Personeel Personeel Personeel voor een uitda'gende hobby? r I ENDEGEES LITI E ZATERDAG 12 JUNI 1999 De afdeling Gedrag en Maatschappij van de Hogeschool Leiden vraagt wegens vertrek van de huidige secretaresse m.i.v. 16 augustus 1999 een: SECRETARESSE VOOR 32 UUR PER WEEK De Hogeschool Lelden kijkt naar de toekomst. In augustus 1999 betrekt de hogeschool haar nieuwe onderkomen aan de Zernikedreef in de nabijheid van het station Leiden Centraal en bij het Leids Universitair Medisch Centrum. Een mooi en modern gebouw, waarbij veel aandacht is gegeven aan een verzorgde inrichting en een aangenaam studeer- en werkklimaat. De Hogeschool Leiden hanteert voor het onderwijs de BAS-visie: Beroepsgericht, Actief Studeren en Studentgericht. De Hogeschool Leiden telt momenteel bijna 3300 studenten en 330 medewerkers. [Omvang 0,8 FtE/Vacatu r 99/21 G&M] hogeschool Leiden Functie-omschrijving: De werkzaamheden hebben betrekking op aangelegenheden van administratieve en organisatorische aard. De secretaresse dient derhalve inzicht te hebben in organisatorische en functionele verhoudingen binnen het werkgebied, alsmede kennis te hebben van organisatorische en administratieve werkwijzen en systemen. De secretaresse heeft in haar werkzaamheden contacten met in- en externe relaties en mede werkers van de hogeschool. Binnen het algemeen kader van richtlijnen geeft de secretaresse zelf vorm aan de wijze van uitvoering van de werk zaamheden. Zij beslist in het algemeen met een grote mate van zelfstandigheid over de prioriteiten van de werkzaamheden. Taken: - Voorbereiden en notuleren van vergaderingen; - Voeren van de agenda van de afdelingsdirecteur alsmede het behandelen van zijn correspondentie; - Verzorgen van administratieve taken betreffende examens, en sollicitaties; - Bijhouden van bepaalde studentengegevens t.b.v. onderwijs- en examencommissie; - Coördineren van de vakantieplanning van het administratief en ondersteunend personeel; - Coördinatie produktie studiegids en boekenlijst; - Bijhouden van het afdelingsarchief; - Ondersteunen van de coördinator O BP; - Ondersteunen van promotieactiviteiten. Hogeschool Leiden Functie-eisen: - Een (directie-)secretaresse opleiding, HBO werk- en denkniveau; - Goede organisatorische kwaliteiten en contactuele eigenschappen; - Ruime ervaring op secretarieel en administratief gebied; - Leidinggevende capaciteiten; - Ervaring met geautomatiseerde apparatuur (bij voorkeur kunnen werken met Apple Macintosh WordPerfect 2.1). Arbeidsvoorwaarden: De CAO-HBO is van toepassing. De aan stelling geschiedt in een tijdelijk dienstverband voor de duur van een jaar met daarna, bij gebleken geschiktheid, de mogelijkheid tot een vaste aanstelling. Het salaris bedraagt, afhanke lijk van ervaring, maximaal f 4.081 (schaal 6) bij een fulltime dienstverband. Met betrokkene zullen nadere afspraken worden gemaakt met betrekking tot de inwerkperiode. Informatie: Informatie over de functie kan tijdens de ochtenduren (maandag tot en met donderdag) worden ingewonnen bij mevrouw L. van Ruiten, secretaresse G&M, telefoon 070-360 86 06. Sollicitatie: Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van het vacaturenummer 99/21 G&M, kunnen binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie worden gericht aan: Hogeschool Leiden, afdeling Gedrag en Maatschappij, t.a.v. de heer drs H.J.L.M. van den Wijngaard, afdelingsdirecteur, Dr. Kuijperstraat 4, 2514 BB Vs-Gravenhage. Politie Hollands Midden is verantwoordelijk voor de veiligheid en leefbaarheid in het groene hart van de Randstad, het gebied tussen de vier grootste steden van het land. Het telt 35 gemeenten met in totaal 725.000 inwoners. Bij het korps werken ongeveer 1500 mannen en vrouwen, verdeeld over 8 districten, de korpsrecherche, stafdiensten en korpsleiding. Er wordt naar gestreefd de personele bezetting van het korps een getrouwe afspiegeling te laten zijn van de samenleving zelf. Mannen én vrouwen, ongeacht de culturele achtergrond, worden uitgenodigd. Het district Rijn- ervAarïanden van de Politie Hollands Midden is op zoek naar mannen en vrouwen die belangstelling hebben om in hun vrije tijd de functie te vervullen van vrijwillige Politie-ambtenaar. word vrijwilliger van Politie! Tijd voor een interessante, veelzijdige en uitdagende hobby? Dan moet u de pet van een vrijwillige politie-ambtenaar eens passen I Politie Hollands Midden heeft zich als primair doel gesteld zich dag en nacht in te zetten voor de verbetering van de veiligheid en leefbaarheid van de burgers in onze werk gebieden. Voor het district Duin- en Bollenstreek Zuid, waaronder de gemeentes Katwijk, Valkenburg, Rijnsburg, Oegstgeest, Sassenheim en Warmond, zoeken wij enthou siaste, flexibele vrouwen en mannen van 18 jaar en ouder, die de Nederlandse taal beheersen, het leuk vinden om met mensen om te gaan, een goede gezondheid hebben en ons, in hun vrije tijd, willen ondersteunen in de uitvoering van onze taken zoals: Preventie. Dit betekent onder andere door zichtbare aanwezigheid een bijdrage leveren aan het voorkomen van zinloos geweld, misdrijven en overtredingen. Opsporing strafbare feiten Toezicht (op o a jaarmarkten en diverse evenementen). Hulpverlenen (informeren, voorlichten en verwijzen van publiek). Ondersteunen van de reguliere politie (bijvoorbeeld bij verkeers- en alcoholcontroles). Uiteraard krijgt u een uitgebreide opleiding en training Wilt u meer weten? Vul onderstaande bon in en stuur hem op. U wordt dan uitgenodigd voor een informatieavond, welke zal worden gehouden op dinsdag 22 juni a.s om 20.00 uur. Ja, ik wil alles weten over een functie als vrijwillige politie-ambtenaar. 2*- I Postcode/plaats: I Geboortedatum: Hoogst afgeronde opleiding L Invullen en opsturen naar: Politie Hollands Midden, district Duin- en Bollenstreek Zuid, 5 t.a.v. L.A. Varkevisser. Antwoordnummer 10100, 2220 VB Katwijk. (Opsturen in een envelop .g M zonder postzegel). J Naam: Adres: accountants-organisatie met vestigingen in Alphen aan den Rijn en Boskoop, al meer dan vijftig jaar werkzaam voor een gevarieerd cliëntenbestand in het Midden- en Kleinbedrijf. (JMet een jong en enthousiaft team van zo 'n 35 personen worden werkzaamheden verricht op financieel en fiscaal gebied. Service en persoonlijke dienstverlening staan daarbij voorop. Voor de vestiging LAlphen aan den Rijn weken wij een Profiel: In deze functie wordt accuratesse, ordelijkheid en kritisch vermogen gecombineerd met communicatieve vaardigheden. Werkzaamheden: In teamverband worden eenvoudige, maar ook zeer complexe salaris administraties verwerkt. Daarnaast worden onze cliënten geadviseerd op het gebied van arbeidsvoorwaarden en beloningssystemen. Opleiding: Voor deze functie vragen wij een opleiding op MEAO- niveau gecombineerd met het Praktijkdiploma Loonadministratie. t_/fls bovenstaande functie u aanspreekt verzoeken wij u te reageren. Uw schriftelijke reactie (liefst handgeschreven) kunt u binnen twee weken Huren naar ons kantoor t.a.v de heer H.G. S'gtermans ra. Herenweg 113, Postbus 2130, 2400 CD Alphen aan den Rijn T 0172-44 24 23 haar regionale partners in optimale gees telijke gezond heidszorg in de regio Zuid- Holland Noord. In onderzoek, onder wijs en opleiding werkt Endegeest samen met hoog gekwalificeerde partners. Endegeest werkt nauw samen met patiëntenorganisaties. Endegeest streeft naar een professionele bedrijfsvoering en motivatie van haar medewerkers en samenwerkings partners. Psychiatrisch Ziekenhuis Endegeest Je hebt een MBO-, HAVO- of VW 'O-studie achter de mg. Je wilt van hulpverlening in da geestelijke gezondheidszorg je beroep maken. Je gaat voor een HBO-diplonna. Je zoekt een ideale manier om werken en leren te combine Voor jou heeft het APZ Endegeest een opleidingsplaats voor de HBO-opleidinj j verpleegkundige 'die start in augustus I De opleiding duurt vier jaar. Je start in augustus 1999 m propedeutisch jaar aan de Hogeschool Leiden. Tijdens ii deutisch jaar loop je drie weken stage in ons ziekenhui; Daarna ga je verder met de combinatie werken-leren:} veertien dagen twee 'dagen naar school en acht dagen» in ons ziekenhuis. In het derde jaar loop je tien web' een andere zorginstelling. In het propedeutisch jaar heb je recht op studiefmance I Vanaf het moment dat je in ons ziekenhuis werkt, en betalen we je collegegeld en verplichte studieboek Met je HBO-V diploma op zak ben je bevoegd om= i verpleegkundige t.o werken in diverse sectoren vans gezondheidszorg. En je mag de officiële titel van verpleegkundige voeren. Je wilt solliciteren? Vraag dan een informatiepakket aan bij de dienst PC telefoon 071 -517 93 00. Je kunt ook schrijven naar de dienst P.O.O. van Stich; APZ Endegeest, postbus 1250, 2340 BG Oegstgeest psychiatrisch zieken Een ongekende economische dynamiek. Die vind je in het werkgebied van Rabobank Haarlemmermeer. Met Schiphol als spil ontwikkelt de Haarlemmermeer zich tot één van de grote Europese verkeersknooppunten. Waar zich tal van nieuwe, innovatieve bedrijven, vestigen. En door de status van VINEX-locatie is de regio een concentratiegebied voor woningbouw. Waar jaarlijks ruim 2.000 nieuwe huizen worden gebouwd. Als Rabobank zijn we de afgelopen jaren explosief gegroeid. Zowel in de bedrijvenmarkt als onder particulieren. En onze doelstellingen voor de komende jaren zijn uitermate ambitieus. De commerciële MBO'er die we zoeken, gaat onze dienstverlening aan bedrijven helpen uitbouwen. Als medewerker Bedrijvenbalie speel je een belangrijke rol in het Bedrij.ventcam. Je opereert vanuit de bedrijvenbalie, de plek waar we onze kleinere zakelijke relaties bedienen. Voor Medewerker Bedrijvenbalie een eigen groep klanten ben je het eerste aan spreekpunt, met name op het gebied van binnen- en buitenlands betalingsverkeer. Daarnaast ondersteun je de bedrijvenadviseurs, onder meer bij de administratieve afhandeling van transacties en het op touw zetten van commerciële acties. Je hebt een MBO-diploma en - liefst - kennis van binnen- en buitenlands betalingsverkeer. Dat je het leuk vindt je vakkennis verder te vergroten, spreekt voor zich. Als persoon ben je communicatief, accuraat en resultaatgericht. Interesse? Voor meer informatie kun je contact opnemen met de heer B.M. de Wit, manager binnendienst Zakelijke Relaties, telefoon (023) 569 46 33, of met mevrouw C. Hormann, coördinator Betalingsverkeer, telefoon (023) 569 45 70. Je brief met c.v. kun je binnen 14 dagen sturen naar Rabobank Haarlemmermeer, ter attentie van de afdeling Personeel Opleidingen, Postbus 18, 2130 AA Hoofddorp. Geef je ambitie toekomst Rabobank Haariemmentë

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 42