Rek in het condoom Tl WEER Oude kaas, jonge jenever, maar vooral Marlayne VRIJDAG 28 MEI 1999 MENSELIJK In de Rotterdamse diergaarde Blijdorp weten ze het nu zeker: de grond is er erg vruchtbaar. Voortdurend noteert de dieren tuin geboortes van bijzondere en zeldzame dieren. En nu heeft een przewalski-hengst die volgens de stamboekhouder ,,100 procent steriel" is voor nageslacht ge zorgd. Blijdorp had een goede hengst maar die moest van de stamboekhouder, de dierentuin in Berlijn, verhuizen. Ervoor in de plaats kwam een hengst uit Mün- chen die daar al jaren in de kud de liep, en nog nooit voor veu lentjes had gezorgd..Absoluut onvruchtbaar kregen we te ho ren", aldus directeur DOR- RESTEYN. ,,Ruim elf maanden nadat hij er was, kregen we het eerste veulen. Maar die zou nog net van onze eigen hengst kun nen zijn. Nu hebben we er weer een en twee merries zijn drachtig. Ze waren in Berlijn toch ook wel erg verbaasd." Blijdorp zelf is dat ook wel. Dorresteyn:Want we hebben hem ook nog nooit zien dekken, en eigenlijk kan je dat bij paarden nauwelijks ontgaan." De hengst wordt nu dan ook scherp geobserveerd. De voormalige Spice Girl GERI HALLIWELL (Ginger Spice) heeft een forse trap nagekregen van een vroegere vriendin en collega: Mel B. (Scary Spice). Lange tijd hield Ginger vol dat ze de band had verlaten omdat die haar te veel opslokte. Vorige maand er kende ze dat er ook onenigheid was. Nu blijkt dat zacht uitge drukt, meldt het Britse showbizz- persbureau WENN. Mensen wa ren alleen maar geïnteresseerd in haar borsten en lippen. Ze was zeker niet de beste danseres en zangeres van de band. Maar dat is niet de enige reden waarom ze is weggegaan", viel Mel B. uit naar Ginger in een documentaire die zondag op de Britse televisie te zien is. Tegelijk laat de film zien hoezeer Mel B. verbijsterd was door het vertrek van Ginger. Volgens Mei hadden de meiden de dag voor de breuk nog de grootste lol en was er geen vuiltje aan de lucht. Op verzoek van VIC TORIA ADAMS (Posh Spice) zijn overigens niet minder dan 27 scènes uit de documentaire ge schrapt. Die gingen allemaal over een ding: haar relatie met Man chester United-ster David Beek- ham. De film moest van Posh over muziek en niet over voetbal gaan, zo licht regisseur lan Den ver toe. De Australische rockband INXS heeft besloten TERENCE TRENT D'ARBY toe te voegen aan de groep voor het eerste optreden na de dood van zanger Michael Hut- chence. Op 12 juni speelt INXS tijdens de opening van het olym pisch stadion in Sydney. Na de dood van Hutchence wilde de band aanvankelijk in zee gaan met Suze Demarchi, voormalig zanger van Baby Animals. INXS maakte gisteren bekend alsnog te kiezen voor Terence Trent D'Arby. Bono (U2) en Tom Jones hadden eveneens aangeboden in te val len. Het is nog niet duidelijk of D'Arby voor langere tijd aan INXS verbonden blijft. De groep is wel weer van plan nieuw materiaal op te nemen en op toernee te gaan. SINTERKLAAS heeft dit jaar Hat- tem uitverkoren voor zijn landelij ke intocht. De goedheiligman en zijn pieten arriveren op zaterdag 13 november per stoomboot in de vorig jaar gerenoveerde haven van het Hanzestadje. Zeventig minu ten lang staat Hattem, dat 700 jaar bestaat, dan letterlijk en fi guurlijk in de schijnwerpers. Want de aankomst en rondgang worden, becommentarieerd door Aart Staartjes, direct uitgezonden op Nederland 3. Hoogtepunt wordt misser Het moest de uitzending van het jaar worden, misschien wel de ul tieme uitdaging van Paul de Leeuw in zijn televisiecarrière. In Laat de Leeuw had Paul eindelijk Henk Binnendijk binnengehaald als duopresentator. Jaren had De Leeuw geprobeerd om het (inmiddels gepensioneerde) gezicht van de EO in zijn show te krijgen. De twee gezworen vijanden - Binnendijk moet als verondersteld vanwege zijn geloof weinig van homoseksuelen hebben en De Leeuw heeft op zijn beurt niet veel op met gelovige mensen - zaten eindelijk als broeders naast elkaar. In het afscheidsprogramma van Binnendijk kortgeleden bij de EO, had Paul de Leeuw opnieuw zijn hand uitgestoken. Binnendijk hield voor de zoveelste keer de boot af. Maar nu, in Jeruzalem, had hij dan toch toegehapt. Laat de Leeuw wordt overigens een week lang vanuit Israel uitgezonden. Daar is namelijk morgen het Eurovisie Songfestival en zoals U weet is Paul de Leeuw een groot fan van het folkloristische liedjesfeest. Het schijnt immers dat alle homo's - en dit is een uitspraak van Paul de Leeuw - van dit afschuwelijke jaarlijkse samenzijn gecharmeerd zijn. Maar goed. Jeruzalem is zo'n beetje de thuisbasis van Binnendijk en dus was hij er eindelijk. Op bezoek kwamen 'uiteraard' joden, chris tenen en niet-gelovigen. Henk verviel in zijn oude rol, door zo snel mogelijk over Jezus te begin nen - 'dat zit nou eenmaal in me' - en Paul maakte zich belachelijk doorzijn ignorantie ten opzichte van de bijbel uitgebreid te etaleren. Heel af en toe leek deze uitzending van Laat de Leeuw aan de hoog gespannen verwachtingen te gaan voldoen. Binnendijk wilde in discussie met de gastheer. 'Ben je echt blij met jezelf deed hij een poging er een fifty-fifty-aflevering van te maken. Maar De Leeuw kapte het gesprek direct af, omdat hij het tijdsschema in de gaten moest houden. De combinatie De Leeuw/Binnendijk werd zo in plaats van een hoogtepuntje, een behoorlijke misser. De confrontatie bleef uit, Bin nendijk behield zijn eigenwaarde en Paul zakte door het ijs. Ooit werd een aflevering van Laat de Leeuw met gcistpresentatrice Catherine Keyl niet geschikt geacht voor uitzending. Maar dit pro beersel was, misschien wel dankzij de hoge verwachtingen, evenmin van hoog niveau. WIL BUYS Mei doet naam eer aan Mei is normaal gesproken de zonnigste maand van het jaar. In de kust gebieden schijnt de meizon gemiddeld ongeveer 215 uur. Ook dit jaar doet mei de naam weer eer aan. Op Valkenburg bij Leiden heeft de zon tot vandaag al circa 215 uren geschenen (Schiphol circa 205) en met nog enkele dagen voor de boeg kunnen we gerust spreken van een zon nige bloeimaand. Vorig jaar scheen de meizon 233 uur. De bekroning van een mooie meimaand kwam gisteren in de vorm van een wolkenloos zwerk en zomerse temperaturen. Op Schiphol werd het 25,3, op Valkenburg 26,1 en in Bloemendaal 26,4 graden. Heel bij zonder was het verschil tussen de hoogste en laagste etmaalwaarde. Deze bedroeg in Bloemendaal bijna 21 graden: in de vroege ochtend was het daar namelijk afgekoeld tot 5,6 graad. De afgelopen nacht is erg warm verlopen. In Bloemendaal werd het niet kouder dan 15,6 graden. Vanochtend trok een koufrontje over onze streken. Aan de ach terzijde ruimde de wind naar het zuidwesten. Tussen een hogedrukgebied boven het Europese vasteland en een d pressie boven Biskaje warmt de atmosfeer morgen weer op. Bij aanvankelijk meest zonnig weer stijgt de temperatuur tot 26-27 graden. Later op de middag en zaterdagavond nemen de on weerskansen toe. De wind waait eerst uit zuidelijke richtingen en is meest zwak, tijdens de avonduren is de noordoosten wind matig en aan de kust vrij krachtig. Zondag is er op nieuw kans op onweer maar de zon komt er ook enige tijd aan te pas en de temperaturen schommelen rond de 24 graden, vlak aan zee iets lager. Op maandag en dinsdag trekt een nieuwe hoge- drukcel over Nederland naar het zuidoosten. De maandwisseling verloopt daardoor zonnig en warm. Op dinsdag kan het kwik in de buurt van de 30 gra den uitkomen. Daarna zijn er toenemende onweers kansen en vooral tijdens de tweede helft van de week gaan de temperaturen duidelijk naar bene den. Fabrikant voorbehoedsmiddelen speelt in op penismaat-onderzoek Er moet meer rek komen in het condoom. Deze noodkreet slaakte ongeveer een kwart van de 3000 mannen die vorig jaar spontaan reageerden op de wereldwijd via internet verspreide uitnodiging van Durex om deel te nemen aan een penismaat-onderzoek, waarvan gisteren de bevindingen wereldkun dig werd gemaakt. De marktleidende producent van wat plat kapotje of regenjasje heet, denkt voor deze belanghebbenden bepaalde knelpunten in het geslachtelijk verkeer te hebben weggenomen door de re cente introductie van een nieuw model met de veel belovende naam 'Durex Comfort'. Ervan uitgaande dat tien procent van de 3000 proefpersonen als representieve af spiegeling van een aanzienlijk grotere groep gebruikers klaagde over een veel te strak zittend condoom, wordt er blijkbaar nog heel wat geleden in slaapkamers, ho- telvertrekken, geparkeerde auto's en in het open veld. Nu het model 'Comfort' in de markt wordt gezet, kan volgens marketing manager I. Zijderveld ook de categorie die tot voor kort almaar in de knel raakte tij dens het liefdesspel voortaan vrij vrijen. „De klachten die de ondervraagden heb ben gespuid, hebben we gebundeld. Het nieuwe product is een centimeter langer dan het standaard model, breder aan top en rand en in het midden wat smaller om het afglijden te voorkomen." Maar al is bij de productie van de 'Comfort' zo veel mogelijk rekening gehouden met de wensen en noden van gebruikers, voor nog zeker vijftien procent van de mannelijke wereldbevolking blijft het behelpen. Zijder veld geeft oprecht toe dat de 'kleine maat jes',die zelfs het meest bescheiden uitge voerde rubberen voorbehoedmiddel veel te wijd bevonden, geen baat zullen vinden bij het nieuwe type. Zijderveld: „Met dit pro bleem kampen met name Aziatische man nen. In Nederland op zich een redelijk ver tegenwoordigde groep, maar niet groot ge noeg om daarvoor op grote schaal con dooms in de markt te zetten. Maar zij kun nen zich rechtstreeks wenden tot onze on derneming. Ik bedoel: we staan in het tele foonboek van Leerdam en zijn ook op in ternet te vinden." Verspreid over 27 landen namen driedui zend kerels zichzelf de maat, omdat Durex wel eens wilde weten of de man van nu in z'n totaliteit groter is gegroeid dan de kna pen van vroegere generaties. Dat blijkt in zo verre mee, respectievelijk tegen te vallen dat ongeveer driekwart van de responden ten zo bescheiden geschapen is, dat zij met een penis in de juichstand het ruimschoots af kunnen met het confectiemodel ter leng te van 18 centimeter. Nog een belangwek kend onderzoekgegeven: de variatie is groot. Bij 42 procent was de eikel het dikste punt, bij ruim een kwart de schacht, bij 12 procent de basis, terwijl 14 procent van be gin tot eind dezelfde dikte mat. De condoomfabrikant laat het niet bij het internetonderzoek. In een poging nog meer inzicht te verkrijgen over de doelgroep zat De penismeter, voor de lengte en de dikte. vorige week in het jeugdblad Breeduit de zogeheten Penismeter gevouwen. Voorzien van drie gaten, qua omtrek variërend van 9 tot 18 centimeter. Binnenkort wordt de Pe nismeter trouwens ook op internet (www- .durex.com) gezet, opdat die straks door belangstellende computergebruikers kan worden gedownload. „Vooral de Neder landse jonge heren worden almaar langer", zo verklaart Zijderveld zich namens Durex nader. „Met de negen verschillende soor ten condooms die in Nederland te koop zijn, proberen wij al zo veel mogelijk aan de vraag van de consument te voldoen. Maar uiteraard blijven we gespitst op nieuwe ontwikkelingen in de markt. Ons uitgangs punt was, is en blijft dat er voor iedere man een bij hem passend condoom moet zijn." GERARD VAN PUTTEN Gemiddelde van 16,3 centimeter De gemiddelde penis in erectie heeft een lengte van 16,3 cm en een omtrek van 13,3 cm. Dat blijkt uit het onderzoek via de internetsite van condoomfabri kant Durex waaraan 3000 man nen uit 27 landen deelnamen, van wie 61 procent tussen de 16 en 25 jaar oud was. De mannen voldeden aan de op roep op de website van Durex om zelf hun penis op te meten en de gegevens door te mailen. De juiste meting is vanaf de buikwand aan de bovenkant van de stijve penis. De balzak telt dus niet mee. Er blijkt een grote variëteit in lengte, omtrek en vorm van pen- nissen. Zo is bij de meeste man nen (42 procent) het breedste punt de eikel, daarna de schacht (27 procent) en dan de basis (12 procent). Soms is de penis over al even dik (14 procent). De grootste groep mannen (35,5 procent) heeft een penis met een lengte tussen de 15 en 18 cm. Bijna een kwart (24,9 pro cent) moet het doen met 11 tot 15 cm, en 12,7 procent gaf een lengte tussen de 18 en 20 cm op. De rest is kleiner dan 11 of gro ter dan 20 cm. Wat betreft pe- nisomtrek scoren de meeste mannen (37,1 procent) 12 tot 15 cm, 27 procent heeft een dunne re: 9 tot 12 cm. Bijna 15 procent heeft een forsere omtrek van 15 Opeens zat-ie op het podium: Danny Sahupala, sinds een klein jaar echtgenoot van onze nationale trots Marlayne. Tij dens het feestje van de Neder landse delegatie, op een gras veldje met uitzicht op het oude deel van Jeruzalem, verraste Marlayne met een akoestische versie van het Songfestivalliedje 'One good reason', met drie op merkelijke gastmuzikanten: componist Alan Michael als medezanger, diens collega Tjeerd van Zanen op gitaar, en echtgenoot Danny als percussi onist op een houten doos. Sa hupala: „Er verschijnt één de zer dagen een maxi-single van het nummer, waar ook deze akoestische versie op staat. Op die versie trommel ik ook op de doos, die klinkt eigenlijk best goed." Danny Sahupala is geen onbe kende in de muziekwereld. Hij is werkzaam als drumdocent aan de conservatoria van Am sterdam en Enschede, was drummer en bandleider bij Ru th Jacott, gaat binnenkort een programma doen met Gordon en was ooit actief bij Hans de Booij („Maar dat was niet zo leuk"). Hij leerde Marlayne kennen op het conservatorium van Hilversum, waar hij destijds les gaf en zij studeerde. Wat heeft Sahupala zich als taak gesteld voor deze week? „Ik ben een tijdje ook Marlay- nes manager geweest, maar dat werkte niet. Nu wordt ze bege leid door René Koenen, die re gelt verder alles. Ik probeer haar zoveel als mogelijk te be geleiden en te helpen als dat nodig is. Die samenwerking loopt verder voortreffelijk, René en ik vullen elkaar goed aan. Trots? Enorm. Ik geloof heel erg in Marlayne en dit liedje." Even verderop, een beetje afzij dig van het feestje, staat com ponist/tekstschrijver Tjeerd van Zanen. Hij is nog niet erg met zaterdag bezig: „Ik heb geen idee of ik zenuwachtig zal zijn. Ja, bij de puntentelling, dan vast wel. Maar dat was al zo toen ik er nog niet bij betrokken was. Dat is gewoon een zenu wentoestand." Staat Van Zanen (ooit de man achter de swingende Rotter damse formatie I've Got The Bullets) er bij stil wat er voor hem zal veranderen, mocht Ne derland morgen winnen? „Nee, absoluut niet. Ze hebben me wel gezegd dat er dan na een tijdje een heel grote zak met geld voor me klaarstaat, maar daar ben ik helemaal niet mee bezig. Om eerlijk te zijn: de za ken gaan me nu ook al goed, dus echt nodig heb ik niet." Hoe dan ook: de Nederlandse ontvangst - een co-poductie van NOS, platenmaatschappij Columbia, uitgever EMI en be langenorganisatie Conamus - zorgde eindelijk voor wat 'fuzz' in het Nederlandse kamp. Er waren een hapje, een drankje en dus Gert-Jan Droge, en de internationale volgers genoten met volle teugen van de oude kaas, de jonge jenever en vooral van Marlayne. Die verraste niet alleen met de spetterende akoestische versie van haar liedje, maar ook met een num mer dat ze samen met Danny Sahupala schreef ('Satisfied') en, samen met de achtergrond- vV.:- -v •r.-.- V V - Marlayne en haar man Danny. Op de achtergrond de oude stad Jeruza lem. FOTO ANP zangers, met een a capella-ver- sie van 'Lean on me'. En na nog twee keer 'One good reason' konden de uitbundige festi valfreaks dan toch eindelijk een exemplaar van het cd-singletje van 'One good reason' incasse ren. Gehandicapt Langgeleden werd ik op een perron aangeschoten door een man van mijn leeftijd. Omstandig begon hij mij uit te leggen dat hij uit hetzelfde milieu kwam als it Daarom spraken mijn boeken hem zo aan. De man rook naar rotte appelen en pruimtabak, hij sprak een beetje met consumptie, f en telkens deed hij een klein stapje \p in mijn richting. Dan deed ik weer een stapje terug, want ik wou die man niet pal op m'n lip heb ben. Ik verlangde naar mijn trein V F en hoopte dat ik de man in de drukte van mij af zou kunnen schudden. Helaas, dat lukte niet, de man volgde mij als een schaduw, ging tegenover mij zit ten en praatte maar door. Zelfs dadr in de trein, zo ver tegenover mij, lukte het hem nog om steeds dichterbij te komen. Steeds verder strekte hij zijn lange roerdompnek naar mij uit. En ik MAARTEN 'T HART kon daar geen stapje terugdoen, ik kon alleen mijn hoofd zo diep mogelijk in de harde NS-rug van mijn stoel duwen. Hoewel ik naar Amsterdam moest, zei ik toen we in Haarlem arriveerden: 'Ik moet er hier uit', en ik stapte uit en rende over het perron naar een volgen de deur en stapte weer in. Ik was dit zachtjes spugende heerschap al langen breed vergeten toen ik jaren later andermaal op een perron op nieuw werd aangeschoten door een man. Aangezien deze man een prachtig glanzende blinde geleide hond bij zich had, en ik, sinds ik zelf een hond heb, dol ben op al wat blaft, streelde ik die herder uitbundig. Pas toen ik. terwijl ik enigszins gebukt stond om die hond te aaien, geraakt werd door een spuugje, en er bovendien een geur van appelta bak mijn kant uitwoei, kwam opeens die herinnering terug aan het heer schap dat ik in Haarlem was ontlopen. Ik hoefde eigenlijk niet eens op te kij ken om te weten dat ik dezelfde man voor me had. Omwille van zijn blind heid en vanwege die prachthond was ik toeschietelijker, en die tweede keer heb ik tot Amsterdam toe het com- sumptieve gepraat over mij heen laten gaan. Een week later ontving ik een brief. Een vrouwenhandschrift, maar toch bleek het schrijven afkomstig van de blinde. Hij had de brief aan zijn vrouw gedic teerd. Hij schreef. "Wat een weldaad om u na zo lange tijd weer te spreken. Als ik kennissen of vrienden ontmoet die ik jarenlang niet gezien heb, schrikken ze zich altijd dood als ze zien dat ik blind ben geworden. Dan beginnen ze te wee klagen en vragen meelevend: hoe is dat nou zo gekomen? Ze kunnen er maar niet over uitgepraat raken dat ik ge handicapt ben. En u? U hebt totaal niets over mijn blindheid gezegd. U hebt er niet naar geïnformeerd hoe dat zo gekomen is. U hebt mijn handicap volledig genegeerd, u hebt met mij ge praat alsof er niets met mij aan de hand is. Beseft u wel hoe uitzonderlijk dat is? Iedereen bedelft mij onder me delijden, beklaagt mij omstandig, en onder al dat medelijden voel ik voort durend iets van triomf: goddank dat ik niet zo ben. Innig dankbaar ben ik u ervoor, dat u mij hebt behandeld als een volwaardig medemens. Onverdiend werd mij een grote pluim op de hoed gestoken. Ik had de blind heid van de man uitsluitend genegeerd omdat ik vanaf het moment dat die appeltabakgeur mijn neus, en een spuugje mijn wang had getroffen weer die hei'ige, onberedeneerde afkeer had gevoeld. Na die brief heb ik er overigens een gewoonte van gemaakt rolstoelen, gehoorapparaten en rood-witte blin denstokken van mijn medemensen vol ledig te negeren. Blijkbaar wil de mo dale gehandicapte niet bedolven wor den onder medelijden. Hij wil behan deld worden alsof er ook-bij hem totaal niets aan schort. Ne ar rn 1LVERS :el ro :iDSCH hei En om maar helemaal in ma jeur te eindigen: er wordt iets veranderd aan De Jurk, zodat het er morgen allemaal wat vlotter zal uitzien. Zo komt alles helemaal goed, in Jeruzalem. TOM RUIJFROK* Nog 218 dagen en het nieuwe millennium breekt aan. Reden vooi deze krant om in een (Xstef gelijkse serie terug te kij ken op belangrijke ge beurtenissen die plaats grepen op corresponde rende data in de afgelo pen 1000 jaar. Deze wet 25 mei 1935: Jesse Owe breekt vier wereldrecor 26 mei 1521: Luther int ijkt ban gedaan; 27 mei 199 m m Luyendijk wint Indianagistr polis; 28 mei 1932: Eini Zuiderzee; 29 mei 1978: Frits Spits begint met |qJ] avondspits. II HA tijd Dikes 28 MEI 1932 ,svei „Het gewichtig oogenblikdi injaa mes en heren is thans aangi m de broken, waarop wij sinds jai beurtelings met beklemmbi hoop hebben gewacht." He zijn woorden van minister mer van waterstaat op zaterln 28 mei 1932. Om twee mining over een ploft het laatste ke ome leem in het sluitgat de VlieK ome en houdt de Zuiderzee op bestaan. Tal van hoogwaan heidsbekleders, onder wiet minister, zijn van de partij t elf jaar, 232 dagen en 57 mi h ten nadat het werk aan debemoi teugelingsdam door het An che steldiep is begonnen, de re< itere satie van de Afsluitdijk te vi ak w ren. De 28ste mei 1932 gaat daarom de geschiedenis in de dag van het laatste sluitg ire o: maar het is ook het momeo iarhe dat de commissie-Welterhurlerr tweede en laatste rapport a de koningin aanbiedt. Ingri 'j pende voorstellen moetent vaderlandse economie uiti enorme malaise halen, ma; erle< aan de rand van de oudeZt achtt derzee hebben ze daar eva an geen oog voor. Het is feest, dat de veiligheid veel meet f De voorheen is gewaarborgd., fer el cellentie, uw opdracht is voerd", zegt de hoofdaann van de Maatschappij tot Ui voering der Zuiderzeewerk lastri MUZ toch koeltjes. Missch wel omdat in veel Zuiderzt iven ventjes de vlaggen op dat ntegri ment halfstok gaan en vissi n de spreken van een zwarte daj de l de geschiedenis. HENKRUUL» lor d( ndb Songfestival— met primeur: Het Songfestival in Jeru zalem beleeft morgen avond twee primeurs. Ni de puntentelling is het d bedoeling dat alle deeln mers het podium betre den om samen met de winnaars het uitverkore lied te zingen. Daarna zi len ze als „steun aan d vluchtelingen" uit Kosot het winnende Israëlisch liedje uit 1979, 'Hallelu jah', vertolken. Of beter gezegd: playbacken, war de zang is woensdag avond al opgenomen. Aanvankelijk was het de bedoeling dat alle liedje op één cd zouden wordi samengebracht - dat kal net: 23 maal 3 minuten waarvan de opbrengst naar de slachtoffers van de Kosovo-crisis zou gaan. De cd kwam er nie waarschijnlijk vooral als gevolg van de verschillei de belangen van de dive se platenmaatschappije waarop het samen zinge werd bedacht. Het is de vraag of zo'n a tie, na een avond waaro Europa zich in haar mei luchtige vorm heeft ge presenteerd, wel op zijn plaats is. Een anticlimax na de euforie en ontladi van de winnaar dreigt. Sterker nog: volgens het draaiboek wordt de win- naar of winnares geacht nog iets zinnigs over K~ ovo te zeggen. Een gro opgave op zo'n momen lijkt ondenkbaar. De uitzending van hetE rovisie Songfestival beg is ze morgen om 21.00 uuroj TV 2. Vooraf, vanaf 20.3 17 c uur, is er een verslag val Marlaynes belevenissen ,f be in de afgelopen week. KPN

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 2