Radio Televisie lick Nieman volgt wielrenners in dagelijks Tournieuws VOENSDAG 30 JUN11999 nederlandQ nederlandQ nederlandQ rtlQ rtlQ •loog NOS-Journaal. The McGregors. (Snowy River: The McGre gor saga). Australische avonturenserie. Matten Luke proberen een gear resteerde aboriginalvrouw te helpen, maar helaas heeft dat het omgekeerde effect. AfIHet ruige land. Herh. Alles kits. Kinderprogramma. Met om 16.58 Ratjetoe; 17.22 Kablam; 17.45 Uitgekookt. Police, camera, action. Serie programma's over verkeersveiligheid waarbij de verborgen camera weg- piraten volgt. Presentatie: Mariska Hulscher. Herh. Hollyoaks. Engelse jeugdserie. Abdijen en kloosters. Afl. 7: Grieks-orthodox klooster van de Heilige Jo hannes de Theoloog, Pat mos Griekenland. Get the picture. Kennisquiz. Presentatie: Paula Udondek.^ NOS-Journaal. Netwerk. Actualiteitenrubriek. KRO-Detectives: Inspector Morse. Engelse serie tv-films; Met: John Thaw, Kevin Whatelye.a. Morse en Le wis onderzoeken in Italië de dood van de Engelse schrijfster May Lawrence, die daar een cursus psy chotherapie volgde. Afl.: The death of the self. Herh. De kern van de zaak. Discussieprogramma. Thema: TBS. Afl. 4. Pre sentatie: Karei van de Graaf. Op de man af. Serie gesprekken over de emancipatie van de Ne derlandse man. Van avond: Rik Launspach, acteur. Presentatie: Ange la Groothuizen. Nacht tv: Netwerk herhalin- 16.00 16.00 16.27 17.29 17.30 17.35 18.00 18.15 18.43 18.51 Xieje op 2. Met: Teletubbies. Kinderprogramma. Herh. KabouterPlop. Kinderprogramma. Afl.: De vlieger. Alleen op de wereld. Quiz van de 20e eeuw. Dagelijks spelprogramma. Presentatie: Janny Fijn- vandraat. 2 Vandaag. NOS-Journaal. Actualiteiten. Presentatie: Joanne Brou wer. NOS-Journaal. Actualiteiten. NOS-Sportjournaal. NOS-Hoofdpunten uit het nieuws gevolgd door het weer. NOS-Studio sport. Sportprogramma met beelden van het World Port Honkbaltoernooi in Rotterdam en de eerste landenwedstrijd tijdens het EK Dressuur in Arn hem. Zoovenirs. Serie programma's over Nederlandse dierentui- 18.00 18.15 19.02 19.27 19.59 20.20 00.10 07.00 Sport in beeld. Sportmagazine. Hou nou eens een bal tegen zijn de legendarische woorden 20.35 die Lerby tegen doelman Van Breukelen zei in de strafschoppenserie tij dens de Europa Cup l-fi- nale. 21.03 Socutera. Een uitzending van de Stichting Werkenrode-Ar- beidsintegratie. Chirurgenwerk. Medisch magazine. Pre sentatie: Bert van Leeu wen. 21.28 Michiel. Een tegendraads, speelse serieuze visie op ons le ven en samenleving. Afl Vergelding. Herh. NOS-Journaal. Otto op zoek. Documentaireserie. Afl.: Nepal (Hindoeïsme). Pre sentatie: Otto de Bruijne. NOS-Journaal en NOS- 23.02 Sportjournaal. Einde. 23.22 22.00 22.16 22.32 SANNE VAN VELZEN De baas in huis. Amerikaanse comedyse rie. -Tijdens een ballroom dance ontmoeten Tony en Angela een echtpaar dat jaren geleden verliefd werd in dezelfde dans zaal. -Tony en Angela hebben wat uit te leggen aan de maatschappelijk werkster als ze Billy niet kunnen vinden. Villa Achterwerk. Kindermagazine. Sesamstraat. Kleuterprogramma. Afl.: Tandenpoetsen. NOS-Jeugdjournaal. Het Klokhuis. I nformatief ki ndermagazi- ne. Afl.: Bouw. Lingo. Woordspel. Presentatie: Francois Boulangé. De band. 5-delige Werken-aan- Werkserie waarin het le ven als gehandicapte in de Sociale Werkvoorzie ning centraal staat. Afl. 5: Chocola, chocola. Herh. Damon. Amerikaanse comedyse rie. Afl.: The exam. Rex the runt. Engelse klei-animatiese- rie. Afl.: Bob's internatio nal hiccup centre. Creampuff. (Patapouf). Korte film. Portret van eenzame man nen, de liefde en de on macht. Dossier weerwerk. 8-delige documentairese rie over mensen die voor hun rechten opkomen. Afl. 1: Haarlemse onder wijzer krijgt BVD op de knieën: De zaak Valke nier. Herh. Bagger in het bloed. Portret van twee baggerfa- milies: De familie Den Ouden en de familie Pe ters. NOS-Journaal. NOS-Sportjournaal. Nova. Actualiteitenprogramma. Presentatie: Margriet Vroomans. NOS-Den Haag vandaag. Parlementaire rubriek. Loladamusica. Tweewekelijks poppro gramma. Afl.: Vanavond: The Ghost of Memphis. Herh. Einde. 18.00 18.30 20.30 22.05 i RTL Nieuws, i The Oprah Winfrey show. Amerikaanse talkshow. Afl.: Hoe kun je de veilig heid van je kinderen waar borgen? RTL Nieuws. Catherine. Afl.: Ik wil nooit meer lie gen. RTL Nieuws. Nieuws en binnenlands nieuws. Postcode loterij zomerkam- pioen. Woordquiz. RTL Nieuws weer. The bold the beautiful. Amerikaanse soapserie. Wanneer Grant Brooke opbelt, schrikt hij als blijkt dat ze met Ridge in bed ligt. Mission of love. Italiaans-Amerikaanse miniserie. Levensgevaar. Belgische documentaire serie. RTL Nieuws. North South II. Dramaserie. Misdaad om middernacht: Mr. Mrs. Smith. Romantische comedyse rie. 17.00 18.00 18.30 19.00 19.20 19.30 22.15 22.40 23.00 23.25 00.15 The Dukes of Hazzard. Golden girls. Real stories of the Highway Patrol. 5 in het land. Weer verkeer. Kinderziekenhuis. Engelse realityserie. Hope and Gloria. Amerikaanse comedyse rie. Weer en verkeer. Curasao. Amerikaanse thriller uit 1993 van Carl Schultz. Met: George C. Scott, Wil liam Petersen, Julie Car men e.a. Judge Judy. Serie over een New Yorkse rechtbank. RTL Tournieuws. RTL Tournieuws en de tourkaravaan. 5 in het land. The Oprah Winfrey show. 5: Classic clips. Gouwe ouwe muziekvi deohits. Nachtprogramma. FOX1© net 18.00 20.00 23.00 23.35 Wimbledon. Vervolg. Dharma Greg. Amerikaanse comedyse rie. Ally McBeai. Aristocrats. Engels kostuumdrama. Wimbledon journaal. Samenvatting van de Open Engelse tenniskam pioenschappen. Mijnheer Van Dale wacht op antwoord. Sparks. Amerikaanse comedyse rie. i Game, set match, i Nachtprogrammering: Wimbledon journaal. 17.10 17.40 18.00 18.50 19.20 19.45 20.35 21.25 22.20 22.50 23.15 00.05 00.50 Kippenvel. Amerikaanse griezelserie. Breaker high. Amerikaanse jeugdserie. Starsky Hutch. Amerikaanse politieserie. Kung Fu. Amerikaanse actieserie. Ask Harriet. Amerikaanse comedyse rie. David Letterman. Amerikaanse talkshow. Love boat: The next wave. Amerikaanse dramaserie. Any day now. Amerikaanse serie. Macho's. Talkshow. M.A.S.H. Amerikaanse comedyse rie. David Letterman. Amerikaanse talkshow. Sunset Beach. Amerikaanse soapserie. Gaan we links of gaan we rechts? Vandaag op de Neder landse Antillen. Homeshopping. Gaan we links of gaan we rechts? Einde. .VERSUM GPD 'L 5 besteedt dit jaar voor het irst dagelijks uitgebreid aan- arvifcht aan de Tour de France. ck Nieman (33) presenteert ietri<nuit Frankrijk drie weken ig het RTL Tournieuws. Om- ■rs ït de NOS de uitzendrechten op- in het wielerevenement in tinden heeft, moet RTL 5 zich 2ts ^perken tot drie minuten wed- rijdbeeld per dag. Nieman :ht zich in het twintig minu- n durende programma volle- g op het circus rond de etap- is. ?n paar keer per week sjeest presentator van het RTL jJeuws op de fiets in een glim- Jend rennersshirt langs de Am- fel. De komende weken zal het 1 niet van komen. Vanaf van- lag verblijft Rick Nieman met Tn achtkoppige tv-ploeg drie eken in Frankrijk om voor RTL een dagelijks Tourprogramma maken. En daarmee komt jn jongensdroom uit voor de (-jarige RTL-presentator, die irig jaar al enige tijd bij de Tour was om het dopingschan- daal te verslaan voor het RTL Nieuws. „Als jochie knipte ik alles uit wat met wielrennen en de Tour de France te maken had. Ik hield alles bij. Dat was in de tijd van Joop Zoetemelk, Jan Raas en Peter Winnen. Ik was veer tien toen Joop Zoetemelk de Tour de France won. Dat weet ik nog precies. Het waren echt de hoogtijdagen van de Neder landse wielersport. De Raleigh- ploeg van Peter Post won alles in die tijd. Ze waren onverslaan baar. En ik deed op straat met mijn vriendjes onze helden na. Dan gingen we wedstrijdjes fiet sen en spraken we af 'Ik ben Jan Raas en jij Gerrie Knetemann. Jan Raas was echt mijn idool in die tijd. Dat was zo'n heerlijke arrogante, stugge Zeeuw. En Pe ter Winnen vond ik ook gewel dig. Die was toen in de wieler- wereld bijzonder omdat hij als enige boeken las. 'Boeken zon der plaatjes', zei Knetemann er altijd bij". De liefde voor de Tour be koelde bij Rick Nieman begin jaren negentig toen de Span jaard Miguel Indurain vijf jaar achtereen de tour won. ,,Dat vond ik een verschrikkelijke wielrenner. Een grijze muis die nooit eens aanviel. Je kon van tevoren al aan zien komen dat hij de Tour weer zou gaan win nen. Bernard Hinault won weliswaar ook vijf jaar achter el kaar de Tour, maar dat was ten minste een charmante boef. Die moest echt voor zijn overwin ningen vechten". Ook het uitblijven van Neder lands succes in die jaren bracht de Tour bij Nieman op meer af stand. Maar met Michael Boogerd, die vorig jaar als vijfde eindigde in Parijs, heeft Neder land weer een grote kanshebber en is bij Rick Nieman het wie- lerbloed weer gaan stromen. „Met Boogerd hebben we echt een topper in huis. Die zou dit jaar wel eens bij de eerste drie in Parijs kunnen eindigen. Daar ben ik van overtuigd. We volgen hem in ons programma ook uit gebreid achter de schermen. We mogen per dag maar drie minu- 4D/0© 1.04 Cultuur en media. 17.07 NOS- ldio 1-Avondjournaal. 19.04 Rood- fieiend. 20.04 NOS-Langs de lijn. 1.07 NOS-Met het oog op morgen. 1.04 Voor wie niet slapen kan. 01.02 Ie mensen. 02.30 Zingen in de Jcht. 03.02 Gospels van toen. 04.02 106.00 Country trail. wioq j.04 Thuis op twee. 19.04 De gou- n greep. 20.04 KRO's Theater van ft sentiment. 23.04 tot 24.00 Take it adioq J.04 TROS Somertijd. 18.04 Kort en tjn. 20.04 Isabel Ie. 22.04 Club Lek. .02 Kicken voor je kiezen. 04.02 tot I.34A4 18.30 Operette. Seid um- hlungen Millionen. 19.15 De Ne- rlanden 20.02 Avondconcert. I. De Stinee: Radio Filharm. Ork. m. jol; Slagwerkgroep Den Haag en het Irelia Saxofoonkwartet. 23.00 Is dit I/V g wel jazz? 00.02 Vincent na mid- c* macht. 01.02 Programma-over- I :ht Euroclassic notturno. 01.05 tot -.00 Euroclassic notturno. jadioq .05 Radio UIT. 18.02 Schnftgeleer- n 18.25 Op verhaal komen. 18.55 1 heepspraat. 19.00 Nieuws en actu- teiten in het Turks. 19.45 Nieuws 'actualiteiten in het Marokkaans en rbers 20.30 Nieuws en actualitei- in het Chinees. 21.02 Andersden- nden. 21.22 Tot uw dienst. 21.47 1 overweging. 22.02 tot 24.00 De inden. WOENSDAG Nowhere to Run (VS-93) Matige actie film van Robert Harmon met Jean- Claude van Damme als ontsnapte ge vangene die Rosanna Arquette te hulp schiet als ze door kwaadwillende pro jectontwikkelaars gedwongen wordt haar land te verkopen. SBS 6 20.30 Pale Rider (VS-85) Een groepje mijn werkers wordt geteisterd door een ge mene grootindustrieel. Dan verschijnt ineens vreemdeling Clint Eastwood en samen binden ze de strijd aan tegen de schurk. Onderhoudende western waarvoor Eastwood ook de regie op zich nam. Veronica 20.30 Things Change (VS:88) Een eenvoudi ge schoenmaker die erg veel lijkt op een maffiabaas wordt overgehaald om diens plaats in te nemen tegen een grote zak geld. Geinige comedy van David Mamet. VRT 2 21.25 Rambling Rose (VS-91) In 1935 zorgt dienstmeisje Laura Dern voor heel wat commotie vanwege haar gedrag. Heer des hui2es Robert Duvall, maar ook zoon Lukas Haas raken in de ban van haar sensuele verschijning. Sterk dra ma van Martha Coolidge. VRT 1 21.45 Skareda dedina (CS-75) Drama dat zich afspeelt in het Tsjechoslowakije van 1932. Petr Capek is bang dat zijn vader de boerderij zal nalaten aan zijn broer en verzint een duivels plan. Duitsland 2 01.35 Happy Together (VS-89) Per ongeluk belandt student Patrick Dempsey op één kamer met de mooie Helen Slater. Natuurlijk springt er een vonk over Onbeduidende pubercomedy van Mei Damski. BBC 1 01.55 DONDERDAG Orbito mortal (E/l/D-68) Lang Jeffries pikt in de ruimte twee gestrande aliens op. die behoren tot een uitstervend ras. Hij brengt ze naar de aarde waar ze kunnen herstellen van een ziekte. Bijzonder sullige sf van Primo Zeglio. RTL 4 11.30 speelfilms op televisie Laura Dern brengt in het Amerikaanse zuiden van de jaren '30 heel wat mannen het hoofd op hol in de speelfilm 'Rambling rose' (VRT 121.45 uur) foto pr Fransman met wie ze een verhouding had dood wordt aangetroffen. Redelij ke misdaadfilm van David Lean. Met Ann Todd e.a. BBC 2 12.10 Cahill - U.S. Marshall (VS-73) Helaas voor sheriff John Wayne heeft zijn op voed i ng wein ig vruchten opgebrac ht Zijn twee zoons belanden allebei in de criminaliteit Matige western van An RTL4 13.10 Fort Utah (VS-'68) Een voormalige re- volverheld en een indiaan slaan de handen ineen om een officier tegen te houden die vijandige indianen op stookt tegen de kolonisten. Clichéma tige western van Lesley Seiander. Met Scott Brady e.a. SBS 6 14.00 22.35 23.10 00.05 01.05 03.04 veronica i Magnum P.l. i BankGiroloterij Mega Top 100. i Baywatch. i Boy meets world. Amerikaanse comedyse rie. i The fresh prince of Bel Air. Amerikaanse comedyse rie. Veronica FM Beachpop 1999. Registratie van strand- spektakel. Denktank. Pale rider. Amerikaanse actiefilm uit 1985 van Clint Eastwood. Met: Clint Eastwood, Car rie Snodgress, Michael Moriartye.a. Grolsch Master Première. Filmpremière Notting Hill. The burning zone. Amerikaanse serie. Wiseguy. Amerikaanse politieserie. Gek genoeg. Late night talkshow. Einde. SBS@ 22.15 22.30 22.55 23.30 Jake and the Fatman. Silkstalkings. Amerikaanse actieserie. SBS 6 Nieuws. Jerry Springer. Amerikaanse talkshow. Goedenavond Nederland. Nieuws en een eigentijds programma. SBS 6 Nieuws. Explosief. Serie. Aansl.: Trekking Lucky 10. Nowhere to run. Amerikaanse actiefilm uit 1993 van Robert Har mon. Met: Jean-Claude Van Damme, Rosanna Ar quette, Kieran Culkin e.a. Dieren gered! Reportageserie. Hart van Nederland. Nederlands nieuws en re gionieuws. Aansl.: Trek king Lucky 10. Sex guides to Europe: Euro sex. Moviebox. Film- en videoprogram ma. I Jerry Springer. i Nachtprogrammering. selectie v* :'I RN VAN '"f A N» A De kern van ...iMfWII! k ra N 0 N* f .1*C O A DE II if In 'De kern van de zaak' wordt vanavond gesproken over TBS. (Nederland 1,22.51 uur) foto pr 2Vandaag Reportage vanuit Noord-ler- land. De Britse premier Blair en zijn Ierse collega Ahern onderhandelen hier met Noord-Ierse politici over de ontwapening van de IRA. Zondag vormt Ierland het toneel van de jaar lijkse Oranjemarsen waarbij protestan ten door katholieke wijken willen gaan Dit bemoeilijkt de besprekingen die uiterlijk woensdag tot een goed einde moeten komen, Verder is het de 65- ste verjaardag van 's werelds beroemd ste eend, Donald Duck. Naast frag menten zijn gesprekken te zien met de hoofdredacteur van het gelijknamige blad, een striptekenaar en een man die is afgestudeerd op de normen en waarden van Donald Duck. Nederland 2 17.29 Het klokhuis Een nieuwbouwhuis is net een een bouwpakket: eerst de leidin gen en de fundering, dan het skelet er op en tot slot een stenen jasje erom heen. Monique brengt een dagje door op een bouwplaats in Almere. Ze ziet hoe een huis van de grond af wordt op gebouwd. Nederland 3 18.43 De band Wie de jeugd heeft, heeft de toekomst. Aan de lopende band van een cholade-inpakfabriek werken on geveer 270 gehandicapten. Hun wel en wee wordt in beeld gebracht Jon geren aan de band proberen het werk en hun handicap te combineren. De een vindt zijn plaats met gemak op de werkvloer, de ander blijft zoekende. Ook de relatie met de ouders wordt be licht. Nederland 3 19 27 Sport in beeld De Europa Cup I Finale tussen PSV en Benfica in 1988 staat centraal in deze aflevering. Hans van Breukelen en Guus Hiddink kijken te rug op deze wedstrijd en de voorgaan de wedstrijden tegen oa. Bordeaux en Real Madrid. Soren Lerby sprak tij dens die finale de legendarische woor den tegen doelman van Breukelen: Hou nou eens een bal tegen". Dit lukt hem met de zevende strafschop en van Breukelen is de held van de Nederland 2 20.30 Bagger in het bloed Portret van twee baggerfamilies. Het baggeren vindt zijn oorsprong in het moerassige Deltagebied dat steeds dichtslibte. De mannen die op de baggerboten werk ten lieten hun werk vaak over aan hun zoons. Na de aanleg van de Deltawer ken kwam de grote expansie in het buitenland en kozen veel kinderen een ander beroep dan hun vader. Gevolgd worden enkele familieleden die vertel len over hun werk, het verleden en de toekomst. Nederland 3 21.28 Grolsch Master Première In het Tus chinski theater in Amsterdam gaat de Amerikaanse komedie Notting Hill in première. Hoofdrolspeler Hugh Grant en zijn vriendin Elizabeth Hurley vere ren Amsterdam met een bezoek. Pre sentator René Mioch onvangt verder de crème de la crème van de Neder- landsefilmwereld. Veronica 22 35 Tournieuws Rick Nieman presenteert dagelijks het Tournieuws met ingang van vandaag. Hij reist mee met de tourkaravaan en voert gesprekken met renners, mensen achter de schermen en anderen die iets met de Tour te ma ken hebben. Verder achtergrondrepor tages en wedstrijdbeelden. RTL 5 22.40 De kern van de zaak Programma over juridisch-maatschappelijkedilem- ma's. Aan het woord komen verschil lende personen die elk op hun eigen manier zijn betrokken bij het onder werp Vanavond gaat de discussie over de vraag of TBS (ter beschikking stel ling) helpt of beter afgeschaft kan wor den Hierover komen onder meer aan het woord: een president van een rechtbank, een advocaat, een ex-TBS- gestelde en een psychiater. Karei van de Graaf leidt het gesprek. Nederland 1 22.51 televisie buitenland ten van de etappes laten zien. Wij richten ons vooral op het hele circus rond de Tour. De verzorgers, de juryleden, de ploegleiders, de technici. Daar kon ik vroeger geen genoeg van krijgen. Daar kon ik echt uren naar kijken. Zien hoe een fiets in elkaar gezet werd en wat er te eten ingepakt werd voor onder weg. Zo voegen we iets toe aan de etappes die volledig door de NOS in beeld gebracht worden. Je merkt dat er de laatste jaren duidelijk belangstelling is bij kij kers voor de gebeurtenissen rond wedstrijden. Rick Nieman heeft nog geen idee hoe hij over drie weken en na 9000 kilometer reizen terug keert in Nederland. „Ik ben door Tourveteranen gewaar schuwd dat het heel zwaar is maar vooral ook hartstikke leuk. Daar hou ik me maar aan vast." RTL Tournieuws, dagelijks op RTL 5, vanaf woensdag 30 juni. Uitzendtijd stip wisselt (steeds na afloop van de speelfilm van 20.30 uur). Tieners en commercie HILVERSUM GPD Alle inspanningen ten spijt blij ken jongeren tussen 13 tot 19 jaar nog maar nauwelijks meer te kijken naar de publieke om roepen. In 1996 keken nog zo'n kwart van deze jongeren naar Nederland 1, 2 of 3, de eerste vijf maanden van dit jaar komt het percentage niet boven de 21 uit. Een daling derhalve van vier procent. De gezamenlijke commercië le zenders doen het echter steeds beter onder jongeren van 13 tot 19 jaar. In 1996 wisten deze zenders ruim 56 procent van hen aan de televisie te bin den, het marktaandeel dit jaar is bijna 66 procent. Daarbij is het opvallend, dat ook RTL 4 jonge kijkers verliest: in 1996 keek bij na 19,4 procent naar RTL 4, dit jaar is dat iets gedaald tot 18,9 procent. De duikeling van RTL 5 - het station dat zich van Brus sel in verband met concurren tieregels ook niet te veel mag profileren - is opvallend: van 8,5 procent marktaandeel naar slechts 3,4. Veronica doet het nog altijd goed onder jongeren: 15,5 procent drie jaar terug tot twintig procent nu. Ook SBS 6 weet steeds meer jongeren aan zich te binden: keek er in 1996 nog 10 procent van hen naar dit station, dat aantal is met bijna 5 procent toegenomen. TMF maakt ook een groei door: van een marktaandeel van 1,9 pro cent in 1996 naar 3,4 procent de eerste 5 maanden van dit jaar. VRT 1 17.35 Neighbours. 18.00 Journaal. 18.10 Days of our lives. 19.00 Journaal. 19.40 Joker- en lottotrekking. 19.45 The bold and the beautiful. 20.10 Weerbe richt. 20.15 Blokken. 20.40Groeten uit Leut! 21.00 De muziekdoos. 21.45 Rambling rose, speelfilm. 23.38 Winst verdeling Joker en Lotto. 23.39 KENO- uitslagen. 23.40 Weerbericht. 23.45 Journaal. 00.05 Vlaams-Nationale Om- roepstichting. 00.15 The bold and the beautiful 00.37 Doorlopende herhaling van journaal en weerbericht. VRT 2 16.00 Disney festival. 16.30 Beestenbos is boos. 17.00 Tik Tak. 17.05Samson- clip. 17.10Cococinel. 17.15 Disney fes tival. 17.50 The mask. 18.15 Interflix. 18.40 Zorro. 19.05 Home improvement. 19.30 Third rock from the sun 20.00 Journaal. 20.30 Terzake. 20.55 Absolu tely fabulous. 21.25 Filmfan- Things change, misdaadkomedie. 23.05 Het derde oog: Het menselijk lichaam 24.00 Doorlopende herhaling van Terza ke. 02.00 Einde. DUITSLAND 1 16.00 Fliege. 17.00Tagesschau um fünf. 17.15 Brisant. 17.43 ARDvor acht. 18.00 ARDvor acht 19.52 Das Wetter im Ersten 19.58 Heute abend im Er- sten. 20.00 Tagesschau 20.15 Einfach raus, tv-film. 21.40 Farbe bekennen. 21.55 20 Tage im 20. 22.40 Tagesthe- men 23.10 Eisleute. 00.40 Nachtmaga- zin. 01.00 Deadly vows, speelfilm. 02.25 Nachtmagazin. 02.45 Fliege. 03.45 ARD-Ratgeber: Geld. DUITSLAND 2 16.00 Heute - in Europa 16.15 Risiko. 17.00 Heute. 17.15 Hallo Deutschland. 17.45 Leute heute. 17.55 S0K0 5113 18.00 SOKO 5113. 18.45 Lotto am Mittwoch. 19.00 Heute. 19.20 Weerbe richt. 19.25 Küstenwache. 20.15 Kap der guten Hoffnung, miniserie. 21.45 Heute-journal. 22.15 Mit mir nicht! 22.45 Was uns in Deutschland zusam- menhalt. 23.15 Der Alte. 00.15 Heute nacht. 00.30 Nachtstudio 01.35 Skare- dó dedina, speelfilm. 02.55 Heute nacht. 03.10 Mit mir nicht! DUITSLAND 3 16.00 Paardensport. 17.30 Die Fussbro- ichs. 18.00 Lokalzeit 18.05 Hier und Heute - Reportage. 18.20 ServiceZeit Heim Garten. 18.50 Aktuelle Stunde. 19.30 Lokalzeit. 20.00 Tagesschau 20.15 Redeschlachten, Kanzlersturz - Stunden der Entscheidung. Discussieprogramma. 21.45 NRW am Abend. 22.00 Rede schlachten, Kanzlersturz - Stunden der Entscheidung.Discussieprogramma. 23.30 Wirsind wenige. 01.05 Hier und Heute unterwegs. 01.30 Lokalzeit. 06.00 Einde. BBC 1 17.10 The adventures of Shirley Hol mes. 17.35Aquila. 18.00 Newsround. 18.10 Record breakers. 18.35 Neigh bours 19.00 Nieuws. 19.30 Regionaal nieuws en weerbericht. 20.00 Twister week. 20.30 Tomorrow's world 21.00 Only fools and horses. 21.50 The natio nal lottery - Local heroes. 22.00 Nieuws, regionaal nieuws en weerbericht 22.30 Onbekend. 23.20 Paddington Green. 23.50 Naked 00.30 The Ben Elton show. 01.05 Atletiek 01.55 Happy toge ther, romantische komedie 03.35 BBC News 24. 07.00 Einde. BBC 2 16.55 Nieuws, regionaal nieuws en weerbericht. 17.00 Tennis. 18.00 Ten nis. 21.30 Fresh food. 22.00 Home front. 22.30 Today at Wimbledon 23.30 Newsnight. 00.15 Prison weekly. 00.45 Trade secrets. 01.00 Despatch box. 01.30 BBC Learning zone. 03.00 Body matters. 05.00 Languages. 06.00 Busi ness and training. CNN 16.30 World sport. 17.30 Style. 18.00 Larry King live. 19.45 American edition. 20.30 World business today. 21.30 Q A. 22.00 World news Europe. 22.30 In sight. 23.00 News update. 23.30 World sport. 24.00 World view 00.30 Moneyli- ne newshour. 01.30 Showbiz today. 02.15 Asian edition 02.30 Q A 03.00 Larry King live. 04.30 Newsroom. 05.15 American edition 05.30 Moneyline NGC 16.00 Een natuurlijke passie. 17.00 On der het ijs 18.00 Afrikaanse neus hoorns Een dilemma in zwart wit. 19.00 Zeemonsters Opzoeknaardereuzen- pijlinktvis. 20.00 De dag van de olifant 20.30Scheepswrakken Opzoek naar het oorlosschip Bismarck 21.30 Gevaar op het strand. 22.30 New Orleans Brass. 23.00 Stamkrijgers De Amazone: Het onzichtbare volk. 24.00 Afrikaanse neu shoorns: Een dilemma in zwart-wit. 01.00 Zeemonster: Op zoek naar de reu- zenpijlmktvis 02.00 De dag van de oli fant 02.30 Op zoek naar het oorlogs schap Bismarck 03.30 Gevaar op het strand 04.30 New Orleans Brass. 05.00 De Amazone: Het onzichtbare volk. DISCOVERY 16.20 Rex Hunt's fishing world. 17.00 Rex Hunt's fishing adventures. 17.30 Walker's world: Vietnam 18.00 Jurassi- ca: Ape man dinos in the snow. 19.00 Zoo story 19.30 Secrets of the deep: Baffin Island. 20.30Coltrane's planes, trains and automobiles: 2-stroke 21.00 Super bridge 23.00 Search for the sea serpent 24.00 The U-boat war I. 01.00 Superstructures: NORAD - The eyes of the free world. 02.00 Coltrane's planes, trains and automobiles: 2-stroke. 02.30 Walker's world: Vietnam. 03.00 Einde. MTV 17.00 Select MTV. 18.00 Muziekpro gramma. 19.00 Bytesize 20.00 Top se lection. 21.00 Revue - Tori Amos. 21.30 Bytesize. 24.00 The late lick 01.00 Night videos. 05.00 Einde. TV5 16.00 Nieuws. 16.15TV5 questions 16.30 Grands gourmands. 17.00 TV5 in fos. 17.05 Pyramide. 17.30 Questions pour un champion. 18.00 Nieuws. 18.15 Les coeurs brülés, miniserie. 20.00 Zwitsers nieuws. 20.30 Frans nieuws. 21.00 TV5 infos. 21.05 L'hebdo. 22.00 Nieuws 22.15 Jasmine. 23.10 Splen- deurs naturelles d'Europe 24.00 Bel gisch nieuws 00.30 Frans nieuws. 01.00 TV5 infos. 01.05 Jasmine. 02.10 Splendeurs naturelles d'Europe 03.00 Nieuws 03.05 Faxculture 04.00 Cana dees nieuws. 04.30 Doorlopende herha ling nieuws. 06.30 Einde EUROSPORT 16.30 Sportklimrnen. 17.00 Triatlon. 18.00 Start your engines 20.00 Bow ling 21.00 Vissen 22.00 Martial Arts 23.00 Sumoworstelen 24.00 Start your engines 01.30 Einde. TV WEST 18.00 NOS Journaal 18.20 TV West Nieuws 18.35 In Kleur, multicultureel programma 18.47 Weer 18.51 West pop-clip. 18.53 Clubagenda 19.00 TV West Nieuws. 19.15 In Kleur, multicul tureel programma 19.27 Weer 19.30 Regiojournaal 20.00 Herh. Nieuws, In Kleur, weer en Regiojournaal tot donder dag 18.00 uur. televisie morgen NEDERLAND 1 07.00 NOS-Journaal. 07.05 KRO's Kin dertijd. 08.00 NOS-Journaal. 08.07 Al les kits extra. 09.00 NOS-Journaal. 09.08 Get the picture. 09.33 De kern van de zaak. 10.13 Kruispunt. 10.48 Tussen hemel en aarde. 11.23 Einde. 12.00 NOS-Tekst tv. 16.00 NOS-Jour- NEDERLAND 2 07.00 NOS-Tekst tv. 12.00 NOS-Jour naal. 12.05 De avonturen van Toekie en Tec. 12.15Chirurgenwerk 13.00 NOS- Journaal. 13.08 Sport in beeld. 14.39 Het muziekcafé 15.15 De Dijk 16.00 Xieje op 2. RTL 4 07.00 RTL Nieuws. 07.10 Telekids Car toon Express: Calimero 07.20 Telekids Cartoon Express: Dexter's lab. 07.30 RTL Nieuws. 07.40 Telekids Cartoon Ex press: Dexter's lab 08.00 RTL Nieuws 08.10 Telekids Cartoon Express: Le Piaf 08.16 Telekids Cartoon Express: Lucky Luke 08.30 RTL Nieuws 08.35 Telek ids Cartoon Express: Lucky Luke 09.00 RTL Nieuws. 09.10 The bold the be autiful 09.35 As the world turns 10.20 Het millenniumspel 11.20 Molly Moo cow and the Indians, tekenfilm 11.30 Mission Stardust, sf-film 13.10Cahill United States marshall, western 15.10 As the world turns, 16.00 RTL Nieuws VERONICA 09.00 Veronica live 16.05 Magnum P.l SBS 6 07.00 Kinderen zijn de baas! 08.05 Hart van Nederland. 08.30 Mork and Mindy 08.55 Family ties 09.25Taxi 09.55AII in the family 10.20 Pacific Drive 11.10 Barney's darts show 11.40 Goudkust 12.30 Goedenavond Nederland 13.00 Start op zes. 13.25 Vakantie-tv. 14.00 Fort Utah, western 15.25 Jake and the Fatman. NET 5 07.00 NieuwsNET 5 14.30 Game, set match 15.00 Wimbledon. Rechtstreeks verslag. 06.30 Tante Soesa Sassefras. 07.30 Wacky wake up. 08.55 Toon box. 11.40 Tante Soesa Sassefras. 13.05 Toon box. 15.05 Fox kids planet. KINDERNET 07.00 Urmel. 07.25 Pocket dragons 07.40 Rupert 07.55 Boegie Woegie 08.00 Rupert 08.15 Bimble 08.35 Ur mei 09.00Clip. 09.05 Peuterblok. 09.10 Budgie 09.25 Pieter Post 09.35 Animal shorts 09.40 Guppie 09.50 Brum 10.00 Kippets 10.05 Budgie 10.20 Pieter Post. 10.30 Animal shorts 10.35Guppie 10.45 Brum. 11.00 Ein de.

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 11