Wie maakt van uw ervaring expertise? eve Personeel Personeel Personeel Ondernemende Duizendpoot m/v MEDEWERKER FYSISCH PAPIERONDERZOEK -.o^nuü Leerling monteurs en Monteur beveiligingsinstallaties Administrateur (m/v) Hoofd Administratie gericht op resultaat Deloittei Touch Crown Van Gelder Papierfabrieken N.V. ZATERDAG 12 JUNI 1999 916 Totaalinstallateur Schoonderbeek Installatie BV heeft al sinds 1923 de reputatie van kwaliteitsinstallateur. In meer dan 75 jaar zijn wij mee gegroeid met alle ontwikkelingen op installatiegebied. Het bedrijf voorziet thans in totaalinstallaties op ieder gebied van elektrotechniek, telefonie, datanetwerk, elektronische beveiligings- en toegangssystemen, evenals geluids- en oproepinstallaties. Bij Schoonderbeek Installatie BV zijn op dit moment 55 mensen werkzaam. Ter verslerkitig van ons team UW FUNCTIE Dl' werkzaamheden beslaan uit hel aanleggen en onderhouden van beveiligingsinstallaties. Hieronder verslaan wij o.a. brandmeld-, toegangscontrole-, camera- en inbraakinstallalies. De projecten waaraan gewerkt wordt zijn zeer verscheiden van aard en variëren van grote utiliteitsbouwprojecten tot particuliere woningen. ONZE WENS Voor deze functie vragen wij een opleiding op MTS-E niveau. Leidinggevende capaciteiten en ervaring strekken tot aanbeveling. fC' I N S T A 1 2e Loosterweg 3 2182 CG Hillegom Telefoon (0252) 515 415 Fax (0252) 518 514 UW REAKTIE Voor meer informatie kunt ii contact opnemen met de heer ir. W. Heij, telefoon nr. (0252) 515 415. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de heer ir. W. Heij, postbus 161, 2180 AD Hillegom. WÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊmÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊmmÊaamm Voor onze relatie Van DUIVENBODEN Interieur zijn wij op zoek naar een die op termijn kan doorgroeien naar de functie van financieel directeur (lid MT). In verband met vertrek van de huidige administrateur (na een dienstverband van acht jaar) is plaats voor een nieuwe medewerker die zorg draagt voor de financiële administratie. De boekhouding is bijzonder van aard, aangezien de consumentenmarkt bediend wordt en het aantal transacties hoog is. U bent eveneens verantwoordelijk voor de loonadministratie, alsook voor het bewaken van de inkoopbudgetten. Advisering van de directie behoort tot uw kerntaken. U wordt ondersteund door 3 ervaren (financieel) administratieve medewerkers, die onder meer de orderadministratie verzorgen. U legt verantwoording af aan de financieel directeur, die in verband met leeftijd naar verwachting op termijn een stap terug zal doen. Om deze functie succesvol te kunnen vervullen heeft u minimaal SPD. Omdat de mogelijk heid bestaat om u geruime tijd in te werken en te begeleiden, hoeft u niet per se over langdurige werkervaring te beschikken. Belangrijker vinden wij dat u een goed inzicht heeft in cijfers. Gezocht wordt een persoon die niet direct met zijn mening klaar staat, maar de zaken bekijkt en voor zichzelf op een rij zet. Desalniettemin beschikt u wel over een eigen visie en u weet deze ook overtuigend over te brengen. Bekendheid met automatisering (bij voorkeur beschikt u ook over netwerkkennis) is een vereiste. Uw leeftijd zou tussen de 25 en 30 jaar kunnen liggen. Wanneer u zich in dit profiel herkent kunt u uw sollicitatie met duidelijk c.v., onder vermelding van nr. 9908, kenbaar "maken aan mevrouw drs. A. Anthonio van Adviesbureau Slikboer, Ten Hagen Co., Prinsen Bolwerk 5, 2011 MA Haarlem, tel. (023) 532 05 50. U kunt ook e-mailen naar: info@slikboer.nl ADVIESBUREAU SLIKBOER, TEN HAGEN CO. VAN DUIVENBODEN INTERIEUR Van DUIVENBODEN Interieur biedt als woninginrichter een compleet assortiment aan. Zo levert het bedrijf onder meer producten op het gebied van meubels, vloerbedekking, gordijnen en verlichting. Ook heeft men een ambachtelijke stof- feerderij in eigen beheer. Door het hoge kwaliteits- en serviceniveau wordt vooral het luxere marktsegment aangesproken. De organisatie richt zich op de consu menten- en in beperkte mate op de zakelijke markt. Onderdeel van Van DUIVENBODEN Interieur is DUBO Tapijt. Dit filiaal is, zoals de naam aangeeft, gespecialiseerd in vloerbedekking. Het bedrijf bestaat ruim 75 jaar en telt 41 medewerkers, die merendeels al lang bij Van DUIVENBODEN Interieur in dienst zijn. De onderneming is gevestigd in een tiental aaneengesloten panden in het centrum van Haarlem en wordt thans geleid door de derde generatie van de familie Van Duivenboden. WÊÊÊÊÊmmm Werving Selektie Psychologisch onderzoek Loopbaan advisering Werkt volgens de NIP-code Als Hoofd Aministratie heeft u een afgeronde SPD-opleiding en minimaal 5 jaar relevante werker varing. U volgde cursussen, bijvoor beeld op het gebied van (omzet)belastingen en auto matisering. Inmiddels bent u professioneel genoeg om ook wat meer leiding te geven. Maar waar vindt u de beste mogelijkheden voor een volgende stap in uw carrière? Deloitte Touche, een van de belangrijkste-finan- cieel-zakelijke adviseurs in ons land, biedt u het niveau waar u aan toe bent. In ons kantoor te Amsterdam coördineert u de activiteiten van de administratieve verwerking en bent u nauw betrokken bij het opstellen van de begroting en de budge en debiteurenbewaking van he kantoor. Verder verzorgt u de man; gementinformatie en (ad hoe financieel-economische analyses. Hierbij geeft u i een coachende stijl leiding aan 11 administrate medewerkers. Interesse? Bel dan drs. Monique E.M. Meliei Hoofd Personeelszaken A.I., 020 - 582 41 29. Z informeert u graag over de interessante mogelijkhe den van deze functie. Gf stuur direct uw sollicitatie me cv naar Deloitte Touche, t.a.v. drs. M.E.M. Meliel Orlyplein 50, 1043 DP Amsterdam. ACCOUNTANTS - BELASTINGADVISEURS CONSULTANTS Meer dan 70 vestigingen in Nederland. Internet: www.deloitte.nl 3EERUNGS-BERGAMO B.V. Bergamolaan 29 - 2215 TH Voorhout Tel.nr. 0252-211156/231609/373750 SCHOLIEREN Dagelijks inschrijven vanaf 8.00 uur. Gaarne het onstaande meebrengen: - Geldig identiteitsbewijs - Sofinummer - Kinderbijslagnummer/ studiefinancieringsnummer - Ziekenfondskaart/verzekeringskaart InfoMedia Leiden zoekt: COMMERCIEEL MEDEWERKER BINNENDIENST (M/V) InfoMedia is een jong en dynamisch reclamebureau dat zich toelegt op het realiseren van audio-visuele communicatie zoals complete radio- en televisiecampagnes. Tevens maakt het produceren van bedrijfsfilms en productpresentaties een belangrijke deel uit van onze dagelijkse bezigheden. Ter versterking van ons hechte team zijn wij op zoek naar een commercieel medewerker voor 32 uur per week. Jouw functie bestaat uit: Het afhandelen van telefoongesprekken Contacten leggen met nieuwe kianten Contacten onderhouden met bestaande klanten Ondersteunen van het managementteam Het begeleiden van lopende en nieuwe projecten Wij verwachten van jou: Datje goed gebekt bent Feeling en interesse in het reclamevak Een middelbare opleiding Datje niet ouder bent dan 30 jaar Handigheid met computers Uitstekende schriftelijke beheersing van de Nederlandse taal Wij bieden jou: Een goed salaris Aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden Een prettige en informele werksfeer De mogelijkheid tot het doorgroeien naar een full-time functie Bij gelijk gebleken geschiktheid verdienen vrouwelijke kandidaten onze voorkeur. Denk jij datje geknipt bent voor deze functie stuur dan je CV en een gemotiveerde brief naar: InfoMedia Leiden BV t.a.v. Paul Lefering Stationsweg 20-24 2312 AV LEIDEN Voor meer informatie kan je bellen met: 071-516 25 25. Slaro b.v. is een succesvol bedrijf gespecialiseerd in het exclusief verpakken van bloembollen, zaden en tal van andere producten. Staro b.v. heeft een eigen ontwerpafdeling en geautomatiseerde verpakkingsmachines en is daardoor in staat om 'just In time' te leveren. Onze producten vinden hun weg naar tal van wereldwijd gevestigde relaties. Typerend voor de organisatie is de service- en resultaatgerichtheid van onze medewerkers. Wij hechten veel waarde aan een goede werksfeer, die naast gezellig, ook informeel en dynamisch is. Ter ondersteuning van ons huidige team zijn wij op zoek naar een... voor circa 36-40 uur per week Wat houdt de functie in? Naar gelang je ambities en capaciteiten zal je na verloop van tijd verantwoordelijk zijn voor de volgende werkzaamheden: leiding geven aan twee of drie parttime-administratief medewerkers; productie- en logistieke stromen plannen in overleg met de diverse afdelingen; algehele binnen- en buitenlandse ordercorrespondentie. Wat vragen wij? je hebt een relevante opleiding op MB0/HB0-niveau; je bezit een goede type- en spreekvaardigheid in Nederlands, Duits en Engels (Frans is een pré); je bent bekend met Windows software en hebt affiniteit met automatisering; je weet van aanpakken, bent enthousiast, hebt een flexibele instelling, kunt organiseren en goed communiceren; je bent ook nog eens accuraat en stressbestendig, bent minstens 25 jaar en in het bezit van rijbewijs B. Wat bieden wij? een leuke, afwisselende, uitdagende functie in een prettige werkomgeving met jonge, enthousiaste en gemotiveerde collega's; een goed salaris met uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Ben jij diegene die wij zoeken Schrijf dan een brief met cv naar: Staro b.v., t.a.v. Lianne van Graas Postbus 232, 2180 AE Hillegom Telefoon 0252-521840 Voor meer informatie kun je Lianne ook even bellen! CVG is binnen de Europese papierbranche een toonaangevende producent van gespecialiseerd houtvrij, ongestreken witpapier. Klantgerichtheid is daarbij de sleutel tot succes. Enkele honderden specificaties vinden hun weg naar vele afnemers binnen Europa. Als zelfstandige beursgenoteerde onderneming is CVG gewend te opereren in een dynamische internationale markt. CVG gaat de competitie aan met flexibele productiemethoden, technologische know-how en betrokkenheid van alle 350 medewerkers. Om onze slagvaardige organisatie te versterken zoeken wij voor het laboratorium Papier- en Kwaliteitsontwikkeling naar een uw functie: het fysisch testen van papier hiermee bijdragen aan productontwikkeling, procesoptimalisatie en klachtenbehandeling, ook door bezoeken aan afnemers het vervangen van de medewerker customer services het communiceren van onderzoeks resultaten aan belanghebbenden binnen CVG uw profiel: laboratorium- of chemieopleiding op MBO- of HBO-niveau goede mondelinge en schriftelijke vaardigheden analytische vaardigheden bereidheid tot verdere opleiding (m.n. papier) tactvol en representatief kunnen optreden bij klantbezoeken uw perspectief: een baan met ontwikkelingsmogelijkheden in de functie een kerngezonde onderneming opleidingsmogelijkheden een breed pakket aan arbeidsvoorwaarden conform de eigen CVG-CAO Wilt u deze uitdaging aangaan? Schrijf uw sollicitatiebrief met c.v. binnen 14 dagen naar Crown Van Gelder Papierfabrieken N.V., Postbus 30, 1950 AA Velsen-Noord, t.a.v. de heer R.A. de Wolf. Voor nadere informatie: telefoonnummer 0251 - 26 23 10

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 22