurwetenschappen en Sociale Wetenschappen van de Universiteit Leiden en metTNO. De organisatie van het LUMC is sterk gedecentraliseerd: er zijn vijf divisies met een relatief auto nome structuur. In het LUMC zijn patiëntenzorg en onderzoek van oudsher zozeer verweven, dat grensverleggend onderzoek en vernieuwing in de patiëntenzorg hand in hand gaan, wat direct ten goede komt aan de behandeling van de patiënt. Het LUMC streeft, mogelijk mede door uw inzet, naar een continue verbetering van de gezondheids zorg in de meest brede zin en wil hierin zowel nationaal als internationaal een leidende rol blijven spelen. FACILITAIR BEDRIJF fyj het Facilitair Bedrijf werken ruim 320 mede werkers bij vijf afdelingen t w. Beveiliging, Inkoop Logistiek, Interne Zaken, Infra en Voeding. Deze verlenen ondersteuning aan vooral de primaire, maar ook de andere processen binnen het LUMC. Het Facilitair Bedrijf bevindt zich in een kantelings- proces van aanbodgericht naar vraaggericht, waar bij klantgerichtheid centraal staat en de dienst verlening wordt geprofessionaliseerd. Afdeling Inkoop Logistiek De afdeling Inkoop Logistiek verzorgt de onder steuning van de externe verwerving van alle goe deren, diensten en werken ten behoeve van de gehele bedrijfsvoering LUMC tegen de laagst mogelijke integrale (logistieke) kosten en meest gunstige voorwaarden, gerekend over de levens duur van de goederen, diensten en werken. De afdeling l&L vervult derhalve vooral een LUMC- brede coördinerende en stimulerende rol. Assistent Account manager m/v (32 of 36 uur per week) Vac.nr. 99,S. 15.26.LD Functie-inhoud: - inkoopwerkzaamheden; offertebehandeling, analyse, advisering, PvE opstellen; - ondersteuning leveranciersmanagement, markt oriëntatie, leverancierspresentatiemeting; - documentatie/administratie, leveranciersdossiers inclusief contracten en afspraken. Functie-eisen: - MBO/HBO, NEVII of bereidheid NEVII te volgen; - kennis van marktaanbod en/of een leveranciers beoordelingssysteem en interne (bedrijfs)proces gebruikers; - kennis van commerciële inkooptechnieken en inzicht in juridische aspecten; - in teamverband, zelfstandig en ondersteunend kunnen werken; - klant/service gericht denken/communicatief vaardig; - kennis/ervaring met automatisering heeft de voorkeur; - samenwerkingsbereidheid; - kandidaat dient in staat en bereid te zijn oplei dingen te volgen en door te groeien naar andere (inkoop)functies. Salaris: Afhankelijk van opleiding en werkervaring, bieden wij een salaris van maximaal f 4.635,- (schaal 7) bruto per maand. Dienstverband: De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst, met uit zicht op een vast dienstverband. Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer R J. van Schie, hoofd afdeling Inkoop Logistiek (071 - 526 27 91 of 071 - 526 27 I I Deze vacature is zowel intern als extern bekend gemaakt. Interne kandidaten genieten voorrang. Bij indiensttreding is het Pensioenreglement van het ABP van toepassing. Vakantietoeslag 8%. Sollicitaties, onder vermelding van het vacature nummer op briefen enveloppe, kunt u binnen twee weken na het verschijnen van deze advertentie zenden aan: LUMC Dienst Sociale Zaken t.a.v. mevrouw M. de Graaf Postbus 9600 2300 RC LEIDEN pensioen uitkerings ■*o2<3> Op dit moment hebben wij plaats voor een aantal behandelaars berekenen en betalen op onze afdeling Uitkeringsvoorzieningen. Je functie: Als behandelaar berekenen en betalen verricht je binnen het aanvraag- en toepassingsproces alle voorkomende uitvoerende taken. Zo toets je aan de hand van financiële gegevens of erkende oorlogsslachtoffers in aanmerking komen voor een periodieke aanvullende uitkering of speciale voorzieningen (zoals psychotherapie). Je bent verantwoordelijk voor de gegevensverwerking, de completering van gegevens en het voorbereiden van voor bezwaar vatbare beslissingen. Vervolgens toets je de verzamelde' gegevens aan wettelijke normen en maak je berekeningen, met name op de afdeling die de uitkeringen berekent. Je achtergrond: Naast een MBO- of HAVO-werk- en -denkniveau beschik je over goede contactuele eigenschap pen en prima schriftelijke uitdrukkingsvaardigheden. Je bent een analytisch denker met een sterk ontwikkeld cijfermatig inzicht. Het werken in administratieve proces sen is je vertrouwd en je weet uitstekend om te gaan met een tekstverwerkingsprogramma als WordPerfect of Word. Bovendien kenmerkt je werkhouding zich door een cliënt gerichte opstelling. Algemene wetskennis en routine in het maken van beschikkingen of berekeningen doe je al snel op tijdens een gedegen training-on-the-job. Wij bieden: Meerdere functies binnen onze afdeling Uitkeringsvoorzieningen, die een prima eerste stap is voor iemand die graag zelfstandig werkt. Het aanvangssalaris ligt rond de 3.200,- bruto per maand. Definitieve vast stelling van het salaris vindt nog plaats. Belangstelling? Je schriftelijke sollicitatie kun je binnen twee weken richten aan Pensioen- en Uitkeringsraad, afdeling Personeel en Organisatie, postbus 9575, 2300 RB Leiden. Voor meer informatie over de functie kun je contact opnemen met de heer E. Moerkerk, telefoon (071) 535 66 54, of met de heer H. Vermeer, telefoon (071) 535 68 35. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. De Pensioen- en Uitkeringsraad, gevestigd in Leide; zelfstandig opere overheidsorganis oorlogsgetroffenen. De circa 300 medewei en bijzondere voor zieningen, alsmede beheer van een groo Het kantoor ligt aar Leiden, uitstekend t bereiken per openb; \Wg ««o is een onderdeel van de Samenwerkende Dirk van den Broek Bedrijven supermarkten (Dirk van den Broek, Bas van der Heijden, Jan Bruijns, Digros en Dirkson), Dirck III slijterijen, D-reizen Vakantiewinkels en Dirx Drogisterijen. De publiciteit voor deze ondernemingen zoals advertenties, folders, raambiljetten, reisgidsen, commercials, enz. wordt centraal verzorgd in onze moderne Reclame-Studio. Door de toenemende werkzaamheden hebben wij nu plaats v ervaren én creatieve -1 4 0) ra. ervaren en creatieve - m Wat hebben wij je te bieden: een goed salaris; prima secundaire arbeidsvoorwaarden zoals een spaarloonregeling, aantrekkelijke studiekosten- en pensioenregeling; 24 vakan tiedagen en 19,5 ATV-dagen; een splinternieuwe en supersnelle G3, met de nieuwste soft ware van Adobe en Quark. »-een hele leuke werksfeer met de beste collega's waarvan je nooit had durven dromen... Dus waar wacht je nog op? Richt je sollicitatie aan: Uniconsult BV., t.a.v. de heer J. Jansen, postbus 631, 2400 AP in Alphen aan den Rijn. E-mail ucstudio@euronet.nl of fax 0172 49 05 83. De remedial teacher onder steunt de leerkrachten op orthodidactisch en/of ortho pedagogisch terrein bij de begeleiding van de leerlin gen. De ondersteuning kan zowel curatief als preven tief zijn. Het kind staat bij ons centraal en iedereen moet weten wat er met het kind gebeurt, zodat bij ziekte of invalwerk bekend is wat het kind moet doen en verder kan met zijn werk. Dit houdt in dat er directe en duidelijke communicatielij nen moet zijn. Er zijn meer dere remedial teachers aan de school verbonden en wij vinden dat éen kind bij voor keur bij dezelfde remedial teacher hulp krijgt, desnoods in verschillende ontwikkelingsgebieden. In het belang van een kind of een groepje leerlingen is het mogelijk om remediërende hulp in de klas te laten plaatsvinden. Op deze ma nier kan de remedial tea ching bijdragen aan de ver groting van de deskundig heid van de leerkracht. DE WEERKLANK R.OBUNSTR.AAT 100 2332 KV LEIDEN Het bestuur van De Weerklank, Christelijke school voor slechthorende kinderen en kinderen met spraak-/taalproblemen vraagt met de speciale taak van remedial teacher Deze taak ontstaat door het vertrek van een van de collega's en is vo drie dagen per week. Van de sollicitanten wordt verwacht dat zij: het Christelijk onderwijs uit overtuiging willen dienen in het bezit zijn van de wettelijk vereiste bevoegdheden [akte PAB( met enthousiasme in teamverband onze leerlingen begeleiden en inzetbaar zijn. in het bezit zijn van een specialisatie of bereid daarvoor te gaan stuc extra scholing hebben gevolgd of veel ervaring hebben opgedaan t.b.v. de begeleiding van leetlingen met leerproblemen. Inlichtingen kunt u inwinnen bij de directeur, dhr. K.G. van der Straten of de adjunct-directeur, dhr. J-P .van Bruchem, telefoon 071 5765149 Sollicitaties sturen aan het bestuur van De Weerkian p/a Robijnstraat 100 2332 KV Leiden De gesprekken zullen plaatsvinden in week 32 of 3. Hexal Pharma Nederland B.V. is een dochter van een snel groeiende Duitse onderneming, die op internationaal niveau ac op het gebied van ontwikkeling, productie en verkoop van generieke geneesmiddelen. In verband met de sterke groei var jonge verkooporganisatie in Hillegom zoeken wij een: U krijgt een brede functie waarin u o.a. vorm gaat geven aan een op te zetten financiële afdeling de dagcontrole m.b.t. de facturering verzorgt maandelijkse rapportages t.b.v. het management samenstelt (P&L en balans) het logistieke traject en de voorraadplanning controleert Wij denken hierbij aan een zelfstarter, die een uitdaging ziet in het opzetten van een nieuwe afdeling. HBO/academische opleiding U heeft ruime financieel-administratieve ervaring en beschikt over de benodigde diploma's MBA/SPD kennis van Windows 95, Word, Excel en Exact kennis van de Duitse en Engelse taal kernwoorden zijn; nauwkeurig, accuraat en analytisch inzicht, flexibel, collegiaal en enthousiast met gevoel voor hurrw Geen 9 tot 5 mentaliteit. 4-5 jaar ervaring in soortgelijke functie In deze functie zullen uw werkzaamheden bestaan uit een goede relatie opbouwen met uw klanten, hetgeen resulteert in het verkopen van de producten van Hexal Pharma acquisitie plegen en uitbouwen van de afname bij bestaande relaties Wij zoeken voor deze functies collega's met het volgende profiel: representatieve persoonlijkheden, met een resultaatgerichte instelling ervaring in commerciële functies relatiebeheer is bekend terrein positieve instelling en enthousiasme zijn uw sleutelwoorden. Wij bieden: een afwisselende functie in een groeiend bedrijf. U werkt in een enthousiast en professioneel team, met een en collegiale sfeer. Vanzelfsprekend kunt u rekenen op een goed salaris en dito secundaire voorwaarden. Uw sollicitatie voorzien van c.v. kunt u binnen 10 dagen na verschijnen van deze advertentie richten aan: Hexal Pharma Nederland B.V., Afdeling PZ, Postbus 251, 2180 AG Hillegom. Voor inlichtingen kunt u contact opnemen met de heer M. van Koningsbrugge, telefoon 0252-532366. Bachlaan 21 ieeenveizorgingshuisvoor 60 bewoners. De grote zelfstandigheid van de bewoners bepaalt ge huis. Voor de ouderen in de wijk worden maaltijden De KW (Katholieke Stichting voor Verzorging en Verpleging in de regio Den Haag) is een samenwerkingsverband van twaalf verpleeg- en jshuizen. Adegeest is een klein verzorgingshuis met een gezellige, collegiale sfeer. Op korte termijn zijn wij op zoek naar een die volgens rooster de slaapwacht op zich kan nemen. In Adegeest is een gediplomeerd verzorgende werkzaam in de nachtdienst. Van de slaapwacht wordt verwacht dat die bij onvoorziene omstandigheden beschikbaar is om werkzaamheden te verrichten, maar verder rust geniet. Voor deze rust is een logeer kamer beschikbaar. Verder is er ruimte voor voor de dag, avond en nachtdienst. De functie-eisen zijn voor beide functies: - diploma Bejaarden- of Ziekenverzorgende of gelijkwaardig; - enkele jaren ervaring; - zelfstandig kunnen werken. Arbeidsvoorwaarden De functies zijn ingedeeld in FSV 6 van de CAO-V. De arbeids voorwaarden zijn conform de CAO-Verzorgingshuizen. Inlichtingen Voor nadere informatie kunt u telefonisch contact opnemen met Jos Beijk, interim locatiehoofd, onder nummer 071-5614565. Sollicitaties Uw schriftelijke sollicitatie kunt u onder vermelding van vacature nummer AD-01-SI, binnen 14 dagen na verschijning van dit blad, richten aan de afdeling Personeel Organisatie van de KW, Postbus 93567, 2509 AN Den Haag.

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 24