Barcelona verheugt zich op Braziliaanse samba Katwijk bekert verder Sport Leiden weer decor NK jeugdschaak Quick Boys en Zwart Wit'28 scoren niet in zeven minuten ASC op weg naar titel WSB schakelt Noordwijk uit Van der Sloot in Saxo Cup Een 'negen' voor UVS'er Charité WOENSDAG 28 APRIL 1999 chef willem spierdijk. 071-5356464, plv.-chef janet v Extra dopingtests voor grote ronden lausanne Voor het begin van de Ronde van Italië, de Ronde van Frankrijk en de Ronde van Spanje dienen alle deelnemende wielrenners een extra dopingcontrole te ondergaan. Dat is het bestuur van de internationale wielerunie (UCI) overeen geko men met de organisatoren van de drie grote wielerronden. Ren ners die aan alledrie de rondes deelnemen dienen ook een bloedonderzoek te ondergaan. Brinkman gaat terug naar SCHC bilthoven Hockeyer Jacques Brinkman sluit volgend seizoen zijn rijke joopbaan af bij hoofdklasser SCHC, de club waar hij ooit begon. De 32-jarige recordinternational (292 caps) trainde de afgelopen twee maanden al mee in zijn woonplaats Biltho ven. Brinkman werd begin dit jaar bij Amsterdam uit zijn trai nersfunctie gezet. Kort daarna moest hij ook als speler vertrek ken bij de verdeelde selectie. De Vogel blijft bij AZC alphen aan den rijn Trainer Ron de Vogel heeft zijn contract met AZC met een jaar verlengd. De Vogel, oud-speler van de waterpolo-hoofdklasser, volgde twee jaar geleden Jacob Spijker op, die de Alphense club halverwege het seizoen verliet. De Vo gel traint de selectie van AZC en stuurt coaches en trainers van andere teams aan. Lefebvre captain cricketelftal Amstelveen Roland Lefêbvre is de nieuwe captain van het Ne derlands cricketelftal. De speler van HBS volgt VCC'er Tim de Leede op, die zich volledig op het batten en bowlen gaat con centreren. Dinsdag 4 mei speelt Nederland in Deventer een wedstrijd voor de NatWest Trophy tegen de Britse county Cam bridgeshire. Hodgson keert terug bij Inter milaan Trainer Roy Hodgson keert terug bij Internazionale. De Engelsman maakt het seizoen bij de club van onder anderen Ronaldo en Aron Winter af. Inter staat in de serie A op de ne gende plaats. Het bestuur nam de afgelopen maanden al af scheid van twee trainers. In december moest Luigi Simoni ver trekken, vorige maand zag zijn opvolger Mircea Lucescu het nutteloze van zijn werk in en keerde terug naar Boekarest. Voor volgend seizoen heeft Internazionale Marcello Lippi gecontrac teerd. Rapidschaak op Koninginnedag leiden Het open rapidkampioenschap van de Leidse Schaak bond wordt op vrijdag 30 april gehouden in zalencentrum De Werf aan de Schoolstraat 4 te Voorschoten. Dit kampioenschap, georganiseerd door de schaakvereniging Voorschoten, bestaat uit zeven ronden van twintig minuten per persoon per partij. Het toernooi strat om 10.00 uur en de prijsuitreildng wordt ver wacht om 17.00 uur. schaken» jan bey Leiden vormt van drie tot en met elf mei weer het decor van van het Nederlands kampioen schap schaken voor jongeren tot 20 jaar. Plaatsen van han deling zijn de Waag en buurt huis Op Eigen Wieken in de Merenwijk. Morgen zal, ter in troductie van het toernooi, op het Centraal Station Leiden voor en tegen het schakende treinpubliek een simultaanse ance worden gegeven door de Leidse grootmeester John van der Wiel. Als blikvangers zullen twee levende schaakruiters het publiek naar de stationshal lokken. Op zaterdag 8 mei zul len bij de ingang van De Waag enkele schaakdemonstraties plaatshebben, waarvan een door de Leidse grootmeester Jeroen Piket. Bij de mannen /jongens tot 20 jaar (A-jeugd) is drievoudig kampioen Ruud Janssen ook nu weer favoriet voor de titel. Hoewel hij dit jaar scherpe te genstand zal ondervinden van de Leidenaren Jeroen en Tho mas Willemze en internatio naal meester Sipke Ernst. Bij de vrouwen/meisjes tot 20 jaar is Mariska de Mie een sterke favoriet voor de titel. In de categorie tot 16 jaar (B-jeugd) is Frank Erwich een sterke Leidse kanshebber en in de categorie tot 14 jaar (C-jeugd) vinden we drie Leid se kanshebbers met Jan Smeets, Mare Erwich en Joris de Wind. De winnaars plaatsen zich rechtstreeks voor de komende Europese jeugdkampioen schappen in Griekenland. De gemeente Leiden heeft voor de mooiste partij een extra prijs beschikbaar gesteld. DUIVENTIL Wilt U iets melden? Bel 071-5356461 (Wim van DuivenbodeJ gelijks tussen 10.00 en 14.00 uur. Faxen mag ook: 071-5321S E-mail: redactie.ld@damiate.hdc.nl leiden ruud pattiapon Quick Boys reisde voor zeven minuten voetbal af naar het Rotterdamse Zwart Wit'28. Het betrof het restant van een duel van 3 oktober, dat in verband met het inbrengen van een fou tieve spelerswissel door de Kat- wijkers moest worden overge daan. Veel baat hadden de clubs er niet bij. De stand be gon en eindige met 2-2. Toch slaagde Katwijker Ray mond Flaton er in die korte tijd in tot twee keer toe in de fout te gaan. Eerst speelde hij de bal te kort terug op Peter Kromhout, waardoor Alex Voortmeyer leek te scoren. De Rotterdammer miste. Daarna verspeelde Flaton de bal aan Brian Stolk, die gehaast over schoot. De Rotterdammers kregen nog een kans. Na een hoekschop kopte Xander van der Veeke net naast. Wat Stolk betreft maakte trainer Cees Tempelaar zich vooraf nog boos. De Rotterdammer zou niet op de spelerslijst van 3 ok tober hebben gestaan. Stolk was destijds echter invaller en na tussenkomst van de arbiter werd het brandje snel geblust. De vriendschappelijke wedstrijd Barcelona-Brazi lië vanavond in Camp Nou vormt het absolute hoog tepunt van het eeuwfeest van de Barcelonese voet balclub. Als helden zijn de Zuidamerikaanse 'Samba- dansers' van trainer Wan- derley Luxemburgo de af gelopen dagen binnenge haald in de Catalaanse hoofdstad. De drie R-en, Ronaldo, Romario en Ri- valdo zijn nog altijd de lie velingen van het Bar^a-pu- bliek, hoewel Romario en Ronaldo indertijd allebei met veel trammelant uit Barcelona vertrokken. barcelona gpd De Catalanen verheugen zich op deze bijzondere wedstrijd, die door sommigen wordt beti teld als de interland Nederland- Brazilië, vanwege de acht Ne derlandse spelers plus trainer Louis van Gaal die deel uitma ken van het huidige Barcelona. Bondscoach Frank Rijkaard gaf toestemming aan de zes Ne derlandse internationals, die deel uitmaken van de selectie (Patrick Kluivert, Frank en Ro nald de Boer, Philip Cocu, Mi chael Reiziger en Boudewijn Zenden) hun feestje te vieren in Camp Nou. Van Gaal zal van avond trouwens met een wat ongebruikelijke opstelling aan treden. Onder druk van de Ca talaanse media heeft hij beloofd jong talent uit eigen huis te la ten spelen, zoals Xavi en Gabri. Bar^a zal het ook zonder de Brazilianen Rivaldo en Giovan ni moeten doen, omdat die meespelen in de Braziliaanse selectie. Dat bracht Rivaldo gis teren even in grote verlegen heid toen een verslaggever hem vroeg of hij voor Brazilië of Bar celona was. „Ais ik scoor zal ik niet juichen, uit respect voor mijn club", zei hij. Ronaldo, die een moeilijke periode doormaakt bij Inter, genoot zichtbaar van het en thousiasme waarmee hij door de Bar^a-aanhang werd be groet. Dit staat in schrille tegen stelling tot zijn pijnlijke erva ring van afgelopen zondag, toen zijn auto door Milanese supporters met flessen werd bekogeld na de 1-3 nederlaag van zijn ploeg tegen Udinese. Tegen de hem achtervolgende media zei Ronaldo gisteren dat hij twee jaar geleden graag bij Barcelona was gebleven, maar dat hij was vertrokken vanwege de starre houding van de Bar^a- directie. Naast het hoge sportieve ge halte krijgt de wedstrijd van- leiden ruud pattiapon In de vierde klasse speelde UD- WS gisteren met 1-1 gelijk bij degradatiekandidaat Azzurri. Ali Yilmaz opende de score voor de slecht spelende Leide- naars en Yachya Farhane kreeg een open kans om de stand uit te breiden. Hij miste jammer lijk. Azzurri kwam door Johnny Lucerna in de tweede helft op gelijke hoogte, ondanks het feit dat de ploeg uit Wassenaar van wege een rode kaart voor Ro nald Wetering met 10 man ver der moest. ASC heeft na de de 0-4 winst bij AVS aan een punt genoeg om zich winnaar te noemen van de vijfde klasse serie BI. In de eerste helft waren beide ploegen nog aan elkaar ge waagd, maar na rust kreeg ASC een overwicht. Voor de Oegst- geestse treffer zorgden Bob Kolthof, Sander de Wolf, Coen Bouter en Tibo van Wingen. alphen aan den rijn Autocoureur Sandra van der Sloot maakt komend weekeide in het Franse Magny Cours haar debuut in de Citroën Saxo Cup. De 24- jarige Alphense is daarnaast met een BMW 320 coupe nog actief in het Nederlandse Tourwagenkampioenschap. Nadat Van der Sloot bij Mitsubishi stopte, zag het er naar uit dat ze in het racejaar 1999 zich louter op de tourwagentitel moest rich ten. Haar in Woubrugge woonachtige monteur René Cardol kwam op het idee, nadat deelname aan de Duitse Saxo Cup niet door ging, om aan de Nederlandse versie van deze klasse deel te nemen. leiden ruud pattiapon De zaterdagclubs hebben in de halve finales van de Amstel Cup nog één vertegenwoordiger in de strijd. In een turbulente wedstrijd won Katwijk in Voor burg met 0-1 van de zondag hoofdklasser Tonegido. Twee deklasser WSB zorgde voor een verrassing door hoofdklasser en titelkandidaat Noordwijk met 3- 1 te verslaan. Rijnsburgse Boys ging in Den Haag met 2-0 ten onder tegen HMSH. WSB - Noordwijk 3-1 Noordwijk bracht bracht in ver band met de titelaspiraties een veredeld tweede elftal in het veld. WSB was trad wel com pleet aan en was van meet af aan sterker. De thuisploeg kwam op voor sprong door een vrije trap van René van der Meer. Vijf minu ten later was het alweer gelijk. Jelle Korbee reageerde attent voor het WSB-doel en schoot schitterend in. Na rust nam de ploeg van Ruud de Groot definitief af stand. Op een voorzet van Mar tin Aanhane kopte Mark Ens WSB naar 2-1. Na een voorbe reidende actie van Rober Marij- nen besliste Aanhane het duel in het voordeel van WSB. Tonegido - Katwijk 0-1 Voor beide ploegen was arbiter Sheombarsing de gebeten hond. Zonder zich te excuseren be gon de leidsman twintig minu ten te laat aan de wedstrijd. Daarna deelde hij acht gele kaarten uit, waarvan twee aan Voorburger Mark Moens, plus twee directe rode kaarten; aan de Tonegido-trainer John Koole en zijn elftalleider Aad Erhardt. Er werd ook nog gevoetbald. Om ook voor Katwijk onbeken de redenen mocht Peter van Duyn een vrije trap nemen, die hij verzilverde. „We zijn er niet trots op", al dus Katwijker Cees Haasnoot, „we begrepen er niets van." De clubs overwegen een klacht te gen de Haagse arbiter in te die nen. HMSH - Rijnsb. Boys 2-0 Rijnsburgse Boys wilde graag de halve finales halen, maar slaagde daar niet in. De Rijns burgers kregen slechts kleine kansjes, maar die waren aan Wesley Slingerland en Moha- med Boulayoune niet besteed. HMSH-spits Dennis Schroe- vers was de scherprechter. Hij nam beide Haagse treffers voor zijn rekening. Martin de Louw knalde vijf minuten voor tijd de bal op de lat. SCOREBORD PRIJSVRAGEN Lucky Ten van dinsdag 27 april: 2-11-19- 27-30-38-41-42-45-47-57-58-65-66- 67-70-71-73-76-79. (onder voorbehoud) Zaterdagamateurs Hoofdklasse A; Rozenburg - SHO 1-2 Stand onderaan.- QuickBoys 24-33 Zwart Wit'28 24-26 Capelle 24-29 Marken 24-25 SHO 24-28 Rozenburg 24-5 Rozenburg gedegradeerd Zondagamateurs Hoofdklasse A sc Feyenoord - AFC '34 1-0 Stand onderaan Flevoland 24-36 Nijenrodes 24-26 UVS 24-28 scFeyen 23-22 AFC'34 24-28 DHC 23-17 Holland 24-28 DWV 24-14 Eindhoven, WK Rapid: Tiende ronde, eerste partij: Gantwarg (WRu) - Valneris (Let) 0-2, Ba (Sen) - Clerc (Ned) 2-0, Georgiev (Rus) - Baljakin (WRu) 1-1, Wiersma (Ned) - Schwarzman (Rus) 1-1, Tsjizjov (Rus) - Samb (Sen) 1-1, Scholma (Ned) - Koifman (Isr) 1-1. Twee de partij Valneris - Gantwarg 1-1, Clerc - Ba 1-1, Baljakin - Georgiev 1-1, Schwarz man - Wiersma 1-1, Samb - Tsjzizjov 0-2, Koifman - Scholma 1-1 Stand: 1 Georgiev 25 punten, 2. Baljakin en Schwarzman 24, 4. Wiersma, Tsjzizjov 22, 6 Valneris 21, 7 Ba, Clerc en Koif man 19, 10. Gantwarg 18, 11. Scholma 15. 12 Samb 12. standen: Higgins (Sch/1) - Lee (Eng) 8-0, Hendry (Sch/2) - Stevens (Wal) 6-2, Wil liams (Wal) - Doherty (ler/4) 11-5, 0'Sulli- van (Eng/3) - Parrott Eng) 11-5. Wedstrijden worden woensdag voortgezet. TENNIS München, mannen, 1,1 miljoen gulden: Eerste ronde: Vinck (Dui) - Delgado (Par) 6-4 3-6 7-5, Burgsmüller (Dui) - Solves (Fra) 3-6 6-3 6-2, Pavel (Roe) - Kornienko (Rus) 6-4 6-0; Haas (Dui/4) - Calatrava (Spa) 4-6 7-6 6-4, Dreekmann (Dui) - Lju- bicic (Kro) 4-6 6-4 6-4, Zabaleta (Arg) - Portas (Spa) 6-3 6-4, Squillari (Arg) - Sca la (Ita) 6-2 6-2, Ferreira (ZAf/5) - Becker 3-6 6-3 6-4, Gross (Dui) - Puerta (Arg/8) 7-6 7-5, Santopadre (Ita) - Kuerten (Bra/3) 6-3 6-2. Baseball league Kinheim - Expos 3-9 Neptunus - Pioniers 6-8 HCAW-Twins 14-0 Praag, mannen, 1 miljoen gulden: HONKBAL Eerste ronde: Zib (Tsj) - Safin (Rus/4) 1-6 6-1 7-5, Nicolas (Spa) - Kroslak (Slv) 6-2 6-0, Pioline (Fra/3) - Novak (Tsj) 7-6 0-6 7-6. Tsjerkasov (Rus) - Miketa (Tsj) 5-7 6- 4 6-2, Puentes (Spa) - Tarango (VSt) 6-2 6-1, Stanoytchev (Bul) - Liukko (Fin) 6-2 6-3. Mie (Aus/8) - Pr.eto (Arg) 6-2 6-4, Vi- SNOOKER cente (Spa) - Ketola (Fin) 6-1 6-3. From- berg (Aus) - Kafelnikov (Rus/1) 6-4 2-6 6- mes. tussen- A Lapentti (Ecu/7) - Svetlik (Tsj) 6-0 6-4, Tabara (Tsj) - Stepanek (Tsj) 6-4 6-1, Iva nisevic (Kro/2) - Hantschk (Dui) 7-6 duis- Atlanta, mannen, 650 000 gulden: Eerste ronde: Koubek (Tsj) - Woodbridge (Aus) 6-2 7-6, Grosjean (Fra/5) - Mamiit (VSt) 6-7 7-5 6-1, Canas (Arg) - Draper (Aus/6) 6-4 6-3, Martin (Spa) - Labadze (Geo) 6-2 4-6 7-6, Chang (VSt/4) - Pozzi (Ita) 6-4 6-2, Filippini (Uru) - Korda (Tsj) 7-5 6-1, Woodforde (Aus) - Hewitt (Aus) 2- 6 6-3 6-4, Stoltenberg (Aus/2) - Goldstein (VSt) 6-4*6-1, Larsson (Zwe/8) - Van Herck. (Bel) 6-3 6-2. Hamburg, vrouwen, 1 miljoen gulden: Eerste ronde: Van Roost (Bel/6) - Rittner (Dui) 6-4 6-0, Tauziat (Fra/5) - Likho- vtseva (Rus) 6-4 6-1, Serna (Spa) - Plisch- ke (Oos) 6-0 6-3, Sanchez-Lorenzo (Spa) - Fusai (Fra) 7-6 6-2. Bol, vrouwen, 285 000 gulden: Eerste ronde: Majoli (Kro/2) - Hejdova (Tsj) 6-2 6-4. Pitkowski (Fra/5) - Husarova (Slv) 6-2 6-2, Kostanic (Kro) - Srebotnik (Slv) 6- 4 1-6 6-2, Kleinova (Tsj) - Graham (Aus) 6-3 6-7 7-5, Martinez-Granados (Spa) - Ahl (Gbr) 7-5 6-0. Talaka (Kro) - Cnstea (Roe) 7-6 7-6. Torrens Valero (Spa) - Schwartz (Oos) 6-2 6-4, Morariu (Vst/4) - Kucerova (Tsj) 6-2 6-2, Sandu (Roe) - Co- cheteux (Fra/6) 6-4 7-5, Diaz-Oliva (Arg) - Krizan (Slv) 2-6 6-0 7-6-, Gersi (Tsj) - Pisik (Slv) 0-6 6-4 7-5, Masante (Arg) - Bracun (Kro) 7-5 6-3. avond een extra feestelijk tintje door de aanwezigheid van ko ning Juan Carlos en 235 ex-spe- lers van Barcelona die de wed strijd vanaf de tribune zullen volgen. De organisatoren zijn teruggegaan in de tijd tot de ja ren dertig om de veteranen op te sporen. Onder hen figureren grote namen als Kubala, Schus ter, Lineker en natuurlijk de Nederlanders Cruijff en Ronald Koeman. ODB heeft de achterstallige wedstrijd tegen Forum Sport met 6-0 gewonnen. De Haagse club staat nu met 48 punten uit 20 wedstrijden aan de leiding van de vierde klasse B. Rooden- burg heeft een punt minder Kranenburg heeft zondag de kwartfinale van de Amstel Cup met 3-1 van ADO Den Haag ge wonnen Maarten Bak is voor enige tijd uitgeschakeld. De Leidse spits brak tijdens de wedstrijd FC Den Bosch-ADO Den Haag zijn pols Scheve- ningen-doelman Dave Kraaij- enbrink komt.in het nieuwe voetbalseizoen uit voor het Leidschendamse RKAW John Blok (Scheveningen) is geslaagd voor zijn diploma Oefenmees- ter II Trainer Paul van Oosten, volgend seizoen naar Loosdui nen, is door het bestuur van LENS met onmiddellijke ingang op non-actief gesteld Keepers trainer Hans Schot gaat weg bij Rijnsburgse Boys. Chris Hoge- weij (ADO Den Haag) wordt zijn opvolger. Arie van Dijk en Wim Driebergen gaan de C- jeugd van trainen. Oud-speler Dick Heemskerk wordt elftalbe geleider van de hoofdmacht Elbert Hulsbos is ingegaan op een aanbieding van Kagia om daar jeugdtrainer te worden. De Leidse trainer Edwin Eijsakkers (Wesdandia) wordt jeugdtrainer bij ADO Den Haag Bij IJssel- meervogels is men woest op plaatsgenoot Spakenburg. De kampioen beschuldigt Spaken burg dat zij Gerard van der Nooij en Pascal de Bruyn voor veel geld willen wegtrekken Tijdens het jubileumfeest is Jan de Bruin door de leden be noemd tot ere-voorzittër van v.v. Alphen. De Bruin was al erelid Op woensdag 5 mei spelen er twee jeugdelftalletjes van Feyenoord tegen de jeugd van ASC. Plaats van handeling: De Kempenaerstraat. Aanvang 13.00 uur De rentree van Alf- ons Groenendijk heeft, maar een half uur geduurd. De mid denvelder van FC Utrecht viel tegen Valleivogels uit met de zelfde voetblessure die hem twee maanden teisterde Na een groot aantal jaren staat er op vrijdag 18 juni weer een wie lerronde van Katwijk aan Zee op de kalender. De organisatie is in handen van Dirk van Bee- len van wielervereniging $,6: r Bollenstreek Aart Vierhou is weer in training. De Swi| ner is bijna hersteld van ee bekkenbreuk. Zijn doel is i steeds deelname aan de T< de France Walter de Koki j achttiende geworden in de Zeeuwse Adriaan de Schipj Trofee. Leidenaar Werner i i wischer kwam ten val en ni 1 zich met schaaf- en vleeswi l den laten behandelen in hi j ziekemhuis Ton van Duy\ r, bode (Noordwijk) won in L een regionale wedstrijd. Hij klopte zijn plaatsgenoot Pie Ridder en Rob Roskam uit Voorhout Martin Hersma werd in Lexmond derde in rit achter de derny's voor schaatsenrijders. Gianni Ro me werd winnaar voor Jan Een klap voor het Poolse rennen. Vijf renners van de ploeg Mroz waren betrokke c een zwaar verkeersongeval - lofte Paul Sozic was op slag Q dood. In het ziekenhuis kui men nog twee renners te ov lijden. De andere twee com kunnen nooit meer wielrei Redouan Bouda (22) is in E da kampioen van Nederlan boksen geworden. De Leidt naar won op punten van de Fries Bijlsma Rick Engelkt (Hazerswoude) reed op Zai s voort zijn Renault total-losi a race werd enige tijd stilgele n De inschrijving voor de neg e de triadon van Noordwijkei a| hout (4 juli 1999) is geopen kan ingeschreven worden telefoonnummer 0252-376 of 376230 Bij het Negende delingentoernooi korfbal bi TOP in Sassenheim op 30 zijn Samantha Ciggaar (T( Arenda Heemskerk (Madjoj Noor Holthausen (Tempo), ry Deelstra (Tempo) en Ivo Sommen (TOP) voor het Ri, delflandteam geselecteerd1^ DOS-tumer Derrick Allport heeft zich in het Limburgse e Schinnen geplaatst voor de nale van het Nederlands ka - pioenschap op 29 mei in Zi >c woide Cedric Teeuwen uil zerswoude heeft de Polderl r( gewonnen. De volgende loi jj uit de serie is op 30 mei H ,n goalballteam van De Sleutel e( kampioen van de eerste klas ,n geworden. Op zaterdag 12 ji houdt de kampioen een inti nationaal toernooi ter gelr k$4QTjarig bestj Boussatta vijf jaar langer in Alkmaa alkmaar anp Dries Boussatta heeft zijn contract bij AZ met vijf jaar verlengd 26-jarige international uit Amsterdam kwam in de zomer ovei FC Utrecht. Hij tekende een verbintenis tot medio 2003. Mei dediger Urvin Lee van Fortuna Sittard bereikte AZ overeens ming. Met nog enkele wedstrijden te gaan, is de strijd om de titel voetballer van het jaar in alle hevigheid ontbrand. Berry Cha rité deed goede zaken. De Haagse aanvaller van UVS kreeg voor zijn sterke optreden tegen Nijenrodes een 9. De Leide- naars werden sowieso hoog be oordeeld met vijf achtten. Bij de vijf zaterdaghoofdklassers was het aantal dikke voldoendes op de vingers van een hand te tel len. Lennert Hegie (Rijnsburgse Boys), Patrick van Dam (Noord wijk), Fred Admiraal (ARC), Ma rio Biervliet (FC Lisse), Aad Bo- zuwa (FC Lisse) en Edwin Rob bers (Katwijk) kregen een acht. Drie Rijnsburgers kregen een vijf: Buis, Bloem en Boulayou ne. Verder was er een onvol doende voor de aanvallers Pitty van Noordwijk en Van Beelen van Quick Boys. Nijenrodes-UVS 0-6. D. de Heiden 8 75. Borst Pikaar 7 Van Heiningen 8 Akerboom 7 Roest 62 VanGrootveld 7 Yener 8 Parrel 7 D. v/d Helden 8 Honsbeek 7 (- De Kievit) 7 Montagne 7 Charité 9 Rijnsburgse Boys-Barendrecht 0-0 Hegie 8 De Louw Roest 6 Den Haan De Kort 6 Faber Cadel 6 Buis Van Lochem 7 66. Bloem Aalbersberg 6 Boulayoune 83 Borst WIELRENNEN Circuit des Mines Eerste etappe: 1. Boerman (Tubbergen), 2. Prydzial (Pol), 3. Kaspoetis (Lit). Ronde van Nedersaksen: Vijfde etappe Königslutter - Duderstadt: 1. Pollack (Dui) 159,7 km in 4.08.27, 2 Henrix (Dui), 3. Werner (Dui), 4. Trkal (Tsj). 5. Hirsch (Dui). Klassement: 1. Schmidt (Dui) 21.28.33, 2. Pollack 0.14, 3. Rittsel (Zwe) 0.19 Ronde van Trentino: Tweede etappe Linz-Linz 1 Forconi (Ita) 176,7 km in 4.34.14, 2 Simon. (Ita), 3. Clavero (Spa), 4 Pantani (Ita). 5. Savol- delli (Ita). Klassement: 1. Savoldelli 10/41.45. 2. Si moni 0 07. 3 Clavero 0.09, 4 Sgambellu- ri (Ita) 0.10, 5. Pantani. Rozenburg-ARC 0-2 Admiraal 8 65. Reinders-F. 6 Van Orssagen 7 Westenberg 6 46. M. van Beest 6 68. Van Tol 7 Balkhoven 7 Van Meggelen 6 Jansen 7 Bos 7 P. Bloemheuvel 7 R. Blok 6 Hordijk 7 M Bloemheuvel 7 FC Lisse-Katwijk 1-3 FC Lisse: Bouman 7 Ras 7 Elmahdadi 7 Biervliet 8 Van der Zwet 7 Van Bemel 7 Spruyt 7 60. Simons 7 Van der Lugt 8 Bozuwa 8 Hoei Tan 6 80. Kant 71.Abbmk - Linger 6 Katwijk: H. van Duyn 7 65. Lentz 7 Robbers 8 Van der Plas 7 Bon 7 P. van Duijn 6 Van der Meer 7 M. de Ridder 7 Kwestro 7 Zwaan 6 Slootweg 7 85. Ben Said Molenaar 7 Berry Charité. Quick Boys-Noordwijk 1-3 Quick Boys: Van der Niet 7 Kroon J.J. Schaap 7 Van Hooy Pluimgraaff 7 Kruit Van Dijk 7 J. Schaap Van der Plas 7 Van Beelen Van Schijndel 6 66 Ruwaard Noordwijk: Spaan 7 Azier 7 Van Kins 7 Van Dam 8 Ten Brinke 7 Kleijn 6 Smit 7 71. Korbee P. de Jong 7 Pitti 5 W. de Jong 6 60. Van der Laan 7 Reinders 6 De "Voetballer vari het Jaar" ontvangt een reischeque ter waarde van 2500 gulden. Deze prijs wordt uitgereikt op het Eleven Voetbalgala dat op za terdag 12 juni in Congrescentrum Leeuwenhorst in Noordwijkerhout wordt gehouden. Informatie over het voetbalgala op: www.hengstadvocaten.nl/voetbalga- ZATERDAG 12 JUN11? Info: tel. 071 40810 Ronaldo stond gisteren weer eens op het trai ningsveld van Barcelona.

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 22