lugdunummers tonen hun leeuwenhart Ongemotiveerde Noordwijkers sparen zich Amateurvoetbal i( Passeert Katwijk Rjjnsburgse Boys in betaald bekertoernooi - sse sluit af met winst JAC 10 ME11999 nardus' schevenincen nick verwoerd 'na 2-1 winst op DSO in beslissingsduel irkelijk niemand voor mogelijk hield, gebeurde gmiddag op het neutrale terrein van Blauw Zwart lenaar. De zaterdagtak van Lugdunum werd kam- an de derde klasse door een zwaarbevochten 2-1 'I "a'S ining op DSO, de ploeg waarvan de Leidenaars in liere competitie nog met 5-0 en 5-1 verloren. Het flierefluitende en vrijbuitende dertigers - waar- ££RS de laatste weken in onder meer deze krant wer- sleten - toonde over een leeuwenhart te beschik- inzet en karakter werd de Zoetermeerse tegen- tot de nacompetitie met Valken'68 en RCL ver- 'dunum- jastel s-HMSH 7 SCG 4 Lugdl >en van ons elftal zeg- ze willen, in het veld H speh tijgers", aldus een dol- cjeeerdLuJ - coach Jeroen Brussee. op de training soms t een man of zes sta en 01 aak alleen maar partij - maakt niet uit. Kampi- i je niet op de training, iw Zwart je in de wedstrijd. Met F® eg dit bereiken, dat is fantastisch." oeld zadelt het elftal ssee, in meerderheid die aan hun tweede :ugd bezig lijken te zijn, club met een pro- Lugdunum is een n naco pren'8in8' maar nu ios en ;t eerste zaterdagelftal "os 31 elfde niveau als het periode erste- ^at vor'ge maand Biaui erste klasse degradeer- Kra b rzitter Phil Verstraaten Ie nog maar eens dat der riteit bij 'de zondag' as na je dertigste mag 1-2, do tappen en talentvolle ilers zullen op het be- i de zondagtak worden Ik sluit niet uit dat er voors aa8 wellicht meer aan- middelen naar 'de za- 0 moeten. Dat gaan we ner rustig bespreken." succes van de alterna- lofdmacht schuilt het at selectiespelers en a- 0. ian den run was het Gidon Reinders Fol- junioren het steeds aantrekke lijker gaan vinden om zich bij het kleurrijke gezelschap van Brussee aan te sluiten. De coach weet ook zeker dat hij na de behaalde promotie niet of nauwelijks de boer op hoeft om zijn smalle selectie aan te vul len. De onderlinge sfeer, de aparte status en toch ook de voetbalkwaliteiten van zijn elf tal zijn ook buiten de vereni ging niet onopgemerkt geble ven. De overschrijvingsdatum wordt met vertrouwen tege moet gezien. Het buitenbeentje van het Leidse standaardvoetbal werd vijf jaar geleden gevormd rond de voormalige hoofdklassespe ler Gijs Collé jr. en een paar vrienden. Er ontstond een knokkersploeg die slechts één keer in de week wilde vlammen maar dat dan ook met succes deed. Blij, vermoeid en met ro de oogjes zat Collé zaterdag stilletjes in het hoekje van de kleedkamer, terwijl zijn team genoten luidruchtig en met bier in de hand uit hun dak gingen. 'UVS heeft geen trainer meer', zo werd gezongen. In de vreug de werd nog eens fijntjes de uit spraak aangehaald die de nieu we UVS-trainer (nu nog RCL) Paul van der Zwaan, onlangs deed. Hij zou acuut met trainen stoppen als 'dit Lugdunum' kampioen zou worden. Bij het Harm de Vos kan zijn geluk niet op na zijn tweede en beslissende treffer voor Lugdunum. beste veteranenteam van de re gio konden ze hun lol niet op. Collé: „Moet je dit zooitje nou zien. Toch te gek voor woorden dat we kampioen zijn. Laten we er bij Lugdunum nou geen probleem van maken en blij zijn met de zaterdagtak. Wij hebben toch ook gezorgd voor een goed imago en een financi ële impuls. Vijf jaar terug zaten er op zaterdag tien man in de kantine. Laatst kwamen er te gen de duizend man naar ons kijken." In het eerste kwartier van het beslissingsduel zag het er naar uit dat de wedstrijd hetzelfde verloop zou krijgen als de twee eerdere ontmoetingen. DSO combineerde vlotjes van ach teruit en de spitsen, constant in beweging, vormden een plaag voor de backs Dennis Groene- veld en Hans van As. Het over wicht resulteerde al in de 9de minuut in een treffer van Pa trick Middelkoop, die doelman Rinus de Klerk in de korte hoek verschalkte. Het was de verdienste van vleugelspits Brian Watson dat Lugdunum in de periode na de openingstreffer zich aan de druk van DSO ontworstelde. Met een paar onnavolgbare rushes stichtte hij op de helft van de tegenstander gevaar en gaf hij de eigen defensie tijd om op adem te komen en te her groeperen. Watson stond in de 25ste minuut ook aan de basis van de schitterende gelijkmaker van zijn ploeg, die op kracht en inzet langzaam meer greep op de wedstrijd kreeg. Langs de linker zijlijn snelde hij langs twee man en eenmaal op de rand van het strafschopgebied behield hij het overzicht door op de recht voor het doel vrij staande Collé te passen. De 'peetvader' op zijn beurt, tikte weer in een keer door op de in- foto taco van der eb gelopen Harm de Vos, die be heerst inschoot: 1-1. Vervolgens ontspon zich een open partij met kansen over en weer. De mooiste was nog voor Simon van der Linden, in de tweede minuut na de hervat ting. Opnieuw op aangeven van Watson presteerde Van der Lin den het om vanaf pakweg an derhalve meter voor een leeg doel over te schieten. De mid denvelder liep daarna enige tijd ontdaan over het veld. De uiteindelijk zege werd een kwartier voor tijd uiteidelijk toch veiliggesteld. Een vrije trap op de middellijn, net als alle roac 2-1 winst op Katwijk de ARC de oranjehem- Groen de ranglijst. De Alphe- SJZ sluiten het seizoen op Alphe do als zesde af en we et twijk via de zege terug ac it rechterrijtje. De ploeg sllnlm» terim-trainer Piet van m eindigde achter dorps- Quick Boys als negen- is dit jaar de slechtste de Bollenstreek, was het het slotstuk let name het slechte aakte goed voetbal on- jk. Beide ploegen wa- ioodent goede wil, maar daar iet bij. Katwijk moest Hen zonder de gebles- Marco van der Plas en Azzun -waan en de geschorste Was* an der Meer en Marco oodenl *er' spelen iel van Beest opende ei w3. is ARC de score. ARC •riode: cansen om de wedstrijd Roode ilissen, maar het was ede it Bon die tien minuten ist de stand gelijk trok: vierl 5io o-2 usl kregen beide ploe- nogelijkheden om de klas ijd naar zich toe te trek- iVentas Tier opgelegde kansen 71eer aan Katwijk niet be- Postaii Acht minuten voor tijd was het Gidon Reinders Fol mer die voor de thuisploeg het winnende doelpunt maakte. Op aangeven van Remco Blok schoot hij de Alphenaren naar de uiteindelijke zesde plaats op de ranglijst. ARC-trainer Willem Berc- kenkamp toonde 'zich tevre den met de toch nog hoge klassering van zijn ploeg. De titelverdediger in de hoofd klasse A had een matige start, maar herstelde zich na de winterstop enigszins. „We hebben aan de doelstelling voldaan door in het 'linkerrij tje' te eindigen." Piet van Duyn, komend sei zoen gewoon weer assistent- trainer naast de nieuwe trai ner Wim van Zwam, sloot het jaar in mineur af. Hij beseft dat er niet meer inzat. „Op het moment dat ik eraan begon, stonden we er niet rooskleurig voor. Dan is de negende plaats niet slecht. Maar het belangrijkste is, dat de ploeg weer aan het voetballen is." ARC: Admiraal; P. BLoemheuvel, Hordijk (Lefeber), Jansen, Van Tol: Van Meggelen, Remco Blok. M. Bloemheuvel (Voskuilen); Reinders Folmer, Bos. Van Beest (Balkhoven). Katwijk: Van Duivenbode; Bouw meester, Bon. Robbers, Kwestro; Pronk (Lentz), Slootweg, Corijn (Van der Maarel); Molenaar, Van Duyn, Van Delft (Ben Said). katwuk chris hartman Met de hulp van FC Lisse, dat Barendrecht met 4-2 versloeg, eigende Rijnsburgse Boys zich zaterdag een vervangende pe- riodetitel toe. De ploeg mag het komende seizoen daardoor meedoen aan het betaalde be kertoernooi. Op eigen kracht kon de Rijns burgse equipe het karwei piet klaren. Daarvoor was een ge lijkspel tegen Quick Boys nood zakelijk. De Katwijkers, die af scheid namen van Hans van der Plas, Jan Jeroen Schaap en Leonard Pluimgraaff, wonnen met 1-0. Rijnsburgse Boys-trainer Henk Wisman vond de kwalifi catie 'niet op eigen kracht' niet op zijn plaats. „We hebben de periodetitel veroverd omdat we vierde zijn geworden in de eindrangschikking. En die vier de plaats hebben we echt hele maal op eigen kracht bereikt. Dat we tegen Quick Boys in ge breke zijn gebleven, is een an dere zaak. We hebben een slechte partij afgeleverd. Bo vendien had ik af en toe de in druk dat we tegen twaalf man voetbalden." Met die laatste opmerking doelde Wisman op de inbreng van arbiter Letter man. Hoewel Letterman bepaald niet vlekkeloos floot, was de constatering van de Amster dammer ietwat overdreven. Rijnsburgse Boys kwam bij voorbeeld goed weg toen de scheidsrechter in de tweede helft over het hoofd zag dat doelman Lennert Hegie een las tige stuiterbal van Leonard Pluimgraaff achter de doellijn keerde. Voor de pauze kreeg Quick Boys een keer het voor deel van de twijfel. De doorge broken Steven Faber werd door doelman Peter Kromhout bui ten het strafschopgebied on deruit geschoffeld. Rijnsburgse Boys riep om rood, maar Let terman gaf slechts geel. Op Nieuw Zuid werd meteen duidelijk dat Quick Boys niet van plan was zijn tegenstander een handje te helpen in de jacht op de door kampioen Noord wijk beschikbaar gestelde tweede periodetitel. Hoewel Rijnsburgse Boys de wind in de rug had, was het Quick Boys dat in de eerste 45 minuten do mineerde. Veel kansen kregen de Katwijkers niet. Van der Plas kopte twee keer naast na vrije trappen. Aan de andere kant reageerde Kromhout attent op een kopbal van Martin de Louw. Bij een vrije trap van Martin den Haan had de sluit post geluk. Via de buitenkant van de paal verdween de bal naast het doel. Na de wisseling van speel- helft moest Rijnsburgse Boys het initiatief opnieuw aan Quick Boys laten. Een en ander resulteerde in de 54ste minuut in de enige goal van de wed strijd. Van der Plas kopte de bal uit een hoekschop van Van Schijndel terug naar Peter Kruit, die, eveneens koppend, voor 1-0 zorgde. Omdat Quick Boys geen genoegen nam met deze voorsprong en Rijnsburg- Mohammed Boulayoune (links) in se Boys moest komen, ontspon zich nadien een open wedstrijd. Kwalitatief was het niet den derend, maar spannend was het wel. Namens Rijnsburge Boys kopte Mohamend Boulay oune de bal naast het Katwijkse doel. En in blessuretijd ver duel met Jan Jeroen Schaap. dween een schot van invaller Wesley Slingerland eveneens net naast het houtwerk. Collega Hegie keerde inzetten van Jaco de Jong en John Kroon. Dezelf de Kroon presteerde het op lut tele meters van het doel de bal over de deklat te werken. foto kees van hoocdalem Quick Boys: Kromhout; Jan Jeroen Schaap, Van Dijk, Leonard Pluim graaff, Van der Plas; Van Schijndel (Timmermans), Flaton (Arwin Pluim graaff); Kroon, De Jong, Kruit, Rijnsburgse Boys: Hegie; Roest, Van Lochem, De Kort, Cadcl; Aalbersberg, De 1-ouvv (Slingerland), Den Haan; Buis (Boer), Faber, Boulayoune. is, Stephan Spruijt en Ralph Polman werden voor het duel be- Dor bewezen diensten. foto mark lamers BMi e heeft op gepaste wijze 'dgedienden uitgewuifd, afscheidswedstrijd van -°e,er las. Stephan Spruijt en Polman (hij kwam door "(Iblessure niet in actie) 'l-blauw met 4-2 van recht, dat nog in de race )r een periodetitel. ïdrecht kwam, nadat *t op de paal schoot, op 'aurus ronK Dick Rietkerk kreeg scrimmage voor het bal voor de voeten en via de handen van Ron 1 Op slag van rust Mario Biervliet gelijk uit ss van Remco van Bem- Na rust nam Barendrecht voor een tweede maal afstand. Koud uit de kleedkamer stond de verdeding van Lisse te sla pen bij een inzet van Lars van Delzen: 1-2. Remco van Bem- mel maakte nog binnen vijf mi nuten gelijk na een voorzet van Biervliet. René Ras luisterde zijn afscheidswedstrijd vervolgens met een doelpunt op: 3-2. Ver trekkend trainer Wim Eilander (naar RCL) gunde Ras en Spruijt vervolgens een pu- bliekswissel. De voor Ras in het veld gekomen Robin Kant maakte vlak voor tijd 4-2. FC Lisse: Bouman; Elmahdadi, Spruijt (75. Abbink),- Van der Zwet, Van der Lugt; Kee Hoei-Tan (85. Schaap), Ras (80. Kant), Biervliet; Van Bemmel, Si mons, Bozuwa. Noordwijk heeft zich zaterdag tegen Scheveningen ge spaard voor de nacompetitie. De kampioen beschouw de de ontmoeting met de nummer twee van de rang lijst als een veredeld oefenpotje: de motivatie ontbrak. Bij Scheveningen was dat zeker niet het geval. De for matie van Cock Jol had er duidelijk zin in en strafte het gebrek aan inzet van de kustploeg genadeloos af: 5-0. Net als vorige week in de kampioenswedstrijd tegen Rozenburg (8-5) kreeg het team van Ruud Bröring dus vijf treffers om de oren. Tien tegengoals in de laatste twee competitieduels: dat is precies een derde deel van het seizoenstotaal. Bröring maakte er geen probleem van. „We weten hoe hét komt. Het is simpelweg een gebrek aan concentratie." Als Noordwijk volgende week aan de strijd om de landstitel begint met de wed strijd tegen IJsselmeervogels, zal die concentratie er ongetwijfeld weer zijn. De verdediging zal er dan ook anders uitzien dan op Sportpark Houtrust het geval was. Naast de al enige tijd geblesseerde doelman Mar co Korff ontbraken voorstopper Cees Smit (licht ge blesseerd) en Patrick de Jong (gezinsuitbreiding). Tegen Scheveningen stond de jeugdige Robert Spaan opnieuw onder de lat en namen middenvelder Geerlig Azier en Rian van der Niet de plaatsen van Smit en De Jong in. Spaan en Van der Niet maakten geen sterke in druk en door de omzettingen ging er ook organisato risch nogal eens iets mis. Omdat Noordwijk met een slappe instelling speelde en niet kon steunen op de normaliter solide defensie, kon Scheveningen de num mer één een pak slaag geven. Daarmee maakten de groenhemden hun seizoen overigens niet goed. De teleurstelling over het missen van de titel is bij de Houtrust-bewoners groot. Jol: „Helaas ontbrak dit jaar de chemie in de groep. Verschillende spelers zijn te veel met hun eigen belangen bezig geweest. Dat is ten koste gegaan van het belang van Scheveningen." Dat het dit seizoen bij de ploeg van Jol allemaal niet zo voorspoedig verloopt, blijkt ook wel uit het vertrek van een flink aantal spelers. Goalie Dave Kraayenbrink kan niet overweg met Jol en vertrekt naar RKAW, voor stopper Robin Knoester keert na vier jaar terug naar Tonegido, Ron de Jager stopt, Reggie Martina heeft contacten met SC Cambuur en Jeffrey Rutten gaat naar Quick Boys. „Er is veel kritiek op Jol, maar als het erop aankomt durven de meesten het niet te zeggen. Veel spelers wil len aanvallender spelen, maar als je daarover begint, voelt de trainer zich gelijk aangevallen. Hij staat niet open voor de meningen van de spelers", meent Jeffrey Rutten. Jol legt de kritiek naast zich neer en gaat bouwen aan een nieuw team. „We spelen nu al vier jaar zo'n beetje met hetzelfde elftal en daarin staan nu zeven of acht dertigers. We gaan verjongen en dat kan ook geen kwaad. Een team moet van tijd tot tijd veranderen." Zaterdag werd de ontmoeting met Noordwijk door de ook al afscheid nemende arbiter De Jong tot twee keer toe stilgelegd om Knoester en Kraayenbrink met spelhervattingen genomen door Alex van Luyk, vloog over een heel rijtje verdedigers in het strafschopgebied heen voor de voeten van Collé. Hij volleerde de bal direct uit de lucht tegen de borst van de doelman en de losse bal vormde een prooi voor De Vos. Hij tekende met een simpel puntertje 2-1 aan. Het hoge tempo eiste in de slotfase zijn tol bij de 'oudjes'. Van Luyk kreeg kramp, Van der Linden, De Vos en Otto de Jon ge (na een autorit van veertien uur uit Italië net op tijd om mee te doen) konden zich niet veel meer dan strompelend over het veld verplaatsen. Het was tij dens het slotoffensief van DSO aan keeper De Merk en bovenal laatste man Peter Sloos te dan ken dat een verlenging uitbleef die normaal gesproken in het voordeel van het fittere DSO was geweest. Sloos torende let terlijk en figuurlijk uit boven zijn medespelers en gooide tot tweemaal toe zijn lichaam in de baan van een schot uit de twee de lijn. Zijn directe tegenstan der aan Zoetermeerse kant had in de voorgaande twee onder linge duels zeven keer ge scoord. Sloos was gebrand op revanche en kreeg die ook, in de vorm van een overwinning en het kampioenschap. "Willen we echt?' had Brussee in de ochtenduren bij de teambe spreking op het bord geschre ven. Het antwoord van zijn bonte gezelschap pupillen loog er niet om. „Prachtig, ook voor Brussee, vond Collé. „Want trainer zijn van zo'n groep, ik geef het je te doen." Lugdunum - DSO 2-1 (1-1). 9. Mid delkoop 0-1, 26. De Vos 1-1, 74. De Vos 2-1. Toeschouwers: 375. Scheids rechter: Jelgershuis Swilders. Geel: Van Riet (DSO) en Van der Linden (Lugdunum). Lugdunum: De Klerk. Groeneveld, Van Luyk, Sloos, Van As, De Best (71. De Haas), De Jonge, Van der Linden (82. Bargane), De Vos (77. Van Berkel), Collé, Watson. hoofdklasse a Derde periode: Quick Boys-Rijnsburgse Boys 1-0 (0-0). 54. Peter Kruit 1-0. Scheidsrechter Let terman. Toeschouwers 1500 Gele kaar ten: Peter Kromhout (Quick Boys). Michel Roest (Rijnsburgse Boys) SHO-Marken 1-1 (0-0). 48. Gerro Sanders 0-1. 69 Cassim Leeuwenburgh 1-1. Scheidsrechter: Constan Cebrian Toe schouwers: 1300. Gele kaarten: William van Grieken, Cassim Leeuwenburgh (SHO), Maikel Brons. Rogier Hoogland (Marken) Rode kaart: Pieter Batenburg (75 SHO). Byzonderheden: SHO en Mar ken spelen een beslissingswedstrijd. De verliezer degradeert, de winnaar speelt een P/D-duel. FC Lisse-Barendrecht 4-2 (1-1). 21. Dick Rietkerk 0-1, 44. Mario Biervliet 1-1, 49 Lars van Delzen 1-2, 50. Mario Biervliet 2- 2, 57. Rene Ras 3-2, 90. Robin Kant 4-2. Scheidsrechter; Van Haatten. Toeschou wers: 1000. Gele kaarten: Marcel Brienen, Fred Lagendijk (Barendrecht) Rozenburg-Excelsior M 0-5 (0-3). 12. Ro bert Visser 0-1, 14. Emanuel Monteiro 0- 2, 36. Robert Visser 0-3, 74, Davey Ver maas 0-4, 81. Davey Vermaas 0-5. Scheidsrechter: Roeland. Toeschouwers: 900 Gele kaarten: geen. Scheveningen-Noordwijk 5-0 (3-0). 9. Ron de Jager 1-0, 40. Robin Knoester 2-0, 45. Patrick Petrici 3-0, 53. Patrick Petrici 4-0, 81. Ron de Jager 5-0. Scheidsrechter: De Jong. Toeschouwers: 800. Gele kaarten Zwart Wit'28-Capelle 1-1 (0-1). 20. Wou ter Ooms 0-1, 88. Brian Stolk 1-1 (strot schop). Scheidsrechter: Bakker Toe schouwers: 1000. Gele kaart: Wouter Ooms (Capelle). Byzonderheden: Grens rechter Wirken viel ti|dens de warmmg-up geblesseerd uit Hij werd vervangen door de heer Geuze Hierdoor begon de wed strijd 15 minuten later. SHO en Marken voelde zich hierdoor benadeeld. ARC-Katwijk 2-1 (1-1). 5. Michel van Beest 1-0, 35. Vincent Bon 1-1, 82. Gi don Reinders-Folmer 2-1 Scheidsrechter Slot. Toeschouwers 800. Gele kaart: Ar mand Corijn (Katwijk). Noordwijk Scheveningen Excelsior M Rijnsb. Boys FC Lisse ARC Barendrecht Quick Boys Katwijk Capelle Zwart Wit'28 SHO Marken Rozenburg Noordwijk is kampioen. Rijnsburgse Boys vervangend periodekampioen Rozenburg is gedegradeerd Marken en SHO spelen beslissingswedstrijd Derde periode Exc. M+++ 9 21 ARC 9-16 FC Lisse 9-16 Katwijk 9-15 Topscorers: 1) Davey Vermaas (Excelsior M) 18 doelpunten. 2) Emanuel Monteiro (Excelsior M), Gerro Sanders (Marken) 16 doelpunten. 4) Ruud Bos (ARC), Patrick van Dam (Noordwijk) 15 doelpunten 6) Jerrel Linger (FC Lisse) 14 doelpunten 7) Ron de Jager (Scheveningen), Reggie Mar tina (Scheveningen), Hans van oer Plas (Quick Boys) 13 doelpunten. 10) Moha med Boulayoune (Rijnsburgse Boys) 12 doelpunten. hoofdklasse b Derde periode: Kloetinge D0V0 0-6, Spar ta Nijkerk-Huizen 0-1, Kozakken Boys WGZ 3-2, AVW'66-Bennekom 1-2, Heer jansdam-Achilles Veen 3-2, Volendam- Spakenburg 2-0, GWV-Hoek 1 -2. DOVO+ 25-49 Koz. Boys 25-33 Hoek 25-48 Huizen 25-31 Bennekom 25-43 Achilles V 25 29 Spakenburg 25-38 Sparta N. 25-27 GWV 25-37 Heerjansdam 25-24 Volendam 25-36 AVW'66 25-23 Kloetinge 25 34 WGZ 25-22 Derde periode Hoek 8-21 GVW 8-16 Bennekom 8-17 D0V0 8 15 hoofdklasse c Derde periode: ACV Harkemase Boy, 1 3, IJsselmeervogels-WOG 0-2, Nunspeet Flevo Boys 2 3. 0lympia'28 sc Genemui den 1-4, Urk-WHC 3-1, DVS'33-HZW 1 2, Drachtster Boys-Be Quick'28 1-0. IJss'vogels 26-59 DVS'33 26-34 Urk 25-52 Olympia'28 25 29 Genemuiden 26-51 ACV 26-29 Be Quick'28 26 44 Drachtster B 25 25 WOG 26 43 WHC 25-24 Flevo Boys 26-38 HZW 25-24 Harkemase B 25- Nunspeet 26-10 37 IJss'vogels is kampioen. Genemuiden ver vangend periodekampioen Nunspeet is gedegradeerd Derde periode W0G+++ 9-22 Genemuiden 9-17 Urk++ 8-17 Be Quick'28 9-16 Nacompetitie: De Sleutels MVKV 2 3 MVKV 1-3 Sleutels SV'35 0-0 bloemen uit te wuiven. Voor Martina (afwezig wegens een rugblessure), De Jager - Jol hoopt hem nog om te praten - en de buiten de selectie gelaten Rutten was geen boeketje. De Noordwijk-spelers daarentegen kre gen voor aanvang van het duel allen een fraaie bos bloemen overhandigd. „We hebben nog overwogen om met het tweede elftal te gaan. Uit respect voor Scheveningen hebben we dat niet gedaan en zijn we met het eerste team gekomen. De motivatie was er echter niet. We speelden met de handrem erop. Het was alleen zaak geen boekingen op te lopen en geen blessures aan de wedstrijd over te houden. Wat dat be treft hebben we het goed gedaan", aldus trainer Bröring. Ron de Jager was de eerste die profiteerde van de matige wedstrijdinstelling van de opponent. Hij from melde in de openingsfase de 1 -0 binnen na een voorzet van de actieve Patrick Petrici. Noordwijk zocht weinig overtuigend naar een antwoord. Verder dan een paar fraaie acties van Rocky Pitti en een gemiste kans van Marco Kleijn kwam de ploeg niet. In de slotfase van de eerste helft werd het duel beslist door een rake knal van Knoester en een gaaf doelpunt van Petrici. Na de pauze bepaalden opnieuw Petrici en De Jager de eindstand op 5-0. Noordwijk strandde, tussen de Scheveningse goals door, steeds op de prima keepende Kraayenbrink. Noordwijk: Spaan; Van Kins, Ten Brinke, Azier, Van der Niel; De Jong (46.Korbee), Reinders, Van der Laan (46.Smits); Kleijn, Van I )am lbo Karrcinansi, l'illi. Beslissingsduel SHO - Marken De beslissingswedstrijd tussen SHO en Marken wordt op zater dag 15 mei afgewerkt bij Rijns burgse Boys. liet treffen begint om 14.30 uur. SHO en Marken zijn in de hoofdklasse A gelijk geëindigd. De verliezer degra deert. De winnaar moet een promotie/degradatiewedstrijd spelen. Ereleden Rijnsburg Rijnsburgse Boys is sinds vrij dag twee ereleden rijker. Piet van Egmond en Gerard van Zuylen, tijdens de ledenverga dering teruggetreden als res pectievelijk voorzitter en secre taris, werden als zodanig be noemd. De club biedt het (wee tal op 4 juni een afscheidsre ceptie aan.

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 21