Personeel Personeel Personeel Personeel Persone Wonen Wonen Won V Unica J J J J J J J Sleutel figuur bij Technische Duizendpoot BRIDGE ZATERDAG 17 APRIL 1999 Al dat werk kunnen we natuurlijk niet uitvoeren zonder de goede technische ondersteuning van onze montagedienst. En omdat we het hartstikke druk hebben, willen we dat team graag uitbreiden met een m v Reclameborden- en zuilen, gevelbeletteringen, licht- en neoninstallaties, wanddecoraties, autobeletteringen.. Voor buitenreclame kom je al snel bij Voshol Reclame terecht. Middenin de bedrijvigheid van de Randstad voeren we opdrachten uit voor een sterk groeiend aantal MKB-ondernemingen. We zoeken een enthousiaste mede werker die flexibel en breed inzetbaar is voor zowel Voshol Reclame als voor Goldline Neon. Je beschikt over uitstekende technische vaardigheden en bent absoluut niet bang om de handen flink uit de mou wen te steken. Je plaatst reclamezuilen en monteert reclameborden, fraaie beletteringen, decoraties en licht reclames. En -steeds vaker- verzorgt onze montagedienst ook de complete aankleding van (winkel)gevels. In onze servicewagen met aanhanger (rijbewijs BE) rij je samen met je colle ga's door stad en land om je werk te doen. Maar ook timmer- en laswerk in onze eigen werkplaats ga je niet uit de weg. Want constructief werken zit je in het bloed. Lekker afwisselend werk dus! Én een gevarieerde baan waarbij je met alle facetten van buitenreclame in aanra king komt. Dat het daarbij weieens wat latër dan vijf uur kan worden, neem je voor lief. Oké, we vragen veelMaar daar staat dan ook wel wat tegenover. Heb je een technische opleiding, beschik je over de juiste mentaliteit, ben je tussen de 20 en 30 jaar en lijkt het je wat? Reageer dan snel. Eerst bellen voor nadere informatie mag natuurlijk ook. VOSHOL RECLAME Heb je interesse? Stuur dan binnen 7 dagen een sollicitatiebrief, samen met je Curriculum Vitae naar Voshol Reclame, t.a.v. de heer P. Voshol. Voshol Reclame bv/n-£> Outdoor Signing Postbus 278 2230 AG Rijnsburg T (071) 403 51 30 F (071) 402 67 86 E-mail: info@voshol.nl Bridge is bedrijven behulpzaam bij de begeleiding van werknemers. Bridge communiceert arbeidsvoorwaarden, geeft financiële adviezen en begeleidt werknemers bij het maken van keuzen. Kwaliteit is een vereiste, daar de advisering op feebasis geschiedt. Verheij Partners Verheij Partners richt zich primair op de bedrijfsmatige verzekeringen en pensioenen. Ook een uitgebreide advisering op het gebied van risicobeheer in het midden- en kleinbedrijf op feebasis hoort tot ons dienstenpakket. Correspondentie-adres: Bridge B V. Verheij Partners B.V. Postbus 239 2350 AE LEIDERDORP tel. 071-541.43.21 Door de groei van beide bedrijven hebben wij ruimte voor twee nieuwe medewerk(st)ers. Wij zoeken een Assistent financiële administratie m/v Uitdaging en afwisseling: De dagelijkse werkzaamheden, zoals controle en boeking facturen, bank en kas, debiteurenbeleid en voorbereiding betalingen, zullen zelfstandig worden uitgevoerd. Daarnaast bestaat je taak uit voorbereidende en ondersteunende werkzaamheden bij financiële en commerciële rapportages, salarisadministratie, begrotingen en de jaarafsluiting. Tevens kun je een belangrijke bijdrage leveren aan de uitbouw van de totale administratie, alsmede op automatiseringsgebied. De basis voor succes: Je hebt een MEAO, PD of MBA-diploma en ongeveer 2 jaar werkervaring het liefst opgedaan in de assurantiebranche. Daarnaast heb je een flexibele instelling, accuratesse, een grote mate van zelfstandigheid en ben je op korte termijn beschikbaar. Kennis van geautomatiseerde systemen zoals Exact en Microsoft Office is een must. Wij zoeken een Assuranticmedewerker m/v die een duidelijke keuze heeft gemaakt om in de assurantiebemiddeling werkzaam te zijn. Uitdaging en afw isseling: Je zorgt voor een actief portefeuillebeheer van onze bedrijfsrelaties, hebt een kritische blik en verricht werkzaamheden op gebieden als polisinvoer, mutatieverwerking, schadebehandeling en onderhoudt contact met verzekeraars en klanten. De basis voor succes: Je opleiding is minimaal MEAO-niveau en je hebt ervaring met leven- en schadeverzekeringen. Je bent in het bezit van een Assurantie B-diploma met de bereidheid meer vakdiploma's te behalen. Het werken met computers gaat je goed af en je hebt goede communicatieve vaardigheden. Wanneer je een gezellige werkkring zoekt bij een snel groeiend bedrijf waar je je energie graag kwijt wilt, willen wij je graag leren kennen. Stuur je sollicitatiebrief met CV naar Bridge Verheij Partners, t.a.v. Walter van Winsen (walter.van.winsen@bvgroup.nl), of pak de telefoon voor meer informatie. Buro Sla< liwflerhulp zoekt vrijwilligers die niet meteen vragen stellen; vrijwilligers die luisteren en geduld hebben met het verdoet, de wolde en som! verbittering van de slachtoffers; vrümlt!|ttrs|iie slachtoffers,van een misdrijf of verkeersongeluk,praktisch, juridisch en emotioneel bijstaan. PiiltuESonbetaalbaar ettnoodzakelijk. Vrijwilligers werk daar wordt u rijker van Wilt u meer informatie? $2587 97 en vraag de folder aan. Unica Installatiegroep is een landelijk actief installatiebedrijf op het gebied van klimaatbeheersing, regel- en elektrotechniek,tele matica en sprinklerinstallaties, gevestigd in Amersfoort, Amsterdam, Arnhem, Bodegraven, Eindhoven, Emmen, Groningen, Hengelo, Leeuwarden, Rotterdam, Rottevalle, Utrecht en Zwolle, met in totaal 1200 medewerk(st)ers en een jaaromzet van ruim 240 miljoen gulden. Voor onze vestiging in Amsterdam hebben wij op diverse afdelingen op korte termijn plaats voor jonge en/of ervaren: Loodgieters (zowel volslagen als aankomend) Electromonteurs Leidinggevend CV-monteur Wij bieden u: - een zelfstandige, veelzijdige functie in een dynamische en jonge onderneming - een prima salaris met winstdelingsregeling - een uitstekende studiekostenregeling voor verdere studie - een prettige werksfeer Voor al deze functies geldt: - een afgeronde, op de functie afgestemde vooropleiding, liefst aangevuld met vakgerichte cursussen - aantoonbare werkervaring in het vakgebied - een praktische, klantgerichte instelling - wonend in Amsterdam of directe omgeving. Bent u geïnteresseerd? Neem don contact op met de heer J D. van den Bos. 020-3556506, voor meer informoue of voor het maken van een afspraak. U kunt ook schriftelijk reageren. Zend dan uw sollicitatie brief. vergezeld van uw C V uiterlijk 29 april a s naar Unica Installatietechniek B.V. t.a.v de heer J.D. van den Bos Postbus 9935 1006 AP AMSTERDAM group of companies De Copex group of companies, een van de toonaangevende internationale expediteurs in de Benelux, omvat een dertiental bedrijven die gezamenlijk een totaalpakket van transport- en logistieke diensten leveren. Met vestigingen op alle strategische locaties in de drie landen en met specialisten voor alle vervoersmodaliteiten: over de weg, per spoor, over zee of door de lucht Met een grote expertise op allerlei gebieden zoals perishables en meubelen. En met een nuchtere no-nonsense mentaliteit: Fast Forward1 Schut Copex B V. is binnen de Copex groep van bedrijven o a. verantwo voor nationale en internationale verhuizingen en industriële verpakkinge - Wegens uitbreiding van de werkzaamheden zoeken wij een ervaren: Specialist Industrieel verpakken Van de kandidaat verlangen wij dat hij/zij onze opdrachtgevers kan over de. voor zijn product geschikte exportverpakking (kisten of kratten) dat hij/zij het uitbrengen van de offertes en het coördineren en begele de werkzaamheden volledig beheerst. Wij vragen: HBO/MBO opleiding-technische richting ervaring in de industriële export verpakkingsbranche kennis van de vervoersmodaliteiten en exportdocumentatie voldoende kennis van de Engelse taal in woord en geschrift Logistiek planner internationale verhuizing Wij vragen: Havo opleiding, vakdiploma's beroepsgoederenvervoer ervaring met het opnemen van nationale en internationele verhuizingen het maken van offertes, planning en het toezien op de uitvoering goede kennis van de Engelse taal in woord en geschrift Wij bieden: prettige werkkring in klein team goede salariëring en secundaire arbeidsvoorwaarden Uw schrifteljke sollicitatie voorzien van c v kunt u richten aan Schut Copex B V. - Postbus 45 - 2180 AA Hillegom - T.a v. de directie Mocht u aanvullende informatie wensen dan kunt u telefonisch contact opnemen met de heer L. Bours tel nr 0252-520750 Int. Expeditiebedrijf Copex B.V te Hillegom houdt zich o.m, bezig met het onderhouden van groupagediensten over de weg van en naar de m< Europese landen. Wegens uitbreiding van de activiteiten zijn wij op zoek naar een: Commercieel medewerker voor de verkooj buitendienst Operationeel medewerker voor afdeling autogroupage Wij vragen: opleiding op MBO niveau goede kennis van het Duits, Engels, Frans of Spaans uitstekende communicatieve eigenschappen ervaring in een soortgelijke functie binnen de expeditie strekt tot aanbe. Wij bieden prettige informele werksfeer in een nog steeds groeiende organisatie een goede salariëring op basis van leeftijd en ervaring Voor beide functies verwachten wij uw schriftelijke sollicitatie voorzien vont tóe binnen 14 dagen op ons adres: Int. Expeditiebedrijf Copex B.V.- Postbus45- AA Hillegom t.a.v. de directie Mocht u aanvullende informatie wensen dan kunt u telefonisch contact opnemen met de heer F. Michels tel.nr. 0252-576612. Charmant dorpshuis, zonder tuin of plaats, gelegen in een oud gedeelte van Oegstgeest aan de fraaie Dorpsstraat. Ind: woonkamer in open verbinding met woon keuken, zijdeur, douche en toilet. 1e Et: 1 grote zolderkamer (in 2 kamers op te splitsen). C.V.-gas geiser. Bouwj. ca. 1900. Oplevering juni '99. ƒ235.000,- Frans Halslaan 167, Oegstgeest Ruim drie-kamer-appartement op 26^ etage in Serviceflat Haeswyk met eigen berging en voldoende parkeer gelegen heid, gelegen nabij winkels en openbaa' vervoer. In het gebouw zijn receptie (24 uur bemand), recreatiezaal, keuken, kapsalon, wasserette en huurlogeerkamers aanwe zig. Ind: ruime woonkmr. m. eetgedeelte, 2 royale slaapkrs, badkmr. m. ligbaJ ruime keuken. Serv. kosten 1.238,-- p.i excl maaltijden. ƒ350.000, Kennedylaan 91, Leiden 4-Kamer-appartement op de 5e etage v.z.v. lift en eigen berging op parterre, gele gen op loopafstand van winkels en bushalte en mooi uitzicht over het park en molen. Ind: hal, woonkmr. m. zijkmr. en deur naar zonnig balkon (z/w), keuken, 2 slaapkrs., hal m. toilet, badkmr. m. douche. C.V.-blokverwarm. Bouwj. 1968. Serv.kost. 325,15 p.m. incl. verwarming. ƒ249.000,-- snel. 3-Kamer- appartement (oorspr. 4) opde3« etage, voorzien van berging op de paf' terre, lift, balkon (Z) en zonwering. Indl woonkmr. (oorspr.2), keuken, 2 slaapkfrC toilet en badkmr. m. douche. C.V.verwar-J ming geiser. Bouwj. 1966. Serv.kos ƒ200,- p.m. incl. water. Oplevering k* 245.000,- Inlichtingen: Makelaardij Eigen Haard, Geversstraat 63 Oegstgeest, Tel. (071) 519 19 19, Fax. (071) 519 19 29

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 52