Personeel Personeel LAARHOVEN Haaqen-Dazs op 'Laarhovengevoel werknemers is oprecht9 Assistent Manager m/v Schoolverlaters en herintreders gezocht J .asIac vhvwmw Commercieel adm. medewer ZATERDAG 12 JUNI 1999 Jury vol lof vtxïr bedrijf in presentaties en standbouw (Leidsch Dagblad, 9 juni j.l.) f X,™" l*mKI SUCCES Wil jij werken bij de winnaar van Leids Succes? Laarhoven Design International B.V. is de hoofdvestiging van de Laarhoven Design Groep. Laarhoven Design bestaat uit 10 Nederlandse, 3 Duitse en 3 Amerikaanse vestigingen en heeft een netwerk van 65 distributeurs in m.n. Europa. Laarhoven Design is gespecialiseerd in ontwerp en productie van 2-D en 3-D presentatiesystemen, zoals beursstands, mobiele displays en inrichtingen van showrooms. Een groot deel van de producten zijn door LDI zelfontworpen en worden tevens in Leiderdorp geproduceerd. Vanwege onze sterke groei zijn wij voor de volgende functies Verkoop-buitendienst (m/v) Hiervoor zoeken wij iemand op HBO-niveau, instelling, een ontwikkeld commercieel Werkzaamheden: Zelfstandig portefeul presentatie-oplossingen en adviseren Hoofd grafische productie (m/v) Het doel van deze functie is het dusi proces vlekkenloos verloopt.Tevens Telefoniste Receptioniste De spin in ons web. Je ontvangt binnenk Bezoekers ontvang je op een prettige lichte administratieve werkzaamheden. laar nieuwe collega's: b24 en 30 jaar. Je hebt een resultaatgerichte e >de communicatieve vaardigheden. DTP-er(m/v) Je bewerkt door klanten aangeleverd digitaal bei systemen. Je maakt daarbij gebruik van de model onderhoudt direct contact met de klant en draagt de vi Ben je geïnteresseerd in één van deze functies? Bel dan mi of stuur een schriftelijke sollicitatie met CV naar: Laarhoven Design International B.V., Achthovenerweg 19,2350 Informeer jezelf bij: www.laarhovendesign.nl Voor onze luxe ijssalon op het Leidseplein in Amsterdam zijn wij op zoek naar een enthousiaste, gemotiveerde, dynamische collega die het team fulltime komt versterken in de functie van: Naast goede contactuele vaardigheden en een sterk gevoel voor kwaliteit en hygiëne vragen wij: een goede beheersing van de Ned. en Eng. taal, bereidheid om in wisselende diensten te werken, leidinggevende ervaring in de horeca is een pré. Wat bieden wij? Een uitdagende, afwiselende baan met veel uiteenlopende verantwoordelijkheden binnen een hecht gezellig team in het bruisende hart van Amsterdam! Herken jij jezelf in deze omschrijving? Schrijf dan binnen 5 dagen een brief met c.v. naar: Haagen-Dazs Café, Leidseplein 1 -3,1017 PR Amsterdam, t.a.v. Reineke van Haaren. Stichting Thuiszorg Groot Rijnland is op zoek naar enthousiaste en gemotiveerde mensen die opgeleid willen worden tot verpleeg kundige of verzorgende. Wat houdt de opleiding in? De opleiding tot verpleegkundige op niveau 4 is een vierjarige MBO-opleiding. Deze start met een basisjaar waarvan je de eerste maanden op school doorbrengt. De opleiding tot verzorgende op niveau 3 is een driejarige opleiding. Naar school gaan en werken in de praktijk wisselen elkaar af. Gemiddeld zal je een dag per week naar school gaan en minimaal 24 uur per week werken. Tijdens het praktische gedeelte van de opleiding wordt gewerkt aan praktijkopdrachten. Je wordt begeleid door een werkbegeleider en een praktijkopleider. Ook wordt er een stage gelopen in een ziekenhuis of verpleeghuis. Wie zoeken wij? Praktisch ingestelde mensen die de uitdaging van werken en leren aandurven. Voor niveau 4 is een MAVO-diploma met 6 vakken op D-mveau vereist en voor niveau 3 een MAVO-dipoloma met minimaal 2 vakken op C-niveau. Ook mensen die in het verleden in de zorgsector gewerkt hebben en interesse hebben om in een werken/leren combinatie terug te keren worden van harte uitgenodigd te reageren. Wat bieden wij? - gedurende 7 maanden van het basisjaar zakgeld van 750,- per maand (niveau 4) - tijdens de opleiding een salaris conform de CAO-thuiszorg - deskundige praktijkbegeleiding tijdens de opleiding - vergoeding van de kosten van de opleiding - een werkweek van minimaal 24 en maximaal 32 uur per week Bel ons of schrijf een brief Voor meer informatie kun je contact opnemen met de heer R. Baijens of mevrouw G. Meerburg van de afdeling Personeelszaken van Stichting Thuiszorg Groot Rijnland, telefoon (071) 516 13 84. Je kunt je sollicitatiebrief voor 24 juni sturen naar Stichting Thuiszorg Groot Rijnland, de heer R. Baijens, manager PZ, Postbus 2254, 2301 CG Leiden. H thuiszorg Groot Rijnland KWIK-FIT is dé specialist op het gebied van banden, uitlaten, schokdempers, trekhaken, remmen, olie verversen en APK. De uitgekiende balans tussen prijs/kwaliteit en het vak manschap van onze weriuiemers staan garant voor ons succes. Voor onze filialen in de regio LEIDERDORP en KATWI|K AAN ZEE zijn wij per direct op zoek naar nieuwe en enthousiaste collega's: APK-KEURMEESTER M/V De kandidaat dient naast de APK II keuringsbevoegdheid, te beschikken over een flinke dosis energie en inzet. De kandidaat moet het een uitdaging vinden om de verkeers veiligheid van de auto's van onze klanten te bevorderen en schroomt niet om hierbij zelf de handen uit de mouwen te steken. (AANKOMEND) MONTEUR M/V |e beschikt over een afgeronde opleiding LTS-motorvoertuigentechniek en je hebt minimaal 1 jaar aantoonbare werkervaring in de autobranche. Tevens ben je leergierig en ambitieus. De monteur is de spil binnen onze organisatie. Hij is gewend om aan verschillende soorten en types auto's te sleutelen. Voorts gaat hij dagelijks om met de meest uiteenlopende klan ten en geeft ze, in overleg met de manager, technische adviezen. Hij kan zowel zelfstandig als in een team werken. Als specialist in het monteren van het Kwik-Fit assortiment zorgt hij ervoor dat de klanten snel en vakkundig geholpen worden. Beloning is conform de CAO voor de Bandenbranche. Ben jij een van de kandidaten die wij zoeken, stuur dan een kort briefje met C.V. naar Kwik-Fit, Antwoordnummer 13, (postzegel niet nodig), 3840 WB Harderwijk, t.a.v. de heer R. van Steenbergen. Telefonische informatie onder nummer 0341-474789. Kijk voor overige vacatures op Internet: www.kwik-fit.nl. INVESTOR IN PEOPLE ATLAS lACOMFA bv Delfweg 40, 2211 VM Noordwijkerhout Postbus 43, 2210 AA Noordwijkerhout Tel: (0252) 41 90 33 Fax: (0252) 41 88 07 Atlas Acomfa bv, een middelgrote onderneming, produceert en kunststoffen voor de bouw, bouwmarkten, agrarische sector en Op moderne machines worden polypropeen folies, bloemen- enp| zen, zakken, draagtassen, vellen en rollen, PVC-fittingen en assortiment van andere artikelen geproduceerd. Werken bij Atlas Acomfa bv betekent werken in een dynamisj waar het er informeel aan toegaat. Eigen verantwoordelijkheid, zJ heid en teamgeest zijn centrale begrippen. Voor de versterking] productie-units zijn wij op zoek naar: Productie-medewerk(st)ers in ploegendienst Als productie-medewerk(st)er dien je goed in teamverband werken en oog te hebben voor kwaliteit. Je voornaamste tak bestaan uit het bedienen van productiemachines, het controlers kwaliteit en het in teamverband realiseren van werkorders. Wijl k prettige werkomgeving en passende arbeidsvoorwaarden. Voor vragen en meer informatie kun je terecht bij Kees van Dijk Klerk. Je sollicitatie en CV kun je voor 29 juni 1999 richten aar Atlas Acomfa bv, t.a.v. Kees van Dijk, Postbus 43, 2210 AA Noordwijkerhout. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs iMariti NIEUWBOUW REPARATIE VERKOOPBEMIDDELING ZOMER- EN WINTEEfPP zoekt in verband met uitbreiding: Ons bedrijf bouwt Van Wijk Motorsloepen, heeft stallinj en verkoophavens en doet onderhoud aan schepen. Wanneer je de 23 en 30 jaar bent en affiniteit hebt met de watersport, de E Duitse taal beheerst, over enige computerkennis beschikt en zei iï kunt werken, dan is dit een leuke afwisselende baan waar je je commerciële en creatieve kanten goed in kwijt kan. Heb je interesse stuur dan je c.v. naar: Van Wijk Maritiem b.v., t.a.v. Jacqueline Goverse, Hosangweg 80, 2481 LA WOUBRUGGE Een ongekende economische dynamiek. Die vind je in het werkgebied van Rabobank Haarlemmermeer. Met Schiphol als spil ontwikkelt Haarlemmermeer zich tot één van de grote Europese verkeersknoop punten, waar zich tal van nieuwe, innovatieve bedrijven vestigen. Door de status van VINEX-locatie is de regio een concentratiegebied voor woningbouw, waar jaarlijks ruim 2.000 nieuwe huizen worden gebouwd. Als Rabobank zijn we de afgelopen jaren explosief gegroeid. Zowel in de bedrijvenmarkt als onder particulieren. En onze doelstellingen voor de komende jaren zijn uitermate ambitieus. Daarom zijn we op zoek naar versterking voor de afdeling Zakelijke Relaties. Als accountmanager heb je een eigen klantengroep van voornamelijk MKB-óndernemers onder je hoede. Bedrijven die over het algemeen de behoefte hebben aan op maat gesneden financiële diensten. Accountmanager En aan een partner op wie ze kunnen rekenen. Jij onderhoudt de contacten, kpoopt nieuwe relaties aan en geeft integraal advies. Macro-economische ontwikkelingen vertaal je in gevolgen voor de regio en voor je klanten. Op basis van die kennis geef je een overtuigend advies. Natuurlijk werk je nauw samen. Met een netwerk van vakspecialisten binnen onze bank bijvoorbeeld. Maar ook met de assistent-accountmanager. Naast een HBO- of academische opleiding in financiële of bedrijfs kundige richting heb je een ruime advieservaring. Je gaat recht op je doel af, bent overtuigend en neemt graag het voortouw. Interesse? Voor meer informatie kun je contact opnemen met de heer drs. J.A. Vonk, segmentmanager Zakelijke Relaties, telefoon (023) 569 45 21, of de heer drs. B.M. de Wit, manager binnendienst Zakelijke Relaties, telefoon (023) 569 46 33. Je brief met c.v. kun je binnen 14 dagen sturen naar Rabobank Haarlemmermeer, ter attentie van de afdeling P&O, Postbus 18, 2130 AA Hoofddorp. Geef je ambitie toekomst Rabobank Haarlemmem Geschikt voor alle leeftijden.

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 34