'ersoneel Personeel Personeel Personeel Personeel b Drager Quality Manager m/v Adm. medewerker,, PLANNER/ SYSTEEMBEHEERDER EN EEN JUNIOR PLANNER Universiteit Leiden een goed klimaat voor kwaliteit :DAG 3 JULI 1999 PHYSIO b.v. is een onderdeel Drager-groep. Drager en vooraanstaande po- ïden pgebouwd als produ- tcxan homecare produc- medische systemen eademing, anesthesie, bewaking en pediatrie. ftijd, Iwijd biedt Drager ian 8.900 medewer- 1 meer dan 100 vertegenwoordigd. 3°v( 'n ^aaA'em werken dewerkers aan de ont- i, service en marke- onze medische ap in een omgeving is voor nieuwe en waar de ontwikke- onze medewerkers en belangrijke voor- wordt gezien. Techniek voor het leven Wie gaat bij ons zeker stellen dat wij op kwaliteits gebied praktisch blijven innoveren? Wij zijn op zoek naar een full-time Je onderhoudt het huidige kwaliteitssysteem, bewaakt de klachtenafhandeling en je plant, begeleidt en voert audits uit. Verder bewaak je voor Physio de regelgeving op medisch gebied en zorgt ervoor dat wij daaraan voldoen. Een ander deel van je functie is het beheren van de normen. Tenslotte zorg je voor de kwaliteitsrapportage en de periodieke beoordeling van het kwaliteitssysteem door het ma nagement. Je hebt een opleiding op MBO/HBO niveau op bedrijfskundig of administratief gebied. Je hebt erva ring met het opzetten en implementeren van kwaliteitssystemen, bij voorkeur opgedaan in een medi sche (technische) omgeving. Je kunt zelfstandig werken en bent oplossingsgericht ingesteld. Goede kennis van de Duitse en Engelse taal is een pré. Naast uitstekende arbeidsvoorwaarden biedt Physio een collegiale sfeer in een ondernemende orga nisatie waar je de kans krijgt om jezelf te ontwikkelen. Herken je jezelf in dit profiel; schrijf dan binnen 14 dagen een brief met C.V. naar: Physio b.v. p/a Drager Medical Electronics t.a.v. Esther Janssen, Personeelsfunctionaris Postbus 10.100 5680 GA Best Voor meer informatie over de functie kun je contact opnemen met: de heer H. Venings, manager Quality telefoon: 0499-331203 email: hans.venings@draeger.com T^inenkoeken-theehuis 't Panbos te collega vanaf 16 jaar. ijden zijn overdag; i 't weekend en verder in overleg. Bnaarseweg 154, tel. 070-5112595 mevr. J. Schipper ndelijke ochtendbladen zijn op zoek naar een MSTRIBUTEUR MAT or Leiderdorp. De distributeur is een belangrijke schakel in het bezorgproces, heeft een i Jervicegerichte instelling, kan goed irk|et mensen omgaan en is in staat een envoudige administratie te voeren. Tot de dagelijkse werkzaamheden behoren de omgang met en het ;siansturen van 17 bezorg(st)ers, het ivalitatief regelen en voorkomen van bezorgklachten. J^ize prima salariëring hangt mede af van leeftijd en/of ervaring. kunt telefonisch of schriftelijk reageren: PcM Facilitaire bedrijven B.V. Postbus 5974 Rotterdam 3008 AZ 10-4066765 of antwoordapparaat inspreken 10-4067674 en wij nemen contact met u op. Dyped BV, gevestigd te Rijsenhout, ontwikkelt, produceert en onderhoudt desinfectieapparatuur voor medische toepassingen. SERVICE-MONTEUR M/V irpeen gedegen interne opleiding wordt u mede ,0®ntwoordelijk voor het oplossen van storingen en het Je oeren van onderhoudswerkzaamheden in all enhuizen door heel Nederland. >ed vraagt: edegen kennis van mechanische techniek op ITS-niveau, verkregen door opleiding en ervaring i varing als servicetechnicus en affiniteit met de techniek strekt tot aanbeveling oede presentatie en uitdrukkingsvaardigheid nthousiast, creatief en resultaatgericht u nder werkdruk goed kunnen presteren 0 het bezit van rijbewijs B peftijdsindicatie 24-32 jaar led biedt: en zelfstandige functie in een jong bedrijf dat bereid is 71 investeren in talent ,eel interne en externe contacten in een dynamische Werkomgeving collegiale werksfeer en goede arbeidsvoorwaarden ur uw schriftelijke sollicitatie met CV binnen 10 dagen ed BV t.a.v. de heer ir. J. A. Walta, Jolweg 22, c KR Rijsenhout. nadere informatie kunt u bellen naar: 0297-369759. Practicomfort is een internationaal bedrijf dat gespecialiseerd is in verkoop en service van producten die het leven plezieriger maken zoals trapliften, elektroscooters en relaxfauteuils. Functie: boeken van KBG en facturen onderhoud debiteuren, crediteuren verwerken van dagelijkse betalingen Profiel: 22-30 jaar bij voorkeur in bezit van PDB positieve instelling Interesse? Stuur binnen 14 dagen uw sollicitatie met CV naar: Degroot DSS BV, t.a.v. de direktie, Wasbeekerlaan 24 a, 2171 AE Sassenheim. ?0mf0rt Voor meer informatie kunt u bellen Maakt het u gemakkelijk met dhr. John Mijnders: 0252-221549 Hugo Wegewijs, Director Logistics: "Je werkt in het logistieke zenuwcentrum van ons dynamische bedrijf." Centocor B.V. heeft een vooraanstaande positie in de wereld van biotechnologie. Zo ontwikkelen, produceren en verkopen wij - als onderdeel van Centocor Inc. in de U.S.A. - geneesmiddelen op basis van monoclonale antilichamen: eiwitten die zich kunnen binden aan specifieke stoffen of plaatsen in het lichaam. De medicijnen worden - worldwide - toegepast voor therapeutische doeleinden. Met name ter bestrijding van hart-, vaat- en infectieziekten, auto-immuunziekten en kanker. Ceen alledaagse geneesmiddelen dus. En dat geldt ook voor Centocor zelf. Een interessant bedrijf op alle fronten: een organisatie waar 'medewerkers' centraal staan. Zij zijn de kern en vormen de basis voor het succes. Centocor kunnen we typeren als uiterst professioneel en enthousiast. Maar ook als zakelijk, ambitieus, open en eerlijk. Momenteel zo'n 520 m/v sterk De afdeling De afdeling Logistics is het logistieke zenuwcentrum van Centocor. Hier worden alle productieplanningen gemaakt, materialen ingekocht en alle in- en uitgaande materiaalstromen en voorraden beheerd. Voor de afdeling Planning, onderdeel van Logistics, zoeken wij een planner en een junior planner. Planner/systeembeheerder Je krijgt een brede functie met taken op het gebied van zowel planning als systeembeheer. Als planner ben je verantwoordelijk voor het opstellen en bewaken van productieplanningen en het integreren van maintenance en validatieplanning zodat de productie soepel verloopt. Ook maak je de planning voor testen en releases van geproduceerde batches. Onze logistieke processen worden gepland en uitgevoerd met behulp van geavanceerde systemen. Daarom ben je ook nauw betrokken bij automatiseringsprojecten binnen de afdeling. Je definieert projecten, stelt projectteams samen en bewaakt de voortgang. Verder ben je verantwoordelijk voor het dagelijks beheer van SAP. Je hebt een opleiding op HBO-niveau en minimaal 2 jaar relevante ervaring met de planning van 'full scale' manufacturing, liefst opgedaan in de farmaceutische of semi-procesindustrie. Bij voorkeur heb je minimaal 1 jaar ervaring met SAP. Je bent servicegericht, analytisch en flexibel en je beheerst het Engels uitstekend. Junior planner Je wordt verantwoordelijk voor de productieplanning van één of meerdere subafdelingen. Je maakt productieplanningen, bewaakt de voortgang en verzorgt de volledige administratieve afhandeling van productie-orders. Verder coördineer je de goederenstroom en beheer je werkvoorraden. Een verantwoordelijke functie dus waarin je een belangrijke bijdrage levert aan een ongestoorde voortgang van onze productieprocessen. Je hebt minimaal een opleiding op MBO-niveau en een aantal jaren ervaring in een administratieve en/of logistieke functie, bij voorkeur in de farmaceutische of procesindustrie. Je gaat vlot om met geautomatiseerde systemen, met name Excel, Word en eventueel SAP. Verder kun je goed zelfstandig werken, neem je graag initiatieven en ben je servicegericht, analytisch en commercieel. Je beschikt over goede communicatieve vaardigheden en beheerst het Engels. Wij bieden Je kunt rekenen op zelfstandige functies in een sterk groeiende, internationale organisatie. Centocor biedt daarnaast eigentijdse arbeids voorwaarden en een goed salaris. Je reactie Voor meer informatie kun je contact opnemen met Michiel Vilé, Manager Planning Production Control, telefoon 071 - 524 27 60. Je schriftelijke sollicitatie kun je binnen twee weken sturen naar Centocor B.V., t.a.v. Carina Ruigrok, Officer Human Resources, Postbus 251, 2300 AG Leiden. ^Centocor Het vermeerderen van kennis en het verleggen van grenzen zijn wezenlijk voor het beoefenen van wetenschap. De Universiteit Leiden streeft voortdurend naar wetenschappelijk onderwijs en onderzoek van het hoogste niveau. Kwaliteit en vernieuwing gaan bij ons hand in hand. Dat vraagt om gemotiveerde medewerkers en studenten die nu met ons vooruit willen kijken. VAN VOLLENHOVEN INSTITUUT/ FACULTEIT DER RECHTSGELEERDHEID Medewerker secretariaat (v/m) vacaturenummer: 9-108/1158 Het Van Vollenhoven Instituut, deel uitmakend van de Faculteit der Rechtsgeleerdheid, verzorgt onderzoek en onderwijs over recht en bestuur in ontwikkelingslanden. Regionale specialisaties van het Instituut betreffen onder meer Indonesië, Suriname en de Antillen, het Midden-Oosten, Zuid-Afrika en China. Het Instituut zoekt op korte termijn een medewerker secretariaat. Taak: het geven van secretariële ondersteuning aan het Leiden-Beijing Legal Transformation het verzorgen van de publicatiereeks van het Instituut; het invoeren en bijhouden van een adressenbestand; het voeren van een financiële administratie; het verrichten van algemene secretariaatswerkzaamheden zoals: het verzorgen van correspondentie/teksten, behandelen van post, bijhouden van agenda's, archiefbeheer, etc.; organisatie v ri seminars, conferenties e Vereist: HAVO/VWO plus secretaresseopleidmg of vergelijkbare opleiding; uitstekende mondelinge en schriftelijke beheersing van het Nederlands en Engels; kennis van en ervaring met Windows 95, Word en Internet; ervaring met het voeren van een financiële administratie; uitstekend organisatievermogen; goede contactuele vaardigheden; goede redactionele vaardigheden. Affiniteit met onhvikkelingslanden strekt tot aanbeveling. Salaris minimaal 2.920,- en maximaal 4.081,- bruto per maand op basis van een 38-urige werkweek, afhankelijk van opleiding en relevante werkervaring. Aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor een periode van een jaar zonder uitzicht op een vast dienstverband. Uitbreiding van uren en/of verlenging van de tijdelijke aanstelling is niet uitgesloten. Inlichtingen bij: raw. N.G. de Jong en mw. mr. C.P. Klamer, tel. 070-5277260. Sollicitaties, voorzien van een curriculum vitae en onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop, binnen twee weken na verschijning van dit blad zenden aan: Directeur-Beheerder van de Faculteit der Rechtsgeleerdheid, mw. drs. Y. in 't Veld-de Bok, Hugo de Grootstraat 27, Postbus 9520, 2300 RA Leiden. LEIDS UNIVERSITAIR MEDISCH CENTRUM Accountmanager (v/m) vacaturenummer: 9-096/1158 De Medische Faculteit van de Universiteit Leiden heeft een samenwerkingsverband met het Academisch Ziekenhuis Leiden, genaamd het Leids Universitair Medisch Centrum (lumc). Binnen dit samenwerkingsverband worden drie kernactiviteiten verricht, te weten patiëntenzorg, onderwijs en (patiéntgebonden) onderzoek. Bij de dienst Financiële en Economische Zaken van het Beheer van Divisie 5 wordt het financieel- administratief en economisch beleid van de divisie voorbereid en uitgevoerd. De vele contracten en subsidieaanvragen en -toewijzingen zorgen voor een complexe en boeiende organisatie. Voor uitvoering van de werkzaamheden zijn intensieve contacten met de wetenschappelijke afdelingen en diensten van de divisie van essentieel belang. Bij de dienst fez is een vacature voor een enthousiaste accountmanager. Belangrijkste taken: voeren van accountmanagement voor een aantal afdelingen: analyses, rapportages, financiële advisering en prognoses; begeleiden van tweede en derde geldstroomprojecten: projectbegrotingen, financiële verslaglegging, periodieke financiële rapportage, beoordeling financiële aspecten. budgetcontrole; financiële beoordeling van personeelsaanstellingen; verwerking van relevante informatie met betrekking tot projecten. Vereist: minimaal afgeronde financieel-administratiev m e ao/mba -opleiding; kennis van en ervaring met moderne geautomatiseerde financieel-administratieve systemen (bij voorkeur sap/r3); enige jaren relevante ervaring bij voorkeur binnen een vergelijkbare organisatie; goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal in woord en geschrift; goede contactuele eigenschappen; flexibiliteit en zelfstandigheid. Salaris maximaal 5.092,- bruto per maand bij een 38-urige werkweek, afhankelijk van opleiding en de duur van relevante ervaring. Aanstelling geschiedt voor vier dagen per week, waarbij indeling van de werkuren in onderling overleg wordt vastgelegd en voorshands in tijdelijke dienst voor een jaar met uitzicht op een vast dienstverband. Inlichtingen bij: G. de Jong, personeelsadviseur, tel. 071-5276500. Sollicitaties, vergezeld van een curriculum vitae en onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop, binnen twee weken na het verschijnen van dit blad zenden aan: Directeur- Beheerder Divisie 5, Dienst Personeel Organisatie, Wassenaarseweg 72, Postbus 9503, 2300 RA Leiden. Het beleid van de universiteit is erop gericht meer vrouwen aan te stellen in functies waarin zij ondervertegenwoordigd zijn. Vrouwen wordt dan ook nadrukkelijk verzocht te solliciteren.

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 21