Personeel Personeel Personeel A Start Groep 3 Boy*s Cunera groepsleiders m/v medewerkers groepsbegeleiding m/v individueel begeleiders m/v oproepkrachten m/v Medewerker Automatisering Multegra enkele jongerenwerkers Timmerlieden/Kozijnmonteurs Leerling kozijnmonteurs B R I L 24 AHKIL 1999 Stichting Cunera, tot 1992 Lidwinahuis en Huize Angela, beheert in Den Haag en Leiden orthopedagogische centra voor de behandeling van jongeren met een licht verstandelijke handicap, variërend in leef tijd van 6 tot 22 jaar. Onderdeel van de Angela Stichting, ontstaan uit het, In 1931 begonnen, werk van de zusters Ursulinen van Bergen (N-H). Bestaat inmiddels uit huize Ursula en de Viergangschool (Nieuwveen), de Cunera- huizen (Leiden en Den Haag) en de Schievaart-woningen en dagcentra (Schiedam, Vlaardingen en Maassluis). Meer dan 900 medewerkers bieden daar aan ruim 700 mensen van alle gezindten liefdevol eigentijdse zorg. behandeling en ontwikkelingsmogelijkheden. In groep 3 van onze locatie in Leiden zullen per 1 juni 5 jongeren opgenomen worden in de leeftijd van 9 tot 17 jaar. De 5 jongeren beschikken niet over een leeftijdsadequaat kennis-, inzicht- en vaardigheidsniveau m.b.t. sociale redzaamheid. Een van de 5 jongeren laat ernstige gedragsproblematiek zien, die begeleid zal worden middels een Bijzonder ZorgPlan. Deze kinderen hebben behoefte aan een kleine leefgroep met een beperkte hoeveelheid interacties en prikkels. Voor het ontwikkelen van sociale vaardigheden zal de nadruk liggen op het Competentievaardigheidsmodel. De werktijden liggen vooralsnog in de ochtend, de naschoolse tijden, de weekenden en de schoolvakanties. We zoeken Functie-informatie - Het ontwikkelen, uitvoeren en bewaken van het behandelingsplan. - Het uitvoeren van afgesproken basale zorgactiviteiten. - Het begeleiden van de groep en groepsdynamische processen. - Het onderhouden van contacten met ouders, plaatsende instanties en scholen. Functie-eisen - Diploma MBO-SPW, HBO-SPH of gelijkwaardig. - Minimaal 23 jaar. Startend vanuit de observatie goed kunnen omgaan met de methodische cyclus. - Eigen handelen en dat van anderen ter discussie kunnen stellen en open kunnen communiceren. - Werken met een grote mate van zelfstandig tijdig kunnen inwisselen voor intensieve samenwerking en afstemming. Arbeidsvoorwaarden Deze functie is ingedeeld in functiegroep 40. De arbeidsovereenkomsten die geboden worden, zijn: - 70% a 80% voor onbepaalde, tijd - ca. 60% voor bepaalde tijd. Functie-informatie - Wij zoeken iemand die gedurende de schoolweken op maandag tot en met vrijdag van 07.00 uur tot 10.30 uur bovengenoemde 5 jongeren wil begeleiden bij het opstaan, (zelf)verzorging, naar school gaan, etc. - Het verrichten van uiteenlopende huishoudelijke werkzaamheden, waaronder linnenverzorging, het opbergen en klaarleggen van kleding, boodschap pen doen, koken, etc. - In beperkte mate het onderhouden van contacten met ouders, instanties en scholen. Functie-eisen - Studerend voor een diploma MBO-SPW of gelijkwaardig. - Affiniteit en bij voorkeur enige ervaring met de doelgroep. - Beschikken over praktische vaardigheden wat betreft huishoudelijke activiteiten. - Groepsgericht kunnen werken. - Eigen handelen en dat van anderen ter discussie kunnen stellen en open kunnen communiceren. - Zelfstandig kunnen werken. Arbeidsvoorwaarden - De functie is ingedeeld in functiegroep 30. De arbeidsovereenkomst bedraagt dan 50%. Het is ook mogelijk dat dit contract gedeeld wordt door 2 medewerkers. De werktijden in periodes van schoolvakanties zijn nog bespreekbaar. Functie-informatie - Het individueel begeleiden van jongeren met ernstige gedragsproblematiek. - Ondersteunen van de groepsleiding bij de uitvoering van het bijzonder zorgplan. - Het verzorgen van observaties en rapportage conform het behandelingsplan en de vastgestelde methodiek. - MBO-SPW of studerend hiervoor. - Minimaal 21 jaar. Arbeidsvoorwaarden - De functie is ingedeeld in functiegroep 35. De arbeidsovereenkomst is gekoppeld aan de duur van het bijzonder zorgplan. De arbeidsduur bedraagt tussen de 16 en 32 uur per week. Voor alle bovenstaande functies geldt nog het volgende Bij stichting Cunera is vraaggestuurde zorg het uitgangspunt. Het creëren van een veilig pedagogisch klimaat voor de kinderen in de groep is daarbij een must. Groep 3 is een nieuwe groep, waarbij een flink appèl gedaan zal worden op het bijdragen in de ontwikkeling van methodiek en teamorganisatie. De arbeidsvoor waarden zijn conform CAO-Ziekenhuiswezen. Allochtonen worden met nadruk gevraagd te reageren. Tevens zijn er binnen de groepen van Cunera Leiden en Cunera Den Haag regelmatig oproepkrachten groepsleiding nodig die opgeroepen worden tijdens ziekte en vakanties van vaste medewerkers. Van oproepkrachten verwachten wij dat ze volgens vaste afspraken en huisregels de continuiteit van een goed woon- en leefklimaat garanderen. Je werkt op basis van oproep waarbij rekening gehouden wordt met je mogelijkheden. Je hebt minimaal de opleiding MBO- SPW of je studeert hiervoor. De functie is ingedeeld in functiegroep 35. Solliciteren Voor meer informatie kun je contact opnemen met de teamleider, Giel Spreeuw of de zorgmanager, Chris van der Meijden (071) 5146141. De sollicitatiebrief met CV en voorzien van vacaturenr. 99-04-24 voor 1 mei a.s. sturen naar onderstaand adres. Vermeld s.v.p. duidelijk voor welke functie je in aanmerking wilt komen. Stichting Cunera, t.a.v. Laura Grinwis, P&O. Zoeterwoudsesingel 34, 2313 EJ LEIDEN Sinds 1 januari 1999 werken wij in fusieverband samen met de Stichtingen Ursula, Hooge Burch en Schievaart. Automatiseren met visie Multegra is een jonge groeiende onderneming, gespecialiseerd in automatisering van administratieve processen in het midden- en kleinbedrijf. Momenteel wordt deze doelstelling met succes gerealiseerd Multegra adviseert, installeert en implementeert, maar zorgt ook voor trainingen, ondersteuning en systeem beheer Kortom, zij vertaalt de wensen van haar relaties in flexibele en gebruiksvriendelijke producten. Multegra wil groeien om de kansen in de markt optimaal te kunnen benutten. Daarom zijn wij op zoek naar een enthousiaste doener een nieuwe ambitieuze collega die wil werken binnen een jonge, dynamische organisatie. Functie' Je wordt verantwoordelijk voor het geheet gebruiksklaar opleveren van PC's en PC-netwerken bij onze klanten Daarnaast verzorg je voor diverse relaties het systeem beheer. Je werkt in teamverband of zelfstandig afhankelijk van de opdracht. Daarnaast bied je op ad-hoc basis ondersteuning met betrekking tot de werking van het systeem, telefonisch of op locatie bij de klant Multegra Automatisering bv Oegstgeesterweg 199, Rijnsburg Postbus 166. 2230 AD Rijnsburg Telefoon 071 409 21 80 Fax 071 409 21 82 E-mail multegra@multegra.nl www.multegra.nl Automatisering Profiel: Je hebl een opleiding op MBO-niveau. Daarnaast kun je lezen en schrijven met Novell. Windows 95/98 en eventueel Windows NT. Daarnaast hebben administratieve pakketten en processen geen geheimen voor jou. Verder herken je jezelf in de volgende eigenschappen: analytisch denkvermogen, goede contactuele eigenschappen, zelfstandig, flexibel, klantgericht en stressbestendig. Je bent in het bezit van rijbewijs B Wii bieden: Je kunt rekenen op een prettige werksfeer in een jong enthousiast team. Bij het uitvoeren van de functie word je een grote mate van verantwoordelijkheid gegeven. Bovendien bieden wij je uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden Reactie: Stuur jouw sollicitatiebrief en cv binnen twee weken naar Multegra Automatisering BV t.a.v. de directie Postbus 166. 2230 AD Rijnsburg. Voor meer informatie over de functie kun je bellen naar de heer D. van Waveren. Welzijnsprojecten Bovos is een professionele organisatie op het brede terrein van welzijn. Zij is werkzaam op het gebied van het lokaal sociaal beleid en ver in dat kader adviserende, ondersteunende en uitvoerende taken. De stichting is actief voori gemeente Zoetermeer, andere gemeenten in de regio en (non-profit) bedrijven. Vanwege uitbreiding van werkzaamheden zoekt Bovos: Bovos werkt volgens een eigen model jongerenwerk: de gefaseerde activering Contactlegging en het beheren van relaties met jongeren vormen de basis voo preventie, hulpverlening, educatie en activering. Voor dit werk is Bovos op zoe mensen die actief contact met jongeren kunnen en willen leggen, betrokken ziji leefwereld van jongeren, maar een gezonde afstand kunnen bewaren; enthous m creatief zijn om jongeren te ondersteunen en te stimuleren in hun ontwikkeling J De functies: - De omvang van de functies wordt in overleg vastgesteld. - Taken zijn het mede vormgeven van stedelijk en wijkgericht jongerenwerk in Zoetermeer. Daarnaast kunnen de medewerkers worden belast met een of en kleinere projecten in de regio. - Opleiding en ervaring bij voorkeur op HBO-niveau, doch minimaal een MBO-opleiding of studerend hiervoor. Relevante werkervaring vinden wij bel, - Voor de functies gelden flexibele werktijden. - Gezien de samenstelling van het personeel worden vooral mannen met een allochtone achtergrond nadrukkelijk verzocht te solliciteren. Wij bieden: - Salaris conform de CAO Welzijnswerk op het niveau SCW 1 of 2, afhankelijk v, opleiding en ervaring. - Een overeenkomst voor in eerste instantie een jaar. Afhankelijk van functionei daarna verlenging mogelijk. - Interne begeleiding en deelname in teams van enthousiaste medewerkers. Nadere informatie over de functies kan worden ingewonnen bij de coördinatoi J weten Jan McCrystal en wel onder telefoonnummer 079-3466111. Sollicitaties uiterlijk 3 mei aanstaande in ons bezit te zijn. Adres: Bovos Welzijnsprojecten; Plesmanstraat 5; 2722 NV Zoetermeer. Telefax: 079-3414816. E-mailadres: Bovos@WXS.nl Van der Ploeg is in bijna 20 jaar uitgegroeid tot een toonaangevend fabrikant en leverancier van kunststof kozijnen. Onze kozijnen worden vervaardigd uit profielen van het topmerk Deceuninck. Productie en montage gebeuren volgens strenge kwaliteitsvoorschriften. In ons productenprogramma wordt vooral aandacht besteed aan inbraakwerendheid, vormgeving en milieu. De ramen, (schuif-) deuren, serres en dakkapellen worden zowel rechtstreeks aan particulieren als via aannemers en dealers geleverd. Kwaliteit maatwerk en betrouwbaarheid zijn trefwoorden in onze bedrijfsfilosofie. Voor meer informatie zie ook onze internet site: http://www.vanderploeg.nl Wegens uitbreiding van onze activiteiten zijn wij op zoek naar de volgende enthousiaste medewerkers: Als Timmerman/(leerling)Kozijnmonteur verzorg je de montage van kunststof kozijnen, dakkapellen en serres op locatie. Wij vragen gemotiveerde collega's met een gezonde dosis humor, die ons team komen versterken. Ben je geïnteresseerd? Stuur dan een bondige sollicitatie brief voorzien van CV binnen 14 dagen na verschijnings datum van deze advertentie naar Van der Ploeg Kunststof .|jSÉS(M; Raamfabrikant, t.a.v. Dhr. W. van Leeuwen. Je mag natuurlijk ook even bellen. jn: De Lasso 60 2371 GZ Roelofarend Tel.: (071) 331 53 I Fax: (071) 331 52 E-mail: mailbox@var VKG Keur Koninklijke Brill is een internationaal georiënteerde wetenschappelijke uitgeverij v; tijdschriften en elektronische uitgaven op het gebied van de alfawetenschappen ei Voor de business unit religie zijn wij per I juli 1999 op zoek naar een fulltime BUREAUREDACTEUR M/V voor de periode van één jaar. Van de bureauredacteur wordt verwacht dat hij/zij een bijdrage levert aan de hoge kwaliteitsverwIr bij klanten alsmede nauwe relaties weet te handhaven met auteurs met een hoog, constant k niveau. -Jdi :ne: Zijn/haar belangrijkste taken en verantwoordelijkheden zijn het begeleiden van auteurs vanaf het contract tot en met het gereed komen van het produc,n c samenwerking met de uitgever het instrueren en begeleiden van auteurs inzake het aanleveren en corrigeren van manuscri^ digitale data en CRC's het controleren op volledigheid en het zetklaar maken van aangeleverde teksten en het ove materiaal het beoordelen op correctheid van proefpagina's en het begeleiden van auteurs bij het cori,V{ van de drukproeven het overleggen met de databeheerder inzake digitale dataverwerking het uitvoeren van de laatste check op CRC's voor de overdracht aan productiebegeleiding t het afstemmen met de afdeling productiebegeleiding over en bewaken van de kwaliteit van a geleverde werk van leveranciers het bewaken van de productieplanning Belangrijkste competenties algemene ontwikkeling op HBO-niveau goede kennis van de moderne talen met name van het Engels kennis van grafische opmaaktechnieken goede kennis van het Office 97 pakket met name van Word en Access bij voorkeur bureauredactionele ervaring Gedrag en vaardigheden De bureauredacteur is snel en nauwkeurig in het verwerken van informatie en heeft een klan instelling en heeft een duidelijk prestatiemotivatie met betrekking tot kwaliteit en levertijd product. De functie is ingedeeld in salarisgroep VI van de KNUB-CAO. Indien uw belangstelling door het bovenstaande is gewekt, kunt u binnen 14 dagen uw sollicitatie aan Koninklijke Brill NV, t.a.v. mevrouw A.E.Ahlers, postbus 9000, 2300 PA Leiden of via het e-maila ahlers@brill.nl. Informatie over deze functie kunt u inwinnen bij mevrouw M.Wiersma, telefoon 071 53 53 500. Academie Publishe

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 32