Personeel Personeel Personeel Lorrector Wonen Wonen Wonen Wone lob' Otidshoorri Sanitair Adviseur m/v dm p STEEN-GOED Administratief-Juridisch Medewerker v/m ra van BEUKERING 07I-52I 452I MAKELAARS Makelaardij o.g^bv flj I ZATERDAG 12 JUNI 1999 a Sjartec te Leiden groeit. Met een breed assortiment en een trendsettend programma badkamers en tegels heeft zij een unieke positie in de markt opgebouwd. Vernieuwingszin en de wil kwaliteit te bieden zijn de pijlers onder haar succesvolle expansie. De showroom is de ontmoetingsplaats waar kritische consumenten zich oriënteren en laten adviseren over een belangrijke investering in hun huis; het visitekaartje van Sjartec waar de innovatieve kijk op badkamers, materialen en kleuren wordt tentoongesteld. Op korte termijn is Sjartec op zoek naar een Uw functie U start met een inwerkperiode, waarin u kennis maakt met het assortiment en vertrouwd raakt met de werkwijze op de afde ling. U draagt zorg voor het adviseren van sanitaire producten aan uw cliënten. Daarnaast werkt u met de computer uw ont werpen uit op basis van de wensen van de klant. U werkt bin nen een showroomteam van 10 enthousiaste collega's. De showroom is vanzelfsprekend ook op zaterdag geopend Uw profiel U bent op zoek naar een goede baan voor lange tijd U heeft affiniteit met wonen en bin nenhuisarchitectuur. U heeft goede contactuele en communicatieve vaardigheden en u denkt oplossingsgericht. Daarnaast bent u een persoonlijkheid met een zeer klantvriendelij ke instelling. Onze waardering Naast een professionele organisacie biedt Sjartec u vanzelfsprekend uitstekende primaire- en secundaire arbeidsvoorwaarden. Commerciële- en communicatieve opleidingen evenals productopleidingen worden betaald Daarnaast biedt Sjartec u een leuke werkomgeving waar collegialiteit, betrokkenheid en enthousiasme eerder een vereiste is dan een wens. Uw sollicitatiebrief met CV en recente pasfoto kunt u sturen naar: Sjartec, t.a.v. dhr. R.C.L. Strijk, postbus 404,2300 AK Leiden. tc$*moerland Lpro droste$*moerland Lprojectmanagement drost moerland projectmanagement is een jong, dynamisch bedrijf, actief in een drietal takken van sport, te weten: bouwmanagement, facility management en interim management. Onze kracht ligt in de gecombineerde toepassing in huisvestingsprojecten in de utiliteitsbouw. Wij zijn gehuisvest in een modern kantoorpand op Bedrijvenpark 's-Cravendijck in Noordwijk. Wegens uitbreiding Gedacht wordt aan van ons team zoeken wij op korte termijn een 'bouwplaatsmanager'. ervaren werkvoorbereider die de overstap wil maken van het bedrijfsbureau naar de advieswereld. De werkzaamheden bestaan voornamelijk uit: - projectleiding-/coördinatie van uitvoeringswerkzaamheden. - calculeren. - bestekschrijven, - behandeling meer-/minderwerk, - planningswerkzaamheden en het houden van bouwvergaderingen. Een flexibele- en klantgerichte instelling is vereist, evenals een opleiding op HBO-nlveau. U bent woonachtig in het gebied Leiden Duin- en Bollenstreek en in het bezit van een rijbewijs B. Ervaring in het werken met automatiseringssystemen is een must. Leeftijdsindicatie: 35 jaar en ouder. De honorering is in overeenstemming met de functie. In het bedrijf zijn ruimschoots doorgroeimogelijkheden aanwezig. Uw sollicitatie kunt u. binnen tien dagen na het verschijnen van dit blad. richten aan de directie van DMP, Postbus 256,2200 ag Noordwijk. Bedrijvenpark 's-Gravendijck Keyserswey 95,2201 cx Noordwijk, telefoon (071) 364 9179, telefax (071) 361 0714. E-mail dmpro@wxs.nl GEMEENTE K A T W IJ K De Gemeente Katwijk is per 15 juni a.s. op zoek naar een tijdelijk 3 a 4 maanden, 36 uur per week Katwijk is een middelgrote gemeente, centraal gelegen in de Randstad. Een gemeente met een gezond financieel klimaat die investeert in de toekomst. De zee, het strand en de duinen zijn zeer in trek bij de inwoners en toeristen. Voor de ruim 40.000 inwoners en meer dan 1000 ondernemingen staan 300 medewerkers van de gemeente klaar Uw functie U verzorgt de juridische, financiële en organisatorische advisering ten aanzien van beleid en beheer op het gebied van week- en toeristenmarkt, snuffelmarkten, standplaatsen en venten/colporteren. U ontwikkelt beleid en adviseert over andere juridische aangelegenheden die de afdeling Technisch Onderhoud &r Reiniging betreffen. Daarnaast stelt u de vereiste gemeente lijke verweerschriften en tegenadviezen op en vertegenwoordigt u de afdeling Technisch Onderhoud &r Reiniging bij de behandeling daarvan in de com missie bezwaar- en beroepschriften of bij de rechtbank. De administratie voor de weèk- en toenstenmarkt, de snuffelmarkten, de standplaatsen en de afgifte van vergunningen voor venten/colporteren behoort ook tot uw taak. U verleent (of weigen) vergunningen voor ligplaatsen en reclameborden/ spandoeken U begeleidt de kledinginzamelingsacties. Functie-eisen U bent in het bezit v n juridisch getinte opleiding op MBO-niveau Salaris Het salaris bedraagt, afhankelijk van opleiding en ervaring, maximaal 4.620,- bruto per maand (functioneel schaal 7) Informatie Nadere informatie over deze functie is verknjgbaar bij de heer A. van I waarnemend hoofd afdeling BTOR, telefoon 071-4062253. Uw sollicitatie Uw sollicitatiebrief kunt u uiterlijk maandag 28 juni a.s. sturen naar de gemeente Katwijk, afdeling Personeel, Organisatie en Informatie voorziening, Postbus 589, 2220 AN Katwijk, onder vermelding van vacaturenummer 02/99/01 tt'agu' Zij. min ;ij voldoen aon de geuelde ei r een evenredige vertegenwoordiging acquisitiewofldt wet" els bedoeld in <fchw saaien en de ^pp prijs gesteld^.. Gezocht: Ons Nederlands heeft hulp nodig. Elke dag. Soms een paar uur, soms een paar dagen, dus free lance. Veelal 11a de werkdag, veel avondwerk en de volgende morgen weer retour. Ons reclameburo groeit. Grote opdrachten zoals AC, Chiquita, DA drogisten, Megapool. Wie wil er praten over een werkzame en foutloze relatie. Soms "live" soms alleen met email of via de fax. Goede verdiensten. Leuk werk. Enthousiast team. Bel. Schrijf. Mail. Fax. We zijn beieuwd. Vos Partners Vos Partners b.v. Rijndijk 240 2394 AN Hazerswoude-Rijndijk (071) 341 36 83 fax (071) 341 29 7: E-mail dlrfctie@vosenpartnersretali..c' BEDRIJFSHUISVESTING TE HUUR BEDRIJVENCENTRUM FORTUYN ROOSEVELTSTRAAT 18q te LEIDEN Het betreft een nieuwbouw bedrijfspand van circa 106 m2 op - de begane grond en circa 106 m2 op de 1 e verdieping. De ruimte beschikt onder andere over een handbedienbare overheaddeur, betegeld toilet met fonteintje en krachtstroom. Opleveringsniveau in overleg. Bij het onroerend goed behoren twee eigen parkeerplaatsen. Huurprijs: ƒ40.000,- te vermeerderen met de wettelijk verschuldigde omzetbelasting ■maninimi'in*iiiKii«wi.i«. IJlKWHUm IW.WI.WH.il IJ..I IIIII.II.U.I.UU.III NVM LEIDEN BUIZERDHÖRST107 K LEIDEN ROSMOLEN II6 Op de 2e verdieping gelegen 1- 2-kamerappartement met loggia naar het westen. Het appartement is voorzien van isolerende beglazing en heeft c.v. De indeling is als volgt: Hal, L-vormige woonkamer, apart slaapgedeelte, badkamer met ligbad en wastafel, grote kast met huurboiler, toilet, keuken met elektr. kookplaat en afzuiging. Servicekosten zijn 212,- per maand. In het gebouw zijn diverse faciliteiten zoals wasserette, sauna en een dependance van de bibliotheek. Aanstrekkelijke ligging bij winkelcentrum en wijkpark. Openbaar vervoer in de direkte omgeving en station Leiden op 8 fietsminuten afstand. Internetsite: http://www.dsl.nl/beukering/rosmolen. 116 VRAAGPRIJS 195.000,- k.k. 88.487,14 k.k. k. LEIDEN BRAHMSLAAN 255 Op de 1e verdieping gelegen modern en ruim hoekappartement voorzien van c.v. (blok^ verwarming) en berging op de parterre. Het appartement heeft aan de voor- en achter zijde balkon (achterzijde zuid) en de indeling is als volgt: entree, hal met gang, L-vormige woonkamer, 3 slaapkamers, toilet, mod. lichte keuken, badkamer met douche, wastafel en aansluitpunt t.b.v. wasapparatuur. De servicekosten zijn 300,- per maand incl. voor schot verwarming, glazenwasser etc. Het appartement is vrij gelegen met zicht naar de Kennedylaan en in 1995 gerenoveerd. Winkelcentrum en uitvalswegen in de direkte omge ving. Internetsite: http://www.dsl.nl/beukering/brahmslaan.255 VRAAGPRIJS 239.000,- k.k. 108.453,47 k.k. LEIDERDORP KONINGSTRAAT 33 In het oude dorpscentrum gelegen sfeervol jaren 30 huis voorzien van c.v. en ged. isol. beglazing. Het huis heeft een zonnige tuin op het NW en is als volgt ingedeeld: part: hal, gang met trap naar de 1e verdieping en toilet uitgebouwde mod. keuken met div. inbouwapparatuur, daarachter gelegen badkamer met zitbad. Gezellige woonkamer waar de schoorsteen met haard nog is blijven staan. Achterzijde heeft nieuwe pui met open slaande deuren en dubbel glas. 1e verd.: overloop en grote slaapkamer aan de voorzijde en een slaapkamer aan de achterzijde. Vaste trap naar de 2e verdieping. 2e verd.: grote zolderruimte. In de tuin is een houten schuur en er is een achterom. De c.v. en de keuken zijn zeer recent (1998) vernieuwd. Het huis is goed onderhouden. Internetsite: http://www.dsl.nl/beukering/koningstraat.33 VRAAGPRIJS 345.000,- k.k. 156.554,17 k.k. k- LEIDERDORP LAAN VAN OUDERZORG 123 Zeer verzorgde en fraai gelegen 5-kamermaisonnette (ca. 100 m2) gelegen op de 3e en 4e verdieping. Mooi en vrij uitzicht naar water en groen. Het appartement heeft dubbele beglazing, kunststof kozijnen en c.v. (blokverwarming). De indeling is als volgt: entree, hal. ruime zitkamer met open haard, aparte eet- of studeerkamer met groot balkon, nieuwe keuken met div. inbouwapparatuur en U-vormig aanrecht, 1 slaapkamer, toilet, trapkast met aansluitpunt voor wasmachine en droger, trap naar bovengelegen verdieping. Verd.: overloop, 2 grote slaapkamers, badkamer met zitbad, aparte douche, wastafelmeubel en 2e toilet Servicekosten 335,- p.m. incl. voorschot verwarming en water. Aantrekkelijke en comfortabele manier van wonen met winkelcentrum, uitvalswegen en sportaccommo daties in de naaste omgeving. Bij het appartementengebouw behoort een tuin voor gemeenschappelijk gebruik. Internetsite: http://www.dsl.nl/beukering/ouderzorg.123 VRAAGPRIJS 335.000,- k.k. 152.016,37 k.k. 12-06-99 MAKELAARSKANTOOR! Voorschoten: Veurseweg 143, tel: (071)561 7940 fi» Leiderdorp: Buitenhoflaan 3, tel: (071)58903 00 Waddinxveen: Kanaalstraat 12, tel: (0182)612028 SJ Leidschendam: Damlaan 40 A, tel: (070) 320 92 04 LEIDEN CORANTIJNSTRAAT 22 Het goed onderhouden 4-kamerappartement op de 2e verdieping met balkon op het zuiden. Indeling: entree/hal, toilet, woonkamer, open keuken met toegang tot balkon op het noorden, b; mer met zitbad en vaste wastafel, 3 slaapkamers waarvan 1 voorzien van laminaat. Algemeen: in- circa 210 m3, woonopp. circa 80 m2, verwarming middels gashaard in woonkamer. Gedeeltelijk bel glas. Inpandige berging. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 239.000,-1 LEIDEN TIMORSTRAAT 56 Fraai gelegen goed onderhouden tussenwoning met achtertuintje (zuid), stenen schuur en achte Voorzien van cv-gas combiketel 1995 en gedeeltelijk v.v. dubbel glas Ind entree, hal en toilet, L-vormige woonkamer en keuken met kookplaat en afzuigkap. 1e overloop. 2 slaapkamers waarvan 1 met toegang tot dakterras (zuid). Recent vernieuwde b met ligbad en wastafel. Vaste trap naar: 2e etage: ruime zolderslaapkamer met dakkapel Algere keurige tuinaanleg, ruime schuur met verwarming en wma. Vraagprijs 279.000,-j LEIDERDORP HOOFDSTRAAT 25 Op leuke locatie in het oude dorp gelegen woonhuis met achtertuin, achterom en royale berging Indeling: entree, gang, toilet, 2 kamers en keuken. 1 e etage, overloop, 2 ruime slaapkamers (voort 3 kamers) en doucheruimte. Ruime vliering. Algemeen: bouwjaar ca. 1935. Verwarming middel- gaskachels. Gedeeltelijk perceel groot circa 80 m2. Vraagprijs 298.000,-1 LEIDEN RIJNDIJKSTRAAT 69 Goed onderhouden eengezinswoning met achtertuin op het noordwesten. Vrijstaande stenen bet-: met elektra. Ind.: entree/hal, toilet met vrijhangende closetpot, woonkamer met open haard, modi keuken, tussenportaal met voorraadkast, nette badkamer met douche en wastafel. 1e verd.: overl 3 slaapkamers, waarvan 1 met terras. Wasruimte met w.m.a. 2e verd.: bergvliering met opstelpt c.v.-combiketel. Algemeen, gedeeltelijk dubbel glas, inhoud circa 350 m3. perceelsopp. 90 m2, t» jaar circa 1910. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 329.000,-1 LEIDERDORP ACHTHOVENERWEG 8A Zeer luxe penthouse op 3e en 4e verdieping met royaal dakterras op het zuidwesten en fraai uita op de 'Oude Rijn Ind entree/hal. toiletruimte, royale L-vormige woonkamer met houten vloer, toegang tot balkon,: open keuken met o.a. inductiekookplaat, vaatwasmachine, koelkast met koelwater en ijsblokjesir, chine, badkamer met bubbelbad, vaste wastafel en douche. Verd.: overloop, 2 slaapkamers (oorr 3), saunaruimte met sauna, Turks stoombad, jacuzzi, dompelbad, toilet en 2e douche. Royaal da) terras. Algemeen: woonopp. ca. 180 m2, volledig geïsoleerd, overdekte parkeerplaats, serviceko; ƒ250,- p/mnd. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 775.000,-1 LEIDERDORP POLDERTOCHT 66 Op de begane grond gelegen appartement met tuin. Vrij uitzicht op de Dwarswetering. Inh. wonr 235 m3, woonopp. 87 m2. Bouwjaar 1990 Onderhoud binnen uitstekend, buiten goed. tndeling: afgesloten entree, hal. entree, royale hal, toilet, grote badkamer met ligbad en wt. 2 sl« kamers, berging met cv enwma, woonkamer met luxe open keuken, div. apparatuur. Royaal goe: op de zon gelegen tuin Servicekosten ƒ185.- p.m. Berging en containerruimte in de onderbouw Vraagprijs 398.000,- k Voorschoten Leidschendam Leiderdorp Waddinxveen LEIDEN BLOEMISTENLAAN 43 Sfeervol vooroorlogs woonhuis met voortuin en beschutte, fraai aangelegd- achtertuin op het zuiden met veel privacy en schuur met elektra. In aantrek kelijke rustige woonomgeving aan de rand van het centrum gelegen nab winkels, scholen en openbaar vervoer. Beg.gr.: entree, hal, gang, toile' karakteristieke woonkmr met erker/geoliede masoniete vloer en openslaar de deuren naar achtertuin, uitgebouwde ruime mod. lichte keuken met ruin 8.00 m werkblad/inbouwapp./wasm. vaatwasseraansl. 1e verd.: overloop voorslaapkmr met vaste kast, achterslaapkmr met vaste kasten, achter slaapkmr, mod. badkmr v.v. douche/toilet/wast.witte vloertegels/lichtgrijz; wandtegels. 2e verd.: vliering via vlizotrap bereikbaar. Aanvaarding: in over leg. VRAAGPRIJS: 445.000,- k.k LAMMENSCHANSWEG 95 Fraai herenhuis, gelegen in de nabijheid van station 'Lammenschans' en uit valswegen. Het pand heeft een ca. 10 m diepe achtertuin op het weste' gelegen. Indeling: entree, vestibule, gang, trapkast, toilet met fonteintje keuken, woonkmr met laminaatvloer/schouw (zo weer aan te sluiten voo open haard). 1e verd.: overloop met toilet, kabinetje, voorkmr, achterkr/ badkmr v.v. ligbad/wast./dubbel glas/handdoekradiator. 2e verd.: overloop met wasm.ruimte, voorkmr, achterkmr. 3e verd.: bergzolder met c.v.-ketel. Aanvaarding: in overleg. VRAAGPRIJS: 584.500,- k.k. HERENSTRAAT 65-67 Goed onderhouden hoekwinkelpand - eventueel met inventaris -, kad. opf| 88 m2 met afzonderlijke opgang naar bovenwoning - 2 etages kamers en 2 dakterrassen. Het pand wordt geheel leeg opgeleverd. VRAAGPRIJS: 585.000,- k.t| OEGSTGEEST KAMPERFOELIELAAN 41 Op 3e etage gelegen 4-kamerappartement voorzien van kunststofraamkozij nen met dubbele beglazing. Tevens heeft het pand een riant balkon, toegan kelijk vanuit de woonkamer. Indeling: entree, gang, toilet met fonteintje woonkmr met doorlopende riante voorkmr, zijkmr, achterkmr, douche met wastafel, keuken. Aanvaarding: in overleg. VRAAGPRIJS: 248.000,- k.k. St. Jorissteeg 4 - postbus 1014, 2302 BA Leiden N- Tel. 071 - 513 24 43 /514 22 47 STEENGOED OOK BEDRIJFSMATIG Zaterdag is ons kantoor geopend van 11.00 14.00 uur

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 48